Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Διάβασα τώρα οοολα τα νεα σας κ χαίρομαι πολύ! Ξεκινήσαμε εργασίες στο παιδικό, έχουμε μαστορες για μόνωση στο σπίτι κ τρέχουμε!

@rapounzel_rapounzel μπράβο αγάπη μου! Είσαι πολύ δυνατή! Κ εγώ πιστεύω πως στο τέλος θα γεννήσεις με πρόκληση την κοριτσαρα σου! Όλα καλά θα πάνε!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Αφού δεν την παλεύεις με τη δουλεια καλά θα κάνεις να πάρεις αναρρωτική! Κ εγώ την άδεια του '18 θα την πάρω μετά το ΙΚΑ κ πριν το εξάμηνο του ΟΑΕΔ! Φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες κοριτσάκι μου, τέλος καλό όλα καλά! Θα περάσει κ η Ουρολοίμωξη! Πολλά νεράκια!

@Heidelberg και @Sunshine18 κ εμένα η μανούλα μου είναι Θεσσαλονίκη που θα γεννήσω αλλά εγώ μένω Ξάνθη! Παρόλα αυτά κ η πεθερα μου είναι στην αλλη άκρη της Ελλάδας! Οπότε δεν ξέρω αν ανήκω στις τυχερές η ατυχες που δεν θα έχω βοήθεια αλλά κ 'συμβουλές'! Πολλές φορές προβληματίζομαι, αλλά τι να κάνουμε, ούτε οι πρώτες ούτε οι τελευταίες που έχουμε μακριά τις μαμάδες μας!

Κ εμένα η μέση μου με πεθαίνει, δυσκολεύομαι πλέον πολύ στον ύπνο παρόλο που κοιμάμαι με μαξιλάρι εγκυμοσύνης το οποίο χρυσοπληρωσα από τα Λητώ! Μία φίλη μου φυσικοθεραπευτρια μου έβαλε tape κ κάπως μαλακωσε ο πονος!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ετσι νομιζω...θα χετε φτασει τα 2.

Ναι...λεω 37η...ειμαι σχεδον σιγουρη. Δεν ξερω γιατι...και ειμαι και σαββατογεννημενη.

Στο μηνα μας μπαινουμε μολις κλεισουμε την 36η ε?

Τιποτα δεν εμεινε. Νερο θα περασει.

Οταν είσαι 36+0 μπαίνεις στον μήνα σου!για να δούμε.... Θα σε ενημερωσω φυσικά!!!βέβαια για εμένα είναι καλό να μπω προγραμματισμενα για να μπορέσω να κάνω επισκληριδιο!για να εχω κόψει ενα 24ωρο πριν τις ενέσεις!

πρίν από 10 λεπτά , Agusta είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Διάβασα τώρα οοολα τα νεα σας κ χαίρομαι πολύ! Ξεκινήσαμε εργασίες στο παιδικό, έχουμε μαστορες για μόνωση στο σπίτι κ τρέχουμε!

@rapounzel_rapounzel μπράβο αγάπη μου! Είσαι πολύ δυνατή! Κ εγώ πιστεύω πως στο τέλος θα γεννήσεις με πρόκληση την κοριτσαρα σου! Όλα καλά θα πάνε!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Αφού δεν την παλεύεις με τη δουλεια καλά θα κάνεις να πάρεις αναρρωτική! Κ εγώ την άδεια του '18 θα την πάρω μετά το ΙΚΑ κ πριν το εξάμηνο του ΟΑΕΔ! Φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες κοριτσάκι μου, τέλος καλό όλα καλά! Θα περάσει κ η Ουρολοίμωξη! Πολλά νεράκια!

@Heidelberg και @Sunshine18 κ εμένα η μανούλα μου είναι Θεσσαλονίκη που θα γεννήσω αλλά εγώ μένω Ξάνθη! Παρόλα αυτά κ η πεθερα μου είναι στην αλλη άκρη της Ελλάδας! Οπότε δεν ξέρω αν ανήκω στις τυχερές η ατυχες που δεν θα έχω βοήθεια αλλά κ 'συμβουλές'! Πολλές φορές προβληματίζομαι, αλλά τι να κάνουμε, ούτε οι πρώτες ούτε οι τελευταίες που έχουμε μακριά τις μαμάδες μας!

