Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

καλημερα κοριτσι!!!! κ εγω την πηρα αυτην την κρεμα ειναι πολυ καλη αλλα εχει μικρη ποσοτητα σε σχεση με την τιμη της... αυτη την εποχη κυκκλοφορε με εξτρα προιον δωρο αν θες να την παρεις νομιζω γυρω στα 25 ευρω την πηρα καπου εκει δεν πολυθυμαμαι. παντως τελειωνει γρηγορα χα χα χα ....

ναι η κοιλια τα πρωινα καμια σχεση!!! κ το στηθος!! κοιμασαι πρησμενος ξυπνας νορμαλ χα χα χα!!!!

Γεια σου κοριτσι.να σουπω τωρα δε θυμαμαι ποια συσκευασια εχω.δειχνει να χει χρησιμοποιησει λιγοτερο απ τη μιση η φιλη μου.ισως βεβαια ειναι απλα η συσκευασια αυτο που βλεπω και πιανω και δεν ειναι το υλικο μεσα.θα δειξει.

Βλεπω την κοιλια μου τωρα και δεν εχει σχεση με χτες βραδυ.που πηγαινει ομως???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

καλημερα κοριτσι!!!! κ εγω την πηρα αυτην την κρεμα ειναι πολυ καλη αλλα εχει μικρη ποσοτητα σε σχεση με την τιμη της... αυτη την εποχη κυκκλοφορε με εξτρα προιον δωρο αν θες να την παρεις νομιζω γυρω στα 25 ευρω την πηρα καπου εκει δεν πολυθυμαμαι. παντως τελειωνει γρηγορα χα χα χα ....

ναι η κοιλια τα πρωινα καμια σχεση!!! κ το στηθος!! κοιμασαι πρησμενος ξυπνας νορμαλ χα χα χα!!!!

Καλημερα κοριτσια! Αυτη εχω κι εγω μαζι με τη simulcium. Όχι δεν ειναι τοσο ακριβη, online ειναι γυρω στα 15. Γενικα εγω που εκανα ραγαδες στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μονο αυτες με βοηθησαν. Όλα τα λαδακια και παραλαδακια δε με βοηθησαν.

Χαχα, εμενα πλακα η κοιλια εχει να υπαρξει απο τα 25 μου!

Να έχουμε μια ηρεμη και καλη μερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια! Αυτη εχω κι εγω μαζι με τη simulcium. Όχι δεν ειναι τοσο ακριβη, online ειναι γυρω στα 15. Γενικα εγω που εκανα ραγαδες στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μονο αυτες με βοηθησαν. Όλα τα λαδακια και παραλαδακια δε με βοηθησαν.

Χαχα, εμενα πλακα η κοιλια εχει να υπαρξει απο τα 25 μου!

Να έχουμε μια ηρεμη και καλη μερα!

Χαχαχαχ καπως ετσι κι εμενα.... σε νιωθω απολυτα

 

Καλημεραααααααααααα

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Καλημερα σας.Τεταρτη σημερα να ξεκουραστω λιγο απογευμα,αρχιζει να με ενοχλει που δουλευω και απογευματα.πια.στρεσαρομαι περισσοτερο.φασολαδα μαγειρεψα χτες.παρατηρησα οτι οταν ξυπναω η κοιλια ειναι πλακα..οπως στο παρελθον δηλαδη κατα τη διαρκεια της μερας μεγαλωνει.παραξενο δεν ειναι?

Μια φιλη μου δωσε μια αλοιφη της frezyderm prevestria λεγεται και ειναι για ραγαδες.την εφαρμοσα εχει τελεια μυρωδια και καλυψη.την ειχε αγορασει 40€ για οποια θελει κατι ειδικα φαρμακευτικο.

 

καλημέρα κορίτσια.. κ μένα αυτή μου εδωσε ο γιατρός δείγματα να την δοκιμάσω. κ μένα πολύ καλή μου φάνηκε. θα την ψάξω να την παραγγείλω.. μου είπε κ αργοτερα για το μωράκι αυτής της μάρκας είναι η καλύτερη για σιγγάματα  κτλ.. είναι λέει λίγο πιο ακριβές αλλά αξίζουν.. οπότε αφού δε μου έκανε καμια αλλεργία ή τπτ άλλο θα την πάρω..

