Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Να ρωτησω...βγαινει σε καμια πιο μεγαλο το μωρο?

Αν ναι ποια ΠΗΤ κρατησατε?

Τελευταια μετρηση εδωσε 17 Ιουνιου.

Παντα εβγαινε 1 με 2 βδομαδες πιο μεγαλη!

Εχω βεβαια και μικρο κυκλο...αλλα πολυ δεν ειναι?

Αχ ποσο σε ζηλευω...καλα μπανιααααα...

Παρούσα! Σε μένα βγαίνει 10 μέρες μεγαλύτερος και από τον πρώτο μεγάλο υπέρηχο αλλάξαμε  ΠΗΤ!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ααααν προλαβουμε...ελπιζω να προλαβουμε.

Εμενα εδω και 3 μερες δεν σταματαει δευτερολεπτο. Αραγε κοιμαται καθολου???

Αφου και τη Δευτερα λεει ο ντοκ καλα δεν υπαρχει. Δεν σταματαει στιγμη. Ενω γενικα ημασταν 2 μερες μεσα στις τουμπες και 2 μερες ηρεμες...τωρα αυτη την εβδομαδα εχει τρελες ορεξεις.

Καπου πιανω και ποδαρακια...η πλακα ειναι οταν τουρλωνει τον πωπο της.

Αντε και ειναι πολυ κοντα η Κυριακη!!!

Δεν θα εχεις ουτε ζαχαρο ουτε τιποτα. Και γω ελεγα να δεις θα χω και ζαχαρο να πεσω σε καταθλιψη...αλλα ολα καλα!!! 

Μπορεί να πάτε στο δημαρχείο και μετά κατευθείαν στο μαιευτήριο!!!φαντάζεσαι;;;

Συνήθως μεγαλώνοντας δεν κινούνται τόσο πολύ!σου είπα παιδί μου, είναι γυναικαρα το κοριτσι μας!!!

Κάτι τέτοια λεω και εγω!εχω και μεγάλη φαντασία βλέπεις!

2 ώρες πρίν, Melissoula27 είπε:

Δηλαδή σε ισχιακη είναι πράγματι καθιστό; Δεν μου εξήγησαν

Είναι με τα ποδαρακια κάτω και όχι με το κεφαλακι ή ξαπλωμένο(εγκάρσιο δηλαδή)!ακόμα δεν μας πειράζει, είναι νωρίς!και να ηταν με το κεφάλι μπορεί να ξαναγυρναγε!

Ολα ειναι μια χαρά λοιπόν!συνέχισε τα νερακια εσύ!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Μπορεί να πάτε στο δημαρχείο και μετά κατευθείαν στο μαιευτήριο!!!φαντάζεσαι;;;

Συνήθως μεγαλώνοντας δεν κινούνται τόσο πολύ!σου είπα παιδί μου, είναι γυναικαρα το κοριτσι μας!!!

Κάτι τέτοια λεω και εγω!εχω και μεγάλη φαντασία βλέπεις!

Είναι με τα ποδαρακια κάτω και όχι με το κεφαλακι ή ξαπλωμένο(εγκάρσιο δηλαδή)!ακόμα δεν μας πειράζει, είναι νωρίς!και να ηταν με το κεφάλι μπορεί να ξαναγυρναγε!

Ολα ειναι μια χαρά λοιπόν!συνέχισε τα νερακια εσύ!!!

Χαχαχχαχα...αυτο λεω και γω...διοτι οπως το βλεπω Ιουνιο θα παντρευτουμε!

Αν ακουσεις καμια περιπτωση στην Κρητη, ενω παντρευοταν της σπασαν τα νερα...εγω θα μαι!!!

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

αν ειναι μεγαλητερο φαινετε αναλογα με την τελευταια περιοδο. εμενα συμφωνα με την περιοδο μου θα επρεπε να ειχα πητ 8/9. αλλα συμφωνα με τις μετρησεις βγαινει πητ 31/8. το μετραει ο γιατρος κ βγαζει αυτοματα ο υπολογιστης νεα ΠΗΤ. 

Δεν αλλαζεις όμως την πητ σε κάθε υπέρηχο που κάνεις!κρατας αυτή που είναι στην β'επιπεδου!σε κάθε υπέρηχο στον γιατρό μου άλλες φορές βγαίνει 2-3 μερες μεγαλύτερη και άλλες 2-3 μέρες μικρότερη!ανάλογα ποσό αναπτύσεται στην συγκεκριμένη βδομάδα!

