Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΟΧΙ ΟΧΙ....ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ...ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΄΄ΔΕΣ ΤΟ ΤΩΡΑ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΕΙ''' ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ....ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕΓΑΦΩΝΑ ΑΚΟΜΑ....ΧΑΧΑΧΑ...ΚΑΙ ΕΣΒΗΣΑ ΤΗ ΦΩΤΟ

Ααα αλλιώς το κατάλαβα! Εγώ προσωπικά όχι ακόμα..ούτε με ενδιαφέρει..το πιθανότερο αργότερα σε κάποια περίσταση που θα με κάνει να το ανακοινώσω! Εδώ αλλου και αλλού δεν το έχω πει..δεν μου αρέσει να με συζητάνε τι και πως..είμαι και σε χωριό βλέπεις! Όταν θα φουσκωσω και θα φαίνομαι θα το καταλάβουν!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Ααα αλλιώς το κατάλαβα! Εγώ προσωπικά όχι ακόμα..ούτε με ενδιαφέρει..το πιθανότερο αργότερα σε κάποια περίσταση που θα με κάνει να το ανακοινώσω! Εδώ αλλου και αλλού δεν το έχω πει..δεν μου αρέσει να με συζητάνε τι και πως..είμαι και σε χωριό βλέπεις! Όταν θα φουσκωσω και θα φαίνομαι θα το καταλάβουν!! :D

ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΩΣΑΜΕ ΤΟ ΟΚ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ...ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ....ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΑΝ ΑΤΟΜΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ....ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από μένα!!! Εγώ κορίτσια σήμερα πεινάω όλη μέρα!!! Τι θα απογινω??? Ουφ!

Για το συκώτι ξέρω κ εγώ ότι το να φας πολύ επηρεάζει. 

Εγώ κορίτσια ήθελα να νηστεψω αλλά έπεσαν όλοι να με φάνε. Θα πάω εκκλησία όμως γιατί φέτος το νιώθω πιο πολύ από ποτέ.

@elenistam δεν έχω δημοσιεύσει τίποτα γιατί δεν θέλω αυτό το πέσιμο που σου έκαναν.. θα δημοσιευθεί η γέννα σίγουρα από κάποιον από τους δικούς μας κ θα πέσει η είδηση κεραυνός! Χαχαχα Δεν ειμαι των κοινωνικών σχέσεων εγώ καθόλου κ με ενδιαφέρει να το ξέρουν άτομα που πραγματικά θα χαρούν κ μας αγαπούν. 

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Γεια σας κ από μένα!!! Εγώ κορίτσια σήμερα πεινάω όλη μέρα!!! Τι θα απογινω??? Ουφ!

Για το συκώτι ξέρω κ εγώ ότι το πολύ επηρεάζει. 

Εγώ κορίτσια ήθελα να νηστεψω αλλά έπεσαν όλοι να με φάνε. Θα πάω εκκλησία όμως γιατί φέτος το νιώθω πιο πολύ από ποτέ.

@elenistam δεν έχω δημοσιεύσει τίποτα γιατί δεν θέλω αυτό το πέσιμο που σου έκαναν.. θα δημοσιευθεί η γέννα σίγουρα από κάποιον από τους δικούς μας κ θα πέσει η είδηση κεραυνός! Χαχαχα Δεν ειμαι των κοινωνικών σχέσεων εγώ καθόλου κ με ενδιαφέρει να το ξέρουν άτομα που πραγματικά θα χαρούν κ μας αγαπούν. 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΨΕΙΣ...ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΩ.....ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.....ΕΦΑΓΑ ΔΥΟΜΙΣΗ ΤΟΣΤ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ....ΤΡΑΓΙΚΟ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΡΙΚΑΣΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΕ ΓΑΛΑ....


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elenistam είπε:

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΨΕΙΣ...ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΩ.....ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.....ΕΦΑΓΑ ΔΥΟΜΙΣΗ ΤΟΣΤ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ....ΤΡΑΓΙΚΟ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΡΙΚΑΣΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΕ ΓΑΛΑ....

Ένα θα σου πω... Έφαγα πρωινο στις 10:30 και μεσημεριανό στις 12.. Άστα! Μετρούσα στην δουλειά τις ώρες για να με φτάσουν οι προμήθειες που είχα πάρει να φάω .. χαχαχα

  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Ούτε εγω έχω βάλει κάτι ακόμα στο face!