Βρε κοριτσάκι μου για την δουλεια, γιατί δε λες το γιατρο να σου γράψει λίγες μερες άδεια?? λιγάκι να χαλαρωσεις.. 

10 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Είχα περισσέψει εγώ αλλά αύριο είναι η Αυχενική.

καλη επιτυχία!!!! περιμένουμε νέα.. μωρουδίστικα.. για χεράκια κ ποδαράκια.. να το χαρεις το μωρό σου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , irinikavala είπε:

 

Βρε κοριτσάκι μου για την δουλεια, γιατί δε λες το γιατρο να σου γράψει λίγες μερες άδεια?? λιγάκι να χαλαρωσεις.. 

 

Καλημερα.Ειναι δικη μου η επιχειρηση Ειρήνη και δυστυχως δεν υπαρχει κανεις να με αντικαταστησει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Καλημερα.Ειναι δικη μου η επιχειρηση Ειρήνη και δυστυχως δεν υπαρχει κανεις να με αντικαταστησει.

ωχ κατάλαβα κορίτσι μου.. υπομονή.. ένα διάστημα κ μεις το γραφείο το ανοίγαμε πρωι απόγευμα κ ήταν σκότωμα.. σε νιώθω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ναντια δε         24/9                       1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala    2/10    κοριτσάκι 1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer          3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo            8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10   αγοράκι      2o

28Ασία                1/11    αγοράκι       1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath       8/11   κοριτσάκι    1o

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , irinikavala είπε:

ωχ κατάλαβα κορίτσι μου.. υπομονή.. ένα διάστημα κ μεις το γραφείο το ανοίγαμε πρωι απόγευμα κ ήταν σκότωμα.. σε νιώθω.. 

Ελεγα να κοψω το απογευμα κοντα στον Αυγουστο.που ειναι και οι ζεστες πολλες.οσο αντεχω ακομα ειπα να το κρατησω καλως ερχοντων των πραγματων.Δεν ειναι και εποχες για κατσιο ξερεις..χανομαστε.

Just now, Ασία είπε:

ναντια δε         24/9                       1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala    2/10    κοριτσάκι 1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer          3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo            8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10   αγοράκι      2o

28Ασία                1/11    αγοράκι       1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath       8/11   κοριτσάκι    1o

Μας βλεπω να πελεκιόμαστε για τις νυφες ..ποια θα πρωτοπαρει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Ελεγα να κοψω το απογευμα κοντα στον Αυγουστο.που ειναι και οι ζεστες πολλες.οσο αντεχω ακομα ειπα να το κρατησω καλως ερχοντων των πραγματων.Δεν ειναι και εποχες για κατσιο ξερεις..χανομαστε.

Μας βλεπω να πελεκιόμαστε για τις νυφες ..ποια θα πρωτοπαρει..

Σε κάθε νύφη αντιστοιχούν δύο γαμπροί χαχαχα

Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα από αυτές που έχουν ήδη μωράκι που να έχει χρησιμοποιήσει το καρότσι carello m5 και να έχει άποψη για το πόσο βολικό είναι? Δεν θέλω ακόμη να αγοράσω κάτι για το μωρό αλλά το συγκεκριμένο καρότσι σκοπεύουν να μου το δώσουν κ ήθελα να έχω μια ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Σε κάθε νύφη αντιστοιχούν δύο γαμπροί χαχαχα

πω πω τι έχει να γίνει.. θα μαζέψουμε τους καλυτερους.. εμείς θέλουμε ψηλό κ ίσως λίγο γεματούλη.. αν είναι να μας βγει η μπέμπα χοντρούλα.. χαχαχ.. 

