Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Alekk είπε:

Μακαρι Αντα!!! Την Πεμπτη θα ξερω σιγουρα.

Ναι, περισσοτερο μισοφεγγαρο το λες. Κοιμαμαι στο πλαι το βαζω αναμεσα στα ποδια και γυρω/κατω απο την κοιλιτσα. Κοιμαμαι σαν πουλακι! Και μετα γυρω απο τη μεση, βαζεις πανω το παιδι και θηλαζεις. Για να καταλαβεις ποτε δε μπορουσα να θηλασω χωρις αυτο, παντα ηθελα το μαξιλαρι μ ή οταν ημουν εξω καποιο μαξιλαρι. Φταιει που ειμαι ντερεκι (not!), φταιει που το συνηθισα, φταιει που εκανα κατι λαθος; Ποιος ξερει...

κ εγω σκεφτομαι να το παρω κ για τον υπνο κ για τον θηλασμο οπωσδηποτε!

να ρωτησω τα κοριτσια που ειχαν ξανα μεινει εγκυες κ πηρα επιδοματα  απο το ικα. απο τον εργοδοτη πηραν κατι? πληρωθηκαν ως συμπληρωμα?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, ada32 είπε:

κ εγω σκεφτομαι να το παρω κ για τον υπνο κ για τον θηλασμο οπωσδηποτε!

Κανε μια ερευνα στο νετ θα βρεις μπολικα. Εγω δεν ηθελα να εχει γεμιση με μπιλακια γιατι της αδερφης μου εσπασε και οταν εβγαλε το καλυμμα να το πλυνει εγινε πανικος!!!!

Βρε κοριτσια ασχετ, το ξερετε οτι εχουμε γεμισει ηδη 217 σελιδες; μονο οι κοπελες του Ιανουαριου μας περναν που εχουν γεννησει! Πολυγραφοτατες ειμαστε, φανταζομαι τι θα γινει μεχρι τον Οκτωβρη:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, για μαξιλάρι θηλασμου δινει να ξερετε δωρεαν ενα καταστημα στο Περιστέρι... Motherbaby λεγεται κι ειτε ατο δινουν τζαμπα αμα πας απο εκει ειτε παραγγειλεις κατι... Τωρα δεν ξέρω αν είναι καλά 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, νιωθει καμια το μωρο και καθιστη? Εγω κλεινω την 17η εβδομάδα αλλα το νιωθω μονο ανασκελα και αφου εχω φαει λιγο... Βεβαια πλεον πιο αισθητα και πιο συχνα, αλλα ανησυχώ μηπως έπρεπε να το καταλαβαίνω συχνότερα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, νιωθει καμια το μωρο και καθιστη? Εγω κλεινω την 17η εβδομάδα αλλα το νιωθω μονο ανασκελα και αφου εχω φαει λιγο... Βεβαια πλεον πιο αισθητα και πιο συχνα, αλλα ανησυχώ μηπως έπρεπε να το καταλαβαίνω συχνότερα... 

ηδη το νιωθεις αρκετα κανονικα λιγες το ακουνε 17 εβδομαδα. καθιστη αργει πολυ ακομα μετα την 24 εβδομαδα εγω τωρα εχω αρχισει κ το νιωθω καθιστη σπανια ομως. ανασκελα θα το νιωθεις κ αυτο με φαι. μετα την β επιπεδου αρχιζει κ κουνιεται κ χωρις φαι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, νιωθει καμια το μωρο και καθιστη? Εγω κλεινω την 17η εβδομάδα αλλα το νιωθω μονο ανασκελα και αφου εχω φαει λιγο... Βεβαια πλεον πιο αισθητα και πιο συχνα, αλλα ανησυχώ μηπως έπρεπε να το καταλαβαίνω συχνότερα... 

να μην ανησυχεις καθολου ειμαι 21η και 5 μερες και εγω τοτε ετσι ακριβως το ενιωθα απο την 20η εβδομαδα και μετα θα το νιωθεις και καθιστη... μην ανησυχεις καθολου και εγω τα ιδια σκεφτομουν


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσια.. Καταλαβαίνω γινομαι παραλογη, αλλα ειναι αυτο το χαζοαγχος! Τουλάχιστον τωρα δε με νοιάζει ποτε θα παω σ γιατρο!!! Το νιωθω, οππτε ολα καλα!!! :)

Σκεφτεται καμια αγορα καροτσιου απο εξωτερικό?? Εγω αρχισα να ριχνω ματιες... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γύρισα από τη γυναικολόγο!!! Ο μπέμπης μου είναι 19 εκατοστά με τα πόδια και 190 γραμμάρια!!! Όλα πολύ καλά μας είπε! Μόνο ο πλακούντας είναι ακόμα χαμηλά... Μου έδωσε να κάνω καμπύλη σακχάρου από τώρα!!!!

  • Μου αρέσει 3

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μου γύρισα από τη γυναικολόγο!!! Ο μπέμπης μου είναι 19 εκατοστά με τα πόδια και 190 γραμμάρια!!! Όλα πολύ καλά μας είπε! Μόνο ο πλακούντας είναι ακόμα χαμηλά... Μου έδωσε να κάνω καμπύλη σακχάρου από τώρα!!!!

το γλυκουλι μεγαλωσε!!!! μην ανχωνεσε για τον πλακουντα αργει να ανεβει κ εγω στην β επιπεδου ακομα χαμηλα τον ειχα. 

