Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , samiam είπε:

Ηρθε λοιπόν η ωρα να ανακοινωσουμε κ μεις με τη σειρα μας στο φορουμ τα ευχαριστα!! 

Γεννησαμε 01/08 ενα υγιεστατο κοριτσακι,μια αγωνιστρια που νικησε ολα τα εμποδια αυτης της δυσκολης διαδρομης. Η αληθεια ειναι οτι η εγγραφη σε αυτο το φορουμ ηταν πολυ δυσαρεστη,οταν 4 χρονια σχεδον πριν,χασαμε τον κοσμο κ μαζι του κ τη δυναμη να αισιοδοξουμε. Η εξωσωματικη μονοδρομος. Κ οχι απλα μονοδρομος,αδιεξοδο χωρις εξηγησεις. Ακολουθησαν μελαγχολια,κλαμα,νευρα,θυμος,λυπη. Παγωμενα χειρουργεια,ουρες σε δημοσιες υπηρεσιες για φαρμακα. Αγχος για την πρωτη ενεση. Αγχος για το αποτελεσμα.

Πρωτο αποτελεσμα θετικο,ναι ειμαι εγκυος, 05 Αυγουστου 2017 αποβολη,αιμοραγια,6η βδομαδα. Βαζουμε τελεια κ προχωραμε,σφιξε δοντια ξανα κ προσπαθησε,μου ελεγε ο γιατρος.

Ποτε δε  φανταζομουν οτι τον επομενο Αυγουστο θα κρατουσαμε το μωρο μας. Ενα μωρο που ηρθε να σβησει τα παντα..εκτος απο ενα: κανενα μωρο δε μ'εκανε μανα. Υπαρχουν πολλες μανες εκει εξω που δεν κρατουν μωρο κ ισως να μην κρατησουν ποτε. Η επιθυμια τους ομως κ η λαχταρα ξεπερνα την ιδια τη ζωη. Ολα μοιαζουν ανουσια,σημασια εχει ο στοχος κ η διψα γι αυτον. Μακαρι ολα τα κοριτσια να ερθουν απεναντι.

Ευχαριστω τα κοριτσια του φορουμ που ολον τον καιρο σταθηκαν βραχοι,την αγαπημενη μου Γεωργια, ολα τα κοριτσια απο το καφε εξωσωματικης,το Λουκουμαδακι που μου σταθηκε στην περιδεση που εκανα, τη rainbow,τη Μαγκε που σε λιγο γενναει,τη Μελενια για τη χαρα της οταν της ειπα για την εγκυμοσυνη,τη Μαρια απο τη Σκιαθο, κ ολες εσας που τωρα στο τελος μοιραστηκαμε τις αγωνιες μας.

Εχω στην αγκαλια μου τη μικρη μου κ ακομα νομιζω ονειρευομαι! 

 

Τυχαια διαβασα την αναρτηση σου!! Συγκινηθηκα παρα πολυ με οσα λες...Και ετσι ειναι πραγματι....Κανενα μωρο δεν μας κανει μανες!!! Η λαχταρα μας και οι αγωνες που δινουμε ειναι πιο δυνατοι!!! Να σου ζησει το μικρο σου θαυματακι!!!! Καλοτυχο και γερο!!! 

Κ εγω περιμενω να γεννησω τον Νοεμβριο το κοριτσακι μου..επειτα απο δυο χρονια συνεχομενων αποβολων...

Να σου ζησει και παλι και πραγματικαε συγκινησες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Συγχαρητηρια τις νέες μανούλες, με το καλο σε αυτές που περιμένουν απο μερα σε μερα! Το δικό μου θαυματακι ήρθε στον κοσμο στη 1/8, φυσιολογικά, μια ημέρα πριν την ΠΗΤ!

Ευχαριστω για τη συμπαράσταση όλους αυτούς τους μήνες, ηταν αγχολυτικό για μένα να μπαίνω να σας διαβάζω, αν και δεν ήμουν πολυ ενεργή στο να γράφω!

