Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, linaa είπε:

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

      Σ' ευχαριστώ!

      πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Λίγο ακόμα σκέφτομαι να παίρνω θάρρος.. Τώρα με πιάσε κ στο μεσημεριανό! Εσύ πονάς σήμερα το ίδιο όταν σηκώνεσαι?

Όχι σήμερα είμαι πολύ καλύτερα!Σήμερα μου ήρθε άλλο:από τον έκτο μήνα πονάω ακριβώς κάτω από το στήθος, πρέπει να είναι το πλευρό,λόγω πίεσης της μήτρας.Αυτος ο πόνος σήμερα έγινε σουβλιες που έρχονται ξαφνικά.Και ενώ δεν το είχα τη νύχτα τώρα συμβαίνει όλο το 24ωρο.Ειναι πολύ άσχημο όλο αυτό.Νιώθω απόγνωση πλέον. Κάτι άλλο που με προβληματισε επίσης από χθες είναι ότι χωρίς να έχω πάρει το βοηθητικό συμπλήρωμα για η δυσκοιλιότητα,χθες πήγα τουαλέτα 3 φορές και σήμερα έχω συνεχώς ενοχλησεις. Οι πολλές κενώσεις είναι προάγγελος τοκετού. Από ότι ξέρω προηγούνται μιας ή δύο ημερών του τοκετού και προβληματίστηκα.Θα δείξει όμως....

Ξεκίνα να τρως πιο συχνά και πιο λίγο,ίσως σε βοηθήσει αυτό.

2 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Εγώ υπέθεσα ότι κατέβηκε λίγο σε σχέση πχ με την προηγούμενη εβδομάδα, γιατί νιώθω αρκετά καλύτερα στην περιοχή του διαφράγματος και κάτω απ'το στήθος. Γιατί μέχρι τώρα ήθελα να ξαπλώνω, για να ανακουφίζομαι από τον πόνο στο στήθος, και μετά έπρεπε να σηκώνομαι, γιατί δυσκολευόμουν από το διάφραγμα. Τώρα είναι αρκετά καλύτερη η κατάσταση.

Γενικά, πάντως, μια όμορφη ατμόσφαιρα, δεν το συζητώ...:(:(

Η πιο ωραία περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας....δε λες τίποτα!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, katia2018 είπε:

Όχι σήμερα είμαι πολύ καλύτερα!Σήμερα μου ήρθε άλλο:από τον έκτο μήνα πονάω ακριβώς κάτω από το στήθος, πρέπει να είναι το πλευρό,λόγω πίεσης της μήτρας.Αυτος ο πόνος σήμερα έγινε σουβλιες που έρχονται ξαφνικά.Και ενώ δεν το είχα τη νύχτα τώρα συμβαίνει όλο το 24ωρο.Ειναι πολύ άσχημο όλο αυτό.Νιώθω απόγνωση πλέον. Κάτι άλλο που με προβληματισε επίσης από χθες είναι ότι χωρίς να έχω πάρει το βοηθητικό συμπλήρωμα για η δυσκοιλιότητα,χθες πήγα τουαλέτα 3 φορές και σήμερα έχω συνεχώς ενοχλησεις. Οι πολλές κενώσεις είναι προάγγελος τοκετού. Από ότι ξέρω προηγούνται μιας ή δύο ημερών του τοκετού και προβληματίστηκα.Θα δείξει όμως....

Ξεκίνα να τρως πιο συχνά και πιο λίγο,ίσως σε βοηθήσει αυτό.

Η πιο ωραία περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας....δε λες τίποτα!!!!

Λες να είσαι η επόμενη??? Υπομονή λιγουλακι ακόμη Κατερίνα μου! Έρχεται η λύτρωση για σένα! Ζοριστηκες πολύ!

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, katia2018 είπε:

Όχι σήμερα είμαι πολύ καλύτερα!Σήμερα μου ήρθε άλλο:από τον έκτο μήνα πονάω ακριβώς κάτω από το στήθος, πρέπει να είναι το πλευρό,λόγω πίεσης της μήτρας.Αυτος ο πόνος σήμερα έγινε σουβλιες που έρχονται ξαφνικά.Και ενώ δεν το είχα τη νύχτα τώρα συμβαίνει όλο το 24ωρο.Ειναι πολύ άσχημο όλο αυτό.Νιώθω απόγνωση πλέον. Κάτι άλλο που με προβληματισε επίσης από χθες είναι ότι χωρίς να έχω πάρει το βοηθητικό συμπλήρωμα για η δυσκοιλιότητα,χθες πήγα τουαλέτα 3 φορές και σήμερα έχω συνεχώς ενοχλησεις. Οι πολλές κενώσεις είναι προάγγελος τοκετού. Από ότι ξέρω προηγούνται μιας ή δύο ημερών του τοκετού και προβληματίστηκα.Θα δείξει όμως....