Κ εμένα η μέση μου με πεθαίνει, δυσκολεύομαι πλέον πολύ στον ύπνο παρόλο που κοιμάμαι με μαξιλάρι εγκυμοσύνης το οποίο χρυσοπληρωσα από τα Λητώ! Μία φίλη μου φυσικοθεραπευτρια μου έβαλε tape κ κάπως μαλακωσε ο πονος!

Καλώς την!!!ωραία είναι όμως η προετοιμασία του παιδικού!!!

Να σου πω την αλήθεια με πρόκληση θελω να μπω για να μπορέσω να κάνω επισκληριδιο!να είμαι προγραμματισμένη για να εχω κόψει την ηπαρινη ενα 24ωρο!δεν ήθελα να κάνω επισκληριδιο γιατί ήθελα να μπορώ να περπαταω και να κινούμαι στις οδύνες αλλά μου είπε εχτες η μαία οτι μια χαρά θα μπορώ με την επισκληριδιο να κανω οτι θέλω γιατί τωρα κάνουν επισκληριδιο που νιώθεις τα πάντα απλά δεν πονάς!!!

Σαν φιδακι άλλαζω πλευρό, δεν μπορώ από την μέση μου και τους πόνους απο την πυελικη περιοχή!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα, κορίτσια!

Μόλις απολαύσαμε με τον junior μια παγωμένη σοκολάτα και περιμένουμε τον μπαμπά που ταξιδεύει, για να έρθει να μας μετακομίσει. Ω ναι, αυτή θα είναι η εβδομάδα των παθών...:wacko:

Τα καλά νέα τα δικά μας είναι ότι χθες που πήγα στον γιατρό μου είπε ότι μπορεί να έρθει αυτός για την γέννα στην Αθήνα και να συνεννοηθεί με κάποιον δικό του για τα ραντεβού από εδώ και στο εξής και για ο,τιδήποτε ίσως προκύψει εν τω μεταξύ (και μάλλον θα είναι η γιατρός που μου έκανε την αμνιοπαρακέντηση και την β'επιπέδου, οπότε ήδη την ξέρω). Διαφορετικά, θα έπρεπε να ψάξω γιατρό απ'την αρχή και όσο να'ναι, με άγχωνε λίγο αυτό.

Τα κακά νέα είναι ότι για να γίνει αυτό, θα πρέπει να πάω προγραμματισμένα με πρόκληση (στην 38η), αν δεν θέλει φυσικά ο μικρός να βγει πιο πριν! Και επίσης, το ότι έκανα τον Κινέζο και δεν ρώτησα πόσο θα κοστίσει αυτό....:roll:

Την Παρασκευή έχουμε πάλι ραντεβού και θα το ξανασυζητήσουμε. Του έχω εμπιστοσύνη, γιατί έφερε στον κόσμο τα υπέροχα ανήψια μου και επίσης είναι και πολύ ήρεμος και δεν με αγχώνει καθόλου. Αλλά κι αυτό με την πρόκληση δεν το είχα σκεφτεί μέχρι τώρα ως ενδεχόμενο και πρέπει να το δουλέψω λίγο στο μυαλό μου...(Το θετικό θα είναι βέβαια ότι έτσι με το προγραμματισμένο θα μπορούν ίσως να ταξιδέψουν και η μαμά μου ή η αδελφή μου και να είναι μαζί μου και όχι να έρθουν μετά την γέννα...)

Ουφ!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Heidelberg είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα, κορίτσια!

Μόλις απολαύσαμε με τον junior μια παγωμένη σοκολάτα και περιμένουμε τον μπαμπά που ταξιδεύει, για να έρθει να μας μετακομίσει. Ω ναι, αυτή θα είναι η εβδομάδα των παθών...:wacko:

Τα καλά νέα τα δικά μας είναι ότι χθες που πήγα στον γιατρό μου είπε ότι μπορεί να έρθει αυτός για την γέννα στην Αθήνα και να συνεννοηθεί με κάποιον δικό του για τα ραντεβού από εδώ και στο εξής και για ο,τιδήποτε ίσως προκύψει εν τω μεταξύ (και μάλλον θα είναι η γιατρός που μου έκανε την αμνιοπαρακέντηση και την β'επιπέδου, οπότε ήδη την ξέρω). Διαφορετικά, θα έπρεπε να ψάξω γιατρό απ'την αρχή και όσο να'ναι, με άγχωνε λίγο αυτό.

