Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , modena είπε:

Καλημέρα!!! Με το καλό οι ετοιμασίες! Εγώ θα κάνω μπάνιο στην θάλασσα κ με τις ευλογίες του γιατρού μου. Το μόνο που μου είπε είναι να αλλάζω το κάτω μέρος για να μην στεγνώνει πάνω μου το μαγιό. Οπότε τα ολόσωμα εγκυμοσύνης που σκεφτόμουν άκυρο. Χεχεχε 

Στο ορκεστρα είχα δει ένα δυο κομμάτια,  που το πάνω είναι σαν μπλουζάκι κ σκεφτόμουν να πάρω κάτι τέτοιο. Η που θα πάρω αυτό η θα πάω θάλασσα με κανονικό μαγιό και φανελάκι από πάνω να κρύβει την κοιλίτσα.... 


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Elfs είπε:

Στο ορκεστρα είχα δει ένα δυο κομμάτια,  που το πάνω είναι σαν μπλουζάκι κ σκεφτόμουν να πάρω κάτι τέτοιο. Η που θα πάρω αυτό η θα πάω θάλασσα με κανονικό μαγιό και φανελάκι από πάνω να κρύβει την κοιλίτσα.... 

Εγώ λέω να βάλω το μαγιό μου κ αν δω ότι με στενεύει να πάρω ένα πάλι κανονικο ένα νούμερο μεγαλύτερο. Θα τα κατεβάσω τα καλοκαιρινά την Κυριακή κ θα δω αν μπαίνω.:-D

  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , modena είπε:

Εγώ λέω να βάλω το μαγιό μου κ αν δω ότι με στενεύει να πάρω ένα πάλι κανονικο ένα νούμερο μεγαλύτερο. Θα τα κατεβάσω τα καλοκαιρινά την Κυριακή κ θα δω αν μπαίνω.:-D

Εγώ δεν χρειάζομαι δοκιμή, δεν μπαίνω σίγουρα....... Δεν είναι τόσο ότι έχω βάλει πολλα κιλά άλλα έχει ανοίξει η λεκάνη μου!! 


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Εγώ λέω να βάλω το μαγιό μου κ αν δω ότι με στενεύει να πάρω ένα πάλι κανονικο ένα νούμερο μεγαλύτερο. Θα τα κατεβάσω τα καλοκαιρινά την Κυριακή κ θα δω αν μπαίνω.:-D

Εγώ δοκίμασα όλα τα μπικίνι μου...Τα σλιπάκια μου πηγαίνουν, τα σουτιέν ούτε για αστείο....:roll:

Δεν περίμενα ποτέ να το πω αυτό για εμένα....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΕΣΩ....ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΤΙ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ , ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΔΙΠΛΗ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΙΠΙΛΕΣ 6-18 ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΓΡΑΦΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ......ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΗΞΗΣ???? ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΗΞΗΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΧΑΛΑΕΙ Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΠΙΠΙΛΑ? ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΕΙΝΑΙ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Κοριτσακι μου τι κανεις?

Καλημέρα αγάπη!!!καλά είμαι!όπως τα ξέρεις!

Εχτες πήγα να κάνω την καμπύλη!ευτυχώς με έβαλε η κοπέλα να ξαπλωσω σε ενα κρεβατακι και την έβγαλα εκεί μέχρι να τελειώσω!περιμένω τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις σήμερα το απόγευμα και εχω μια μικρή αγωνία!!!

Εσυ τι  κάνεις;;;

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Εγώ λέω να βάλω το μαγιό μου κ αν δω ότι με στενεύει να πάρω ένα πάλι κανονικο ένα νούμερο μεγαλύτερο. Θα τα κατεβάσω τα καλοκαιρινά την Κυριακή κ θα δω αν μπαίνω.:-D

Εγω για μπάνιο δεν προβλέπεται να πάω δυστυχώς!αλλά και να μπορούσα δεν μπαίνω στα μαγιό μου ούτε για αστείο!δεν εχω και κανονικά μαγιό, είναι όλα πολύ μικροσκοπικά και τώρα θα τα ψαχναμε!!!5,5 κιλά εχω πάρει μόνο αλλά έχει αλλάξει το σώμα μου!αν μπορούσα να παω όμως, θα δοκίμαζα να δω τι μου κάθεται καλύτερα τώρα!δεν θα έπαιρνα εγκυμοσύνης!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα αγάπη!!!καλά είμαι!όπως τα ξέρεις!

