Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι κοριτσάκι μου!τώρα μην ανησυχεις για τίποτα!είναι και μεγάλη η μπουμπου, ακόμα και αν χρειαστεί να βγει λίγο νωρίτερα δεν θα έχει κανένα θέμα!όπου να'ναι θα την έχεις στην αγκαλιά σου την σκατουλιτσα!!!

Βγηκαν τα αποτελεσματα??? 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , iwanna24 είπε:

Βγηκαν τα αποτελεσματα??? 

 

Ναι!μόλις μου τα έστειλαν!

Τοξόπλασμα αρνητικό, η ούρων είναι μια χαρά, ο αίματοκριτης έπεσε μια μονάδα ήταν 33,7 και πήγε 32,8!αλλά ο γιατρός μου είπε οτι απο τον έβδομο θα σταματήσει να  πέφτει!tsh νορμαλ!

Και τώρα πάμε στην καμπύλη!έκανα 2ωρη με 75γρ γλυκόζη!

0λεπτα 78

60λεπτα 140

120λεπτα 116

Τι λες;;;μέσα στο όρια δείχνει αλλά τις έστειλα στον γιατρό και περιμένω!

  • Μου αρέσει 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι!μόλις μου τα έστειλαν!

Τοξόπλασμα αρνητικό, η ούρων είναι μια χαρά, ο αίματοκριτης έπεσε μια μονάδα ήταν 33,7 και πήγε 32,8!αλλά ο γιατρός μου είπε οτι απο τον έβδομο θα σταματήσει να  πέφτει!tsh νορμαλ!

Και τώρα πάμε στην καμπύλη!έκανα 2ωρη με 75γρ γλυκόζη!

0λεπτα 78

60λεπτα 140

120λεπτα 116

Τι λες;;;μέσα στο όρια δείχνει αλλά τις έστειλα στον γιατρό και περιμένω!

Τελειες ειναι φιλεναδα. Ετσι και οι δικες μου και ο γιατρος μου ειπε συγχαρητηρια.

Που να ξερε ποσες σοκολατες τρωω...θα σκιζε τα πτυχια του!

Τοξοπλασμα αφου βγηκε καθαρο πλεον δεν σε νοιαζει. Οι πιο πολλοι δεν το κοιτανε καν...αιματοκριτης μια χαρα ειναι...

Μπραβο κοριτσακι..καλη απολαυση.

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι!μόλις μου τα έστειλαν!

Τοξόπλασμα αρνητικό, η ούρων είναι μια χαρά, ο αίματοκριτης έπεσε μια μονάδα ήταν 33,7 και πήγε 32,8!αλλά ο γιατρός μου είπε οτι απο τον έβδομο θα σταματήσει να  πέφτει!tsh νορμαλ!

Και τώρα πάμε στην καμπύλη!έκανα 2ωρη με 75γρ γλυκόζη!

0λεπτα 78

60λεπτα 140

120λεπτα 116

Τι λες;;;μέσα στο όρια δείχνει αλλά τις έστειλα στον γιατρό και περιμένω!

Μια χαρά είναι, όπως τα βλέπω εγώ! Μπράβο!

Κι εγώ έκανα χθες την καμπύλη, αλλά (λόγω τοπικής αργίας την Δευτέρα) την Τρίτη μου είπαν ότι θα είναι έτοιμα να τα πάρω.

Τελικά, δεν ήταν τόσο χάλια η γεύση, μου'χε πει ο γιατρός και είχα και λεμόνι μαζί μου και έσταξα μέσα κάμποσο. Αλλά μετά με έπιασε τρελή αναγούλα, μάλλον δυσφόρησε και ο junior και άρχισε να χτυπάει σαν τρελός για ώρα...Υπέροχα περάσαμε...:(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι!μόλις μου τα έστειλαν!

Τοξόπλασμα αρνητικό, η ούρων είναι μια χαρά, ο αίματοκριτης έπεσε μια μονάδα ήταν 33,7 και πήγε 32,8!αλλά ο γιατρός μου είπε οτι απο τον έβδομο θα σταματήσει να  πέφτει!tsh νορμαλ!

