Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κοριτσιαααααααα γυρισαμε κι εμεις! Ο μικρος τελειος, τελεια αναπτυξη (δε ρωτησα υψος γραμμαρια). Ο τραχηλος 4+ και ο πλακουντας ανεβαινει!!!!

Επισης δεν θα παρω ινσουλινες γιατι το σακχαρο μεχρι 105 και εως την 24η εβδομαδα ειναι μια χαρα! 

Τα καφετια λογω χαμηλου πλακουντα, τιποτα σπουδαιο

Παιδια αυτο που γυρναμε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια το εχετε κι εσεις;;;;

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alekk said:

Κοριτσιαααααααα γυρισαμε κι εμεις! Ο μικρος τελειος, τελεια αναπτυξη (δε ρωτησα υψος γραμμαρια). Ο τραχηλος 4+ και ο πλακουντας ανεβαινει!!!!

Επισης δεν θα παρω ινσουλινες γιατι το σακχαρο μεχρι 105 και εως την 24η εβδομαδα ειναι μια χαρα! 

Τα καφετια λογω χαμηλου πλακουντα, τιποτα σπουδαιο

Παιδια αυτο που γυρναμε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια το εχετε κι εσεις;;;;

Μπράβο! Έτσι να γυρνάμε όλες με τέλεια νέα!
Εννοείτε πως γυρνώντας έχω μια απίστευση χαρά και ενέργεια! Θέλω να το γλεντήσω κάθε φορά χαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Μάρθα, Ζήνα και Alekk μπράβο για τα καλά σας νέα! Εγώ είμαι η τελευταία για β επιπέδου. Αλλά χτες κάναμε υπέρηχο. Η μπουμπού μας άψογη! 180γρ και ότι μετράμε είναι ιδανικό. Εννοείται ότι μετά τους υπέρηχους είμαι μέσα στη καλή χαρά! Καλά αποτελέσματα σε Όλες!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε και εμεις!!! Κλείνουμε τις 18 εβδομάδες σημερα!  Η μπεμπα μας είναι τελεια, 220γρ και ολα ιδανικά!!! Επόμενο ραντεβού η Β Επιπεδου!!! 

Α! Και είναι σίγουρα μπεμπα!!! Ειχε συνέχεια ανοιχτά πόδια ή καθόταν σταυροποδι!!!  Αχχαχαχαχαχαχα :x

Την αγαπω ηδη!!! :x

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γυρισαμε και εμεις!!! Κλείνουμε τις 18 εβδομάδες σημερα!  Η μπεμπα μας είναι τελεια, 220γρ και ολα ιδανικά!!! Επόμενο ραντεβού η Β Επιπεδου!!! 

Α! Και είναι σίγουρα μπεμπα!!! Ειχε συνέχεια ανοιχτά πόδια ή καθόταν σταυροποδι!!!  Αχχαχαχαχαχαχα :x

Την αγαπω ηδη!!! :x

Με το καλο να ερθει η κορακλα σου...  Αχ τελεια και εμενα 18η εβδομαδα 220 ηταν..... Ολα τελεια κοριτσια πολυ χαιρομαι....  Εγω παλι ειπα να κανω κρατη με τα ψωνια στο τελος νε βλεπω να ξεμενω το ξεφτηλισα μεχρι τον αλλο μηνα δν θα παρω τπτ:'( 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ναντια δε είπε:

Με το καλο να ερθει η κορακλα σου...  Αχ τελεια και εμενα 18η εβδομαδα 220 ηταν..... Ολα τελεια κοριτσια πολυ χαιρομαι....  Εγω παλι ειπα να κανω κρατη με τα ψωνια στο τελος νε βλεπω να ξεμενω το ξεφτηλισα μεχρι τον αλλο μηνα δν θα παρω τπτ:'( 

Ναι αλλα εσυ εισαι σχεδον ετοιμη!!! Τα χοντρα χοντρα τα ψωνισες!!! Δε θες πολλα ακομη!!! 

Αχ είμαι πολυ χαρούμενη!!! Θα γεμισει το σπίτι μου φρου φρου και κορδελες!!!  :)

Α! Κοριτσια ξεχασα! Σημερα εγινα Παπαγια!!!  Χιχιχιχιχι 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Κοριτσιαααααααα γυρισαμε κι εμεις! Ο μικρος τελειος, τελεια αναπτυξη (δε ρωτησα υψος γραμμαρια). Ο τραχηλος 4+ και ο πλακουντας ανεβαινει!!!!

Επισης δεν θα παρω ινσουλινες γιατι το σακχαρο μεχρι 105 και εως την 24η εβδομαδα ειναι μια χαρα! 