Την φωνή μας την ακούει!και απο την 20η και καποιους ρυθμούς και μελωδίες!εξωτερικούς ήχους διάβαζα οτι Ακούει στην 24η βδομάδα!

Γιατί το συκώτι απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη λόγω βιταμίνης Α!και γενικά τα εντόσθια δεν είναι ότι καλύτερο!εγω εχω σκάσει που δεν μπορώ να φαω μαγειρίτσα φέτος!!!

Ευτυχώς που πάντα δεν έτρωγα απ'αυτά.... είμαι τυχερή.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ευτυχώς που πάντα δεν έτρωγα απ'αυτά.... είμαι τυχερή.

Εγω πάλι τρελαινομαι για μαγειρίτσα, κοκορέτσι!!!αν μου πει ο γιατρός οκ για λίγη μαγειρίτσα δεν θα πω όχι!!!:)


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΩΣΑΜΕ ΤΟ ΟΚ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ...ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ....ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΑΝ ΑΤΟΜΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ....ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ

Λυπαμαι!! Και εγώ είχα μια παλινδρομη το καλοκαίρι βέβαια ήμουν 7 εβδομάδων σχεδόν και όχι πιο πολύ,αλλά δεν θέλω να το ανακοινώσω! Είχα και αυτές τις συσπάσεις και πραγματικά δεν θέλω! Όλοι θα το μάθουν όταν έρθει η ώρα..τώρα το ξέρουν οι άμεσα ενδιαφερόμενοι!! 

Όσο για το πώς μαθαίνεται σε ένα χωριό..ένας χωριανός να σε δει στο νοσοκομείο στα μαιευτικα(αν πηγαίνεις στο νοσοκομείο) ,είτε υπάρχει κάποιος γνωστός του γιατρού που σε βλέπει..δεν θέλει και πολύ! Εδώ εμένα που ήμουν με τη κόρη μου 10 μέρες στο νοσοκομείο πέρσυ στη Θεσσαλονίκη,με είδε ένα κοριτσάκι που ούτε καν τη γνωρίζω προσωπικά και αφού βγήκε ανακοίνωση μετά πήγε και ρωτησε τη φίλη μου για ποιο λόγο ήμασταν μέσα! Δηλαδή όχι μόνο σε συζητάνε και λένε οτι τους κατέβει,αλλά πρέπει να μάθουν ακριβώς τι και πως! Οπότε όσοι το μάθουν από τη κοιλιά που θα φουσκώσει αν παρεξηγηθουν πραγματικά δεν θα σκάσω..και στη κόρη μου στον τέλος του 5ου το ανακοίνωσα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εγω πάλι τρελαινομαι για μαγειρίτσα, κοκορέτσι!!!αν μου πει ο γιατρός οκ για λίγη μαγειρίτσα δεν θα πω όχι!!!:)

Ναι μην αγχώνεσαι θα σου πει ένα πιάτο μαγειρίτσα και λίγο κοκορέτσι να τα τσιμπήσεις. Τι θα σου κάνουν δύο πιάτα σε 9μήνες συνόλου.... τίποτα.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Κάποιες ψάχνετε για σπίτι διάβασα, εγώ πάλι για αυτοκίνητο!

εγω όλα καλά, 19η μπήκα 210 γραμμ και 19cm. Μου ζήτησε ο γιατρός να μετρώ πίεση κάθε βδομάδα έχω Πάρει 10 κιλά... πεινάω Κ τρώω!!!

η μικρή μου καλά φαίνεται να το χει πάρει, την παραξενεύει η κοιλιά μου. Έχω λίγο αγχωθεί γιατί θα της αρχίσω λογοθεραπειες ενώ γενικα είναι ατρόμητη έχει αργήσει να μιλήσει λέει ελάχιστα και μπαίνω τώρα σε μια άλλη νέα διαδικασία. Ο γιατρός μου χε πει να περιμένω κι άλλο αλλά ήταν δίκη μου απόφαση να την πάω τώρα.

Ολα μαζί πέφτουν! Αλλά καλά να μαστε! Καλη συνέχεια σας εύχομαι!!

