Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα.τελιωσα και εγω...ολα καλα ευτυχως!!!να βγει και η αιματος σε 2 μερες.ειμαι οσο ημουνα 12+3.168 παλμους.τωρα φυλο ειδε κατι να προεξεχει αλλα μου ειπε να μην το δεσω γιατι δεν ειχε καθολου καλη θεση και τα ποδια ερμητικα κλειστα.χαχαχαχα.το ειδα και εγω αυτο το κατι.....τωρα θα δειξει την αλλη τορα πιστευω!!!:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 24 λεπτά , depyfr είπε:

κοριτσια καλησπερα.τελιωσα και εγω...ολα καλα ευτυχως!!!να βγει και η αιματος σε 2 μερες.ειμαι οσο ημουνα 12+3.168 παλμους.τωρα φυλο ειδε κατι να προεξεχει αλλα μου ειπε να μην το δεσω γιατι δεν ειχε καθολου καλη θεση και τα ποδια ερμητικα κλειστα.χαχαχαχα.το ειδα και εγω αυτο το κατι.....τωρα θα δειξει την αλλη τορα πιστευω!!!:)

Αντε τελεια!!!! Για να το ειδατε, μάλλον κατι θα υπάρχει... Αλλα θα φανει στο μέλλον σίγουρα!!!! Μπράβο! Μπράβο!! 

Αχ μακάρι να εχω και εγω καλα νεακια αύριο!!! 

Κορίτσια σας έδωσαν και cd με φωτογραφίες??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αντε τελεια!!!! Για να το ειδατε, μάλλον κατι θα υπάρχει... Αλλα θα φανει στο μέλλον σίγουρα!!!! Μπράβο! Μπράβο!! 

Αχ μακάρι να εχω και εγω καλα νεακια αύριο!!! 

Κορίτσια σας έδωσαν και cd με φωτογραφίες??? 

Εμενα δεν μου δωσαν τιποτα μονο τα χαρτια. αλλα dvd μου γραφει η γιατρος καθε φορα που παω το εχω το μωρο σε σειρα χα χα χα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα !

Κοριτσια δε σας προλαβαίνω. Είμαι 38 και δεν εχω αποφασίσει ακόμα γιατρό , γιατί μόλις αποφάσισα να αφήσω τον καλό μου γιατρό στην Αθήνα, στο Ιασω. Δεν νομιζω ότι θα αντέξω το πέρα δώθε και άλλωστε και στα Γιάννενα έχουμε καλά Νοσοκομεία. Υπό αναζήτησή λοιπόν . 

@depyfr μπράβο όλα καλά λοιπόν και σε βλέπω στη λίστα με τις αγορομανες, θα ψάχνουμε νύφη με το μικροσκόπιο !

 

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , eamo είπε:

Καλησπέρα !

Κοριτσια δε σας προλαβαίνω. Είμαι 38 και δεν εχω αποφασίσει ακόμα γιατρό , γιατί μόλις αποφάσισα να αφήσω τον καλό μου γιατρό στην Αθήνα, στο Ιασω. Δεν νομιζω ότι θα αντέξω το πέρα δώθε και άλλωστε και στα Γιάννενα έχουμε καλά Νοσοκομεία. Υπό αναζήτησή λοιπόν . 

@depyfr μπράβο όλα καλά λοιπόν και σε βλέπω στη λίστα με τις αγορομανες, θα ψάχνουμε νύφη με το μικροσκόπιο !

 

Γιαννιωτισσα φιλη?????

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, depyfr είπε:

κοριτσια καλησπερα.τελιωσα και εγω...ολα καλα ευτυχως!!!να βγει και η αιματος σε 2 μερες.ειμαι οσο ημουνα 12+3.168 παλμους.τωρα φυλο ειδε κατι να προεξεχει αλλα μου ειπε να μην το δεσω γιατι δεν ειχε καθολου καλη θεση και τα ποδια ερμητικα κλειστα.χαχαχαχα.το ειδα και εγω αυτο το κατι.....τωρα θα δειξει την αλλη τορα πιστευω!!!:)

Καλησπερα!!! Αντε υπεροχα, αλλο ενα αγορακι ερχεται στο παρεακι μας... Ωρα να χαλαρωσουμε τωρα εεε? Ψυχολογικα νομιζω οτι παιρνουμε τα πανω μας μετα την αυχενικη

πρίν από 50 λεπτά , eamo είπε:

Καλησπέρα !

Κοριτσια δε σας προλαβαίνω. Είμαι 38 και δεν εχω αποφασίσει ακόμα γιατρό , γιατί μόλις αποφάσισα να αφήσω τον καλό μου γιατρό στην Αθήνα, στο Ιασω. Δεν νομιζω ότι θα αντέξω το πέρα δώθε και άλλωστε και στα Γιάννενα έχουμε καλά Νοσοκομεία. Υπό αναζήτησή λοιπόν . 

@depyfr μπράβο όλα καλά λοιπόν και σε βλέπω στη λίστα με τις αγορομανες, θα ψάχνουμε νύφη με το μικροσκόπιο !

 

Δεν θυμαμαι αν σου εχω ξαναπει... εχω μια παιδικη φιλη στα Γιαννενα που γεννησε στο Χατζηκωστα. Αρκετα ευχαριστημενη. Αν θες ονομα γιατρου πες μου να τη ρωτησω...

 

5 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Κορίτσια Καλημέρα σας, με λένε Μαρία και είμαι 36 χρονών. Είμαι και εγώ από εξωσωματική όπως άν θυμάμαι καλά άλλες 2 κοπέλες. Διαβάζω το φόρουμ σχεδόν 2 χρόνια όσο έχει ξεκινήσει για μένα αυτό το ταξίδι και έχω πάρει πληροφορίες, κουράγιο και συντροφιά.