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Χαχαχχαχα...αυτο λεω και γω...διοτι οπως το βλεπω Ιουνιο θα παντρευτουμε!

Αν ακουσεις καμια περιπτωση στην Κρητη, ενω παντρευοταν της σπασαν τα νερα...εγω θα μαι!!!

Τι άλλο θες!!!θα γίνεις και διάσημη!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Δεν αλλαζεις όμως την πητ σε κάθε υπέρηχο που κάνεις!κρατας αυτή που είναι στην β'επιπεδου!σε κάθε υπέρηχο στον γιατρό μου άλλες φορές βγαίνει 2-3 μερες μεγαλύτερη και άλλες 2-3 μέρες μικρότερη!ανάλογα ποσό αναπτύσεται στην συγκεκριμένη βδομάδα!

Κοιτα...εμενα παντα βγαινει 10 με 15 μερες πιο μεγαλη. 

Δεν ξερω τι ισχυει.

Ο γιατρος δεν ακουσε τον εμβρυολογο και παμε με βαση τεπ και τον υπερηχο. Ποσο μεγαλο ειναι το μωρο. Ξερω πχ οτι αν πιασει τα 3.5 θα μου μιλησει για προκληση. Ετσι πιστευω.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοιτα...εμενα παντα βγαινει 10 με 15 μερες πιο μεγαλη. 

Δεν ξερω τι ισχυει.

Ο γιατρος δεν ακουσε τον εμβρυολογο και παμε με βαση τεπ και τον υπερηχο. Ποσο μεγαλο ειναι το μωρο. Ξερω πχ οτι αν πιασει τα 3.5 θα μου μιλησει για προκληση. Ετσι πιστευω.

Γιαυτό αλλάζει η πητ στην αυχενική ή στην β'επιπεδου!

Για πρόκληση να σου πει, για καισαρική να μην σου πει!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Γιαυτό αλλάζει η πητ στην αυχενική ή στην β'επιπεδου!

Για πρόκληση να σου πει, για καισαρική να μην σου πει!

Κοιτα γενικα απ'οσο διαβαζω πολλες φορες η προκληση οδηγει σε καισαρικη...

Εγω χεζομαι. Δεν θελω καισαρικη με τιποτα.

Απο την αλλη το διακινδυνευεις?

Ακουμε και τοσα που δεν ειναι ευκολο.

Δυστυχως, αν θελει να σε παει σφαγη...σε παει για πλακα.

Πιστευω πως δεν θελει...αλλα ξερω οτι 39+ σε βαζει προκληση. Μου πε κιολας την προηγουμενη φορα οτι εγω δεν διακινδυνευω τιποτα...

Διοτι ενας στα Χανια εχασε ενα μωρακι ετσι...και προφανως εκει πηγαινε η μπηχτη.

Βασικα οτι και να μου πει ναι θα πω...φτανει να ειναι καλα η μπεμπα. Εδω που εφτασα δεν μπορω να διανοηθω οτι μπορει να παθει το οτιδηποτε...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοιτα γενικα απ'οσο διαβαζω πολλες φορες η προκληση οδηγει σε καισαρικη...

Εγω χεζομαι. Δεν θελω καισαρικη με τιποτα.

Απο την αλλη το διακινδυνευεις?

Ακουμε και τοσα που δεν ειναι ευκολο.

Δυστυχως, αν θελει να σε παει σφαγη...σε παει για πλακα.

Πιστευω πως δεν θελει...αλλα ξερω οτι 39+ σε βαζει προκληση. Μου πε κιολας την προηγουμενη φορα οτι εγω δεν διακινδυνευω τιποτα...

Διοτι ενας στα Χανια εχασε ενα μωρακι ετσι...και προφανως εκει πηγαινε η μπηχτη.

Βασικα οτι και να μου πει ναι θα πω...φτανει να ειναι καλα η μπεμπα. Εδω που εφτασα δεν μπορω να διανοηθω οτι μπορει να παθει το οτιδηποτε...

ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ....ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ 42.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 40 ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.....ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 42 ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοιτα γενικα απ'οσο διαβαζω πολλες φορες η προκληση οδηγει σε καισαρικη...

Εγω χεζομαι. Δεν θελω καισαρικη με τιποτα.

Απο την αλλη το διακινδυνευεις?

Ακουμε και τοσα που δεν ειναι ευκολο.

