Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τόσο νωρίς ωορρηξία; πως θα προκύψει εγκυμοσύνη;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, Mary fairy είπε:

3718 η χοριακη!!! Με 1 εβδομάδα καθυστέρηση!! Νομίζω καλύτερα δεν γίνεται!! Δεν το πιστεύω! Δόξα το Θεό :-D

Μπράβο κοπέλα μου! !! Συγχαρητήρια! !! Σου άξιζε αυτή η χαρά  !! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κ πάλι.. Πήγα σήμερα για τον πρώτο υπέρηχο. 4 εβδομάδων κ 6ημερων κ είδαμε ένα μικρό σακο κ μια γκρι άγχη κουκίδα. Είναι αρκετό;;; Η γιατρός μου τα λέει αισιόδοξα αλλά έτσι είναι σαν άνθρωπος γιαυτό δεν είμαι σίγουρη αν είναι όντως αισιόδοξα. Μου είπε κάτι ότι ο σάκος είναι (αν θυμάμαι καλά) 4,23 κ εκείνοι λένε ότι σε 28 κύκλο είναι 4,26. Εμένα όμως ο κύκλος μου είναι 25. Αλλά μου είπε ότι μπορεί να έκανα διπλή ωορρηξία, δηλαδή ξανά μετά από λίγες μέρες από τη  άλλη ωοθηκη γιατί είχε κ η άλλη αυγά. Κάτι τέτοια, δεν πολύ κατάλαβα γιατί κόλλησα στο ότι ο σάκος είναι λίγο μικρός κ εγώ πιστεύω ότι η σύλληψη εγινε όντως σε 25αρη κύκλο αυτή τη φορά... Τέλος πάντων τι έχετε να πείτε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , vikib είπε:

Για 5εβδ ειδες ενδομητριο σακο!ο,τι επρεπε δλδ για την εβδομαδα σου!

Σε 2-3εβδ καρδια;

Καλά είναι λες? Κ αυτό για το μέγεθος του σάκου που ίσως είναι λίγο μικρός; 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι

Ακριβως μεγεθος σακου η αληθεια ειναι δ εχω συγκρατησει

Μικροδιαφορες παντα υπαρχουν

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη λογω μεγαλων κυκλων το εμβρυο ηταν 10μερες μικροτερο στην αρχη.μετα ηρθε στο μεγεθος του

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vikib είπε:

Μια χαρα ειναι

Ακριβως μεγεθος σακου η αληθεια ειναι δ εχω συγκρατησει

Μικροδιαφορες παντα υπαρχουν

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη λογω μεγαλων κυκλων το εμβρυο ηταν 10μερες μικροτερο στην αρχη.μετα ηρθε στο μεγεθος του

Τι να πω τώρα... Ας ελπίσουμε να μην είναι κάτι.. Να δω πως θα περάσει μια εβδομάδα. Νομίζω κακός πήγα από τώρα για τον πρώτο. Έπρεπε να το είχα καθυστερησει λίγο ακομα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...