Τα κακά νέα είναι ότι για να γίνει αυτό, θα πρέπει να πάω προγραμματισμένα με πρόκληση (στην 38η), αν δεν θέλει φυσικά ο μικρός να βγει πιο πριν! Και επίσης, το ότι έκανα τον Κινέζο και δεν ρώτησα πόσο θα κοστίσει αυτό....:roll:

Την Παρασκευή έχουμε πάλι ραντεβού και θα το ξανασυζητήσουμε. Του έχω εμπιστοσύνη, γιατί έφερε στον κόσμο τα υπέροχα ανήψια μου και επίσης είναι και πολύ ήρεμος και δεν με αγχώνει καθόλου. Αλλά κι αυτό με την πρόκληση δεν το είχα σκεφτεί μέχρι τώρα ως ενδεχόμενο και πρέπει να το δουλέψω λίγο στο μυαλό μου...(Το θετικό θα είναι βέβαια ότι έτσι με το προγραμματισμένο θα μπορούν ίσως να ταξιδέψουν και η μαμά μου ή η αδελφή μου και να είναι μαζί μου και όχι να έρθουν μετά την γέννα...)

Ουφ!!

Γιατι προκληση?


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΕΔΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ....ΕΓΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΚΛΕΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ...ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΑ....ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΤΟΠΛΕΡ....ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙ

Θα σου πω από εβδομάδα. Εύχομαι να βρώ. Αλλιώς θα βάλω τον γιατρό να κανονίσει...:D


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΕΓΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΗΔΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ

ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΑΝ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΑΡΑ ΤΗ ΝΙΩΘΩ....ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΤΕ ΑΠΛΑ ΚΑΘΙΣΤΕ ΓΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΣ....ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΔΙ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΠΗΜΑ ΚΑΘΑΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ...ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΝΑΤΕ????? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΔΕ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.....ΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ

Εγω τον νιωθω συνεχεια σχεδον ειδικα το βραδυ ειναι πολυ ζωηρος!!! Ασε και η κοιλια μου τεραστια ειναι πολυ μυτερη και ειναι λες και ειμαι στον 8ο!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γιατι προκληση?

Για να μπορεί να είναι ο ίδιος ο γιατρός μου παρών στον τοκετό (με παρακολουθεί στην Κέρκυρα και μετακομίζω Αθήνα). Διαφορετικά, δεν θα προλάβει να ταξιδέψει.

(Και γενικά, επειδή εδώ στην Κέρκυρα υπάρχει μόνο μία ιδιωτική μαιευτική κλινική, η οποία έκανε ανακαίνιση για ένα εξάμηνο και έμεινε κλειστή, αυτή την πρακτική την ακολούθησαν τελευταία αρκετές κοπέλες, από όσο λέγεται: δηλαδή σε ιδιωτικό σε άλλο μέρος με τον γιατρό τους και με πρόκληση αναγκαστικά ή καισαρική.)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Heidelberg είπε:

Για να μπορεί να είναι ο ίδιος ο γιατρός μου παρών στον τοκετό (με παρακολουθεί στην Κέρκυρα και μετακομίζω Αθήνα). Διαφορετικά, δεν θα προλάβει να ταξιδέψει.

Πω πω περιεργο ειναι να ξερεις ποτε θα γεννησεις ε?

Δεν το χω σκεφτει καθολου...

Ενταξει δεν ειναι και τραγικο...αν ειναι ετοιμο το μωρακι σου..τοσες κανουν...απλα μην καταληξεις καισαρικη που προφανως δεν θες...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πω πω περιεργο ειναι να ξερεις ποτε θα γεννησεις ε?

Δεν το χω σκεφτει καθολου...