Και τώρα πάμε στην καμπύλη!έκανα 2ωρη με 75γρ γλυκόζη!

0λεπτα 78

60λεπτα 140

120λεπτα 116

Τι λες;;;μέσα στο όρια δείχνει αλλά τις έστειλα στον γιατρό και περιμένω!

κ εγω καμπυλη παρομοια εχω κ ηταν καλη! 

0 77

60 139

120 123

μια χαρα λοιπον κ εγω το τιμισα το παγωτακι!!! αιματοκριτη μια χαρα τον βρισκω μην σε ανχωνει πλεον εμενα σιδηρο δε μου ξαναζητησε μετρηση οποτε λογικα στον 7ο πλεον δεν γινονται τραγικες αλλαγες. 

Just now, Heidelberg είπε:

Μια χαρά είναι, όπως τα βλέπω εγώ! Μπράβο!

Κι εγώ έκανα χθες την καμπύλη, αλλά (λόγω τοπικής αργίας την Δευτέρα) την Τρίτη μου είπαν ότι θα είναι έτοιμα να τα πάρω.

Τελικά, δεν ήταν τόσο χάλια η γεύση, μου'χε πει ο γιατρός και είχα και λεμόνι μαζί μου και έσταξα μέσα κάμποσο. Αλλά μετά με έπιασε τρελή αναγούλα, μάλλον δυσφόρησε και ο junior και άρχισε να χτυπάει σαν τρελός για ώρα...Υπέροχα περάσαμε...:(

εμενα η γλυκοζη μου αρεσε αλλα μετα απο ενα μισαωρο μου ηρθε δυσφορια που δεν πηγαινε αλλο κοντεψα να σκασω στο μικροβιολογικο για ενα μισαωρο κ το μωρο οπως τα λες τουμπες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

κ εγω καμπυλη παρομοια εχω κ ηταν καλη! 

0 77

60 139

120 123

μια χαρα λοιπον κ εγω το τιμισα το παγωτακι!!! αιματοκριτη μια χαρα τον βρισκω μην σε ανχωνει πλεον εμενα σιδηρο δε μου ξαναζητησε μετρηση οποτε λογικα στον 7ο πλεον δεν γινονται τραγικες αλλαγες. 

Εγω μια μερα πριν παρω τα αποτελεσματα ειχα φαει απειρα γλυκα που αν ειχα ζαχαρο να ειχα λιγη αποθηκευμενη σοκολατα.

Τοσο γκαγκα ειμαι. Ναι!

  • Χαχα 3

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Τελειες ειναι φιλεναδα. Ετσι και οι δικες μου και ο γιατρος μου ειπε συγχαρητηρια.

Που να ξερε ποσες σοκολατες τρωω...θα σκιζε τα πτυχια του!

Τοξοπλασμα αφου βγηκε καθαρο πλεον δεν σε νοιαζει. Οι πιο πολλοι δεν το κοιτανε καν...αιματοκριτης μια χαρα ειναι...

Μπραβο κοριτσακι..καλη απολαυση.

Αχ!!! Πολύ χαίρομαι!!!επιτέλους και κάτι καλό!

εγω τρωω κάθε μέρα παγωτακι και ζυμαρικά φουλ!!!εχω πάρει μόνο 5,5 κιλά και δεν ασχολείται με αυτά που τρώω!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Εγω μια μερα πριν παρω τα αποτελεσματα ειχα φαει απειρα γλυκα που αν ειχα ζαχαρο να ειχα λιγη αποθηκευμενη σοκολατα.

Τοσο γκαγκα ειμαι. Ναι!

χα χα χα κ εγω ειχα φαει κ τα ζυμαρικα μου την προηγουμενη κ τις σοκολατες μου δεν πτοηθηκα!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Heidelberg είπε:

Μια χαρά είναι, όπως τα βλέπω εγώ! Μπράβο!

