Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , Sunshine18 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πριν λίγες μέρες σας ανακάλυψα αλλά δεν πιστεύω να προλάβω να σας διαβάσω από την αρχή γιατί σιγά σιγά μπαίνουμε στην τελική ευθεία και αρχίζουμε τις προετοιμασίες και τις αγορές καθώς είναι το πρώτο μας μωράκι και δεν έχουμε τίποτα από πριν! Τυπικά είμαι στις μαμάδες Αυγούστου αλλά το πιο πιθανό είναι να έρθει ο υιός τον Ιούλιο μιας κι έχω ΠΗΤ 3/8. Καρότσι πήρα κι εγώ από Πολωνία, το bexa 2 in 1 από πολωνικό κατάστημα που ευτυχώς είχε σαν επιλογή γλώσσας τα αγγλικα, 400 ευρώ αντί για 580 που έχει εδώ. Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας! 

Καλώς ήρθες!!!με το καλό ο μπεμπης σου!!!απο που μας ερχεσαι;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΖΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΧΩ ΒΑΜΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ....ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΩΛΩΝΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ....ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΑΣΠΡΗ ΤΟΥ ΙΚΕΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΟ.....ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ??????????

Καλημέρα Ελένη ! Η κούνια αν ήθελα ερχόταν και πιο νωρίς εγώ ζήτησα να μου τη φέρουν γύρω στις 20 του Ιούνη. Είναι η κανονική κούνια 1.20 επί 60 και νομίζω βγαίνουν δυο από τα κάγκελα για αναιβοκατεβαινει μόνο του όταν μεγαλωσει....  Θα μπω και εγώ να δω για καροτσι από εκεί που λες μπας κ βρω κάτι!

  • Μου αρέσει 1

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Elfs είπε:

Καλημέρα Ελένη ! Η κούνια αν ήθελα ερχόταν και πιο νωρίς εγώ ζήτησα να μου τη φέρουν γύρω στις 20 του Ιούνη. Είναι η κανονική κούνια 1.20 επί 60 και νομίζω βγαίνουν δυο από τα κάγκελα για αναιβοκατεβαινει μόνο του όταν μεγαλωσει....  Θα μπω και εγώ να δω για καροτσι από εκεί που λες μπας κ βρω κάτι!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.....ΕΧΕΙ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΕ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΕ 300 ΕΥΡΩ....ΕΝΩ ΕΔΩ ΤΟ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΜΕ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΕΧΕΙ 500.....ΔΕ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ.....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Sunshine18 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πριν λίγες μέρες σας ανακάλυψα αλλά δεν πιστεύω να προλάβω να σας διαβάσω από την αρχή γιατί σιγά σιγά μπαίνουμε στην τελική ευθεία και αρχίζουμε τις προετοιμασίες και τις αγορές καθώς είναι το πρώτο μας μωράκι και δεν έχουμε τίποτα από πριν! Τυπικά είμαι στις μαμάδες Αυγούστου αλλά το πιο πιθανό είναι να έρθει ο υιός τον Ιούλιο μιας κι έχω ΠΗΤ 3/8. Καρότσι πήρα κι εγώ από Πολωνία, το bexa 2 in 1 από πολωνικό κατάστημα που ευτυχώς είχε σαν επιλογή γλώσσας τα αγγλικα, 400 ευρώ αντί για 580 που έχει εδώ. Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας! 

Καλημέρα Καλώς ήρθες! Ο πιο ωραίος καιρός είναι τώρα νομίζω που αρχίζουμε τις αγορές! Με το καλό να έρθει το αγόρι σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/5/2018 at 9:37 ΠΜ, iwanna24 είπε:

Μακαρι κοριτσακι μου.

Να σαι καλα!

Και καληηηηη λευτερια Θεε μου :-P

Σε αυτο ελπιζω και γω...οτι θα φαινοταν και σε αλλους δεικτες.

Λυπαμαι για οσα τραβηξαν οι γονεις σου.

Ευχαριστω παρα πολυυυυ.

Με το καλο :grin:

και εγω πιστευω οτι δεν ειναι τιποτα κοριτσι . απλα μαλλον αντιμετωπιζει ο οργανισμος σου το εμβρυο ως ξενο σωμα.. η συνιφαδα 1 βδομαδα πριν μπει στον 9 γεμισε παντου κοκκινιλες κ σπυρια κ εκανε κορτιζονη γτ της προκαλεσε το μωρο αλλεργια.. κ τα λευκα της ηταν ανβασμενα.. αλλα δεν εκανε καμια αλλη θεραπεια . κ γεννησε ενα υγιεστατο αγορακι στις 40+5.

