Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!Εγω γύρισα στους 2 1/2  μήνες...Δύσκολα αρκετά κυρίως γιατί τον θήλαζα.Του χαλασε κι ο ύπνος τότε κι ακόμα να φτιάξει.Τώρα τελειωσε η σύμβασή μου και θα είμαι σπίτι.Εμείς τρία δοντάκια έχουμε.Δεν μπουσουλάει ακόμα.Πιάνεται μόνο από τα χέρια μας για να κανει βηματακια.Κάθε μερα κανουμε τις βόλτες μας κι έχει μάθει πλέον.Παίζει με τα τουβλάκια του με τις ώρες.Γενικα τα πάμε καλά.Ο ύπνος είναι το μεγάλο μας αγκάθι :):)


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ είμαι εξαντλημένη από κούραση...πολλές ώρες δουλειάς κ μετά μόνο με τη μικρή ασχολούμαι. Πλέον στεκόμαστε αρκετή ώρα. Δείχνουμε κοιλίτσα, μυτούλα ,αυτακι , κάνουμε νιάου κ παπαπαπα , γεια, παλαμάκια κτλ... 1 μισή δόντι έχουμε ακόμα...δεν θα βγουν τα άλλα; Χαααα αχα

Με τον ύπνο ακόμα θέμα έχουμε, λέτε να τσακώθηκε μαζί του;:D  

Δεν προλαβαίνω να μπαίνω πολύ, δυστυχώς. Μόλις τελειώσουν γάμοι κ βαπτίσεις ευελπιστώ να αφιερώνω χρόνο έστω κ λίγο κ εδώ.

Εσείς τι κάνετε; @ΦαιηΚατς;;;;  Πως πας κορίτσι μου; Θέλω κ γω!!! Χαχαχχαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ είμαι εξαντλημένη από κούραση...πολλές ώρες δουλειάς κ μετά μόνο με τη μικρή ασχολούμαι. Πλέον στεκόμαστε αρκετή ώρα. Δείχνουμε κοιλίτσα, μυτούλα ,αυτακι , κάνουμε νιάου κ παπαπαπα , γεια, παλαμάκια κτλ... 1 μισή δόντι έχουμε ακόμα...δεν θα βγουν τα άλλα; Χαααα αχα

Με τον ύπνο ακόμα θέμα έχουμε, λέτε να τσακώθηκε μαζί του;:D  

Δεν προλαβαίνω να μπαίνω πολύ, δυστυχώς. Μόλις τελειώσουν γάμοι κ βαπτίσεις ευελπιστώ να αφιερώνω χρόνο έστω κ λίγο κ εδώ.

Εσείς τι κάνετε; @ΦαιηΚατς;;;;  Πως πας κορίτσι μου; Θέλω κ γω!!! Χαχαχχαχα

Κοριτσάκι μου αν με ρωτάς για την εγκυμοσύνη δυστυχώς δεν πήγε καλά. Παλλινδρομησε το νινί μου στις 9 εβδομάδες και τώρα έχω και εγώ ένα αγγελούδι στον ουρανό να μας προσέχει... Ο μπεμπακος μου θηρίο! Δεν μπουσουλαει ούτε στέκεται ακόμη γιατί είναι λίγο χοντροπατατακι! Έχουμε 4 δόντια, έσκασαν τα 2 πάνω πριν λίγες μέρες. Με τον υπνο πάμε πολύ καλά! Κοιμάται το βράδυ 10, ξυπναει το πρωί 8 και το μεσημέρι κοιμάται ένα 3ωρακι! Και από φαγητό πολύ καλά, το τρώμε όλο το φαγητό μας για να μην σου πω τρώει και του μεγάλου! Αχαχαχαχαχα την επόμενη βδομάδα έχουμε εμβόλιο, πριν ένα μήνα ήταν σχεδόν 10 κιλά!!!! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2019 at 4:57 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσάκι μου αν με ρωτάς για την εγκυμοσύνη δυστυχώς δεν πήγε καλά. Παλλινδρομησε το νινί μου στις 9 εβδομάδες και τώρα έχω και εγώ ένα αγγελούδι στον ουρανό να μας προσέχει... Ο μπεμπακος μου θηρίο! Δεν μπουσουλαει ούτε στέκεται ακόμη γιατί είναι λίγο χοντροπατατακι! Έχουμε 4 δόντια, έσκασαν τα 2 πάνω πριν λίγες μέρες. Με τον υπνο πάμε πολύ καλά! Κοιμάται το βράδυ 10, ξυπναει το πρωί 8 και το μεσημέρι κοιμάται ένα 3ωρακι! Και από φαγητό πολύ καλά, το τρώμε όλο το φαγητό μας για να μην σου πω τρώει και του μεγάλου! Αχαχαχαχαχα την επόμενη βδομάδα έχουμε εμβόλιο, πριν ένα μήνα ήταν σχεδόν 10 κιλά!!!! 