Όταν πήρα θετικό τεστ, υπολόγισα ότι θα έχω ΠΗΤ κάπου τέλος Οκτωβρίου και έτσι σας παρακολουθώ από την αρχή. Σκεφτόμουν να σας γράψω αλλά φοβόμουν μήπως δεν πάει κάτι καλά με την πορεία της εγκυμοσύνης μου και δεν ήθελα να σας πω κάτι δυσάρεστο. Ίσως να μην είχα συνειδητοποιήσει καν ότι είμαι και εγώ έγκυος! Ακόμα δηλαδή, επειδή έχω και εγώ ναυτίες, εμετούς, αδυναμία και αϋπνίες πολλές φορές νιώθω άρρωστη και όχι έγκυος. Όταν βλέπω όμως το μπουμπουκάκι μας να μεγαλώνει παίρνω θάρρς.

Είμαι 11+ 1και ο γιατρός έχει δώσει ΠΗΤ 8/11 αλλά σας έχω μάθει και δεν θέλω να αλλάξω ομάδα. Εξάλλου πιστεύω ότι δεν θα φτάσουμε ως εκεί.

Συγχαρητήρια σε όλες για τα καλά σας νέα. Εύχομαι απο καρδιά να κυλήσουν όλα τέλεια! 

Καλησπερα συνονοματη και συνταξιδιωτισσα στο κομματι και της εξωσωματικης και της εγκυμοσυνης!!! Ποτε εκανες εμβρυομεταφορα? Ποσων ημερων ηταν το/α εμβρυο/α?

Υποθετω οτι εχεις ενα μωρακι, αν και πιστευω οτι η ΠΗΤ πρεπει να ειναι καμια εβδομαδα πιο νωρις απο τοτε που σου ειπε ο γιατρος σου αφου εισαι 11+1.

Πρεπει να ετοιμαζεσαι κι εσυ για αυχενικη εεε?

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια εχετε και εσεις δυσφορια??? Ώρες ώρες νιωθω οτι απλα δεν μπορώ και δεν αντέχω... 

οταν τρωω οταν μενω πολυ ωρα ανασκελα κ αν περπατησω κανενα 10λεπτο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

οταν τρωω οταν μενω πολυ ωρα ανασκελα κ αν περπατησω κανενα 10λεπτο. 

Είναι πραγματικά απίστευτο αυτο... Και ακομα ουτε κοιλια εχω,  τίποτα... Τρεμω για το πως θα ειμαι το καλοκαίρι!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Είναι πραγματικά απίστευτο αυτο... Και ακομα ουτε κοιλια εχω,  τίποτα... Τρεμω για το πως θα ειμαι το καλοκαίρι!! 

ενταξει το καλοκαιρι μονο βραδυ θα κυκλοφορεις αυτο ειναι το στανταρ!!! οτι ευχαριστηθεις απο φως της μερα τωρα χα χα χα μετα με την ζεστη πρεπει να ειναι απαλευτα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

ενταξει το καλοκαιρι μονο βραδυ θα κυκλοφορεις αυτο ειναι το στανταρ!!! οτι ευχαριστηθεις απο φως της μερα τωρα χα χα χα μετα με την ζεστη πρεπει να ειναι απαλευτα!!

Ευελπιστώ να μαι καλα να πηγαινω για κανα μπανιο τα απογευματα.. Τα πεθερικα ειναι σε παραθαλάσσιο μερος και θα με βολευε να παω μετα του αγοριου μου να βρεξω την κοιλουμπα!! :-D


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Γιαννιωτισσα φιλη?????

Ερωτική μετανάστης , αλλά μετά από τοσα χρόνια νομιζω πήρα εντοπιότητα !

@Μαρία1430 όχι δεν το θυμόμουν , αν δε σου κάνει κόπο κάνε μια ερώτηση , ευχαριστώ !!!


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/4/2018 at 3:32 ΜΜ, ada32 είπε:

Άστο με την κούραση κ με τον ύπνο.. Εχω κατι μέρες που κοιμάμαι συνέχεια... Χθες κοιμήθηκα 2 το βράδυ,ξύπνησα 12 ,έκανα έμετο ,έφαγα και ξανά κοιμήθηκα 1 Και ξύπνησα 3..

Πολύ ύπνο κ δεν μπορώ να κάνω τίποτα..

Καλησπέρα κορίτσια. Εβαψα χθες την Ριζα με φυτική βάφη κ από κάστανο σκούρο μου έγινε κάστανο... Πολύ κλάμα μιλάμε Γτ τα μαλλιά μου είναι χαλκινα.. Μαπα η φυτικη βαφη τελικα..

Λετε κ εμενα να αλλαξει κ να μιυ βγει κοριτσακι;;;;

Νομίζω πως στο πρωτο τους πρωτους 4-5 μηνες μονο κοιμομουν... τωρα δεν εχω αυτην την ...πολυτελεια, ισως γι αυτο κουραζομαι τοσο.

Λοιπον παιδες η κοιλια ειναι γεγονος. Εχω χασει δυο κιλα αλλα η κοιλια ειναι αρκετα μεγαλη. Όσες εχουν γεννησει ήδη μια φορα, εσεις πως ειστε;;;;

@anemoni1989 δυσφορια και κουραση... πανε πακετο... ελπιζω να φτιαξω και να ξεκινησει αυτη η ενεργεια του δευτερου τριμηνου που λενε!

Κοριτσια, το ανακοινωσατε στην εργασια σας;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...