Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , ναντια δε είπε:

Καλα αποτελεσματα να εχεις! Εγω τελικα δν θα κανω καμπυλη μου ειπε οτι δν την χρειαζομαι!

Έχεις πολύ χαμηλό σάκχαρο? Γιατί σου είπε πως δεν την χρειάζεσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωχ μην μου λέτε για λιποθυμίες και τέτοια. Εγώ αύριο πρωί θα την κανω μου είπε μέχρι τις 8 να έχω πάει. Και μετά το απόγευμα έχω γιατρό άντε να δούμε...

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω καθόλου @2angels εμένα στο μικροβιολογικο είχαν κανονικά σε μπουκαλάκι..

Μην αγχώνεσαι @λιλιτο όλα καλά θα πάνε.. Και εγώ έχω αύριο απόγευμα γιατρό! Για να δούμε τι κάνουν τα κοριτσάκι μας.

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@2angels Πολυ σωστα, σε σκονη την αγοραζουμε χυμα απ το φαρμακειο αναλογα με τη συνταγη του γιατρου σου. Εγω πχ πηρα 75gr. Αλλα καποια διαγνωστικα σου την παρεχουν κ φτιαχνουν μονοι τους το μειγμα (το σιροπακι). 

@λιλιτο Δε λιποθυμησα και συνηλθα κ πολυ γρηγορα, απλα επρεπε να ξαπλωσω για να μη κανω εμετο γτ μετα ειναι ακυρη η εξεταση.

@ναντια δε για ποιο λογο δε θα κανεις? Παντως εγω δε την εκανα λογω ενδειξεων αλλα προληπτικα γτ η απλη εξεταση αιματος δε δειχνει. 

  • Μου αρέσει 1

YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Έχεις πολύ χαμηλό σάκχαρο? Γιατί σου είπε πως δεν την χρειάζεσαι?

ειχα    74 και δεν τρωω καθολου γλυκα

πρίν από 6 λεπτά , Freya_1981 είπε:

@2angels Πολυ σωστα, σε σκονη την αγοραζουμε χυμα απ το φαρμακειο αναλογα με τη συνταγη του γιατρου σου. Εγω πχ πηρα 75gr. Αλλα καποια διαγνωστικα σου την παρεχουν κ φτιαχνουν μονοι τους το μειγμα (το σιροπακι). 

@λιλιτο Δε λιποθυμησα και συνηλθα κ πολυ γρηγορα, απλα επρεπε να ξαπλωσω για να μη κανω εμετο γτ μετα ειναι ακυρη η εξεταση.

@ναντια δε για ποιο λογο δε θα κανεις? Παντως εγω δε την εκανα λογω ενδειξεων αλλα προληπτικα γτ η απλη εξεταση αιματος δε δειχνει. 

δεν ξερω μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να κανω

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , 2angels είπε:

 @Freya_1981 ευχαριστω! τα πήρες τα αποτελέσματα;  

Χρειάζεται σύνοδο για να κάνεις την εξέταση; Δεν νομίζω, ε; 

συνοδο οχι δεν χρειαζεσε αλλα να παρεις μαζι σου κατι για να εχεις να φας μολις τελειωσει η εξεταση. γιατι τοσες ωρες νηστικη κ με τοση ζεστη θα σου ερθει ζαλαδα μολις βγεις να φυγεις νυστικη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αύριο θα πάω τελικά ,ναι. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! @λιλιτο καλή επιτυχία και σε σένα. Έκανα και βλακεία.... Ειμαι νηστηκια από τις 15:00 +16:00 περίπου! Πέρασε η ώρα και τώρα δεν μπορώ να φάω τίποτα. Θα πάρω μαζί, ευχαριστώ βρε κορίτσια!!!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Freya_1981 είπε:

Μεχρι 8 ωρες πριν μπορεις να τσιμπησεις κατι, δε σε παιρνει να πας λιγο αργοτερα? Ωχου καημενουλα μου θα λιμαξεις!

Από τις 21:30 κ μετά είπε να μην φάω τίποτα. Δυστυχώς δεν μπορεί πιο αργά. Το πολύ 8 να είμαι εκεί. Ήδη πεινάω αλλά οκ. Το νερό σκέφτομαι που δεν  αφήνουν να πιεις πριν και κατά τη διάρκεια. Θα αντέξουμε μωρέ. ... Τα πάντα για τα μπεμπακια μας! :-P


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Από τις 21:30 κ μετά είπε να μην φάω τίποτα. Δυστυχώς δεν μπορεί πιο αργά. Το πολύ 8 να είμαι εκεί. Ήδη πεινάω αλλά οκ. Το νερό σκέφτομαι που δεν  αφήνουν να πιεις πριν και κατά τη διάρκεια. Θα αντέξουμε μωρέ. ... Τα πάντα για τα μπεμπακια μας! :-P

Καλά αποτελέσματα.. θα περάσει η ώρα τσακ μπαμ!

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...