Φαιη μου λυπάμαι το ήθελες πολυ αυτο το νινί..αλλα θα προσπαθήσετε παλι και θα γινει το θαυματακι.. 

Χαχαχαχα χοντροπατατακι.

On 4/7/2019 at 11:59 ΠΜ, 2angels είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ είμαι εξαντλημένη από κούραση...πολλές ώρες δουλειάς κ μετά μόνο με τη μικρή ασχολούμαι. Πλέον στεκόμαστε αρκετή ώρα. Δείχνουμε κοιλίτσα, μυτούλα ,αυτακι , κάνουμε νιάου κ παπαπαπα , γεια, παλαμάκια κτλ... 1 μισή δόντι έχουμε ακόμα...δεν θα βγουν τα άλλα; Χαααα αχα

Με τον ύπνο ακόμα θέμα έχουμε, λέτε να τσακώθηκε μαζί του;:D  

Δεν προλαβαίνω να μπαίνω πολύ, δυστυχώς. Μόλις τελειώσουν γάμοι κ βαπτίσεις ευελπιστώ να αφιερώνω χρόνο έστω κ λίγο κ εδώ.

Εσείς τι κάνετε; @ΦαιηΚατς;;;;  Πως πας κορίτσι μου; Θέλω κ γω!!! Χαχαχχαχα

Ποτε με το καλο η βάπτιση κ ο γαμος?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 4/7/2019 at 4:57 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσάκι μου αν με ρωτάς για την εγκυμοσύνη δυστυχώς δεν πήγε καλά. Παλλινδρομησε το νινί μου στις 9 εβδομάδες και τώρα έχω και εγώ ένα αγγελούδι στον ουρανό να μας προσέχει... Ο μπεμπακος μου θηρίο! Δεν μπουσουλαει ούτε στέκεται ακόμη γιατί είναι λίγο χοντροπατατακι! Έχουμε 4 δόντια, έσκασαν τα 2 πάνω πριν λίγες μέρες. Με τον υπνο πάμε πολύ καλά! Κοιμάται το βράδυ 10, ξυπναει το πρωί 8 και το μεσημέρι κοιμάται ένα 3ωρακι! Και από φαγητό πολύ καλά, το τρώμε όλο το φαγητό μας για να μην σου πω τρώει και του μεγάλου! Αχαχαχαχαχα την επόμενη βδομάδα έχουμε εμβόλιο, πριν ένα μήνα ήταν σχεδόν 10 κιλά!!!! 

Ωχου, βρε κοριτσάκι μου.... Λυπάμαι τόσο πολύ! Αλλά να σκέφτεσαι ότι έχεις δύο τεράστιες αγκαλιές εκεί που γιατρεύουν τα πάντα! Κοιμάται τόσο πολύ,ε; Πω πω! Κ από αυτό θέλω! Εμένα ξυπνάει 2 φορές τη νύχτα να φάει κ καμία 10καρια γιατί κοπανιεται στη κούνια κ ξυπνάει. Πολύ ζωηρή, ζωή να έχει, αλλά κ πολύ καλή!!! Βρε τη πατατουλα μας! Θα δαγκώνεις φουλ φαντάζομαι....