Φιλια πολλά!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, samiam είπε:

Ηρθε λοιπόν η ωρα να ανακοινωσουμε κ μεις με τη σειρα μας στο φορουμ τα ευχαριστα!! 

Γεννησαμε 01/08 ενα υγιεστατο κοριτσακι,μια αγωνιστρια που νικησε ολα τα εμποδια αυτης της δυσκολης διαδρομης. Η αληθεια ειναι οτι η εγγραφη σε αυτο το φορουμ ηταν πολυ δυσαρεστη,οταν 4 χρονια σχεδον πριν,χασαμε τον κοσμο κ μαζι του κ τη δυναμη να αισιοδοξουμε. Η εξωσωματικη μονοδρομος. Κ οχι απλα μονοδρομος,αδιεξοδο χωρις εξηγησεις. Ακολουθησαν μελαγχολια,κλαμα,νευρα,θυμος,λυπη. Παγωμενα χειρουργεια,ουρες σε δημοσιες υπηρεσιες για φαρμακα. Αγχος για την πρωτη ενεση. Αγχος για το αποτελεσμα.

Πρωτο αποτελεσμα θετικο,ναι ειμαι εγκυος, 05 Αυγουστου 2017 αποβολη,αιμοραγια,6η βδομαδα. Βαζουμε τελεια κ προχωραμε,σφιξε δοντια ξανα κ προσπαθησε,μου ελεγε ο γιατρος.

Ποτε δε  φανταζομουν οτι τον επομενο Αυγουστο θα κρατουσαμε το μωρο μας. Ενα μωρο που ηρθε να σβησει τα παντα..εκτος απο ενα: κανενα μωρο δε μ'εκανε μανα. Υπαρχουν πολλες μανες εκει εξω που δεν κρατουν μωρο κ ισως να μην κρατησουν ποτε. Η επιθυμια τους ομως κ η λαχταρα ξεπερνα την ιδια τη ζωη. Ολα μοιαζουν ανουσια,σημασια εχει ο στοχος κ η διψα γι αυτον. Μακαρι ολα τα κοριτσια να ερθουν απεναντι.

Ευχαριστω τα κοριτσια του φορουμ που ολον τον καιρο σταθηκαν βραχοι,την αγαπημενη μου Γεωργια, ολα τα κοριτσια απο το καφε εξωσωματικης,το Λουκουμαδακι που μου σταθηκε στην περιδεση που εκανα, τη rainbow,τη Μαγκε που σε λιγο γενναει,τη Μελενια για τη χαρα της οταν της ειπα για την εγκυμοσυνη,τη Μαρια απο τη Σκιαθο, κ ολες εσας που τωρα στο τελος μοιραστηκαμε τις αγωνιες μας.

Εχω στην αγκαλια μου τη μικρη μου κ ακομα νομιζω ονειρευομαι! 

 

Πόσο αληθινά όλα οσα γραφεις... σε ειχα συνέχεια στο μυαλό μου απο τότε που μου ειπες τα ευχάριστα

Να σου ζήσει να την δεις όπως ποθείς την κουκλίτσα σου κι εύχομαι ολόψυχα σε ολες τις γυναίκες που το επιθυμούν πραγματικά να ζήσουν το όνειρο!!!

Περσυ περάσαμε ένα τεράστιο ζορι. Πρώτα εσυ κι απο κοντά κι εγω. Ενα χρόνο μετά πλεεις σε πελάγη ευτυχίας και παλι σε ακολουθω σε λίγο καιρό.

Τα καλύτερα σε όλες

 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Caty είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Συγχαρητηρια τις νέες μανούλες, με το καλο σε αυτές που περιμένουν απο μερα σε μερα! Το δικό μου θαυματακι ήρθε στον κοσμο στη 1/8, φυσιολογικά, μια ημέρα πριν την ΠΗΤ!

Ευχαριστω για τη συμπαράσταση όλους αυτούς τους μήνες, ηταν αγχολυτικό για μένα να μπαίνω να σας διαβάζω, αν και δεν ήμουν πολυ ενεργή στο να γράφω!