καμπυλη αν ειχες υψηλο ζαχαρο καλα εκανε κ στην εβαλε να νωρις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@anemoni1989 εγω τον καταλαβαινω καθιστη το πρωι οταν πινω καφε, αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα. Μετα τη Β´ επιπεδου θα τρωμε κλωτσιες κ θα γελαμε!

@Μάντη τελειο το νινακι σου! Δεν μπορω να μη σχολιασω την ομοιοτητα των περιπτωσεων μας! Σαν να πηγα εγω στον γιατρο μ, χαχα! Ολα θα τα ξεπερασουμε και τα μωρακια μας θα ειναι γερα κ δυνατα. Τι σου ειπε για τον πλακουντα; Θα ανεβει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

το γλυκουλι μεγαλωσε!!!! μην ανχωνεσε για τον πλακουντα αργει να ανεβει κ εγω στην β επιπεδου ακομα χαμηλα τον ειχα. 

καμπυλη αν ειχες υψηλο ζαχαρο καλα εκανε κ στην εβαλε να νωρις. 

Ναι μεγάλωσε ο αγοραρος! Δεν κρατιέται θέλω να κάνω ψωνιααα!!! Είπε ότι θέλει να είναι σίγουρη ότι είναι ελεγχόμενο το σάκχαρο...

πρίν από 9 λεπτά , Alekk είπε:

@anemoni1989 εγω τον καταλαβαινω καθιστη το πρωι οταν πινω καφε, αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα. Μετα τη Β´ επιπεδου θα τρωμε κλωτσιες κ θα γελαμε!

@Μάντη τελειο το νινακι σου! Δεν μπορω να μη σχολιασω την ομοιοτητα των περιπτωσεων μας! Σαν να πηγα εγω στον γιατρο μ, χαχα! Ολα θα τα ξεπερασουμε και τα μωρακια μας θα ειναι γερα κ δυνατα. Τι σου ειπε για τον πλακουντα; Θα ανεβει;

Μου είπε ότι είναι καλύτερα να ξέρουμε από νωρίς για το σάκχαρο και συμφώνησα και εγώ..  για το πλακούντα μου είπε ότι ελπίζουμε να ανέβει και ότι ποιο πολύ θα το δούμε στο β επιπέδου...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγώ έχω νέα σήμερα. Πήγα το πρωί στον γιατρό κ πήγαν όλα πολύ καλά!!μεγάλωσε πολύ το μωράκι μας και είναι κορίτσι, φάνηκε ξεκάθαρα!!

ναντια δε         24/9      αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala    2/10    κοριτσάκι  1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer          3/10      αγοράκι     2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo            8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                1/11   κοριτσάκι    1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath       8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω νέα σήμερα. Πήγα το πρωί στον γιατρό κ πήγαν όλα πολύ καλά!!μεγάλωσε πολύ το μωράκι μας και είναι κορίτσι, φάνηκε ξεκάθαρα!!

ναντια δε         24/9      αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala    2/10    κοριτσάκι  1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer          3/10      αγοράκι     2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo            8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                1/11   κοριτσάκι    1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath       8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

καλημερα το σκορ ειναι 10-6!!!! μετο καλο σε ολες μας !!!!

8 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω νέα σήμερα. Πήγα το πρωί στον γιατρό κ πήγαν όλα πολύ καλά!!μεγάλωσε πολύ το μωράκι μας και είναι κορίτσι, φάνηκε ξεκάθαρα!!

ναντια δε         24/9      αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala    2/10    κοριτσάκι  1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer          3/10      αγοράκι     2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo            8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                1/11   κοριτσάκι    1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath       8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

καλημερα το σκορ ειναι 10-6!!!! μετο καλο σε ολες μας !!!! επιτελους αλλη μια νυφη χαχαχαχ μπραβο κοριτσι μου αυτο εχει σημασια να ειναι ολα καλα.... εμενα εχει αρχισει και τετντωνει η κοιλια μου παρα πολυ.και εχει αρχισει και πεταγετε και ο αφαλος... σημερα θα παμε να δουμε για καροτσι και κουνια καροτσι μαλλον εχουμε καταληξει στο camarello εχω ακουσει καλες κριτικες ελπιζω να βγουν αληθινες. τωρα για κουνια ειμαι σε δειλημα πολυμορφικη η απλη αλλα αν ειναι απλη θα θελω και αλλαξερια και μετα ξεφευγουμε στην τιμη ....εσεις τι θα παρετε? εχετε αποφασισει?

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω νέα σήμερα. Πήγα το πρωί στον γιατρό κ πήγαν όλα πολύ καλά!!μεγάλωσε πολύ το μωράκι μας και είναι κορίτσι, φάνηκε ξεκάθαρα!!

ναντια δε         24/9      αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

32irinikavala    2/10    κοριτσάκι  1o  κλιν.Καβάλα

41ZiliHer          3/10      αγοράκι     2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo            8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι 1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                1/11   κοριτσάκι    1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath       8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Καλημερα!!! Χαχα πως σας την έφερε έτσι η μπεμπα??? Παμπονηρη!!!!!! Ελπιζω να μην σας το αλλάξει παλι σ πορεία!!! Αχαχαχχαχαχα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...