Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Fine εγώ είμαι Πάτρα, που ακριβώς θα το πιούμε το καφεδάκι;;; Ωραία θα ταν όμως!!! Νινι-Κυριακή το έκανα αυτο με τη γάμπα αλλα δε μενει πολύ το ασπρο. Δεν είναι κ πάρα πολύ πρησμενα. Αλλά θα τον πάρω τηλ το γιατρό κάποια στιγμή να του το πω γτ έχω βγαλει κ ενα γρομπαλακι πάνω στη ρόγα που πονάει κ θέλω να δω πως θα εξελιχθει για να τον πάρω. Φοβάμαι μη βούλωσε τπτ κ γινεται φλεγμονή. Καλά ρε αθεόφοβη μπροστά στη γιατρό σου κατέβαζες ουζάκια;;; Επιτρέπεται;;; Κ εμείς είχαμε βγει έξω χτες, δεν έφαγα σχεδόν τπτ γτ ειχαν παραγγείλει ολο τηγανητα, μονο πατάτες τζατζίκι κ εναν κολοκυθοκεφτε αλλά μετά εφαγα κ παγωτάκι κ το πρωι παλι ξυπνησα με κιλα. 14,2 παρακαλώ. Δε το αντέχω αυτό!!! Κ πεινάω όλο πεινάω.Κατερίνα είμαστε στις ίδιες μέρες κ στα ίδια σχεδόν κιλά. Κ εγώ 12 ήμουν τα 2 τελευταία τα πήρα ξαφνικά κ πίστευα οτι ειναι κατακράτηση κ θα τα χάσω αλλά από οτι φαίνεται μου μπαστακώθηκαν.

Όσο για τα βλαστοκύταρα εμεις το είχαμε ψάξει πολύ το θέμα κ είχαμε κααλήξει στη δημόσια. Δείτε το ντοκυμαντέρ του εξάντα "το πολύτιμο κύτταρο" κ θα σας λυθούν πολλές απορίες. Πάντως η αλήθεια είναι οτι στη Δημοσια τράπεζα εχουν ένα υφάκι οτι κοψε το κεφαλι σου πως θα μας τα φερεις κ πως θα ρθουν σωα. Κάτσε ρε φίλε δωρεά κάνω, κοψε το κεφάλι σου εσύ πως θα τα πάρεις. Στη δημόσια τράπεζα μπορείς να κρατήσεςι νομίζω μονο κομμάτι από το λώρο οπού εκεί λένε οτι έχει νόημα η φύλαξη αυτού ενώ το να φυλλάξεις τα δικά σου βλαστοκύτταρα είναι άχρηστο κ αυτό το πληρώνεις 1200 ευρώ. Εμείς λέμε να κάνουμε απλά δωρεά τα βλαστοκύτταρα όχι να φυλάξουμε κομμάτι του λώρου. Αλλά τώρα είναι λίγο μπελάς να τα στείλεις με κουριερ γτ ειμαστε πατρα κ δε γινεται αλλιώς κ δε το χουμε ψάξει ακόμα. Αλλά βρε κορίτσια να σας πω κ κάτι;; Δε μπορούμε να προβλέψουμε τπτ κ κάποια πράγματα δεν είναι στο χέρι μας. Κάποια πράγματα είναι λαχεία κ σου τυχαίνουν. Με ένα παιδί αλλά κ μ εσένα τον ίδιο απειρα πράγματα μπορεί να στραβώσουν. Το να εκμεταλλεύονται αυτοί οι άνθρωποι τις αγωνίες μας το θεωρώ τουλαχιστον ανήθικο. Μια επιχείρηση είναι όλο αυτό. Μακάρι να έχω πάρει τις σωστές επιλογές, αλλά όπως μου λεέι κ ο άντρας μου με βάση τα δεδομένα που είχαμε κάναμε τη σωστή επιλογή, τώρα αν στο μέλλον αλλάξουν τα δεδομένα δε μπορούμε να το ξέρουμε. Αυτά!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

nefel να πας γιαυτο στο στηθος νομιζω ειναι πιο σημαντικο.