Φιλια πολλά!

Τι καλά!!! Να σου ζήσει!!! Γεννησατε με πρόκληση ή από μόνο του αποφάσισε να ρθει το μπεμπακι? Γτ πλησιάζω κ εγώ την ΠΗΤ κ σκέφτομαι διάφορα.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!

Summer G.   16/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018  24/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

gogouli88      24/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sunshine18    30/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

angeliki1979   30/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Mariloux       31/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

anastella      31/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

samiam        01/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Heidelberg    01/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84   01/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Caty               01/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sam13          02 + 03/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Anactacia    06/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Agusta          06/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

katia2018      08/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.  08/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel  10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

elenistam     10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Nefeli2014  10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

Melissoula27  13/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

 

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

vaclia               ΠΗΤ 25/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Filisia87       ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove    ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset               ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                 ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                  ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

λιλιτο           ΠΗΤ 11/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, modena είπε:

Τι καλά!!! Να σου ζήσει!!! Γεννησατε με πρόκληση ή από μόνο του αποφάσισε να ρθει το μπεμπακι? Γτ πλησιάζω κ εγώ την ΠΗΤ κ σκέφτομαι διάφορα.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!

Summer G.   16/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018  24/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

gogouli88      24/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sunshine18    30/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

angeliki1979   30/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Mariloux       31/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

anastella      31/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

samiam        01/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Heidelberg    01/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84   01/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Caty               01/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sam13          02 + 03/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Anactacia    06/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Agusta          06/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

katia2018      08/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.  08/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel  10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

elenistam     10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Nefeli2014  10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

Melissoula27  13/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

 

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

vaclia               ΠΗΤ 25/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Filisia87       ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove    ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset               ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                 ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                  ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

λιλιτο           ΠΗΤ 11/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

γεννησαμε κ εμεις εχθες! 2800 ο μπεμπης. κοριτσια με το καλο ολα τα μωρακια!!! 

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , linaa είπε:

γεννησαμε κ εμεις εχθες! 2800 ο μπεμπης. κοριτσια με το καλο ολα τα μωρακια!!! 

Να σου ζήσει.παντα γερό και δυνατό το αγοράκι σου...εύχομαι κάθε ευτυχία. Πως είσαι?? Ήταν ξαφνικό?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , λιλιτο είπε:

Να σου ζήσει.παντα γερό και δυνατό το αγοράκι σου...εύχομαι κάθε ευτυχία. Πως είσαι?? Ήταν ξαφνικό?

ευχαριστω κ στα δικα σας!!οχι ηταν προγραμματισμενο! ηταν πολυ καλα σημερα περασαν κ οι πονοι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2018 at 9:28 ΠΜ, Nefeli2014 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας.. Εγώ γέννησα ένα κουκλάκι 3.800. Όλα καλα:) είμαι πολύ ήρεμη και ευτυχισμένη. εύχομαι σε όλες σας υγιέστατα μωρά και με το καλό, η παρέα μαζί σας ήταν ευεργετική. Εδώ θα είμαστε να λέμε τα καμώματα τους πια. Τα φιλιά μου. :)

Νεφέλη μου να σας ζήσει! Εξαιρετικά τα κιλά σας!!Καλή ανάρρωση να έχεις τώρα!!

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

γεννησαμε κ εμεις εχθες! 2800 ο μπεμπης. κοριτσια με το καλο ολα τα μωρακια!!! 

Να σας ζήσει Λινακι! Γερό και δυνατό να είναι!!Πως είσαι?

23 ώρες πρίν, samiam είπε:

Ηρθε λοιπόν η ωρα να ανακοινωσουμε κ μεις με τη σειρα μας στο φορουμ τα ευχαριστα!! 