Εχτες πήγα να κάνω την καμπύλη!ευτυχώς με έβαλε η κοπέλα να ξαπλωσω σε ενα κρεβατακι και την έβγαλα εκεί μέχρι να τελειώσω!περιμένω τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις σήμερα το απόγευμα και εχω μια μικρή αγωνία!!!

Εσυ τι  κάνεις;;;

Αντε με το καλο...

Και γω στα ιδια.

Λιγα πονακια περιοδου σημερα...αλλα δεν ανησυχω...

Μια χαρα θα βγει η καμπυλη.

Σου λαχε ενα, δεν θα σου λαχουν ΟΛΑ μαζι :razz:

Αντε σε λιγες μερες φτανεις το πρωτο μαξιλαρακιιιι!

Θελω να περασειιιι ο καιρος. Δεν εχω υπομονη... το βραδυ ολο κλωτσαγε η μικρη και δεν κοιμηθηκα καθολου...με τρωνε τα κωλοκουνουπα...ζεσταινομαι και κατουριεμαι καθε 1 ωρα! Ο αντρας μου ειναι ηρωας. Ποση γκρινια αντεχει?

Τωρα λεμε να παντρευτουμε σε κανα δυο βδομαδες...ειχε γινει ρομαντικη προταση το Μαρτιο αλλα τωρα μαζεψαμε ολα οσα χρειαζονται!

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αντε με το καλο...

Και γω στα ιδια.

Λιγα πονακια περιοδου σημερα...αλλα δεν ανησυχω...

Μια χαρα θα βγει η καμπυλη.

Σου λαχε ενα, δεν θα σου λαχουν ΟΛΑ μαζι :razz:

Αντε σε λιγες μερες φτανεις το πρωτο μαξιλαρακιιιι!

Θελω να περασειιιι ο καιρος. Δεν εχω υπομονη... το βραδυ ολο κλωτσαγε η μικρη και δεν κοιμηθηκα καθολου...με τρωνε τα κωλοκουνουπα...ζεσταινομαι και κατουριεμαι καθε 1 ωρα! Ο αντρας μου ειναι ηρωας. Ποση γκρινια αντεχει?

Τωρα λεμε να παντρευτουμε σε κανα δυο βδομαδες...ειχε γινει ρομαντικη προταση το Μαρτιο αλλα τωρα μαζεψαμε ολα οσα χρειαζονται!

 

Μα εχω φοβηθεί, λέω όλα σε μένα θα τύχουν!

Ναι!!!την Κυριακή μπαίνω στον 7ο!!!

Εμένα είναι δύο βραδιά που την ώρα που πάω για ύπνο ξεκινάει τον χορό για μισή ώρα!μιλάμε οτι η κοιλιά μου παει περα δώθε!μετα κοιμομαστε όμως και ξυπνάμε το πρωί!!!

Αχ!!μπράβο!!!με το καλό!!!στο τσακ θα προλαβαιτε καλέ!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

@iwanna24 τέλος καλό όλα καλά! Άντε από εδώ και πέρα να εισαι ήρεμη κ να απολαύσεις τις ημέρες που έμειναν πριν δεις το νινι σου!

@rapounzel_rapounzel με το καλό τα αποτελέσματα!!

Χθες πήραμε το κρεβατάκι μας! Από Casababy το Oslo για όποια έχει δει τη συγκεκριμένη εταιρεία! @elenistam μπηκα να δω τη σελίδα με τις πάντες που πρότεινες και όντως έχει πολύ ωραία πράγματα!

@Elfs και @modena αυτού του είδους σεμινάρια βοηθάνε πολύ! Κ εγώ περιμένω τον Ιούνιο να με καλέσουν από τη Γενική Κλινική που θα γεννήσω, για να παρακολουθήσω 2 2ωρα μαθήματα - ανωδυνου τοκετου και θηλασμού κ ανυπομονώ!

Κορίτσια κ εγώ θέλω πολύ να πάω στη θάλασσα! Το απόγευμα θα δοκιμάσω τα μαγιό μου, αν κ νομίζω θα μου είναι μικρουλια! Τα εγκυμοσύνης θεωρώ ότι δεν αξίζουν, κ εγώ μάλλον θα πάρω απλώς κάποιο νούμερο μεγαλύτερο, για τον ποπο μου σίγουρα!! Με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει γ'αυτο, θα τον ρωτήσω στο επόμενο ραντεβού αλλά νομίζω δεν υπάρχει πρόβλημα, αρκεί να μην το παρακάνουμε στον ήλιο!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Μα εχω φοβηθεί, λέω όλα σε μένα θα τύχουν!