Για τα βλαστοκυτταρα εχω διαφωνια με τον αντραμου θεωρει εγωιστικο να κλειδωσουμε τα βλαστοκυτταρα σε μια ιδιωτικη οπως καναμε στην Κυριακη.και εγω ειμαι υπερ της ιδιωτικης.δεν ειναι ακομη σιγουρο αν κρατανε ζωντανα τοσο καιρο που λενε 20 χρονια γιατι ακομη δεν εχουν περασει τοσα χρονια.

υποστηριζω πως αν με κοροιδευουν θα το βρουν απο θεο.εγω θα κανω οτι μπορω για τα παιδιΑ μου και οσο για το οικονομικο δεν εχω παιξει ποτε στο καζινο...πες πως μια φορα το εκανα και εχασα....μονο για καλο ειναι!!!

nefel για το ντοκιμαντερ που αναφερεις δεν το ειδα απλα με αυτα που ειχα ψαξει στην Κυριακη για το τι θα κανω που ηταν και πιο καινουριο καταλαβα πως υπαρχουν αποψεις που ειναι ικανες να σε μπερδεψουν αρκετα.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

nefel να πας γιαυτο στο στηθος νομιζω ειναι πιο σημαντικο.

Για τα βλαστοκυτταρα εχω διαφωνια με τον αντραμου θεωρει εγωιστικο να κλειδωσουμε τα βλαστοκυτταρα σε μια ιδιωτικη οπως καναμε στην Κυριακη.και εγω ειμαι υπερ της ιδιωτικης.δεν ειναι ακομη σιγουρο αν κρατανε ζωντανα τοσο καιρο που λενε 20 χρονια γιατι ακομη δεν εχουν περασει τοσα χρονια.

υποστηριζω πως αν με κοροιδευουν θα το βρουν απο θεο.εγω θα κανω οτι μπορω για τα παιδιΑ μου και οσο για το οικονομικο δεν εχω παιξει ποτε στο καζινο...πες πως μια φορα το εκανα και εχασα....μονο για καλο ειναι!!!

nefel για το ντοκιμαντερ που αναφερεις δεν το ειδα απλα με αυτα που ειχα ψαξει στην Κυριακη για το τι θα κανω που ηταν και πιο καινουριο καταλαβα πως υπαρχουν αποψεις που ειναι ικανες να σε μπερδεψουν αρκετα.

Βρε Νινί-Κυριακή αφού πιστεύεις στο Θεό (εγώ πάλι καμία σχέση) θα σου πω το εξής. Πιο χριστιανικό το βρίσκω να δώσεις βλαστοκύτταρα κ να σωθει καποιος που τα χει αναγκη κ αν ποτε τα χρειαστεις ο θεος θα σε ανταμειψει γι αυτη σου την προσφορα κ θα σου βρει κ εσενα για το παιδι σου, παρα να τα κλειδωσεις κ να μη τα χρησιμοποιησει ποτε κ κανεις. Οπωσδήποτε δε θελω να σε επηρεασω κ να κανεις κατι που μετα θα το μετανιωσεις αυτα ειναι προσωπικες επιλογες του καθενος. Κανε αυτο που θα σε βοηθησει να κοιμασαι ησυχη. Αλλά δες το ντοκυμαντερ http://exandasdocumentaries.com/gr/documentaries/chronologically/2009-2010/140-the-precious-cell σιγουρα θα σε βοηθησει πολυ. Δες το εγω το χω δει ηδη 2 φορες.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας!τι κάνετε κοριτσάκια!εμείς καλά είμαστε στις δροσιές επιτέλους.

εγώ ρώτησα το γιατρό και μου είπε οτι στο μητέρα τα βλαστοκύτταρα κρατιούνται δωρεάν.δεν ήξερα για δημοσιες και ιδιωτικές τράπεζες.τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται κ εκεί..θα το ρωτήσω

για το γρομπαλάκι γιατι δεν το ρωτάς;δεν θα είναι τπτ αλλά εγώ το έχω να θέλω να διελευκάνω τα πάντα και να είμαι ήρεμη.

Link to comment
Share on other sites

γειά σας!τι κάνετε κοριτσάκια!εμείς καλά είμαστε στις δροσιές επιτέλους.

εγώ ρώτησα το γιατρό και μου είπε οτι στο μητέρα τα βλαστοκύτταρα κρατιούνται δωρεάν.δεν ήξερα για δημοσιες και ιδιωτικές τράπεζες.τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται κ εκεί..θα το ρωτήσω

για το γρομπαλάκι γιατι δεν το ρωτάς;δεν θα είναι τπτ αλλά εγώ το έχω να θέλω να διελευκάνω τα πάντα και να είμαι ήρεμη.