Γεννησαμε 01/08 ενα υγιεστατο κοριτσακι,μια αγωνιστρια που νικησε ολα τα εμποδια αυτης της δυσκολης διαδρομης. Η αληθεια ειναι οτι η εγγραφη σε αυτο το φορουμ ηταν πολυ δυσαρεστη,οταν 4 χρονια σχεδον πριν,χασαμε τον κοσμο κ μαζι του κ τη δυναμη να αισιοδοξουμε. Η εξωσωματικη μονοδρομος. Κ οχι απλα μονοδρομος,αδιεξοδο χωρις εξηγησεις. Ακολουθησαν μελαγχολια,κλαμα,νευρα,θυμος,λυπη. Παγωμενα χειρουργεια,ουρες σε δημοσιες υπηρεσιες για φαρμακα. Αγχος για την πρωτη ενεση. Αγχος για το αποτελεσμα.

Πρωτο αποτελεσμα θετικο,ναι ειμαι εγκυος, 05 Αυγουστου 2017 αποβολη,αιμοραγια,6η βδομαδα. Βαζουμε τελεια κ προχωραμε,σφιξε δοντια ξανα κ προσπαθησε,μου ελεγε ο γιατρος.

Ποτε δε  φανταζομουν οτι τον επομενο Αυγουστο θα κρατουσαμε το μωρο μας. Ενα μωρο που ηρθε να σβησει τα παντα..εκτος απο ενα: κανενα μωρο δε μ'εκανε μανα. Υπαρχουν πολλες μανες εκει εξω που δεν κρατουν μωρο κ ισως να μην κρατησουν ποτε. Η επιθυμια τους ομως κ η λαχταρα ξεπερνα την ιδια τη ζωη. Ολα μοιαζουν ανουσια,σημασια εχει ο στοχος κ η διψα γι αυτον. Μακαρι ολα τα κοριτσια να ερθουν απεναντι.

Ευχαριστω τα κοριτσια του φορουμ που ολον τον καιρο σταθηκαν βραχοι,την αγαπημενη μου Γεωργια, ολα τα κοριτσια απο το καφε εξωσωματικης,το Λουκουμαδακι που μου σταθηκε στην περιδεση που εκανα, τη rainbow,τη Μαγκε που σε λιγο γενναει,τη Μελενια για τη χαρα της οταν της ειπα για την εγκυμοσυνη,τη Μαρια απο τη Σκιαθο, κ ολες εσας που τωρα στο τελος μοιραστηκαμε τις αγωνιες μας.

Εχω στην αγκαλια μου τη μικρη μου κ ακομα νομιζω ονειρευομαι! 

 

Κοριτσάκι μου,με συγκινησες πάρα πολύ! Σ'ευχαριστουμε πολύ για όσα μοιραστηκες μαζί μας όλον αυτόν τον καιρό.Ηταν απίστευτα δύσκολη η διαδρομή αυτή για σένα,και προ εγκυμοσύνης και κατά την εγκυμοσύνη!Οι κόποι σου όμως ανταμείφθηκαν κι αυτό μόνο έχει σημασία τώρα πια!!Να χαρείς το γλυκό σου κοριτσακι,τα δύσκολα πέρασαν!

Σε φιλώ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 ώρες πρίν, modena είπε:

Τι καλά!!! Να σου ζήσει!!! Γεννησατε με πρόκληση ή από μόνο του αποφάσισε να ρθει το μπεμπακι? Γτ πλησιάζω κ εγώ την ΠΗΤ κ σκέφτομαι διάφορα.

 

Στις 1/8 το πρωι είχα προγραμματισμένο nst στην κλινική και η μαία μου είπε οτι ο γιατρος έδωσε οδηγιες  να με εξετάςουν και απο κάτω..  Την ίδια μερα το απογευμα ξαναπήγα στην κλινική με σπασμένα νερά...!!

Δεν ξέρω αν προκάλεσε κάτι με το χέρι της, πάντως πήγα φυσιολογικά με σπασμένα νερά, όχι ραντεβού πρόκλησης..

Με το καλο να έρθει και το δικό σου μωράκι!!! Μην αγχώνεσαι και μη σκέφτεσαι πολυ, ολα θα γίνουν όπως πρεπει και θα ζήσεις μοναδικές στιγμές!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, linaa είπε:

γεννησαμε κ εμεις εχθες! 2800 ο μπεμπης. κοριτσια με το καλο ολα τα μωρακια!!! 

