Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοριτσακι μου αυριο στις 10 θα μιλησει ο γιατρος με την αιματολογο. Προς το παρον επεσε αρκετα ο αιματοκριτης και καποιοι αλλοι δεικτες...βλεποντας και κανοντας.

Εντάξει!λίγο ακόμα υπομονή ρε μαναρακι!δεν είναι εύκολο, το ξέρω!ζορικη η μπεμπα!!!θα βγει γυναικαρα!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εντάξει!λίγο ακόμα υπομονή ρε μαναρακι!δεν είναι εύκολο, το ξέρω!ζορικη η μπεμπα!!!θα βγει γυναικαρα!!!

Μακαρι ρε κοριτσακι μου. Γαμω την τυχη μου. Εχω σκασει ...εστω να μαθαινα.

Τεσπα. Αυριο...καλη ξεκουραση!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Μακαρι ρε κοριτσακι μου. Γαμω την τυχη μου. Εχω σκασει ...εστω να μαθαινα.

Τεσπα. Αυριο...καλη ξεκουραση!

Το ξερω....

Καλη ξεκούραση!!!και το πρωί που έχουμε καλά νέα θα το γιορτασουμε!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοριτσακι μου αυριο στις 10 θα μιλησει ο γιατρος με την αιματολογο. Προς το παρον επεσε αρκετα ο αιματοκριτης και καποιοι αλλοι δεικτες...βλεποντας και κανοντας.

Όλα καλά θα είναι Ιωάννα μου,θα δεις!! Καλό ξημέρωμα να έχουμε και με καλά νέα το πρωί!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Caty είπε:

Ωωωχ... αυτα σου έδωσε!! Εγώ εχω αλλάξει 3 μαγνησια ως τωρα κι αυτο ειναι το χειρότερο σε γεύση.. το πίνεις μονορούφι και μετα λίγο νερό. Αλλα το χειρότερο ειναι το καπάκι του. Δεν ανοίγει με τίποτα. Εχω τσακίσει τα δάχτυλα μου..

Φιλενάδα μου αρέσει η γεύση. Αλλά πιο πολύ μου αρέσει το ασβέστιο! 

2 ώρες πρίν, elenistam είπε:

παιδια το παιδικο το ξεκινησατΕ? καροτσι πηρατε? και αν ναι ποιο?

Ελένη, καρότσι θέλω να πάρω το Trio chicco love up στο χρώμα του πάγου. Κούνια ψάχνω ακόμα έχω βρει μια που μου αρέσει στο Λητώ αλλά δεν έχω καταλήξει. Σιγά σιγά όλα!

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Μακαρι ρε κοριτσακι μου. Γαμω την τυχη μου. Εχω σκασει ...εστω να μαθαινα.

Τεσπα. Αυριο...καλη ξεκουραση!

Όλα καλά θα πάνε κούκλα!! Υπομονή

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Σορυ για τη σφηνα, αλλά επειδή ταλαιπωρήθηκα και εγω πολύ προχθες είπα να σε βοηθήσω!!! :P

Κάνεις αντιγραφή το image url απο το site και το κανεις επικόλληση όχι απευθείας στο πλαίσιο που βγάζει για την υπογραφή... Πατάς εκεί που λέει προσθήκη πρόσθετου υλικού και επιλέγεις προσθήκη εικόνας απο σύνδεσμο url και μετά κάνεις επικόλληση. Αυτά!

Λοιπόν τα έκανα τα βήματα..... για να δουμε

 

Τα κατάφερα νομίζω! Ευχαριστώ πολυ ανεμώνη! !

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

παιδια το παιδικο το ξεκινησατΕ? καροτσι πηρατε? και αν ναι ποιο?