Αχ ναι επιτέλους δρόσισε κάπως. Για το στηθος δε ρωταγα γτ ηθελα να δω πως θα παει τελικα εφυγε. Καποιος γαλακτοφορος αδενας θα ταν αλλα προφανως ξεφρακαρε μονος του.

Μ έχει πιάσει ανυπομονησία να γεννηθεί η μπέμπα. Μου φαίνεται αυτος ο 8ος μήνας δε θα περάσει ποτέ.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ναι επιτέλους δρόσισε κάπως. Για το στηθος δε ρωταγα γτ ηθελα να δω πως θα παει τελικα εφυγε. Καποιος γαλακτοφορος αδενας θα ταν αλλα προφανως ξεφρακαρε μονος του.

Μ έχει πιάσει ανυπομονησία να γεννηθεί η μπέμπα. Μου φαίνεται αυτος ο 8ος μήνας δε θα περάσει ποτέ.

γιατί ο 9ος θα περάσει εύκολα?χαχα

βλέπω το ντοκιμαντέρ του εξάντα έχω ψιλομείνει..τι να πιστέψουμε;

αν θέλω να τα δώσω σε δημόσια τράπεζα ενημερώνω το μητέρα;πωπω μπερδεύτηκα..

Link to comment
Share on other sites

Βρε Νινί-Κυριακή αφού πιστεύεις στο Θεό (εγώ πάλι καμία σχέση) θα σου πω το εξής. Πιο χριστιανικό το βρίσκω να δώσεις βλαστοκύτταρα κ να σωθει καποιος που τα χει αναγκη κ αν ποτε τα χρειαστεις ο θεος θα σε ανταμειψει γι αυτη σου την προσφορα κ θα σου βρει κ εσενα για το παιδι σου, παρα να τα κλειδωσεις κ να μη τα χρησιμοποιησει ποτε κ κανεις. Οπωσδήποτε δε θελω να σε επηρεασω κ να κανεις κατι που μετα θα το μετανιωσεις αυτα ειναι προσωπικες επιλογες του καθενος. Κανε αυτο που θα σε βοηθησει να κοιμασαι ησυχη. Αλλά δες το ντοκυμαντερ http://exandasdocumentaries.com/gr/documentaries/chronologically/2009-2010/140-the-precious-cell σιγουρα θα σε βοηθησει πολυ. Δες το εγω το χω δει ηδη 2 φορες.

πιστευω και παρα πολυ.

αν μπορουσα να τα κανω και τα δυο θα τα εκανα αλλα δεν μπορει να γινει και επιλεγω αυτο που εχω περισοτερη σιγουρια.

θεωρω ομως το ιδιο χριστιανικο να κανεις οτι μπορεις για τα παιδια σου.

με την ιδια λογικη δεν θα ελεγες οτι εισαι χριστιανος αν δε ησουν αιμοδοτης.

παρολα αυτα με την πρωτη ευκαιρια θα το δω αν και σου το ειχα ψαξει παρα πολυ στην Κυριακη και τα ειχα δωσει στην ιδιωτικη.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα γενικη αιματος ουρων.ολα πολυ καλα.

λογικα την απομενη εβδομαδα υπερυχο.

βλέπω τις ίδιες ασχολίες είχαμε χθες.και εγώ τα ίδια έκανα.από αιματοκρίτη πώς πάτε;εγώ χαπακώνομαι με ακόμα περισσότερα ml τον τελευταίο μήνα καθώς είχα 31,5.για να δούμε τι θα βγάλει αυτή τη φορά!