 

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Φαιη μου λυπάμαι το ήθελες πολυ αυτο το νινί..αλλα θα προσπαθήσετε παλι και θα γινει το θαυματακι.. 

Χαχαχαχα χοντροπατατακι.

Ποτε με το καλο η βάπτιση κ ο γαμος?

Σοφάκι μου τη δική μας Βάφτιση 25 Αυγούστου  τη κανουμε. Τρέχω λόγω δουλειάς με άλλους γάμους κ βαπτίσεις. Πολλές νυφουλες φέτος!!! Με τη δική μας βάφτιση ασχολείται πιο πολύ η γυναίκα του αδερφού μου (αδερφή) παρά εγώ να φανταστείς, δεν προλαβαίνω, είμαι κ άυπνη κ καταλαβαίνεις.... Ψάχνει κ μετά επιλέγουμε μαζί για να καταλάβεις. 

Βάφτισε καμία σας; Πώς πήγε;

 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2019 at 1:15 ΠΜ, 2angels είπε:

Ωχου, βρε κοριτσάκι μου.... Λυπάμαι τόσο πολύ! Αλλά να σκέφτεσαι ότι έχεις δύο τεράστιες αγκαλιές εκεί που γιατρεύουν τα πάντα! Κοιμάται τόσο πολύ,ε; Πω πω! Κ από αυτό θέλω! Εμένα ξυπνάει 2 φορές τη νύχτα να φάει κ καμία 10καρια γιατί κοπανιεται στη κούνια κ ξυπνάει. Πολύ ζωηρή, ζωή να έχει, αλλά κ πολύ καλή!!! Βρε τη πατατουλα μας! Θα δαγκώνεις φουλ φαντάζομαι....

 

Σοφάκι μου τη δική μας Βάφτιση 25 Αυγούστου  τη κανουμε. Τρέχω λόγω δουλειάς με άλλους γάμους κ βαπτίσεις. Πολλές νυφουλες φέτος!!! Με τη δική μας βάφτιση ασχολείται πιο πολύ η γυναίκα του αδερφού μου (αδερφή) παρά εγώ να φανταστείς, δεν προλαβαίνω, είμαι κ άυπνη κ καταλαβαίνεις.... Ψάχνει κ μετά επιλέγουμε μαζί για να καταλάβεις. 

Βάφτισε καμία σας; Πώς πήγε;

 

Ααα με το καλό λοιπόν εμεις 24 Αυγούστου. 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

γειαααα.  Εμεις ειμαστε μια χαρα. Η μικρη τρωει τα παντα. ειναι 72 εκ και 9400. Ολη μερα μαμ λεει και μπαμπα, αρχισε μπουσουλαει και στηριζεται στα επιπλα και κανει βηματακια. Τη βαφτισαμε 23/6,  την ειπαμε ΑΜΕΛΙΑ. Ηταν πολυ χαρουμενη μεχρι που μπηκε στην κολυμπηθρα,μετα ξεκινησε να κλαιει μεχρι που τελειωσε η βαφτιση. 

και εγω θελω ηδη δευτερο, πειτε μου ειμαι τρελη????

  • Χαχα 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Just now, ναντια δε είπε:

Τι κάνετε μανουλες πως ειστε

καλα ειμαστε . γυρισαμε απο διακοπες ,λατρεψε τη θαλασσα η μικρη. επαιξε πολυ. ακομα βηματακια δεν κανει μονη της αλλα ειναι συνεχεια ορθια και κρατιεται απο επιπλα και περπαταει σαν το καβουρι στο πλαι. τωρα στα γενεθλια της θα παμε να της παρουμε παπουτσια, εχει 5 δοντακια και βγαινει και το 6. να ρωτησω παρτι θα κανετε? τι δωρο θα παρετε στα μικρα σας?

