Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

μπραβο κοριτσακια!!!!!!!!!τι ωραια!!!!!!!τελικα ισως να εχουν το ενστικτο του πατερα!!!!!!:tongue:κι εμενα ηταν σιγουρος αλλα εγω μεσα στην αρνηση, μεχρι που εκανα το τεστ και βγηκε θετικο!!!!!!με αγκαλιασε ο γλυκουλης μου και μου ειπε μπραβο, εκανες καλη δουλεια, αστειευομενος!!!!!!:tongue:

κοριτσια εχετε δυσκοιλιοτητα?το πρωι επαθα την πλακα μου νομιζα οτι θα παθω καμια αποκολληση παναγιτσα μου!!!!ειχα 4 μερες να παω......ουφ, ολα καλα ευτυχως!!!!!!ο βηχας εχει ελλατωθει λιγο αλλα οχι τελειως!!!!!:mad:κατα τ'αλλα καλα!!!!!!!!εσεις?????


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Τι κάνετε;;; Σήμερα είναι απ' τις ωραιότερες μέρες για μένα....:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Εχθές είχα ελάχιστο αίμα κ επειδή όπως σας έχω πει δεν έχω κ συμπτώματα η ανησυχία μου ήταν πολύ μεγάλη.:confused: Πήρα λοιπόν το γιατρό κ μου είπε σήμερα πρωί πρωί να πάω. Μου κάνει υπέρηχο κ εκεί που περίμενα να δω κ να ακούσω τα δυσάρεστα λέει ο γιατρός χαριτολογώντας "καλέ αυτό είναι ολόκληρο παιδί!" Μια χαρά πολύ καλό έμβρυο! Και εκείνη τη στιγμή μας το βάζει να το ακούσουμε... Έπαθα σοκ! Εκεί που δεν το περίμενα ξαφνικά εμφανίστηκε μπροστά μου ένα αρκετά μεγάλο εμβρυάκι. Το λέω γιατί το συγκρίνω με την προηγούμενη φορά που παλινδρόμησε κ όντως τώρα ήταν αισθητή η διαφορά στο μέγεθος. Και ο χτύπος πολύ καλός, σταθερός κ δυνατός!!! όπως είπε ο γιατρός. Εμείς για να καταλάβετε με τον άντρα μου στην αίθουσα αναμονής λέγαμε ότι κ σε περίπτωση που πηγαίνουν όλα καλά θα είναι πολύ νωρίς για να το ακούσουμε. Καταλαβαίνετε την έκπληξή μας! Επίσης ο γιατρός είπε ότι τώρα οι πιθανότητες αποβολής έπεσαν απ' το 20 στο 3% άρα έχουμε 97% πιθανότητες να πάνε όλα καλά!!!:P

Είμαι με ένα χαμόγελο από την ώρα εκείνη.....

:-D:grin::-D:grin::-D;):P:p:p:p:p:p


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Τι κάνετε;;; Σήμερα είναι απ' τις ωραιότερες μέρες για μένα....:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Εχθές είχα ελάχιστο αίμα κ επειδή όπως σας έχω πει δεν έχω κ συμπτώματα η ανησυχία μου ήταν πολύ μεγάλη.:confused: Πήρα λοιπόν το γιατρό κ μου είπε σήμερα πρωί πρωί να πάω. Μου κάνει υπέρηχο κ εκεί που περίμενα να δω κ να ακούσω τα δυσάρεστα λέει ο γιατρός χαριτολογώντας "καλέ αυτό είναι ολόκληρο παιδί!" Μια χαρά πολύ καλό έμβρυο! Και εκείνη τη στιγμή μας το βάζει να το ακούσουμε... Έπαθα σοκ! Εκεί που δεν το περίμενα ξαφνικά εμφανίστηκε μπροστά μου ένα αρκετά μεγάλο εμβρυάκι. Το λέω γιατί το συγκρίνω με την προηγούμενη φορά που παλινδρόμησε κ όντως τώρα ήταν αισθητή η διαφορά στο μέγεθος. Και ο χτύπος πολύ καλός, σταθερός κ δυνατός!!! όπως είπε ο γιατρός. Εμείς για να καταλάβετε με τον άντρα μου στην αίθουσα αναμονής λέγαμε ότι κ σε περίπτωση που πηγαίνουν όλα καλά θα είναι πολύ νωρίς για να το ακούσουμε. Καταλαβαίνετε την έκπληξή μας! Επίσης ο γιατρός είπε ότι τώρα οι πιθανότητες αποβολής έπεσαν απ' το 20 στο 3% άρα έχουμε 97% πιθανότητες να πάνε όλα καλά!!!:P

Είμαι με ένα χαμόγελο από την ώρα εκείνη.....