κορίτσια μου καλά με μπερδέψατε πολύ με τα βλαστοκύτταρα.ξενέρωσα θα πω.πολύ.νινι κυριακή για εξήγησε μου ποιά είναι η άποψη σου για τα ιδιωτικά σε παρακαλώ,δεν κατάλαβα.εγώ έλεγα θα τα δώσω στο μητέρα τσαμπέ μια χαρά χωρίς να πολυψάχνομαι αλλά με ξενέρωσε του εξάντα το ντοκιμαντερ...σήμερα τι κάνετε?εμένα από το πρωί με είχαν πιάσει τα καθαρίσματα μου.έχουμε κ μια οικοδομή δίπλα μας και μας κάνει ολο το σπίτι μες τη σκόνη...τα νεύρα μου!:shock:

Link to comment
Share on other sites

fine εμενα πολυ περιεργο μου φανηκε αλλα ειχα αιματοκριτη 36 μια χαρουλα και εχω κοψει και το σιδηρο μπορει να παρω 1 μερα παρα μερα γιατι ειχα διαρροιες.λεκωματα δεν εχω αυτο μενδιαφερει γιατι εχω πιεση τα υπολοιπα δεν ξερω τι ειναι θα τα δει η γιατρος μου.

οσο ανφορα τα βλαστοκυτταρα μπορει να ειναι μια απατη και τα δημοσια και τα ιδιωτικα δεν εχουν περασει ακομη 20 χρονια να δουμε αν πραγματι καρατανε τοσο που ειναι και το πιο σημαντικο.οπως και δεν ειδαμε κανεναν να μας πει πως σωθηκε!!!

φανταζομαι πως θα το εδειχναν καθημερινα αυτο οι ιδιωτικες τουλαχιστον.

Η γιατρος μου οποτε την ρωταω μου λεει πως οτι ξερω ξερει τα βλαστοκυτταρα μπορουν να σωσουν ζωη αλλα δεν γνωριζει αν κρατανε και ολα αυτα...και μου ειπε πως αν η ιδια της ηταν στην θεση μου θα τα κρατουσε σε ιδιωτικη και πως αν το θεμα ηταν το οικονομικο θα τα κρατουσε σε δημοσια.

αλλα οπως ειπα ειναι ρισκο σαν να παιζεις σε μια ρουλετα (για το οικονομικο μιλαω).

σε ιδιωτικη απλα εχεις την σιγουρια πως αν τα χρειαστεις εσυ το παιδι σου η συγγενικα προσωπα συμβατα μπορεις να τα εχεισ ανα πασα ωρα και στιγμη.

θελει προσοχη η επιλογη του ιδιωτικο σε περιπτωσεις πχ που κλεισει εταιρεια.υπαρχει μια ιδιωτικη που σε τετοια περιπτωση τα δινουν σε εναν κρατικο οργανισμο της αθηνας αυτην διαλεξα και εγω.

οπως και το αιμα που πηραν απο μενα το χωρησαν στα δυο και το μισο ειναι στην αθηνα παλι και αυτο σε περιπτωσεις π.χ.φωτιας στην μια εταιρεια να μεινει τουλαχιστον το αλλο δειγμα.

για την δημοσια σιγουρα κανεις ενα καλο και ειναι και εγωιστικο να τα κρατας κλειδωμενα στην ιδιωτικη αλλα εχω στο μυαλο μου να επανορθωσω δινοντας αιμα και το ιδιο να κανουν και τα παιδια μου αν αυτα το θελουν και μπορουν φυσικα.

και να σου πω τωρα πια ειναι η αποψη μου για σενα fine μεινε εκει που εισαι τα βλαστοκυτταρα ειναι ενα μικροβιο αν ψαχνεις και ψαχνεις μπερδευεσαι περισοτερο οποτε κανε αυτο που λεει η καρδια σου πρωτο χωρις αγχος και χωρις σκεψη.

απλα προσωπικη μου αποψη ειναι αυτη¨δεν σκεφτηκα ποτε τα λεφτα σε τετοια θεματα γενικα.

δεν εχω λεφτα μην το βαλεις στο μυαλο σου απλα θεωρω καλυτερο να κοπει κατι αλλο παρα αυτα που εχουν αν κανουν με θεματα υγειας.

ασχετο!!!!μα που πηγε η δροσια?????


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βλέπω τις ίδιες ασχολίες είχαμε χθες.και εγώ τα ίδια έκανα.από αιματοκρίτη πώς πάτε;εγώ χαπακώνομαι με ακόμα περισσότερα ml τον τελευταίο μήνα καθώς είχα 31,5.για να δούμε τι θα βγάλει αυτή τη φορά!