Τα καφετια λογω χαμηλου πλακουντα, τιποτα σπουδαιο

Παιδια αυτο που γυρναμε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια το εχετε κι εσεις;;;;

Μπράβο κοπέλα πολύ ευχάριστα νέα.. Εύχομαι να κρατήσεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά!! 

πρίν από 33 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι αλλα εσυ εισαι σχεδον ετοιμη!!! Τα χοντρα χοντρα τα ψωνισες!!! Δε θες πολλα ακομη!!! 

Αχ είμαι πολυ χαρούμενη!!! Θα γεμισει το σπίτι μου φρου φρου και κορδελες!!!  :)

Α! Κοριτσια ξεχασα! Σημερα εγινα Παπαγια!!!  Χιχιχιχιχι 

Είναι όλα τόσο γλυκά αυτά τα ψώνια.. Ειδικά για κοριτσάκι έχεις τόσες επιλογές... Τι εννοείς έγινες παπαδιά??? 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Μπράβο κοπέλα πολύ ευχάριστα νέα.. Εύχομαι να κρατήσεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά!! 

Μαρθα μου ξεχασα να σε καλωσορισω χθες!!! Τελικα οι πιολλες απο το παλιο θεματακι μαζευτηκαμε ατον Οκτωβρη!!! Χεχε

Με το καλο το μωράκι σου!!!! 

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Μπράβο κοπέλα πολύ ευχάριστα νέα.. Εύχομαι να κρατήσεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά!! 

Είναι όλα τόσο γλυκά αυτά τα ψώνια.. Ειδικά για κοριτσάκι εσείς τόσες επιλογές... Τι εννοείς έγινες παπαδιά??? 

Οχι παπαδια!!!! Παπαγια!!!! Το φρουτο!!!! Εχω βαλει τικερ που παρομοιαζει το εμβρυο με φρουτο ανα εβδομάδα!!! Χαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Μάρθα, Ζήνα και Alekk μπράβο για τα καλά σας νέα! Εγώ είμαι η τελευταία για β επιπέδου. Αλλά χτες κάναμε υπέρηχο. Η μπουμπού μας άψογη! 180γρ και ότι μετράμε είναι ιδανικό. Εννοείται ότι μετά τους υπέρηχους είμαι μέσα στη καλή χαρά! Καλά αποτελέσματα σε Όλες!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.. Εύχομαι και σε σένα να κρατήσεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά!!! 

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μαρθα μου ξεχασα να σε καλωσορισω χθες!!! Τελικα οι πιολλες απο το παλιο θεματακι μαζευτηκαμε ατον Οκτωβρη!!! Χεχε

Με το καλο το μωράκι σου!!!! 

Οχι παπαδια!!!! Παπαγια!!!! Το φρουτο!!!! Εχω βαλει τικερ που παρομοιαζει το εμβρυο με φρουτο ανα εβδομάδα!!! Χαχα

Χα χαχαχαχαχα χα χαχαχαχαχα πρωί _πρωί πέθανα στα γέλια... Ναι αρκετές είμαστε από το παλιό θέμα..ευτυχώς μας έδωσε ο Θεός ένα παιδάκι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.. Εύχομαι και σε σένα να κρατήσεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά!!! 

Χα χαχαχαχαχα χα χαχαχαχαχα πρωί _πρωί πέθανα στα γέλια... Ναι αρκετές είμαστε από το παλιό θέμα..ευτυχώς μας έδωσε ο Θεός ένα παιδάκι 

Οντως ήταν πολύ αστείο!!! Αχαχχαχααχα και εγω γελαω μονη μου!!! Σε καλο να μας βγει!!!  :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2018 at 8:41 ΜΜ, zina7777 είπε:

Κοριτσια μου.ολα καλα.

365gr 28cm λεπτομερειες αυριο για το μπεμπη.

Το γλενταω...

Μπραβο Βερονικα συγχαρητηρια και με το καλο ο μπεμπης σας!!! ολοκληρος αντρας βρε παιδι μου ψηλος ψηλος

 

On 23/5/2018 at 8:53 ΜΜ, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε??? 20 εβδομαδα 440 γραμμάρια το μωράκι ο γιατρό μου είπε φαίνεται ένα υγιές μωρό... 5 Ιουνίου έχω κλείσει για β επιπέδου,...!! 

Καλωσορισες στο παρεακι μας και με το καλο και η β επιπεδου!!!

