Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια ξέρω ότι τώρα δν μπαίνουμε όπως παλιά να τα λέμε . Ο μικρός μου πάντως έχεις μόνο δύο δοντακια ακόμα. Περπαταει εδώ κ ένα μήνα κ τρεχει κάνει παλαμακια χορεύει στέλνει φιλάκια μαζεύει σκουπιδακια κ τα πετάει στον κάδο. Κάθε μέρα εξελισετε κ αναπτύσσετε πολύ γρήγορα εσείς τι κάνετε τα μωράκια σας;

  • Μου αρέσει 2

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!Πού χρονος για να γράψουμε!Κι ο δικος μου περπαταει..Τωρα ειμαστε στο στάδιο που προσπαθεί να σκαρφάλωσει.Μπσμπαλιζει ακόμα..Θελει να επικοινωνησει μιλώντας και πολλες φορες εκνευριζεται που δεν μπορει.Με τον υπνο ακομα το παλεύουμε.Ξυπναει τα βράδια.


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2019 at 5:57 ΜΜ, lenoutso είπε:

Καλησπέρα!Πού χρονος για να γράψουμε!Κι ο δικος μου περπαταει..Τωρα ειμαστε στο στάδιο που προσπαθεί να σκαρφάλωσει.Μπσμπαλιζει ακόμα..Θελει να επικοινωνησει μιλώντας και πολλες φορες εκνευριζεται που δεν μπορει.Με τον υπνο ακομα το παλεύουμε.Ξυπναει τα βράδια.

Σε καταλαβαίνω κ εμένα ακόμα ξυπνάει τα βραδια σήμερα με βοήθησε να βάλω πληντυριο μου έφερνε τα ρούχα κ τα εβαζε μέσα κ όταν του έλεγα αυτό είναι λερωμένο θα το βάλουμε στο καλάθι πήγαινε άνοιγε το καλάθι κ το έριχνε μέσα. Κι όταν πω να βάλω ηλ σκουπ εκεί να δεις άρχισε να κλαίει φοβήθηκε τόσο πολύ την ηλ σκούπα λες κ ήταν ο μπαμπούλας όπως καταλαβαίνεις δν σκουπησα ποτέ .

  • Χαχα 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κορίτσια..

Εμενα γίνεται αύριο 14 μηνών. Έχει 3 δοντάκια 2 πάνω 1 κάτω και περιμένουμε να σκάσουν άλλα 2 πάνω.. περπατάει αλλά βολεύεται ακόμα με το μπουσουλημα κ τα γόνατα.. δουλειές πονεμενη ιστορία συνήθως οταν κοιμαται συμμαζευω σκουπιζω σφουγγαριζω..πιάτα την ημερα αν με αφησει γτ ερχεται και με σπρώχνει.. το υπόλοιπο σπιτι θα πρεπει να ναι κ ο σύζυγος σπίτι για να το καθαρίσω..Μου πετάει κ μενα πραγματα στον καδο πιστωτικη κάρτα παπούτσια της παντοφλες ολα..καλτσες ...χαμος...

Θηλάζει ακόμα..κάνουμε συγκοιμηση σαφως και ξυπνάει το βράδυ αλλα σε φυσιολογικα πλαισια καθως και ο υπνος είναι κατι που πρεπει να το κατακτήσει για να κοιμηθει σερι οπως και τα υπολοιπα πράγματα..

 

Κοριτσια σας χτυπανε κ εσας? Η μονο η δικιά μου εχει τοσα νεύρα ωρες ώρες? Χαχαχα


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Σε καταλαβαίνω κ εμένα ακόμα ξυπνάει τα βραδια σήμερα με βοήθησε να βάλω πληντυριο μου έφερνε τα ρούχα κ τα εβαζε μέσα κ όταν του έλεγα αυτό είναι λερωμένο θα το βάλουμε στο καλάθι πήγαινε άνοιγε το καλάθι κ το έριχνε μέσα. Κι όταν πω να βάλω ηλ σκουπ εκεί να δεις άρχισε να κλαίει φοβήθηκε τόσο πολύ την ηλ σκούπα λες κ ήταν ο μπαμπούλας όπως καταλαβαίνεις δν σκουπησα ποτέ .

πεταγομαι σφηνα !! εμενα εχει μανια με την ηλεκτρικη σκουπα ... μπορει να καθεται κ μια ωρα με αναμμενη την σκουπα κ να την πετριγυριζει .. την ειχα κατω απο το γραφειο κ οταν την εκρυψα , καθομασταν με τις ωρες εκει μεχρι να το παρει αποφαση οτι δεν θα την βρει .. κ τωρα την εχω στο χωρο που παιζει γτ θελει να την βλεπει κ να την βαζει μπρος!! (βεβαια δεν την βαζω στην πριζα) .απορω τι κολλημα ειναι αυτο?????

2 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Καλημερούδια κορίτσια..

Εμενα γίνεται αύριο 14 μηνών. Έχει 3 δοντάκια 2 πάνω 1 κάτω και περιμένουμε να σκάσουν άλλα 2 πάνω.. περπατάει αλλά βολεύεται ακόμα με το μπουσουλημα κ τα γόνατα.. δουλειές πονεμενη ιστορία συνήθως οταν κοιμαται συμμαζευω σκουπιζω σφουγγαριζω..πιάτα την ημερα αν με αφησει γτ ερχεται και με σπρώχνει.. το υπόλοιπο σπιτι θα πρεπει να ναι κ ο σύζυγος σπίτι για να το καθαρίσω..Μου πετάει κ μενα πραγματα στον καδο πιστωτικη κάρτα παπούτσια της παντοφλες ολα..καλτσες ...χαμος...