Ξεκίνα να τρως πιο συχνά και πιο λίγο,ίσως σε βοηθήσει αυτό.

Η πιο ωραία περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας....δε λες τίποτα!!!!

Ωπ!!!λες να έχουμε έξοδο;;;γιατί αυτό είναι ενα σημάδι!μέχρι την τρίτη έχει περιθώριο!!!μετά την επόμενη βδομάδα!πες τα στο μωρό να ξέρει τι επιλογές έχει!!!

Αυτό με την πιο ωραία περίοδο, αν μου το ξαναπει κανείς, εχω πει θα τον χαστουκισω!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@katia2018 τώρα διάβασα τα υπέροχα νέα σου!! Οοοοολα άψογα! Κ το μωρό τελειόμηνο!! Μην προβληματίζεται σε παρακαλώ για τίποτα, θα έρθω να σε πάρω μου φαίνεται για περπάτημα αύριο! Θα είμαστε κ κοντά στην κλινική, μια χαρά!! Όλα καλά θα πάνε, δεν θα αγχωθουμε για το γιατρό τώρα! Κ ο κουμπάρος καλός θα είναι!! Πολύ χάρηκα!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Ωπ!!!λες να έχουμε έξοδο;;;γιατί αυτό είναι ενα σημάδι!μέχρι την τρίτη έχει περιθώριο!!!μετά την επόμενη βδομάδα!πες τα στο μωρό να ξέρει τι επιλογές έχει!!!

Αυτό με την πιο ωραία περίοδο, αν μου το ξαναπει κανείς, εχω πει θα τον χαστουκισω!!

Αρα το ξέρετε κι εσείς ότι είναι ένδειξη τοκετού ε!!!Ναι τα περιθώρια μου είναι μέχρι την Τρίτη,μετά ξεφεύγει πολύ!!!Θα δούμε λοιπόν!!!

πρίν από 7 λεπτά , Agusta είπε:

@katia2018 τώρα διάβασα τα υπέροχα νέα σου!! Οοοοολα άψογα! Κ το μωρό τελειόμηνο!! Μην προβληματίζεται σε παρακαλώ για τίποτα, θα έρθω να σε πάρω μου φαίνεται για περπάτημα αύριο! Θα είμαστε κ κοντά στην κλινική, μια χαρά!! Όλα καλά θα πάνε, δεν θα αγχωθουμε για το γιατρό τώρα! Κ ο κουμπάρος καλός θα είναι!! Πολύ χάρηκα!

Έλα ρε Αυγουστάκη!!!

Αφού έλεγα θα αρχίσω περπάτημα από σήμερα και όλο κάτι τυχαινει,που δε μ'αφηνει να σηκωθώ!!!Πάντως έκανα βαλίτσα σήμερα,είναι μια πρόοδος.

Εσύ πώς πας,έχεις καμία ένδειξη??

Να σας πω ότι μια φίλη μου που είναι σήμερα 37+6 της είπε να αρχίσει πολύ περπάτημα και επαφές...Γιατί η μήτρα δεν έχει καμία δραστηριότητα.

Κορίτσια μου περνάει ο καιρός.Αυτες τις μέρες κλείνουν και η rapounzel και η modena  36, οπότε θά είμαστε πολλές στο μήνα μας!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , katia2018 είπε:

Αρα το ξέρετε κι εσείς ότι είναι ένδειξη τοκετού ε!!!Ναι τα περιθώρια μου είναι μέχρι την Τρίτη,μετά ξεφεύγει πολύ!!!Θα δούμε λοιπόν!!!

Έλα ρε Αυγουστάκη!!!

Αφού έλεγα θα αρχίσω περπάτημα από σήμερα και όλο κάτι τυχαινει,που δε μ'αφηνει να σηκωθώ!!!Πάντως έκανα βαλίτσα σήμερα,είναι μια πρόοδος.

Εσύ πώς πας,έχεις καμία ένδειξη??