Κι εγώ έκανα χθες την καμπύλη, αλλά (λόγω τοπικής αργίας την Δευτέρα) την Τρίτη μου είπαν ότι θα είναι έτοιμα να τα πάρω.

Τελικά, δεν ήταν τόσο χάλια η γεύση, μου'χε πει ο γιατρός και είχα και λεμόνι μαζί μου και έσταξα μέσα κάμποσο. Αλλά μετά με έπιασε τρελή αναγούλα, μάλλον δυσφόρησε και ο junior και άρχισε να χτυπάει σαν τρελός για ώρα...Υπέροχα περάσαμε...:(

Δεν είχα πρόβλημα, την ιπια μια και έξω και δεν με ενόχλησε καθόλου!με είχαν βάλει και σε κρεβατακι για να μην είμαι καθιστή, μια χαρά πέρασα!!!

Καλά αποτελέσματα και σε εσένα!!!

πρίν από 16 λεπτά , linaa είπε:

κ εγω καμπυλη παρομοια εχω κ ηταν καλη! 

0 77

60 139

120 123

μια χαρα λοιπον κ εγω το τιμισα το παγωτακι!!! αιματοκριτη μια χαρα τον βρισκω μην σε ανχωνει πλεον εμενα σιδηρο δε μου ξαναζητησε μετρηση οποτε λογικα στον 7ο πλεον δεν γινονται τραγικες αλλαγες. 

εμενα η γλυκοζη μου αρεσε αλλα μετα απο ενα μισαωρο μου ηρθε δυσφορια που δεν πηγαινε αλλο κοντεψα να σκασω στο μικροβιολογικο για ενα μισαωρο κ το μωρο οπως τα λες τουμπες!!!!

Ωραία!!!μια χαρά είμαι!!!έστειλα τον άντρα μου να μου πάρει παγωτό!!!

Ναι, και εμένα μου είπε οτι πέσει μέχρι τώρα!απο τον 7ο θα σταματήσει να πέφτει!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αχ!!! Πολύ χαίρομαι!!!επιτέλους και κάτι καλό!

εγω τρωω κάθε μέρα παγωτακι και ζυμαρικά φουλ!!!εχω πάρει μόνο 5,5 κιλά και δεν ασχολείται με αυτά που τρώω!

Καλα εσυ μανιτσα εισαι κορμαρα..εγω εχω παρει 15...κλαψτα Χαραλαμπε.

Στο πρωτο τριμηνο ειχα βαλει 6 κιλα ή 7...δεν θυμαμαι :-P


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλα εσυ μανιτσα εισαι κορμαρα..εγω εχω παρει 15...κλαψτα Χαραλαμπε.

Στο πρωτο τριμηνο ειχα βαλει 6 κιλα ή 7...δεν θυμαμαι :-P

Ναι,ευτυχώς απο κιλά παω καλά!ποτέ δεν έπαιρνα βάρος και ετρωγα σαν γουρούνα!είμαι τυχερή!!!;)


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katia2018 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!

Άρα όλα είναι πολύ καλά κι έτσι θα παραμείνουν,να είσαι σίγουρη!!

Ευχαριστώ πολύ Κάτια!  Δε μπορούσα να φανταστώ ότι ένα πλασματάκι θα με κάνει να ανησυχώ και να μη με νοιάζει τίποτα άλλο. Τι ευλογία

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Melissoula27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κάτια!  Δε μπορούσα να φανταστώ ότι ένα πλασματάκι θα με κάνει να ανησυχώ και να μη με νοιάζει τίποτα άλλο. Τι ευλογία

Έτσι είναι πράγματι! Οι πιο ωραίες στιγμές έρχονται!

Κι εγώ σ'ευχαριστω!

Τα λέμε σύντομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΙΟ ΥΠΟΤΟΝΙΚΑ .....ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ......ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 700 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΙ....ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ.....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.....ΣΕ 3 ΜΗΝΑΚΙΑ (ΑΝ ΟΧΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...