κορίτσια μου καλά με μπερδέψατε πολύ με τα βλαστοκύτταρα.ξενέρωσα θα πω.πολύ.νινι κυριακή για εξήγησε μου ποιά είναι η άποψη σου για τα ιδιωτικά σε παρακαλώ,δεν κατάλαβα.εγώ έλεγα θα τα δώσω στο μητέρα τσαμπέ μια χαρά χωρίς να πολυψάχνομαι αλλά με ξενέρωσε του εξάντα το ντοκιμαντερ...σήμερα τι κάνετε?εμένα από το πρωί με είχαν πιάσει τα καθαρίσματα μου.έχουμε κ μια οικοδομή δίπλα μας και μας κάνει ολο το σπίτι μες τη σκόνη...τα νεύρα μου!:shock:

Καλημέρα!! Εμείς σήμερα πήγαμε κ πήραμε φωτιστικά για το σαλόνι κ την τραπεζαρία μας. Πωπω τον τελευταιο χρονο μιλαμε απο περισυ το καλοκαιρι δλδ που ειπαμε να ξεφυγουμε απο τη φοιτητοφαση κ να παρουμε κανα κρεββατι να κανουμε καμια ανακαινιση είμαστε συνεχώς σε ένα κατάλογο κ κατι κοιτάμε. Τα μυρμηράμε κ πολύ. 2 μήνες θέλαμε να αποφασίσουμε κρεββάτι, 3 μήνες να αποφασίσουμε καρότσι, 1 μήνα να αποφασίσουμε φωτιστικά. Την τραπεζαρία τη μελετάμε εδώ κ 6 μήνες κ ακόμα δεν έχουμε καταλήξει, κανα 2μηνο θέλαμε για κουρτίνες.. Φανταστείτε λοιπόν πως έχει η κατάσταση. Εχω εξαντληθεί.. Κατά τ άλλα είμαι σα ζόμπι γτ βλεπαμε ταινια μεχρι τις 3 χτες κ τωρα νυστάζω κ έχω κ μια κουζίνα χαλια. Πάω να τη μαζέψω τώρα.

Όταν λες οτι σε ξενέρωσε το ντοκυμαντέρ τι εννοείς;; Δεν ήταν φοβερό;; Εγώ είχα ρίξει πολύ κλάμα όταν το έβλεπα. Εν τω μεταξύ εμένα ο Αυγερόπουλος μου αρέσει πολύ. Κάνει γενικά απίστευτα ντοκυμαντέρ κ πολύ καλλιτεχνικά επίσης. Αλλά αυτό είναι άσχετο.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α Fine για τον αιματοκρίτη κ εγώ είχα πολύ χαμηλό την τελευταία φορά, αλλά ο γιατρός δε μου πε να πάρω παραπάνω σίδηρο , εγω του το πα κ μου πε οκ αλλά δεν το τήρησα γτ δεν μπορούσα κ δευτερη φορα μες στη μέρα να μενω νηστικη. Επίσης απ οτι διαβασα 8ο - 9ο αρχιζει κ ανεβαινει παλι κ μαλιστα καποιοι γιατροι το κοβουν τελειως γτ οτι ηταν να σου παρει στο πηρε το μπεμπι. Κ η μαια μου πε οτι το 31 ειναι πλασματικο κ οτι φαινεται χαμηλο γτ αυξανει ο ογκος του αιματος, κατι τετοιο. Τι να πω ελπιζω σε 2 βδομαδες που θα ξανακανω εξετασεις να μη δω κανα 29 κ παθω.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο εμενα κοριτσια, τι κανετε;νομιζα δεν θα βρω καμια σας θα εχετε παει ολες διακοπες αλλα βλεπω εδω ειμαστε ολες.

θα συμφωνισω με την Νινι-κυριακη τα βλαστοκυτταρα οσο το ψαχνεις ειναι μικροβιο ειναι καθαρα αποψη και αποφαση του καθενος τι θα κανει δεν υπαρχει σωστο η λαθος.