:-D:grin::-D:grin::-D;):P:p:p:p:p:p

μπραβο μελινα μου, πολυ ωραια τα νεα σου!!!!!!!!με το καλο να γινει ενα γερο και μεγαλο παιδακι και να ερθει η ωρα να το κρατησεις αγκαλιτσα σου!!!!!γιατι ομως ειχες αιματακι, σου ειπε ο γιατρος?θα πρεπει να τρομαξες κοριτσακι μου αλλα δοξα τον Θεο, ολα καλα!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπράβο βρε μελίνα!!!!!!! συγκλονιστικό το αίσθημα ε????

αχ μπράβο μπράβο μπράβο!! όλα καλά θα πάνε! φτου φτου!

άντε μας έφτιαξες τη μέρα με τα ωραία νέα! καλημερούδια!!!

με το καλό όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!

Αχ μπραβο Μελινακι!!! Υπεροχα νεα!!!

Συνηθως αιμα πολλες κοπελες εχουν οταν κλεινουν μηνα ηαν κανονικα θα ηταν περιοδο που θα ηταν αδιαθετες δεν ειναι τπτ το ανησυχητικο

Και εμεις χθες πηγαμε γιατρο το ακουσαμε το σπορακι μας ολα καλα πτ εχω 25 Σεμπτεμβριου στον γιο μου ειχα 22!!! :-) αλλα μαλλον θα γεννησω ποιο γρηγορα γυρω στις 10 προγγραματισμενη καισαρικη Και το πρωτο με καισαρικη γεννησα Παω να βγαλω τον μπομπιρα καμοια βολτα Φιλια!!!


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Κριστιάννα!! Με το καλό να σου ρθει το δεύτερο!!! Είδες ο άνθρωπος που δεν προγραμματίζει και δεν αγχώνεται. Το μαθες όταν ήσουν ήδη 7 εβδομάδων. Αυτά είναι εγώ το ξερα από την πρώτη μέρα καθυστέρησης!! Κορίτσια υποφέρω και σήμερα από ναυτίες. Ρέβομαι όλη την ώρα μα όλη την ώρα όμως και κάπως ηρεμώ σα 16χρονο. Κ έχω πολύ πονοκέφαλο εδώ και μέρες.

Υπομονη κουκλιτσα, θα περασει σιγα σιγα το νινακι κανει αισθητη την παρουσια του:rolleyes::rolleyes:


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσακια!!!!!!!!!τι ωραια!!!!!!!τελικα ισως να εχουν το ενστικτο του πατερα!!!!!!:tongue:κι εμενα ηταν σιγουρος αλλα εγω μεσα στην αρνηση, μεχρι που εκανα το τεστ και βγηκε θετικο!!!!!!με αγκαλιασε ο γλυκουλης μου και μου ειπε μπραβο, εκανες καλη δουλεια, αστειευομενος!!!!!!:tongue:

κοριτσια εχετε δυσκοιλιοτητα?το πρωι επαθα την πλακα μου νομιζα οτι θα παθω καμια αποκολληση παναγιτσα μου!!!!ειχα 4 μερες να παω......ουφ, ολα καλα ευτυχως!!!!!!ο βηχας εχει ελλατωθει λιγο αλλα οχι τελειως!!!!!:mad:κατα τ'αλλα καλα!!!!!!!!εσεις?????

Κουκλιτσα απο δυσκιλιοτητα αλλο τιποτα........σαλατουλες βοηθανε πολυ χορταρακια και κολοκυθακια εγω τρωω καθε μερα οχι οτι τρελαινομαι αλλα τι να κανω....:(


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσα απο δυσκιλιοτητα αλλο τιποτα........σαλατουλες βοηθανε πολυ χορταρακια και κολοκυθακια εγω τρωω καθε μερα οχι οτι τρελαινομαι αλλα τι να κανω....:(

κι εσυ ε?αχ υπομονη!!!!και τα ακτινιδια με βοηθανε και τα δημητριακα!!!!!