Να σας πω ότι μια φίλη μου που είναι σήμερα 37+6 της είπε να αρχίσει πολύ περπάτημα και επαφές...Γιατί η μήτρα δεν έχει καμία δραστηριότητα.

Κορίτσια μου περνάει ο καιρός.Αυτες τις μέρες κλείνουν και η rapounzel και η modena  36, οπότε θά είμαστε πολλές στο μήνα μας!!!

Μεθαύριο Κυριακή!!! Μετράω αντίστροφα!!! Αφού πήγα στο γιατρό την Δευτέρα κ μου λέει "Αναστασία είμαστε 35 εβδομάδες ε?" 35 συν 1 γιατρέ του λέω!! Μην μου τις μειώνεις!! Χιχιχι


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι είναι αυτό σήμερα νιώθω πολύ πίεση χαμηλα και ξυπνάω κάθε μισωαρο για κατούρημα από τις 10 μπορεί να έχω πάει και 6 φορές .νιώθω ότι θα σκάσω αν δεν πάω αλλά τελικά δεν είναι τόσο πολύ. Το είχατε κι εσείς αυτό? Είναι που έχει πάρει θέση το μωρο?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Κορίτσια τι είναι αυτό σήμερα νιώθω πολύ πίεση χαμηλα και ξυπνάω κάθε μισωαρο για κατούρημα από τις 10 μπορεί να έχω πάει και 6 φορές .νιώθω ότι θα σκάσω αν δεν πάω αλλά τελικά δεν είναι τόσο πολύ. Το είχατε κι εσείς αυτό? Είναι που έχει πάρει θέση το μωρο?

Είναι που πιέζει την κύστη πια, ακόμα και αν δεν υπάρχει πραγματική ανάγκη, νιώθεις ότι πρέπει να πας. Δεν έχεις άλλες ενοχλήσεις, πχ τσούξιμο, έτσι;

@katia2018Νομίζω ότι είσαι η επόμενη, κορίτσι μου! :grin::grin: Λες τελικά να πας όντως με τον κουμπάρο;;;; :P

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Είναι που πιέζει την κύστη πια, ακόμα και αν δεν υπάρχει πραγματική ανάγκη, νιώθεις ότι πρέπει να πας. Δεν έχεις άλλες ενοχλήσεις, πχ τσούξιμο, έτσι;

@katia2018Νομίζω ότι είσαι η επόμενη, κορίτσι μου! :grin::grin: Λες τελικά να πας όντως με τον κουμπάρο;;;; :P

Φιλενάδα,ελπίζω να μη χρειαστεί να πάω με τον κουμπάρο,αλλά δεν είναι καθόλου απίθανο!!Αν και ώρες ώρες νιώθω ότι όλες θα γεννήσετε κι εγώ θα είμαι εδώ μέχρι 41 εβδ.χαχαχα!!!!!

10 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Κορίτσια τι είναι αυτό σήμερα νιώθω πολύ πίεση χαμηλα και ξυπνάω κάθε μισωαρο για κατούρημα από τις 10 μπορεί να έχω πάει και 6 φορές .νιώθω ότι θα σκάσω αν δεν πάω αλλά τελικά δεν είναι τόσο πολύ. Το είχατε κι εσείς αυτό? Είναι που έχει πάρει θέση το μωρο?

Κατά καιρούς το έχω αρκετά έντονα, οφείλεται στο ότι κατεβαίνει.Μη σε ανησυχεί!!Έχεις και τον πεσσο και είσαι ασφαλής!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Είναι που πιέζει την κύστη πια, ακόμα και αν δεν υπάρχει πραγματική ανάγκη, νιώθεις ότι πρέπει να πας. Δεν έχεις άλλες ενοχλήσεις, πχ τσούξιμο, έτσι;

@katia2018Νομίζω ότι είσαι η επόμενη, κορίτσι μου! :grin::grin: Λες τελικά να πας όντως με τον κουμπάρο;;;; :P

Οχι οχι δεν έχω άλλη ενόχληση.και έκανα και καλλιέργεια την προηγούμενη εβδομάδα.

 

2 ώρες πρίν, katia2018 είπε:

Φιλενάδα,ελπίζω να μη χρειαστεί να πάω με τον κουμπάρο,αλλά δεν είναι καθόλου απίθανο!!Αν και ώρες ώρες νιώθω ότι όλες θα γεννήσετε κι εγώ θα είμαι εδώ μέχρι 41 εβδ.χαχαχα!!!!!