Ενταξει δεν ειναι και τραγικο...αν ειναι ετοιμο το μωρακι σου..τοσες κανουν...απλα μην καταληξεις καισαρικη που προφανως δεν θες...

Ναι, δεν είναι τραγικό...Αλλά όπως λες κι εσύ, δεν το'χα σκεφτεί...και όσο να'ναι, δεν αφήνεις το μωρό να αποφασίσει πότε θα είναι έτοιμο, αλλά πότε βολεύει με τις συνθήκες....κι αυτό δεν το'χω επεξεργαστεί...

Ευτυχώς ξέρω σίγουρα ότι δεν είναι υπέρμαχος των καισαρικών, αυτό μου το ξεκαθάρισε κιόλας: μόνο εάν δεν γίνεται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Διάβασα τώρα οοολα τα νεα σας κ χαίρομαι πολύ! Ξεκινήσαμε εργασίες στο παιδικό, έχουμε μαστορες για μόνωση στο σπίτι κ τρέχουμε!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Αφού δεν την παλεύεις με τη δουλεια καλά θα κάνεις να πάρεις αναρρωτική! Κ εγώ την άδεια του '18 θα την πάρω μετά το ΙΚΑ κ πριν το εξάμηνο του ΟΑΕΔ! Φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες κοριτσάκι μου, τέλος καλό όλα καλά! Θα περάσει κ η Ουρολοίμωξη! Πολλά νεράκια!

 

Ευτυχώς δεν ήταν κατι σοβαρό. Τώρα είμαι σπίτι ήρεμα κάνω σιγά σιγά διάφορες δουλίτσες χαλαρά μετά ξαπλώνω βλέπω τηλεόραση, ακούω μουσικη... Πολύ χαλαρά. Περιμένω τώρα την Τρίτη για να δω τι θα μου πει  για τον τράχηλο. Στην δουλειά δεν θα γυρίσω γιατί είναι δύσκολο το πόστο που βρίσκομαι και δεν το διακινδυνεύω να γίνει τίποτα σοβαρό. Μου είπε ο γιατρός να πίνω 3λίτρα πίνω 2.5 δεν μπορώ παραπάνω. Εντωμεταξύ σήμερα πρέπει κάθε φορά που έπινα νερό μετά από ένα τέταρτο πήγαινα για τσισα. Μέχρι και προχθές δεν είχα ίχνος συχνοουριας... 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ευτυχώς δεν ήταν κατι σοβαρό. Τώρα είμαι σπίτι ήρεμα κάνω σιγά σιγά διάφορες δουλίτσες χαλαρά μετά ξαπλώνω βλέπω τηλεόραση, ακούω μουσικη... Πολύ χαλαρά. Περιμένω τώρα την Τρίτη για να δω τι θα μου πει  για τον τράχηλο. Στην δουλειά δεν θα γυρίσω γιατί είναι δύσκολο το πόστο που βρίσκομαι και δεν το διακινδυνεύω να γίνει τίποτα σοβαρό. Μου είπε ο γιατρός να πίνω 3λίτρα πίνω 2.5 δεν μπορώ παραπάνω. Εντωμεταξύ σήμερα πρέπει κάθε φορά που έπινα νερό μετά από ένα τέταρτο πήγαινα για τσισα. Μέχρι και προχθές δεν είχα ίχνος συχνοουριας... 

Νομίζω καλό είναι που κάνεις τσισα ε;;


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Heidelberg είπε:

Ναι, δεν είναι τραγικό...Αλλά όπως λες κι εσύ, δεν το'χα σκεφτεί...και όσο να'ναι, δεν αφήνεις το μωρό να αποφασίσει πότε θα είναι έτοιμο, αλλά πότε βολεύει με τις συνθήκες....κι αυτό δεν το'χω επεξεργαστεί...

Ευτυχώς ξέρω σίγουρα ότι δεν είναι υπέρμαχος των καισαρικών, αυτό μου το ξεκαθάρισε κιόλας: μόνο εάν δεν γίνεται αλλιώς.