Αυτο που έχω κάνει είναι να το αδειασω γιατί το χρησιμοποιούσαμε σαν βοηθητικο- αποθήκη ! Αυτή τη εβδομάδα θα το βαψουμε πιστεύω

Έχω πάρει κουρτινα αυτοκολλητα και παραγγείλαμε κουνια μια εντελώς ασπρη την πιο απλή ηθελα. Θα έρθει τέλος του άλλου μήνα...

Τα υπόλοιπα μέσα Ιουνίου  θα τα ψαξω να μην έχω βαρύνει πολύ, καροτσι πραγματικά δεν ξερω ακόμα τι θα πάρω!

  • Μου αρέσει 2

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Elfs είπε:

Λοιπόν τα έκανα τα βήματα..... για να δουμε

 

Τα κατάφερα νομίζω! Ευχαριστώ πολυ ανεμώνη! !

Αυτο που έχω κάνει είναι να το αδειασω γιατί το χρησιμοποιούσαμε σαν βοηθητικο- αποθήκη ! Αυτή τη εβδομάδα θα το βαψουμε πιστεύω

Έχω πάρει κουρτινα αυτοκολλητα και παραγγείλαμε κουνια μια εντελώς ασπρη την πιο απλή ηθελα. Θα έρθει τέλος του άλλου μήνα...

Τα υπόλοιπα μέσα Ιουνίου  θα τα ψαξω να μην έχω βαρύνει πολύ, καροτσι πραγματικά δεν ξερω ακόμα τι θα πάρω!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΖΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΧΩ ΒΑΜΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ....ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΩΛΩΝΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ....ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΑΣΠΡΗ ΤΟΥ ΙΚΕΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΟ.....ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ??????????


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια με το καλό όλες να υποδεχτούμε τα μπεμπακια μας... ειμαι απο τις μανούλες Ιουλίου μιας και περιμένω τον μπεμπουλη ως τέλη Ιουλίου απλά επειδή διάβασα κατι για πιο οικονομικά καρότσια απο Πολωνία και μιας και μετά απο τέσσερα παιδιά αυτό που είχα εχει κανει την απόσβεση του ψάχνω για κατι σχετικά πιο οικονομικό .... θα μπορούσες @elenistam να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες σε ποιο site μπαίνεις για να δω που κυμαίνονται οι τιμές? Για παράδειγμα  μου άρεσε το Bexa  2 σε 1. Αν μπορείς να με βοηθήσεις σε ευχαριστω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Καλήμερα κορίτσια με το καλό όλες να υποδεχτούμε τα μπεμπακια μας... ειμαι απο τις μανούλες Ιουλίου μιας και περιμένω τον μπεμπουλη ως τέλη Ιουλίου απλά επειδή διάβασα κατι για πιο οικονομικά καρότσια απο Πολωνία και μιας και μετά απο τέσσερα παιδιά αυτό που είχα εχει κανει την απόσβεση του ψάχνω για κατι σχετικά πιο οικονομικό .... θα μπορούσες @elenistam να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες σε ποιο site μπαίνεις για να δω που κυμαίνονται οι τιμές? Για παράδειγμα  μου άρεσε το Bexa  2 σε 1. Αν μπορείς να με βοηθήσεις σε ευχαριστω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ EBAY ΓΡΑΦΩ STROLLER 3IN1 ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΦΙΛΤΡΑ....ΕΠΙΛΕΓΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ EUROPE ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΣΦΑΛΗΣ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ.....ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ, ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΕΥΡΩΠΗ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΛΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗ....ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΟ ΔΩ........ΤΑ BEXA ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΜΑΡΚΑ......ΑΛΛΑ ΤΥΠΟΥ BEXA ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΩΝΥΜΟ ΤΟ RIKO BRANO ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΕΥΡΩ ΤΟ 3 ΣΕ 1.......ΤΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ 