Κατά καιρούς το έχω αρκετά έντονα, οφείλεται στο ότι κατεβαίνει.Μη σε ανησυχεί!!Έχεις και τον πεσσο και είσαι ασφαλής!!

Αφού το έχετε όλες εντάξει, δηλαδή θα όσο κατέβαινε θα είναι χειρότερα έτσι.,με βλέπω να μετακομίζω στο μπάνιο.χαχχαχαχ. και η επόμενη να είσαι μην ανησυχείς το έφτασες τέλειομήνο πια .με όλα αυτά που περάσαμε δεν πρέπει να αγχωνεσαι από δω και πέρα. Ε και το να κάνεις ,αν δεν μπορεί ο άλλος να σε καλύψει ,θα πας με τον κουμπάρο ,έτσι είναι αυτά τα πράγματα.

  • Μου αρέσει 2

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Κορίτσια τι είναι αυτό σήμερα νιώθω πολύ πίεση χαμηλα και ξυπνάω κάθε μισωαρο για κατούρημα από τις 10 μπορεί να έχω πάει και 6 φορές .νιώθω ότι θα σκάσω αν δεν πάω αλλά τελικά δεν είναι τόσο πολύ. Το είχατε κι εσείς αυτό? Είναι που έχει πάρει θέση το μωρο?

Ναι, μην ανησυχεις!σου πιέζει την κύστη!και εγω έτσι τρέχω!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2018 at 12:52 ΠΜ, katia2018 είπε:

Αρα το ξέρετε κι εσείς ότι είναι ένδειξη τοκετού ε!!!Ναι τα περιθώρια μου είναι μέχρι την Τρίτη,μετά ξεφεύγει πολύ!!!Θα δούμε λοιπόν!!!

Έλα ρε Αυγουστάκη!!!

Αφού έλεγα θα αρχίσω περπάτημα από σήμερα και όλο κάτι τυχαινει,που δε μ'αφηνει να σηκωθώ!!!Πάντως έκανα βαλίτσα σήμερα,είναι μια πρόοδος.

Εσύ πώς πας,έχεις καμία ένδειξη??

Να σας πω ότι μια φίλη μου που είναι σήμερα 37+6 της είπε να αρχίσει πολύ περπάτημα και επαφές...Γιατί η μήτρα δεν έχει καμία δραστηριότητα.

Κορίτσια μου περνάει ο καιρός.Αυτες τις μέρες κλείνουν και η rapounzel και η modena  36, οπότε θά είμαστε πολλές στο μήνα μας!!!

Εγώ από ενδείξεις έχω αυξημένη κινητικότητα του μωρού, χθες έκανε γύρω-γύρω η κοιλιά μου κ τσιμπήματα χαμηλά!! Μετράει;; Επίσης σαν την @λιλιτο πάω συνέχεια τουαλέτα, χωρίς να έχω απαραίτητα πολλά ούρα.. Νομίζω πως Θέλω να βγει σε λίγο ο μπέμπης.. Το μόνο που σκέφτομαι κ λέω ας μείνει λίγο ακόμα στην κοιλιά μου είναι όταν τον αισθάνομαι να κουνιέται! Κατά τα άλλα ούτε με τη ζέστη την παλεύω άλλο, ούτε με τα ορμονικα μου κ τα νεύρα μου, ούτε με τις καουρες, τη δυσφορία κ τα ξυπνηματα το βράδυ από το βάρος όταν αλλάζω πλευρό! Ανυπομονώ να πάω κ σπίτι μας με τον άντρα μου και το μωρό... Αυτά τα κλωτσίδια όμως θα μου λείψουν! Την Τρίτη έχω γιατρό, θα δούμε!

  • Μου αρέσει 2

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Agusta είπε:

Εγώ από ενδείξεις έχω αυξημένη κινητικότητα του μωρού, χθες έκανε γύρω-γύρω η κοιλιά μου κ τσιμπήματα χαμηλά!! Μετράει;; Επίσης σαν την @λιλιτο πάω συνέχεια τουαλέτα, χωρίς να έχω απαραίτητα πολλά ούρα.. Νομίζω πως Θέλω να βγει σε λίγο ο μπέμπης.. Το μόνο που σκέφτομαι κ λέω ας μείνει λίγο ακόμα στην κοιλιά μου είναι όταν τον αισθάνομαι να κουνιέται! Κατά τα άλλα ούτε με τη ζέστη την παλεύω άλλο, ούτε με τα ορμονικα μου κ τα νεύρα μου, ούτε με τις καουρες, τη δυσφορία κ τα ξυπνηματα το βράδυ από το βάρος όταν αλλάζω πλευρό! Ανυπομονώ να πάω κ σπίτι μας με τον άντρα μου και το μωρό... Αυτά τα κλωτσίδια όμως θα μου λείψουν! Την Τρίτη έχω γιατρό, θα δούμε!