και εγω εξετασεις θα κανω αυτην την εβδομαδα που μας ερχετε να δουμε τι θα διξουν παλι;λιγο τον αιματοκριτη φοβαμαι ειχα 41μετα επεσε στο35αλλα ο γιατρος μου ειπε ειναι καλα κ δεν μου εδωσε παραπανο χαπια, 1την ημερα περνω, τωρα να δουμε ποσο θα ειναι.

nefel απο οτι εχω καταλαβει θες τον χρονο σου για τις αγορες , εγω παλι ειμαι οτι να ναι μπενω σ ενα μαγαζι κ οτι μ αρεσει το περνω , ασχετα που μετα το μετανιωνω χαχαχα


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο εμενα κοριτσια, τι κανετε;νομιζα δεν θα βρω καμια σας θα εχετε παει ολες διακοπες αλλα βλεπω εδω ειμαστε ολες.

θα συμφωνισω με την Νινι-κυριακη τα βλαστοκυτταρα οσο το ψαχνεις ειναι μικροβιο ειναι καθαρα αποψη και αποφαση του καθενος τι θα κανει δεν υπαρχει σωστο η λαθος.

και εγω εξετασεις θα κανω αυτην την εβδομαδα που μας ερχετε να δουμε τι θα διξουν παλι;λιγο τον αιματοκριτη φοβαμαι ειχα 41μετα επεσε στο35αλλα ο γιατρος μου ειπε ειναι καλα κ δεν μου εδωσε παραπανο χαπια, 1την ημερα περνω, τωρα να δουμε ποσο θα ειναι.

nefel απο οτι εχω καταλαβει θες τον χρονο σου για τις αγορες , εγω παλι ειμαι οτι να ναι μπενω σ ενα μαγαζι κ οτι μ αρεσει το περνω , ασχετα που μετα το μετανιωνω χαχαχα

Κατερίνα πολύ καλό αιματοκρίτη έχεις. Βρε συ κάποιες αγορές δεν τις κάνεις όλη την ώρα. Εμένα δε μ αρέσει κιόλας να αλλάζω. Θέλω ένα κρεββατι πχ. το παιρνω για να το χω οχι με τη λογικη οτι καποια στιγμη θα το βαρεθω κ θα το αλλαξω οποτε ας ειναι κ φτηνο. Οπότε αν πεις οτι θα διαθεσω χρηματα που οχι μονο δεν περισευουν αλλα με το ζορι τα μαζευεις για να παρεις κατι δε θες να το μετανιώσεις.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

nefelακι και βέβαια μ'αρεσε το ντοκιμαντερ.όταν λέω οτι ξενέρωσα εννοώ με την όλη κατάσταση που επικράττει..δεν είχα ιδέα οτι μπορει να μην κάνουν τπτ στο ίδιο το παιδί τα βλαστοκύτταρα του και αυτό που έλεγε οτι αν υπάρχει γενετική ανωμαλία στο παιδί τοτε υπάρχει κ στα βλαστοκύτταρα του..ξενέρωσα πολύ.απ' την άλλη τι βλακεία είναι αυτή να ψάχνεις εσύ πως θα μεταφέρεις στην δημόσια τραπεζα τα βλαστοκ?επίσης στην δημόσια πληρώνουμε?

εγω νινι μου μπερδεύτηκα τόσο που δεν ξέρω τι να κάνω..μη σου πω και αγχώθηκα.εγώ θέλω να τα έχω όλα πάντα ξεκάθαρα στο μυαλό μου κ τώρα για ένα τόσο σοβαρό θέμα δεν ξέρω τι να διαλέξω.

α εμείς να δεις νεφελ μου.όλο και κάτι βρίσκουμε και αγοράζουμε λες και μας περισσεύουν.σήμερα έκανα πλάκα στον άντρα μου αφού μας αρέσει τόσο το ικέα να πάμε να εγκατασταθούμε μια βδομάδα στις κουζίνες μια στις κρεββατοκάμαρες κλπ...όλο ντουλαπάκια ντουλάπες πομολάκια βεργούλες σκατάκια κλπ αγοράζουμε.το βρίσκουμε κ σαν βολτα μου φαίνεται.μας αρέσει να γυρνοβολάμε,χαχαχαχχα

ξέρετε πόσο σίδηρο πίνω?2 legofer και άλλο ένα τον 500 mg το μεσημέρι πριν φαγητό!δεν πάει άλλο!

εμένα που είχε πει να τον προσέχουμε πολύ τον αιματοκρίτη γιατι αν πέσει κάτω από κάποιο όριο κάποιες κοπέλες βάζουν την ώρα του τοκετού μπουκάλες.ε, δεν το θέλω με τπτ...

bye λοιπόν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...