Να σας ζήσει!!!! Γερός και τυχερός να ναι ο μπομπιρακος κ εσείς να τον καμαρώνετε!!!!

πρίν από 31 λεπτά , Caty είπε:

Στις 1/8 το πρωι είχα προγραμματισμένο nst στην κλινική και η μαία μου είπε οτι ο γιατρος έδωσε οδηγιες  να με εξετάςουν και απο κάτω..  Την ίδια μερα το απογευμα ξαναπήγα στην κλινική με σπασμένα νερά...!!

Δεν ξέρω αν προκάλεσε κάτι με το χέρι της, πάντως πήγα φυσιολογικά με σπασμένα νερά, όχι ραντεβού πρόκλησης..

Με το καλο να έρθει και το δικό σου μωράκι!!! Μην αγχώνεσαι και μη σκέφτεσαι πολυ, ολα θα γίνουν όπως πρεπει και θα ζήσεις μοναδικές στιγμές!! 

Τι καλά!! Μακάρι να γίνει κ σε εμάς όπως εσάς να αποφύγουμε τη πρόκληση! Καλή δύναμη με τα ξενύχτια τώρα! :)

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!

Summer G.   16/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018  24/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

gogouli88      24/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sunshine18    30/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

angeliki1979   30/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Mariloux       31/07/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

anastella      31/07/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

samiam        01/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Heidelberg    01/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84   01/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Caty               01/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sam13          02 + 03/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Anactacia    06/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Agusta          06/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

katia2018      08/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.  08/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel  10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

elenistam     10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Nefeli2014     10/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

Melissoula27   13/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

linaa                 14/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94       15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

 

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

vaclia               ΠΗΤ 25/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Filisia87       ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove    ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset               ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                  ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

λιλιτο           ΠΗΤ 11/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, katia2018 είπε:

Νεφέλη μου να σας ζήσει! Εξαιρετικά τα κιλά σας!!Καλή ανάρρωση να έχεις τώρα!!

Να σας ζήσει Λινακι! Γερό και δυνατό να είναι!!Πως είσαι?

Κοριτσάκι μου,με συγκινησες πάρα πολύ! Σ'ευχαριστουμε πολύ για όσα μοιραστηκες μαζί μας όλον αυτόν τον καιρό.Ηταν απίστευτα δύσκολη η διαδρομή αυτή για σένα,και προ εγκυμοσύνης και κατά την εγκυμοσύνη!Οι κόποι σου όμως ανταμείφθηκαν κι αυτό μόνο έχει σημασία τώρα πια!!Να χαρείς το γλυκό σου κοριτσακι,τα δύσκολα πέρασαν!

Σε φιλώ

ειμαι πολυ καλα κοριτσι μου οι πονοι  της καισαρικης φυγαν μεσα σε ενα βραδυ ευτυχως !!! βεβαια δεν ξερω που παν τα τεσσερα προσπαθω να κατεβασω γαλα κ εχω ανχωθει γιατι πραγματικα δεν εχω καθολου ενω το μωρακι ειναι τοσο καλο που πιανει θηλη με την μια κ δεν διαμαρτηρετε καθολου αλλα γαλα ειμαι σιγουρη δεν εχω ακομα. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Na sas zisei!! Gero k kalotyxo ns einai!!!

ada μου να εισαι καλα σε ευχαριστω πολυ με το καλο κ εσυ!!! αντε τωρα σας περιμενω να πουμε τα μωρουδιακα θεματα!!!  πανικος!!! 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, linaa είπε:

γεννησαμε κ εμεις εχθες! 2800 ο μπεμπης. κοριτσια με το καλο ολα τα μωρακια!!! 

Καλότυχο, δυνατό και ευτυχισμένο να είναι πάντα το παιδάκι σου! Να το χαίρεσαι κορίτσι μου! Με το καλό οι υπόλοιπες κορίτσια! Μ ένα πόνο! :razz:


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...