Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

16 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

καλησπερα σε ολες ! 800 γραμμαρια ειναι ο μπεμπακος μου ολα πανε πολυ καλα η καρδια του λειτουργει μια χαρα...και εγω συν 8 κιλα στην 25 και 3

800gr??? πω πω.. ανθρωπάκι.. απίστευτο.. τι καλά κορίτσι μου.. τέλεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα!κι εγώ το ίδιο, ειδικά αν είμαι σε κίνηση αρκετή ώρα.

Καλημερα ετσι και εγω αν ειμαι πολυ ωρα ορθια και μου ειπε ο γιατρος οτι οσο προχωραμε προς το τελος θα αυξανονται


...:-D

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

καλησπερα σε ολες ! 800 γραμμαρια ειναι ο μπεμπακος μου ολα πανε πολυ καλα η καρδια του λειτουργει μια χαρα...και εγω συν 8 κιλα στην 25 και 3

Πωπω πως μεγάλωσε!τι ανάπτυξη κάνουν από δω κ πέρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ναντια δε είπε:

Καλημερα ετσι και εγω αν ειμαι πολυ ωρα ορθια και μου ειπε ο γιατρος οτι οσο προχωραμε προς το τελος θα αυξανονται

Καλημέρα!!! Άρα είναι φυσιολογικά!! Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου γτ δεν έχουν κάποια μυρωδιά... 

πρίν από 58 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα!κι εγώ το ίδιο, ειδικά αν είμαι σε κίνηση αρκετή ώρα.

Καλημερα!!!Και εγώ όταν είμαι σε κίνηση το παθαίνω!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

ειμαι σε διλημμα.Πηρα ενα παντελονι στο H&M στο νουμερο μου,δηλαδη 42.Μου μπαινει καλα.Ηθελα μ αυτο να βγαλω ολες τις καλες εξοδους στην εγκυμοσυνη,γαμους,βαπτισια κλπ.

Μεχρι στιγμης δεν εχω παρει βαρος.Με προβληματιζει μην παρω αποτομα και μαλιστα στα μπουτια και δε μπαινει μετα... να το παιρνα ενα νουμερο μεγαλυτερο?Διπλωνει στα μπουτια-καβαλο το μεγαλυτερο.Ειναι υφασμα,μαυρο .Θ ανοιξει ή θα μαζεψει? help

Καλημερα! εγκυμοσυνης πηρες?  γτ αν πηρες κανονικο δεν νομιζω να σε κανει σε εναν μηνα . εκτος αν ειναι πολυ χαμηλοκαβαλο ,ελαστικο κ δν σου πιεζει την κοιλια.

εμενα δεν μου κανει κανενα παντελονι απο αυτα που ειχα γτ εχει ανοιξει η λεκανη μου κ φοραω μονο εγκυμοσυνης.

13 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Μου έχει γράψει εξετάσεις θα πάω Πέμπτη πρωί να κάνω. 

 

Προκλητικά μου είπε αλάτι και τυρί 

 

 

 

Καλημερα! πρηζονται κ το βραδυ ξεπρηζονται η ειναι μονιμα?  να σου πω κ εγω χωρις αλατι κ φετα δεν μπορω καθολου..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Άρα είναι φυσιολογικά!! Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου γτ δεν έχουν κάποια μυρωδιά... 

Καλημερα!!!Και εγώ όταν είμαι σε κίνηση το παθαίνω!!! 

Φυσιολογικότατο είναι, Ναι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Καλημερα! εγκυμοσυνης πηρες?  γτ αν πηρες κανονικο δεν νομιζω να σε κανει σε εναν μηνα . εκτος αν ειναι πολυ χαμηλοκαβαλο ,ελαστικο κ δν σου πιεζει την κοιλια.

εμενα δεν μου κανει κανενα παντελονι απο αυτα που ειχα γτ εχει ανοιξει η λεκανη μου κ φοραω μονο εγκυμοσυνης.

Καλημερα! πρηζονται κ το βραδυ ξεπρηζονται η ειναι μονιμα?  να σου πω κ εγω χωρις αλατι κ φετα δεν μπορω καθολου..

Εγκυμοσυνης παντα.αλλα το υφασμα στα μπουτια δε μου δειχνει πολυ ελαστικο.γι αυτο δεννξερω αν σ ενα μηνα θα μπαινει...πφφφ..

 

Καλημερα σας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγκυμοσυνης παντα.αλλα το υφασμα στα μπουτια δε μου δειχνει πολυ ελαστικο.γι αυτο δεννξερω αν σ ενα μηνα θα μπαινει...πφφφ..

 

Καλημερα σας

Καλημέρα Ζίνα! Την πάτησα και εγώ ένα παντελόνι που πήρα μου έκανε ακριβώς στα πόδια και στην κοιλίτσα είχε πολύ περιθώριο λόγο υφάσματος το πήρα πριν 1 μήνα και κάτι τώρα άρχισε να με στενεύει ακριβώς κάτω από την κοιλιά... Ενώ τα άλλα που τα πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερα είναι μια χαρά... Ποιο καλά να είναι λιγο φαρδιά στα πόδια παρά να σε ενοχλούν σε ένα μήνα..

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγκυμοσυνης παντα.αλλα το υφασμα στα μπουτια δε μου δειχνει πολυ ελαστικο.γι αυτο δεννξερω αν σ ενα μηνα θα μπαινει...πφφφ..

 

Καλημερα σας

Καλημέρα!Εγώ πιστεύω θα μπαίνει γιατί πόσο να παχύνεις σε ένα μήνα?εδώ ως τώρα πήρες μισό κιλό αν θυμάμαι καλά?Που είναι τίποτα. Εγώ πχ που πήρα 6 κιλά ως τώρα(κ είμαι περίπου ένα μήνα πίσω από σένα) στην θέση σου θα το σκεφτόμουν αν θα μου μπαίνει τον άλλο μήνα, αλλά εσύ τι ανάγκη έχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω ξεκινησα 70 πηγα 67 και τωρα πρωι μ εβγαλε 69.3

Γι αυτο αγχωνομαι μη μου πεσουννμαζεμενα τα κιλα απο δω και περα.

Δεν είναι μόνο τα κιλά το σώμα ανοίγει... Και η κοιλιά δεν πρέπει να πιέζεται καθόλου... Και εγώ κιλά δεν έχω πάρει παρά πολλά στην ουσία πήρα 1.5 κιλό από τη στιγμή που αγορασα το παντελόνι μέχρι τώρα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ναντια δε είπε:

κοριτσια ποσα κιλα περνουμε κατα μεσο ορο το τριτο τριμηνο εεχω ακουσει κατι 10 κιλα και τετοια 

Ανάλογα το δείκτη μάζας σώματος πάνε και τα κιλά!!! Σε φυσιολογικά πάντα πλαίσια γτ αν τρωμε από το πρωί μέχρι το βράδυ θα πάρουμε αρκετά κιλά!!!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...