Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κοριτσια τι κανετε εγω τωρα μιλησα με τον γιατρο μ γτ ειχα ενοχλησεις χαμηλα και βαρος και ενιωθα συνεχεια πιεσεη στην κυστη μ κ μου ειπε να παω να δωδω ουρα αυριο ισως εχω ουρολοιμοξη. Εχει καμια σας παρομοιο περιστατικο? 

ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΕΖΕΤΑΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ, ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟ.....ΕΚΑΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ....ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΕΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ..


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 53 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση. Συσπασουλα; Από τώρα; φοβάμαι!! 

Και εγώ κάνω συσπάσεις 3-4 φορές την ημέρα!πολλές έχουμε!αν δεν είναι συχνά δεν είναι κάτι!

πρίν από 47 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κοριτσια τι κανετε εγω τωρα μιλησα με τον γιατρο μ γτ ειχα ενοχλησεις χαμηλα και βαρος και ενιωθα συνεχεια πιεσεη στην κυστη μ κ μου ειπε να παω να δωδω ουρα αυριο ισως εχω ουρολοιμοξη. Εχει καμια σας παρομοιο περιστατικο? 

Να κάνεις ούρων για να είσαι σίγουρη!εμένα πίεζε την ουροδόχο κύστη,ηταν με όλο της το βάρος πάνω στην κύστη μου!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι θα δωσω αυριο το πρωι να δουμε τι γινετεε.

πρίν από 43 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΕΖΕΤΑΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ, ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟ.....ΕΚΑΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ....ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΕΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ..

και εγω ολη την ωρα τουαλετα παω και νιωθω συνεχεια βαρος θα μαθω αυριοο τι ειναι 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

@rapounzel_rapounzel ξεκουράσου κορίτσι μου!! Θα περάσουν γρήγορα οι βδομαδες!! Είχα μείνει κι εγώ ενα μηνα ξάπλα στο σπιτι λόγω αποκόλλησης στις αρχές, αλλα τωρα το εχω κιόλας ξεχάσει! Ολα για το μωράκι γίνονται!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Caty είπε:

@rapounzel_rapounzel ξεκουράσου κορίτσι μου!! Θα περάσουν γρήγορα οι βδομαδες!! Είχα μείνει κι εγώ ενα μηνα ξάπλα στο σπιτι λόγω αποκόλλησης στις αρχές, αλλα τωρα το εχω κιόλας ξεχάσει! Ολα για το μωράκι γίνονται!!

Καλημέρα!!!μακάρι να περάσουν γρήγορα και όλα να πάνε καλά, αυτό έχει σημασία!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , ναντια δε είπε:

καλημερα κοριτσια πως  ειστε?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΕ ΦΑΣΗ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΝΕΤΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ...ΑΛΛΑ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΣΥ?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μένα- πάλι κοιμήθηκα το πρωί είχα αυπνια...

ποιο γιατρό έχετε και που θα γεννήσετε με το καλό?

 εγω πάω στο γιώργο βλάχο που είναι καθηγητής στο Αλεξάνδρα αλλά θα γεννήσω στο μητέρα όπως και το 1ο- νομίζω και άλλη μία  κοπέλα απο το forum είναι στο βλάχο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΕ ΦΑΣΗ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΝΕΤΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ...ΑΛΛΑ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΣΥ?

ωχ κ εγω ειχα εχθες ενα τραβηγμα για μερικα λεπτα πολυ εντονο κ σημερα το πρωι αλλα μολις πηγα τουαλετα εξαφανηστικε οποτε μαλλον ειναι το εντερο κ τα αερια γενικοτερα γιατι αμεσως υποχωρησε με την τουαλετα... κ ναι σε μια εβδομαδα β επιπεδου παρεα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , angeliki1979 είπε:

καλημέρα και από μένα- πάλι κοιμήθηκα το πρωί είχα αυπνια...

ποιο γιατρό έχετε και που θα γεννήσετε με το καλό?

 εγω πάω στο γιώργο βλάχο που είναι καθηγητής στο Αλεξάνδρα αλλά θα γεννήσω στο μητέρα όπως και το 1ο- νομίζω και άλλη μία  κοπέλα απο το forum είναι στο βλάχο.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....!!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.....ΕΧΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΘΗΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.....ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ) ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ? ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΑΕΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ.....

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ...ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΡΟΣ (ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ) Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ....

 

 


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω παλι κοριτσια θα γεννησω στο ιασω ο γιατρος μου λεγετε ζαρκινος στελιος θεωρω πως εχει να κανει περισσοτερο με το ιατρο και αν τον εμπιστευεσε απλα ακολουθηθεις εμενα ξερει ολο το ιστορικο μου απο παλια και δεν θα τον αλλαζα.τωρα αυτες ειναι γνωμες.τραβηγματα ειχα και εγω παντως ισως ειναι οντως απο το εντερο ειδικα οταν εισαι δυσκιλια ειναι λογικο.

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΙ ΓΙΑ 2 ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ 10 ΜΑΙΟΥ!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....!!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.....ΕΧΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΘΗΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.....ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ) ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ? ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΑΕΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ.....

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ...ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΡΟΣ (ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ) Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ....

 

 

Εμένα οταν μου σύστησαν τον γιατρό μου ηταν στο Έλενα!στην πορεία όμως έφυγε από το δημόσιο και είναι στο ρέα!οπότε ακολουθώ τον γιατρό μου ο οποίος αποδείχθηκε εξαιρετικός!δεν με ένοιαζε που θα γέννησω αρκεί να είμαι μαζί του!οταν σε έχει βοηθήσει πριν την εγκυμοσύνη και βοήθησε στο να υπάρξει αυτή η εγκυμοσύνη δεν αλλαζεις γιατρό!τον εχω δίπλα μου από την πρώτη στιγμή!έχουμε κάνει και χειρουργείο μαζί τον περασμένο Αύγουστο!αν ηταν ακόμα στο Έλενα δεν με ένοιαζε καθόλου να γέννησω εκεί, και στον δρόμο γενναω με αυτον τον γιατρό!

Α!!!Γιαννακας Παναγιώτης λέγεται!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΙ ΓΙΑ 2 ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ 10 ΜΑΙΟΥ!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ελα ρε γιατι δεν ειπες οτι δεν μπορεις οτι μετα θα εχεις αλλαξει κ εβδομαδα??? κ πανω που επλεξες το εγκωμιο για το νοσοκομειο στην καναν την κουτσουκελα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...