Όσο για τα χωριά που λέτε , δεν θα το αντεχα όλο αυτό το κουτσομπολιό που γίνεται εκει. Το αποφεύγω στην πόλη φαντάσου σε χωριό πως θα με μαραζώνε. Γιαυτο κι εγώ έχω επιλεξει πολυ λίγο κόσμο στη ζωή μου αν κι αυτό έχει κάποια αρνητικά - αν χρειαστώ κάπου βοήθεια επιπλέον ή πχ δυσκολεύομαι τώρα να βρω νονό-νονά γιατί τους αγαπημενουσ Τους βάλαμε στο πρώτο παιδί - αλλά νιώθω καλά έτσι τελικά. Μπορεί να χει αρνητικά αλλά τα θετικά είναι πιο πολλά.

  • Μου αρέσει 4

tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, modena είπε:

Ένα θα σου πω... Έφαγα πρωινο στις 10:30 και μεσημεριανό στις 12.. Άστα! Μετρούσα στην δουλειά τις ώρες για να με φτάσουν οι προμήθειες που είχα πάρει να φάω .. χαχαχα

Αχαχα θεα!! Κ που σαι ακομα! 


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, samiam είπε:

Αχαχα θεα!! Κ που σαι ακομα! 

Αυτό φοβάμαι! Χαχαχα

 

7 ώρες πρίν, Nefeli2014 είπε:

Γεια σας κι από μένα. Κάποιες ψάχνετε για σπίτι διάβασα, εγώ πάλι για αυτοκίνητο!

εγω όλα καλά, 19η μπήκα 210 γραμμ και 19cm. Μου ζήτησε ο γιατρός να μετρώ πίεση κάθε βδομάδα έχω Πάρει 10 κιλά... πεινάω Κ τρώω!!!

η μικρή μου καλά φαίνεται να το χει πάρει, την παραξενεύει η κοιλιά μου. Έχω λίγο αγχωθεί γιατί θα της αρχίσω λογοθεραπειες ενώ γενικα είναι ατρόμητη έχει αργήσει να μιλήσει λέει ελάχιστα και μπαίνω τώρα σε μια άλλη νέα διαδικασία. Ο γιατρός μου χε πει να περιμένω κι άλλο αλλά ήταν δίκη μου απόφαση να την πάω τώρα.

Ολα μαζί πέφτουν! Αλλά καλά να μαστε! Καλη συνέχεια σας εύχομαι!!

Όσο για τα χωριά που λέτε , δεν θα το αντεχα όλο αυτό το κουτσομπολιό που γίνεται εκει. Το αποφεύγω στην πόλη φαντάσου σε χωριό πως θα με μαραζώνε. Γιαυτο κι εγώ έχω επιλεξει πολυ λίγο κόσμο στη ζωή μου αν κι αυτό έχει κάποια αρνητικά - αν χρειαστώ κάπου βοήθεια επιπλέον ή πχ δυσκολεύομαι τώρα να βρω νονό-νονά γιατί τους αγαπημενουσ Τους βάλαμε στο πρώτο παιδί - αλλά νιώθω καλά έτσι τελικά. Μπορεί να χει αρνητικά αλλά τα θετικά είναι πιο πολλά.

Κ εγώ της ίδιας λογικής όσον αφορά το κουτσομπολιό.. 

Τοζουζούνι μεγαλώνει!! Τέλεια! Την πίεση γιατι να την μετρας καθημερινά?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , modena είπε:

Αυτό φοβάμαι! Χαχαχα

 

Κ εγώ της ίδιας λογικής όσον αφορά το κουτσομπολιό.. 

Τοζουζούνι μεγαλώνει!! Τέλεια! Την πίεση γιατι να την μετρας καθημερινά?

@modena:-Dαστα!υπάρχουν μέρες που θέλω να φάω ότι υπάρχει!μόνο το σκυλί δεν εχω φάει ακόμα!!!Χαχαχαχα ευτυχώς ακόμα μόνο 2 κιλά και με βλέπω να τα παίρνω μετά τον έκτο και να Κυκλοφορώ το καλοκαίρι σαν φούσκα!!!

8 ώρες πρίν, Nefeli2014 είπε:

Γεια σας κι από μένα. Κάποιες ψάχνετε για σπίτι διάβασα, εγώ πάλι για αυτοκίνητο!