Δυστυχως, αν θελει να σε παει σφαγη...σε παει για πλακα.

Πιστευω πως δεν θελει...αλλα ξερω οτι 39+ σε βαζει προκληση. Μου πε κιολας την προηγουμενη φορα οτι εγω δεν διακινδυνευω τιποτα...

Διοτι ενας στα Χανια εχασε ενα μωρακι ετσι...και προφανως εκει πηγαινε η μπηχτη.

Βασικα οτι και να μου πει ναι θα πω...φτανει να ειναι καλα η μπεμπα. Εδω που εφτασα δεν μπορω να διανοηθω οτι μπορει να παθει το οτιδηποτε...

Να το συζητήσεις μαζί του!να του πεις οτι δεν θέλεις καισαρικη εκτός αν συμβεί επιπλοκή και δεν γίνεται αλλιώς!πριν την 38η να μην δεχτεις να μπεις!

Και πρόκληση να κάνει,αν έχει υπομονή και γίνουν τα πράγματα σωστά μια χαρά φυσιολογικά θα γεννήσεις!

Εμένα ευτυχώς είναι υπέρ του φυσιολογικού ειδικά στην περίπτωση μου!Και γενικά με οσο λιγότερες παρεμβάσεις γίνεται!η αδερφή μου γεννησε το τέταρτο παιδάκι της με τον γιατρό μου,είχε διαστολή 2 το πρωί και της είπε το βραδακι να πάει στο νοσοκομείο αλλά συνεχιζε να έχει διαστολή 2 και τις έβαλε τεχνιτούς αναγκαστικά!τις έκανε κάτι που δεν τις είχε κανέναν γιατρός στα αλλά 3!δεν της έσπασε τα νερά, της άνοιξε μια τρυπουλα και έφευγαν σιγά-σιγα!βγήκε το μωρό στην 3η εξώθηση!!!!ηταν φοβερή η γέννα της στο 4ο!α!και χωρίς επισκληριδιο!

Ούτε εγω θελω καισαρική!

 

πρίν από 5 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ....ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ 42.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 40 ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.....ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 42 ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ

Και να σε πιάσουν οι πόνοι αν δεν κάνεις διαστολή πάλι τεχνιτούς θα σου βάλουν!αυτο όμως είναι κάτι που δεν μπορείς να ξέρεις οτι θα συμβεί!δεν σε βάζει για καισαρική γιατί δεν έχεις κάνει διαστολή τις πρώτες ώρες, πρέπει να περιμένει!εκτός αν μιλάμε για τους γιατρούς που τρως το μαχαίρι γιατί έτσι θέλουν!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ....ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ 42.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 40 ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.....ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 42 ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ

Οι εβδομαδες ειναι 40...καθε μωρο ομως το ποσο θα αντεξει μεσα στην κοιλια το κρινει ο γιατρος. 

πρίν από 14 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Να το συζητήσεις μαζί του!να του πεις οτι δεν θέλεις καισαρικη εκτός αν συμβεί επιπλοκή και δεν γίνεται αλλιώς!πριν την 38η να μην δεχτεις να μπεις!

Και πρόκληση να κάνει,αν έχει υπομονή και γίνουν τα πράγματα σωστά μια χαρά φυσιολογικά θα γεννήσεις!

Εμένα ευτυχώς είναι υπέρ του φυσιολογικού ειδικά στην περίπτωση μου!Και γενικά με οσο λιγότερες παρεμβάσεις γίνεται!η αδερφή μου γεννησε το τέταρτο παιδάκι της με τον γιατρό μου,είχε διαστολή 2 το πρωί και της είπε το βραδακι να πάει στο νοσοκομείο αλλά συνεχιζε να έχει διαστολή 2 και τις έβαλε τεχνιτούς αναγκαστικά!τις έκανε κάτι που δεν τις είχε κανέναν γιατρός στα αλλά 3!δεν της έσπασε τα νερά, της άνοιξε μια τρυπουλα και έφευγαν σιγά-σιγα!βγήκε το μωρό στην 3η εξώθηση!!!!ηταν φοβερή η γέννα της στο 4ο!α!και χωρίς επισκληριδιο!

Ούτε εγω θελω καισαρική!

 

Και να σε πιάσουν οι πόνοι αν δεν κάνεις διαστολή πάλι τεχνιτούς θα σου βάλουν!αυτο όμως είναι κάτι που δεν μπορείς να ξέρεις οτι θα συμβεί!δεν σε βάζει για καισαρική γιατί δεν έχεις κάνει διαστολή τις πρώτες ώρες, πρέπει να περιμένει!εκτός αν μιλάμε για τους γιατρούς που τρως το μαχαίρι γιατί έτσι θέλουν!