Δεν είναι τόσο φοβερό!απλα δεν το έχεις σκεφτεί!και αφου μπορεί ο γιατρός σου να σε εξυπηρετήσει και να έρθει στην Αθήνα για να γεννησετε μαζί είναι πόλυ θετικό!εγω αν δεν προκύψει κατι νωρίτερα, μιας και εχω το θέμα μου με τον τράχηλο θελω να πάω με ραντεβού για να κόψω την ηπαρινη μια μέρα πριν για να κάνω επισκληριδιο!αφου ενημερώθηκα οτι μπορώ να κάνω επισκληριδιο και να είμαι όρθια και να χορεύω!!!γιατί δεν ήθελα να κάνω επειδή ήθελα να μπορώ να κινούμαι!

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ευτυχώς δεν ήταν κατι σοβαρό. Τώρα είμαι σπίτι ήρεμα κάνω σιγά σιγά διάφορες δουλίτσες χαλαρά μετά ξαπλώνω βλέπω τηλεόραση, ακούω μουσικη... Πολύ χαλαρά. Περιμένω τώρα την Τρίτη για να δω τι θα μου πει  για τον τράχηλο. Στην δουλειά δεν θα γυρίσω γιατί είναι δύσκολο το πόστο που βρίσκομαι και δεν το διακινδυνεύω να γίνει τίποτα σοβαρό. Μου είπε ο γιατρός να πίνω 3λίτρα πίνω 2.5 δεν μπορώ παραπάνω. Εντωμεταξύ σήμερα πρέπει κάθε φορά που έπινα νερό μετά από ένα τέταρτο πήγαινα για τσισα. Μέχρι και προχθές δεν είχα ίχνος συχνοουριας... 

Έφτασε η ώρα σου και εσένα να δεις πως είναι να έχεις συχνοουρια!!!Χαχαχαχα 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Agusta είπε:

Νομίζω καλό είναι που κάνεις τσισα ε;;

Φαντάζομαι ναι αλλά νιώθω λες και το νερό που πίνω δεν προλαβαίνει να μεινει μέσα μου.... Σκεφτόμουν μήπως είναι λόγο της αντιβίωσης..

πρίν από 5 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

 

Έφτασε η ώρα σου και εσένα να δεις πως είναι να έχεις συχνοουρια!!!Χαχαχαχα 

Λες? Εσύ πας κάθε τέταρτο με εικοσάλεπτο? Να πάρω πάνες? Νομίζω ότι δεν θα προλάβω...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Θα την πάρω το 18 αλλά μόλις τελειώσουν οι μέρες που δικαιούμαι απο το ΙΚΑ. Και εμείς δεν μπορούμε να τις πάρουμε τον επόμενο χρόνο.

Το Doppler γίνεται να φανταστώ στα νοσοκομεία μας Ε?

Ο γιατρός που σου κάνει την αυχενική κ την β επιπέδου, κάνει κ το doppler.

@Heidelberg εστίασε στο θετικό του πράγματος. Είναι πολύ καλό που θα έχεις το γιατρό σου! Το οικονομικό να ξεκαθαρίσεις μόνο... Δεν είμαστε σε εποχή για εκπλήξεις.

@Agusta σε συμπονω! Εμείς μόλις τελειώσαμε τις εργασίες κ το σπίτι από γιαπι το λες επιτέλους ξανά σπίτι! Καλή δύναμη!

 

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Φαντάζομαι ναι αλλά νιώθω λες και το νερό που πίνω δεν προλαβαίνει να μεινει μέσα μου.... Σκεφτόμουν μήπως είναι λόγο της αντιβίωσης..

Λες? Εσύ πας κάθε τέταρτο με εικοσάλεπτο? Να πάρω πάνες? Νομίζω ότι δεν θα προλάβω...

Χαχαχαχα!!!οταν επινα 2-2,5 λίτρα Ουάν έπαθα και εγω Ουρολοιμωξη κάθε ενα τέταρτο πήγαινα!θυμάμαι είχαμε βγει για κατι δουλειές τον άντρα μου και μετά από μισή ώρα του λεω γυρνά σπίτι θα κατουρηθω!γυρισαμε για τσισακια και ξαναφυγαμε!

Κάνει καλό όμως, θα φύγει γρήγορα το μικρόβιο!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...