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ EBAY ΓΡΑΦΩ STROLLER 3IN1 ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΦΙΛΤΡΑ....ΕΠΙΛΕΓΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ EUROPE ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΣΦΑΛΗΣ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ.....ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ, ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΕΥΡΩΠΗ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΛΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗ....ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΟ ΔΩ........ΤΑ BEXA ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΜΑΡΚΑ......ΑΛΛΑ ΤΥΠΟΥ BEXA ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΩΝΥΜΟ ΤΟ RIKO BRANO ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΕΥΡΩ ΤΟ 3 ΣΕ 1.......ΤΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ 

Σε ευχαριστω πολυ για την άμεση απάντηση και την τόσο αναλυτική θα μπω ν α το ψάξω για να δω... με το καλό το μπεμπακι σου !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για την άμεση απάντηση και την τόσο αναλυτική θα μπω ν α το ψάξω για να δω... με το καλό το μπεμπακι σου !

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_mfpm είπε:

Καλήμερα κορίτσια με το καλό όλες να υποδεχτούμε τα μπεμπακια μας... ειμαι απο τις μανούλες Ιουλίου μιας και περιμένω τον μπεμπουλη ως τέλη Ιουλίου απλά επειδή διάβασα κατι για πιο οικονομικά καρότσια απο Πολωνία και μιας και μετά απο τέσσερα παιδιά αυτό που είχα εχει κανει την απόσβεση του ψάχνω για κατι σχετικά πιο οικονομικό .... θα μπορούσες @elenistam να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες σε ποιο site μπαίνεις για να δω που κυμαίνονται οι τιμές? Για παράδειγμα  μου άρεσε το Bexa  2 σε 1. Αν μπορείς να με βοηθήσεις σε ευχαριστω

Εσυ είσαι θηρίο παιδάκι μου με 5 παιδιά!!!τι κουράγιο είναι αυτό!!!η αδερφή μου η μεγάλη έχει 4 και την θαυμαζω και την λυπάμαι ταυτόχρονα!!! :-D

Με το καλό το νέο μέλος!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Πριν λίγες μέρες σας ανακάλυψα αλλά δεν πιστεύω να προλάβω να σας διαβάσω από την αρχή γιατί σιγά σιγά μπαίνουμε στην τελική ευθεία και αρχίζουμε τις προετοιμασίες και τις αγορές καθώς είναι το πρώτο μας μωράκι και δεν έχουμε τίποτα από πριν! Τυπικά είμαι στις μαμάδες Αυγούστου αλλά το πιο πιθανό είναι να έρθει ο υιός τον Ιούλιο μιας κι έχω ΠΗΤ 3/8. Καρότσι πήρα κι εγώ από Πολωνία, το bexa 2 in 1 από πολωνικό κατάστημα που ευτυχώς είχε σαν επιλογή γλώσσας τα αγγλικα, 400 ευρώ αντί για 580 που έχει εδώ. Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sunshine18 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πριν λίγες μέρες σας ανακάλυψα αλλά δεν πιστεύω να προλάβω να σας διαβάσω από την αρχή γιατί σιγά σιγά μπαίνουμε στην τελική ευθεία και αρχίζουμε τις προετοιμασίες και τις αγορές καθώς είναι το πρώτο μας μωράκι και δεν έχουμε τίποτα από πριν! Τυπικά είμαι στις μαμάδες Αυγούστου αλλά το πιο πιθανό είναι να έρθει ο υιός τον Ιούλιο μιας κι έχω ΠΗΤ 3/8. Καρότσι πήρα κι εγώ από Πολωνία, το bexa 2 in 1 από πολωνικό κατάστημα που ευτυχώς είχε σαν επιλογή γλώσσας τα αγγλικα, 400 ευρώ αντί για 580 που έχει εδώ. Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας! 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ.....ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ? ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ.....ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ? ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ?

Dino.sklep.pl μεταφορικά 29 ευρώ, παράδοση σε 4 βδομάδες. Εγώ έκανα την πληρωμή σε πολωνικά ζλότι, γιατί σε ευρώ έβγαινε ακριβότερα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...