Ναι!!!την Κυριακή μπαίνω στον 7ο!!!

Εμένα είναι δύο βραδιά που την ώρα που πάω για ύπνο ξεκινάει τον χορό για μισή ώρα!μιλάμε οτι η κοιλιά μου παει περα δώθε!μετα κοιμομαστε όμως και ξυπνάμε το πρωί!!!

Αχ!!μπράβο!!!με το καλό!!!στο τσακ θα προλαβαιτε καλέ!

Ααααν προλαβουμε...ελπιζω να προλαβουμε.

Εμενα εδω και 3 μερες δεν σταματαει δευτερολεπτο. Αραγε κοιμαται καθολου???

Αφου και τη Δευτερα λεει ο ντοκ καλα δεν υπαρχει. Δεν σταματαει στιγμη. Ενω γενικα ημασταν 2 μερες μεσα στις τουμπες και 2 μερες ηρεμες...τωρα αυτη την εβδομαδα εχει τρελες ορεξεις.

Καπου πιανω και ποδαρακια...η πλακα ειναι οταν τουρλωνει τον πωπο της.

Αντε και ειναι πολυ κοντα η Κυριακη!!!

Δεν θα εχεις ουτε ζαχαρο ουτε τιποτα. Και γω ελεγα να δεις θα χω και ζαχαρο να πεσω σε καταθλιψη...αλλα ολα καλα!!! 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αντε με το καλο...

Και γω στα ιδια.

Λιγα πονακια περιοδου σημερα...αλλα δεν ανησυχω...

Μια χαρα θα βγει η καμπυλη.

Σου λαχε ενα, δεν θα σου λαχουν ΟΛΑ μαζι :razz:

Αντε σε λιγες μερες φτανεις το πρωτο μαξιλαρακιιιι!

Θελω να περασειιιι ο καιρος. Δεν εχω υπομονη... το βραδυ ολο κλωτσαγε η μικρη και δεν κοιμηθηκα καθολου...με τρωνε τα κωλοκουνουπα...ζεσταινομαι και κατουριεμαι καθε 1 ωρα! Ο αντρας μου ειναι ηρωας. Ποση γκρινια αντεχει?

Τωρα λεμε να παντρευτουμε σε κανα δυο βδομαδες...ειχε γινει ρομαντικη προταση το Μαρτιο αλλα τωρα μαζεψαμε ολα οσα χρειαζονται!

 

Με το καλό και ο γάμος σας κορίτσι μου!! Τι καλά!! Όλο χαρμοσυνες ειδήσεις από εδώ και πέρα!!:x


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια πήρα τανκινι και ήδη πήγα στην παραλία. Αλλωστε μόνο το στήθος μεγάλωσε δύο νούμερα  και με βόλεψε που το πάνω μέρος  είναι σα μπλουζακι. Δε θελω να βλέπει την κοιλιά μου ο ήλιος και ήταν η καλύτερη λύση γιατί δε θέλω να είμαι στην ξαπλώστρα με τα ρούχα. Αν κάποια στιγμή βουτήξω, θ αλλάξω το κάτω με κάποιο από τα περσινά μου που δένουν με κορδονακια. 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω...βγαινει σε καμια πιο μεγαλο το μωρο?

Αν ναι ποια ΠΗΤ κρατησατε?

Τελευταια μετρηση εδωσε 17 Ιουνιου.

Παντα εβγαινε 1 με 2 βδομαδες πιο μεγαλη!

Εχω βεβαια και μικρο κυκλο...αλλα πολυ δεν ειναι?

πρίν από 1 λεπτό , Sunshine18 είπε:

Εγώ κορίτσια πήρα τανκινι και ήδη πήγα στην παραλία. Αλλωστε μόνο το στήθος μεγάλωσε δύο νούμερα  και με βόλεψε που το πάνω μέρος  είναι σα μπλουζακι. Δε θελω να βλέπει την κοιλιά μου ο ήλιος και ήταν η καλύτερη λύση γιατί δε θέλω να είμαι στην ξαπλώστρα με τα ρούχα. Αν κάποια στιγμή βουτήξω, θ αλλάξω το κάτω με κάποιο από τα περσινά μου που δένουν με κορδονακια. 

Αχ ποσο σε ζηλευω...καλα μπανιααααα...

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...