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Μπραβο Βερονικα συγχαρητηρια και με το καλο ο μπεμπης σας!!! ολοκληρος αντρας βρε παιδι μου ψηλος ψηλος

 

καλημερα... αυτο παλι..πολυ αναπτυξη και κοιλια δεν εχω..και ειμαστε και κοντοι.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Nightwish είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μόλις γύρισα από το γυναικολόγο!

Η ζουζούνα αναπτύσσεται μια χαρά και έφτασε τα 350 γρ. Από ύψος περίπου 20cm γιατί δεν μπορούσε να μετρήσει ακριβώς. Για β επιπέδου θα πάω μάλλον στις 10 Ιουνίου.

Για την ουρολοίμωξη μου έδωσε δυστυχώς αντιβίωση για 5 μέρες οπότε θα το κάνω κι αυτό. Επίσης μου έδωσε σίδηρο και ασβέστιο παρ' όλο που η τιμή του σιδήρου και του αιματοκρίτη ήταν καλές. Είπε πως από δω και πέρα θα πρέπει να παίρνω και εξτρά.

 

Μπράβο κοριτσάρα! Τέλεια τα νέα σου!

Και γω κάθε Πέμπτη αλλάζω βδομάδα και σήμερα μπήκα στην 20η! Έχουμε ακριβώς μια βδομάδα διαφορά!

 

Αααα για την κατακράτιση που φαίνεται να κάνω στα πόδια μου είπε να τρώω 5 φορές την εβδομάδα κόκκινο κρέας και κάθε μέρα 2 ασπράδια αβγού!!! Φρίκαρα που μου είπε τόσο κόκκινο κρέας! Μπλιάχ! Πώς θα το κάνω αυτό???

Τελεια το κοριτσακι σου!!! το ειδες το καμαρωσες και σε 2 εβδομαδες παλι θα το απολαυσεις περισσοτερο

10 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Κοριτσιαααααααα γυρισαμε κι εμεις! Ο μικρος τελειος, τελεια αναπτυξη (δε ρωτησα υψος γραμμαρια). Ο τραχηλος 4+ και ο πλακουντας ανεβαινει!!!!

Επισης δεν θα παρω ινσουλινες γιατι το σακχαρο μεχρι 105 και εως την 24η εβδομαδα ειναι μια χαρα! 

Τα καφετια λογω χαμηλου πλακουντα, τιποτα σπουδαιο

Παιδια αυτο που γυρναμε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια το εχετε κι εσεις;;;;

Τι ομορφα νεα διαβαζω και ποσα χαμογελα νιωθω απο ολες εσας που τα καμαρωσατε!!! Μπραβο μπραβο ετσι να συνεχισουμε ολες...

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

καλημερα... αυτο παλι..πολυ αναπτυξη και κοιλια δεν εχω..και ειμαστε και κοντοι.

Ευχαριστω

Κι εγω σταθερη στα κιλακια μου ειμαι αλλα ειχα κοιλιτσα απο πριν αφου τα ειχα τα εξτραδακια μου, τα παχακια μου οποτε θα περιμενουμε για να δουμε εντονη διαφορα. γτ μια μικρη διαφορα στο σχημα της κοιλιας το καταλαβαινω

Καλημερα ειπα? Δεν ειπα η γαιδουρα? με συνεπηραν τα νεα

Καλημερα σε ολες

Εγω σημερα κοριτσια θα παω να το δω το μπεμπακι μου γτ με εχει φαει η αγωνια αν ειναι καλα. κι ευελπιστω να το νιωσω μεσα στην επομενη εβδομαδα για να αντεξω μετα μεχρι τη β επιπεδου

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Κι εγω σταθερη στα κιλακια μου ειμαι αλλα ειχα κοιλιτσα απο πριν αφου τα ειχα τα εξτραδακια μου, τα παχακια μου οποτε θα περιμενουμε για να δουμε εντονη διαφορα. γτ μια μικρη διαφορα στο σχημα της κοιλιας το καταλαβαινω

Καλημερα ειπα? Δεν ειπα η γαιδουρα? με συνεπηραν τα νεα

Καλημερα σε ολες

Εγω σημερα κοριτσια θα παω να το δω το μπεμπακι μου γτ με εχει φαει η αγωνια αν ειναι καλα. κι ευελπιστω να το νιωσω μεσα στην επομενη εβδομαδα για να αντεξω μετα μεχρι τη β επιπεδου

 

ειναι τα κιλακια μας που μας εμποδιζουν γμτ..να δουμε κοιλια.απ τη μια λεω,εχω λιπαρη κοιλια ακομα..αρα ισως προλαβω να την ενυδατωσω ως τον 7 ο 8ο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...