Θηλάζει ακόμα..κάνουμε συγκοιμηση σαφως και ξυπνάει το βράδυ αλλα σε φυσιολογικα πλαισια καθως και ο υπνος είναι κατι που πρεπει να το κατακτήσει για να κοιμηθει σερι οπως και τα υπολοιπα πράγματα..

 

Κοριτσια σας χτυπανε κ εσας? Η μονο η δικιά μου εχει τοσα νεύρα ωρες ώρες? Χαχαχα

κ εμενα εχει νευρα κ με χτυπαει κ με τσιμπαει οπου βρει .. ποναει ομως καποιες φορες...

  • Χαχα 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 7/11/2019 at 5:53 ΜΜ, ada32 είπε:

πεταγομαι σφηνα !! εμενα εχει μανια με την ηλεκτρικη σκουπα ... μπορει να καθεται κ μια ωρα με αναμμενη την σκουπα κ να την πετριγυριζει .. την ειχα κατω απο το γραφειο κ οταν την εκρυψα , καθομασταν με τις ωρες εκει μεχρι να το παρει αποφαση οτι δεν θα την βρει .. κ τωρα την εχω στο χωρο που παιζει γτ θελει να την βλεπει κ να την βαζει μπρος!! (βεβαια δεν την βαζω στην πριζα) .απορω τι κολλημα ειναι αυτο?????

κ εμενα εχει νευρα κ με χτυπαει κ με τσιμπαει οπου βρει .. ποναει ομως καποιες φορες...

Βέβαια ποναει ασε..

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας .τι κάνετε? Εμένα έχει ένα μήνα περπαταει ακόμα έχει αστάθεια φυσικά. Έχω πάθει σοκ με την αντίληψη που αποκτάει κάθε μέρα.κατακαβαινει τα πάντα. Βραδιά ξυπνάει συνήθως μια φορά και την παίρνω στο κρεββάτι και θηλάζει και ξανακοιμαται αλλά πλέον θηλάζει μόνο τη νύχτα. Από δοντακια έχουμε 6 και δεν βλέπω να βγαίνουν αλλά σύντομα. Με δέντρο τι θα κάνετε φέτος? Φοβάμαι μην το γκρεμίσει. Και σκεφτήκατε τι δώρο θα τους πάρετε?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας, μετά από τόσο καιρό! Η δικια μου κοιμάται τα βράδια, περπάτησε 10 μηνών αλλά μόλις τώρα έβγαλε τα πρώτα δύο δοντακια. Θηλάζει ακομα. Κάνει ο,τι δουλειά της πω, έχω ξετρελαθει που έχω βοήθεια στο σπίτι :))) Κατά τα άλλα ειμαι 6 μηνών έγκυος στο τρίτο. Το μόνο αρνητικο είναι ότι ξέρω ότι τόσο εύκολο μωρό μαλλον αποκλείεται να έχω ξανά!

  • Μου αρέσει 2

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/1/2020 at 9:43 ΜΜ, arous είπε:

Γεια σας, μετά από τόσο καιρό! Η δικια μου κοιμάται τα βράδια, περπάτησε 10 μηνών αλλά μόλις τώρα έβγαλε τα πρώτα δύο δοντακια. Θηλάζει ακομα. Κάνει ο,τι δουλειά της πω, έχω ξετρελαθει που έχω βοήθεια στο σπίτι :))) Κατά τα άλλα ειμαι 6 μηνών έγκυος στο τρίτο. Το μόνο αρνητικο είναι ότι ξέρω ότι τόσο εύκολο μωρό μαλλον αποκλείεται να έχω ξανά!

Με το καλό το μωράκι σου. 

Εμένα περπάτησε 13.5 μηνών ακόμα έχει κάποια αστάθεια. Αλλά και μένα κάνει όλες τις δουλειές. Καθε μέρα μένω εκθμβη από την αντίληψη της. Δεν μιλάει ακόμα αλλά.καταλαβαινει τα πάντα. Καμιά μας δείχνει με χειρονομίες και φωνουλες τι θέλει. Και γίνεται πολύ κατανοητή ακόμα και από τρίτους. Είναι τώρα 79.5 εκ και 12 κιλά. Αύριο γίνεται 17 μηνων


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κ απο μας κορίτσια..στις 8 του μήνα γίνεται το κοριτσακι μου 17 μηνών...

Απο τον 15ο μηνα κ μετα εχει τρομερη αντιληψη .. τηβ κοιταζω και σκεφτομαι μα ειναι δικο μου μωρακι ??ακομα δεν μπορω να το συνειδητοποιήσω..

Περπατησε κ μενα 13.5 μηνών.. λεει διάφορες κ αρκετές λεξούλες αλλα να μιλησει τυπου προταση οχι ακομα..

 

Ειναι 85 πόντους και 10.5 στα κιλα.. μου αρρωστησε κιόλας περασε 4 μερες αφαγιας ..τωρα ειναι καλυτερα..α κ θηλαζει ακομα βέβαια 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...