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/8/2019 at 8:07 ΜΜ, λιλιτο είπε:

καλα ειμαστε . γυρισαμε απο διακοπες ,λατρεψε τη θαλασσα η μικρη. επαιξε πολυ. ακομα βηματακια δεν κανει μονη της αλλα ειναι συνεχεια ορθια και κρατιεται απο επιπλα και περπαταει σαν το καβουρι στο πλαι. τωρα στα γενεθλια της θα παμε να της παρουμε παπουτσια, εχει 5 δοντακια και βγαινει και το 6. να ρωτησω παρτι θα κανετε? τι δωρο θα παρετε στα μικρα σας?

Ναι θα κάνω ένα μίνι πάρτι στο σπίτι θα πάρω και μπλουζάκια για μένα τον άντρα μου και τη μικρή..

Τώρα δωράκι δεν ξέρω ακόμα..

Εσύ τι σκέφτεσαι?

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια! Μήνας γενεθλίων! Πέρασε ένας χρόνος, το πιστεύετε; Στη βάφτιση κάναμε χόμο! Δεν ήθελε να την ακουμπήσει ξένος άνθρωπος... Περπατάμε, λέμε πολλές κουβεντουλες κ όλα καλά. Δόντια τώρα έσκασε μόλις το τρίτο. Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!! Να είναι ευλογημένα, ευτυχισμένα και τυχερά!

  • Μου αρέσει 3

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Σαν χθες μου φαίνεται!Να τα εκατσοστισουν τα παιδακια μας!Εμεις ειχαμε γαμο και βαπτιση το προηγουμενο Σάββατο!Ολα καλα!την πεμπτη θα κανουμε το παρτι γενεθλιων καπου εξω..δεν χωραμε στο σπιτι.Ψαχνουμε ολο το καλοκαιρι για τριαρι αλλα τιποτα το αξιολογο!τεσπα..Κατ τ αλλα μποσουσουλαει γρηγορα πια,πιάνεται και κανει βηματα,αρχιζει να στεκεται ορθιος για λιγα δεύτερολεπτα..Γενικα ειναι έτοιμος να περπατησει.

  • Μου αρέσει 2

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/8/2019 at 8:07 ΜΜ, λιλιτο είπε:

καλα ειμαστε . γυρισαμε απο διακοπες ,λατρεψε τη θαλασσα η μικρη. επαιξε πολυ. ακομα βηματακια δεν κανει μονη της αλλα ειναι συνεχεια ορθια και κρατιεται απο επιπλα και περπαταει σαν το καβουρι στο πλαι. τωρα στα γενεθλια της θα παμε να της παρουμε παπουτσια, εχει 5 δοντακια και βγαινει και το 6. να ρωτησω παρτι θα κανετε? τι δωρο θα παρετε στα μικρα σας?

Καλησπέρα μανουλες  σήμερα βαφτισω το δικό μου αστεράκι και όσο σκεφτομαι πόσες ανγχοι κ πόσες συζητήσεις είχαμε κάνει εδώ μέσα με ποιανει συγκίνηση . Μεγάλωσαν και πέρασε σχεδόν ένας χρόνος πόλυ γρήγορα... με δύσκολες κ εύκολες στιγμές όλα τα παιδάκια να είναι καλά και να έχουν υγεία ξέρω πως με τις υποχρεώσεις η καθεμία από εμάς δν μπαίνει πλέον για συζητήσεις.να είστε όλες καλά μαζί με την οικογένειά σας!!

  • Μου αρέσει 3

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να χαιρόμαστε τα μωρά μας..Εμείς τελικά δν κάναμε τη βάφτιση και την αναβάλλαμε για του χρόνου και αν..

Κάναμε όμως γενέθλια και περάσαμε όμορφα.. 

Η μικρή μου έβγαλε τα πρώτα της δοντάκια 3 παρακαλώ μέσα σε 10 μέρες.. μιλάει πολύ λέει τα δικά της,μπουσουλαει σφαίρα περπατάει στα γόνατα στέκεται για λίγο αλλιώς πιάνεται και περπατάει πιστεύω σε κάνα 2μηνο το πολύ να χει περπατήσει..

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...