Θα το συζητησω αν φτασω εκει...διοτι εχω και τα λευκα και δεν ξερω ποσο πολυ θα τα αφησουμε να ανεβουν...μεχρι 25.000 πιστευω θα με αφησει. Μετα πιθανον θα μπουμε για γεννα. Ειπε δεν ρισκαρει τιποτα!

Τωρα θα παω παλι Τριτη για αιματολογικη...θα δουμε ποσο πηγαν...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , iwanna24 είπε:

Οι εβδομαδες ειναι 40...καθε μωρο ομως το ποσο θα αντεξει μεσα στην κοιλια το κρινει ο γιατρος. 

Θα το συζητησω αν φτασω εκει...διοτι εχω και τα λευκα και δεν ξερω ποσο πολυ θα τα αφησουμε να ανεβουν...μεχρι 25.000 πιστευω θα με αφησει. Μετα πιθανον θα μπουμε για γεννα. Ειπε δεν ρισκαρει τιποτα!

Τωρα θα παω παλι Τριτη για αιματολογικη...θα δουμε ποσο πηγαν...

Ναι, φυσικά!θα κάνεις αυτό που πρέπει και είναι καλύτερο για εσένα και το μωρό!οταν υπάρχει πρόβλημα δεν το συζητώ, κάνουμε αυτο που χρειάζεται!μακάρι να είναι ολα καλά και να γεννήσεις όπως θέλεις!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι, φυσικά!θα κάνεις αυτό που πρέπει και είναι καλύτερο για εσένα και το μωρό!οταν υπάρχει πρόβλημα δεν το συζητώ, κάνουμε αυτο που χρειάζεται!μακάρι να είναι ολα καλά και να γεννήσεις όπως θέλεις!!!

Κοιτα ελεγα στην αρχη εγω καισαρικη δεν κανω.

Τωρα θελω τοσο πολυ να τη δω και να ειναι καλα που ειλικρινα δεν με ενδιαφερει ο τροπος...

Νταξει πλεον δεν φοβαμαι...σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου ειναι και η μπεμπα παχουλουλα για τη βδομαδα της, οποτε εχω ηρεμησει αρκετα...

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοιτα ελεγα στην αρχη εγω καισαρικη δεν κανω.

Τωρα θελω τοσο πολυ να τη δω και να ειναι καλα που ειλικρινα δεν με ενδιαφερει ο τροπος...

Νταξει πλεον δεν φοβαμαι...σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου ειναι και η μπεμπα παχουλουλα για τη βδομαδα της, οποτε εχω ηρεμησει αρκετα...

 

Ναι κοριτσάκι μου!τώρα μην ανησυχεις για τίποτα!είναι και μεγάλη η μπουμπου, ακόμα και αν χρειαστεί να βγει λίγο νωρίτερα δεν θα έχει κανένα θέμα!όπου να'ναι θα την έχεις στην αγκαλιά σου την σκατουλιτσα!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Melissoula27 είπε:

Τι κάνετε όμορφες μανούλες; Εγώ δεν άντεξα πήγα για υπέρηχο κατ' εξαίρεση εχτές στο μαιευτήριο. Είχα πολύ άγχος για το αμνιακό. Τελικά είναι φυσιολογικό και όχι λίγο όπως είδαμε τη Δευτέρα. Ο γιατρός μου είπε ότι ίσως βοήθησέ το πολύ νερό ή ίσως φάνηκε πιο καθαρά ( ο υπέρηχος που έχει στο ιατρείο του είναι παλιός ) Οπότε όλα καλά! Το μωρό 970 γραμμάρια και στον υπέρηχο γράφει ότι είναι σε ισχιακη θέση, νομίζω σημαίνει καθιστή. Πάντως λόγω θέσης δεν νιώθω πολύ δυνατά τις κινήσεις της. Την Κυριακή πάμε 27εβδ περνάει ο καιρός. Μπάνιο δε θα φοβάμαι και νιώθω και ανασφάλεια διότι έχω παχύνει (72 κιλά) Άντε να περάσει ο καιρός!!!!!!!!!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου!

Άρα όλα είναι πολύ καλά κι έτσι θα παραμείνουν,να είσαι σίγουρη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...