εγω όλα καλά, 19η μπήκα 210 γραμμ και 19cm. Μου ζήτησε ο γιατρός να μετρώ πίεση κάθε βδομάδα έχω Πάρει 10 κιλά... πεινάω Κ τρώω!!!

η μικρή μου καλά φαίνεται να το χει πάρει, την παραξενεύει η κοιλιά μου. Έχω λίγο αγχωθεί γιατί θα της αρχίσω λογοθεραπειες ενώ γενικα είναι ατρόμητη έχει αργήσει να μιλήσει λέει ελάχιστα και μπαίνω τώρα σε μια άλλη νέα διαδικασία. Ο γιατρός μου χε πει να περιμένω κι άλλο αλλά ήταν δίκη μου απόφαση να την πάω τώρα.

Ολα μαζί πέφτουν! Αλλά καλά να μαστε! Καλη συνέχεια σας εύχομαι!!

Όσο για τα χωριά που λέτε , δεν θα το αντεχα όλο αυτό το κουτσομπολιό που γίνεται εκει. Το αποφεύγω στην πόλη φαντάσου σε χωριό πως θα με μαραζώνε. Γιαυτο κι εγώ έχω επιλεξει πολυ λίγο κόσμο στη ζωή μου αν κι αυτό έχει κάποια αρνητικά - αν χρειαστώ κάπου βοήθεια επιπλέον ή πχ δυσκολεύομαι τώρα να βρω νονό-νονά γιατί τους αγαπημενουσ Τους βάλαμε στο πρώτο παιδί - αλλά νιώθω καλά έτσι τελικά. Μπορεί να χει αρνητικά αλλά τα θετικά είναι πιο πολλά.

Επειδή πήρες 10 κιλά θα μετράς πίεση;;;εγω πεταγομαι 2 φορές την βδομάδα στο φαρμακείο πάνω από το σπίτι μου και μου την μετράνε!

Κάνεις το καλύτερο για το κοριτσάκι σου!να μην αγχωνεσαι, πολλά παιδάκια κάνουν λογοθεραπείες και εργοθεραπείες!και εμείς οταν εντοπίζουμε κάτι πρέπει να τα βοηθαμε!κακό θα ήταν να μην δέχεται ένας γονιός οτι υπάρχει κάποιο θεματακι και να μην βοηθαγε το παιδί του!τα θέματα του λόγου λύνονται!πόσο είναι η  μικρή;;;

Το μπεμπακι μια χαρά!!!μεγαλώνει και σε λίγο καιρό θα γνωρίσει την αδερφουλα του!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

@modena:-Dαστα!υπάρχουν μέρες που θέλω να φάω ότι υπάρχει!μόνο το σκυλί δεν εχω φάει ακόμα!!!Χαχαχαχα ευτυχώς ακόμα μόνο 2 κιλά και με βλέπω να τα παίρνω μετά τον έκτο και να Κυκλοφορώ το καλοκαίρι σαν φούσκα!!!

Επειδή πήρες 10 κιλά θα μετράς πίεση;;;εγω πεταγομαι 2 φορές την βδομάδα στο φαρμακείο πάνω από το σπίτι μου και μου την μετράνε!

Κάνεις το καλύτερο για το κοριτσάκι σου!να μην αγχωνεσαι, πολλά παιδάκια κάνουν λογοθεραπείες και εργοθεραπείες!και εμείς οταν εντοπίζουμε κάτι πρέπει να τα βοηθαμε!κακό θα ήταν να μην δέχεται ένας γονιός οτι υπάρχει κάποιο θεματακι και να μην βοηθαγε το παιδί του!τα θέματα του λόγου λύνονται!πόσο είναι η  μικρή;;;

Το μπεμπακι μια χαρά!!!μεγαλώνει και σε λίγο καιρό θα γνωρίσει την αδερφουλα του!!!

Εσύ είσαι καλα με δύο κιλακια! Εγώ έχω πάρει ήδη 5 κ έχω μπροστά μου όλους τους μήνες τους "παχυντικους". Χαχαχα


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , modena είπε:

Εσύ είσαι καλα με δύο κιλακια! Εγώ έχω πάρει ήδη 5 κ έχω μπροστά μου όλους τους μήνες τους "παχυντικους". Χαχαχα

Αχ θα κάνουμε παρέα η μια στην άλλη....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...