γερές να είναι οι ψυχούλες μας κ όταν γεννηθούν θα βάλουμε κάτω φωτογραφίες, βιογραφικά, Ε9 κ θα διαλέξουμε.. χαχαχαχ

Ζήνα νομίζω ότι το καλοκαιράκι αναγκαστικά θα το περιορίσεις.. κ γω προσπαθώ να περιορίσω ήδη τα πήγαινε έλα κάθε ΣΚ γιατί με κούρασαν πολύ.. δεν ξερω αν θα αντεξω.. ευτυχως πλέον καθημερινες δουλεύω μόνο απογευματα οπότε έχω χρονο για ξεκούραση..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Ασία είπε:

Σε κάθε νύφη αντιστοιχούν δύο γαμπροί χαχαχα

Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα από αυτές που έχουν ήδη μωράκι που να έχει χρησιμοποιήσει το καρότσι carello m5 και να έχει άποψη για το πόσο βολικό είναι? Δεν θέλω ακόμη να αγοράσω κάτι για το μωρό αλλά το συγκεκριμένο καρότσι σκοπεύουν να μου το δώσουν κ ήθελα να έχω μια ιδέα.

παρε το καροτσι κι αν δε σε βολεψει το δινεις κι εσυ αλλου μετα..μην εισαι κουτη...;-) το αφηνεις στη μαμα ή πεθερα για οταν πηγαινεις εκει,να μη κουβαλας.Σκεψου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

καλημερα κοριτσι!!!! κ εγω την πηρα αυτην την κρεμα ειναι πολυ καλη αλλα εχει μικρη ποσοτητα σε σχεση με την τιμη της... αυτη την εποχη κυκκλοφορε με εξτρα προιον δωρο αν θες να την παρεις νομιζω γυρω στα 25 ευρω την πηρα καπου εκει δεν πολυθυμαμαι. παντως τελειωνει γρηγορα χα χα χα ....

ναι η κοιλια τα πρωινα καμια σχεση!!! κ το στηθος!! κοιμασαι πρησμενος ξυπνας νορμαλ χα χα χα!!!!

καλημερα! κ εγω το ιδιο νιωθω.  λεω να την παρω κ την κρεμα γτ βλεπω οτι το απογευμα φουσκωνει η κοιλια μου..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

καλημερα! κ εγω το ιδιο νιωθω.  λεω να την παρω κ την κρεμα γτ βλεπω οτι το απογευμα φουσκωνει η κοιλια μου..

ε ναι να παρεις κρεμουλα αφου εκλεισες το πρωτο τριμηνο επιβαλετε. ειναι πολυ καλη της frezyderm ειναι δυνατη κ οτι σημαδακια εχεις στα εξαφανιζει.....απλα για την ποσοτητα της ειναι ακριβη δηλαδη αν την απλωνεις σε ολο το σωμα στηθος γλουτους κοιλια κτλ καθε μερα δεν σε πολυ φτανει για ενα μηνα πχ...

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Οχι δεν τις εδειξα.απ τις αλοιφες αλλεργικο ειναι.ειχα τη φαϊνη ιδεα να βαζω απ ολες και τα κανα σαλατα.

να βαζεις μονο μια την φορα. αλλα τωρα μην βαλεις τιποτα μεχρι να σου φυγουν ..

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

ε ναι να παρεις κρεμουλα αφου εκλεισες το πρωτο τριμηνο επιβαλετε. ειναι πολυ καλη της frezyderm ειναι δυνατη κ οτι σημαδακια εχεις στα εξαφανιζει.....απλα για την ποσοτητα της ειναι ακριβη δηλαδη αν την απλωνεις σε ολο το σωμα στηθος γλουτους κοιλια κτλ καθε μερα δεν σε πολυ φτανει για ενα μηνα πχ...

τι να κανουμε .. μπρος τα κάλλη  θα ξοδεψουμε καποια λεφτα.!! χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

να βαζεις μονο μια την φορα. αλλα τωρα μην βαλεις τιποτα μεχρι να σου φυγουν ..

Μετα την επαλοιψη frezyderm χτες.εξαφανιστηκαν ολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...