με το καλο κι εσυ καρδουλα μου, δεν εχουμε μιλησει μαζι!!!!να χαιρεσαι και το παιδακι σου!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα κουκλα μου και εσυ με το καλο,δοκιμασα και τα ακτινιδια αλλα στο πρωτο δεν....αμεσως τουαλετα ....ειναι εκλεκτικο το σπορακι.......στον γιο μου ουτε και καταλαβα εγκυμοσυνη....τπτ τωρα εχω απο'λα τα καλα συμπωματα ζορικο το δευτερο :-)

δεν πειραζει ο μεγαλος βγηκε ζορικος μετα :-D


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να'σαι καλα κουκλα μου και εσυ με το καλο,δοκιμασα και τα ακτινιδια αλλα στο πρωτο δεν....αμεσως τουαλετα ....ειναι εκλεκτικο το σπορακι.......στον γιο μου ουτε και καταλαβα εγκυμοσυνη....τπτ τωρα εχω απο'λα τα καλα συμπωματα ζορικο το δευτερο :-)

δεν πειραζει ο μεγαλος βγηκε ζορικος μετα :-D

χαχαχα....ειδες τελικα καθε εγκυμοσυνη διαφερει!!!!!!!ζορικα τα πραγματα!!!!!τι να κανουμε, υπομονη!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πάντως αν δοκιμάσετε τίποτις άλλο αποτελεσματικό για την περίπτωση, πείτε κι εμάς!

εγώ ακτινίδια ούτε που να τα δω, το ίδιο και τα δαμάσκηνα. με καμιά σαλατούλα θα το παλέψω. μήπως καί τίποτα all bran ολικής? λέτε?

Link to comment
Share on other sites

επίσης να ρωτήσω, από κιλά πώς είμαστε?

εγώ είμαι περίπου στα +2, τα είχα θεωρήσει αρχικά πρήξιμο προ περιοδου, αλλά μου κατσικώθηκαν. Το παλεύω με τα γραμμάρια,λίγα πάνω λίγα κάτω, δεν θέλω να ξεφύγω από τα δυο πριν φύγει το 3μηνο.

Κριστιάνα εσύ που είσαι στο δεύτερο έχεις δει διαφορά στην κοιλιά? Το καμουφλάρω λίγο με ρούχα φαρδουλά, ή με πιέτες που σουρώνουν λίγο, αλλά η κοιλούμπα εκείιειειειιειιι, ούτε 4-5 μηνών να ήμουνα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Χτες πήγαμε στο γιατρο κι εκεί που περίμενα να τα δω όλα τέλεια γτ το ειχα ξανακούσει την προηγούμενη εβδομάδα στο νοσοκ. που είχα πάει για μια άδεια...μου λέει ο γιατρός τι είναι αυτό;; Εχεις αποκόλληση και αποκλείεται να ακούσατε το μωρό τώρα σχηματίστηκε η καρδια του..κ αυτό τι είναι έχεις ινωμύωμα;;; Γδύσου να σε δω κολπικά. Τελικά το μωρό οκ απλά μας το βαλε ελαχιστα και πολύ σιγά να το ακούσουμε για να μην το ενοχλήσουμε εγω δεν το πολυάκουσα δεν προλαβα κιόλας σε 2 δευτερόλεπτα που το βαλε ο αντρας μου τ ακουσε. Έχω μια μικρή αποκόλληση μου δωσε ενα utrogestan Κολπικά κάθε βράδυ κ το άλλο που βλεπε μου πε απο τη στιγμη που ειχα κανει υπερηχο πριν μερικούς μήνες κ ηταν καθαρος δε θα ναι κατι μπορεί να ναι το έντερο μου αλλά δεν μπορεί να δει γιατι ειναι πισω κ δε θελει να ενοχλήσει το μωρό. Αυτά έχω αγχωθεί, έχω κι ένα μικρό πονάκι κάτω αριστερά δεν ξέρω να τον πάρω τηλ γι αυτό το πονάκι;; Γενικά μου είπε οτι είναι όλα πολύ καλά αλλά μου άφησε μια αισθηση όχι πολύ καλή είχα πάει με άλλη διάθεση.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...