Αχ να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω!!!Έχουμε τα ίδια σε όλα!!!Δε νομίζω ότι η κινητικότητα αποτελεί ένδειξη. Μόνο οι κινήσεις στην κοιλιά θα μου λείψουν,τίποτα άλλο!!!Κι εγώ Τρίτη θα πάω γιατρό,αλλά μόνο για nst.Καταλαβαινεις καθόλου συσπάσεις?Εγώ τίποτα!!Εσύ περπατάς κιόλας,καλά κάνεις,θα βοηθήσει στην έξοδο!!

Άντε καλή μας δύναμη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katia2018 είπε:

Αχ να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω!!!Έχουμε τα ίδια σε όλα!!!Δε νομίζω ότι η κινητικότητα αποτελεί ένδειξη. Μόνο οι κινήσεις στην κοιλιά θα μου λείψουν,τίποτα άλλο!!!Κι εγώ Τρίτη θα πάω γιατρό,αλλά μόνο για nst.Καταλαβαινεις καθόλου συσπάσεις?Εγώ τίποτα!!Εσύ περπατάς κιόλας,καλά κάνεις,θα βοηθήσει στην έξοδο!!

Άντε καλή μας δύναμη!!

Να δεις που θα γεννήσουμε κ μαζί!! Για τις συσπάσεις δεν είμαι σίγουρη, συνοδεύονται απαραίτητα με πονάκια; Σήμερα αισθάνθηκα σκληρή την κοιλιά μου, το είπα στον άντρα μου κ αφού την έπιασε μου λέει ίδια είναι κ απλά θέλω να γεννήσω!! Άντε να δούμε την Τρίτη!! Καλή μας δύναμη!!

  • Μου αρέσει 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Να δεις που θα γεννήσουμε κ μαζί!! Για τις συσπάσεις δεν είμαι σίγουρη, συνοδεύονται απαραίτητα με πονάκια; Σήμερα αισθάνθηκα σκληρή την κοιλιά μου, το είπα στον άντρα μου κ αφού την έπιασε μου λέει ίδια είναι κ απλά θέλω να γεννήσω!! Άντε να δούμε την Τρίτη!! Καλή μας δύναμη!!

Οι συσπάσεις που έχουμε τώρα ή μάλλον μέχρι τώρα κανονικά είναι ανώδυνες και άρα ακίνδυνες.Οι συσπάσεις τοκετού (οι ωδίνες δηλαδή) έχουν πόνο γι 'αυτο και λέγονται ωδίνες.Οσον αφορά στο πέτρωμα της κοιλιάς που λένε ζήτημα αν κι αυτοί που το λένε το καταλαβαίνουν,αφού έτσι κι αλλιώς μετά τον έβδομο μηνα η κοιλιά τσιτωνει.Αρα πώς να καταλάβουμε το πέτρωμα αφού είναι πετρωμενη συνεχώς????Εγώ άκρη δε βγάζω.Ξερω ότι αν έχω πόνους περιόδου που εμφανίζουν περιοδικότητα,όχι δηλαδή 3-4 φορές τη μέρα,αλλά συστηματικά,αρχίζω να μετράω χρόνους και ετοιμάζομαι να πάω να με δούνε.Την πρωτη φορά δεν το κατάλαβα,γιατί έτσι πονούσα όλο τον ένατο μήνα και τελικά έφτασα στη Γενική με διαστολή 5 εκ. Στο σπίτι θα γεννούσα όπως πήγαινα.Το ίδιο έπαθα και όταν έχασα το ενα,είχα ωδίνες πολύ ωρα,αλλά έλεγα θα περάσουν,δε γίνεται να γεννάω (ημουν πέντε μηνών). Φτάνει ο καιρός μας Αυγουστάκη!!!Όλα καλά θα μας πάνε,πρώτα ο Θεός!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...