ψαξτο με τον γιατρο σου, αλλα να παραμεινεις ηρεμη γτ τωρα μπαινεις στον 9ο .. εσυ  σχεδον ξεμπερδεψες τωρα , σε λιγο θα το κρατας στην αγκαλια σου.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

και εγω πιστευω οτι δεν ειναι τιποτα κοριτσι . απλα μαλλον αντιμετωπιζει ο οργανισμος σου το εμβρυο ως ξενο σωμα.. η συνιφαδα 1 βδομαδα πριν μπει στον 9 γεμισε παντου κοκκινιλες κ σπυρια κ εκανε κορτιζονη γτ της προκαλεσε το μωρο αλλεργια.. κ τα λευκα της ηταν ανβασμενα.. αλλα δεν εκανε καμια αλλη θεραπεια . κ γεννησε ενα υγιεστατο αγορακι στις 40+5.

ψαξτο με τον γιατρο σου, αλλα να παραμεινεις ηρεμη γτ τωρα μπαινεις στον 9ο .. εσυ  σχεδον ξεμπερδεψες τωρα , σε λιγο θα το κρατας στην αγκαλια σου.

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου!

Μακαρι να ναι ετσι...

Ακομα δεν εχω μαθει και σκαω!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/5/2018 at 9:21 ΜΜ, elenistam είπε:

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΚΟΥΝΙΑ ΡΗΛΑΞ......BO JUNGLE ΛΕΓΕΤΑΙ.....(ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ EBAY ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ)

ελενη κ εγω το ειδα αυτο οτι ειχε μπαταριες κ δεν το παρειγειλα για αυτο το λογο ! μπορεις να μου πεις παντα απο που πηρες?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ada32 είπε:

ελενη κ εγω το ειδα αυτο οτι ειχε μπαταριες κ δεν το παρειγειλα για αυτο το λογο ! μπορεις να μου πεις παντα απο που πηρες?

ΑΑΑΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.....ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ Η ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΤΑ 35 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΜΗΚΟΣ 2.80 (ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΡΙΑ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΔΥΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 30 ΕΥΡΩ!!!!!! ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΑΠΟ 15 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ...ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΡΑΒΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ.....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ HANDY CANDY.....ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΣΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΜΕ 4 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡ, ΚΡΕΜΟΥΛΑ, ΧΤΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ....15 ΕΥΡΩ.....ΑΛΛΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΘΗΚΕΣ 20 ΕΥΡΩ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenistam είπε:

ΑΑΑΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.....ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ Η ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΤΑ 35 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΜΗΚΟΣ 2.80 (ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΡΙΑ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΔΥΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 30 ΕΥΡΩ!!!!!! ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΑΠΟ 15 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ...ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΡΑΒΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ.....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ HANDY CANDY.....ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΣΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΜΕ 4 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡ, ΚΡΕΜΟΥΛΑ, ΧΤΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ....15 ΕΥΡΩ.....ΑΛΛΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΘΗΚΕΣ 20 ΕΥΡΩ....

ευχαριστω πολυ!

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , ada32 είπε:

ελενη κ εγω το ειδα αυτο οτι ειχε μπαταριες κ δεν το παρειγειλα για αυτο το λογο ! μπορεις να μου πεις παντα απο που πηρες?

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΤΟ bo jungle....ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ....ΤΟ ΣΤΗΣΑΜΕ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ......ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕ 5 ΒΑΘΜΙΔΕΣ....Η ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΕ 2 ΕΝΤΑΣΕΙΣ.....ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ....ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΚΡΕΜΑΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ.....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.....90 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ.....ΑΠΟ ΟΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕ ΡΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ...ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ.....

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

ευχαριστω πολυ!

 

ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΝΙΑ 140χ70....ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ.....ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΗ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ...ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ.....ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ....ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΛΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΟΡΑΩ ΣΙΕΛ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ....


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elenistam είπε:

ΑΑΑΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.....ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ Η ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΤΑ 35 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΜΗΚΟΣ 2.80 (ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΡΙΑ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΔΥΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 30 ΕΥΡΩ!!!!!! ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΑΠΟ 15 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ...ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΡΑΒΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ.....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ HANDY CANDY.....ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΣΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΜΕ 4 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡ, ΚΡΕΜΟΥΛΑ, ΧΤΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ....15 ΕΥΡΩ.....ΑΛΛΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΘΗΚΕΣ 20 ΕΥΡΩ....

Καλη μου επειδη ενδιαφερομαι για μαξιλαρακια μπορεις να μου πεις πως λεγεται η σελιδα ακριβως?

Εγραψα handy candy αλλα τιποτααα σχετικο δεν μου εβγαλε!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...