Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Ασία είπε:

Χαχαχα θέλει τη μαμά του μοντέλο.τι τυχερή που είσαι όμως, άκου εκεί 5 κιλά μόνο στον έβδομο!

φοβαμαι μην μου ανοιξει μετα την γεννα η ορεξη ασε θα ειναι κ χειμωνας !!! αχ θα εχω να λεω σε αυτο το μωρο για την εγκυμοσυνη ιστοριες!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

3 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Εγκυμοσυνης παντα.αλλα το υφασμα στα μπουτια δε μου δειχνει πολυ ελαστικο.γι αυτο δεννξερω αν σ ενα μηνα θα μπαινει...πφφφ..

 

Καλημερα σας

τι υφασμα ειναι ? λινο? παντελονα ειναι η κολλητο ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

φοβαμαι μην μου ανοιξει μετα την γεννα η ορεξη ασε θα ειναι κ χειμωνας !!! αχ θα εχω να λεω σε αυτο το μωρο για την εγκυμοσυνη ιστοριες!!! 

Μπορεί όσο θα θηλάζεις να ανοίξει η όρεξη, έτσι έπαθε η δούκισσα νομικού άκουσα κ πολλές άλλες φυσικά. Αλλά δεν πειράζει μωρέ, αν είναι να μπορέσεις να θηλάσεις κ πάνε όλα καλά ας ανοίξει κ η όρεξη, μοντέλα δεν είμαστε να χάσουμε την δουλειά μας αν παχυνουμε κ λίγο!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ασία είπε:

Μια χαρά, αφού παίρνεις είσαι οκ. Εγώ είχα βιταμίνη d 17 αν θυμάμαι καλά κ μου έδωσε χάπι να το παίρνω αραιά κ που, όποτε θέλω μου είπε, δεν χρειάζεται κ κάθε μέρα. Ασβέστιο είχα 8,5 που το φυσιολογικό ήταν 8,5 μέχρι 10,5 κ δεν μου έδωσε τίποτα.

Τα κιλά έτσι λένε, πως από δω κ πέρα αυξάνονται έτσι.Μακάρι βέβαια εμείς να κρατήσουμε αυτό το 2κιλά/μήνα...

Εγώ στην μέση η αριστερά!έχω παρατηρήσει κ ποιες ώρες συνήθως είναι ξύπνια. Χαχαχα έχουν κ αυτά το πρόγραμμα ύπνου τους.

Α εγώ δύο παγωτά τα έχω σίγουρα μέσα στη μέρα!που παλιότερα έτρωγα ένα γλυκό την εβδομάδα που λέει ο λόγος.

Εγώ έχω παρατηρήσει πως με ξεγελάει ο χυμός και το γάλα, με το που πιω ένα από αυτά δεν θέλω να φάω.Επίσης παρατήρησα πως αν δεν φάω κάποιο βράδυ το επόμενο πρωί είμαι μισό κιλό κάτω.

Ασε  και εγω εκανα βλακεια ζυγιστηκα μεσημερι κ πριν μια ωρα ειζα φαει κ ειχα πειει κ νερα και τωρα θελω να ξαναζυγιστω αυριο πρωι

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ασία είπε:

Μπορεί όσο θα θηλάζεις να ανοίξει η όρεξη, έτσι έπαθε η δούκισσα νομικού άκουσα κ πολλές άλλες φυσικά. Αλλά δεν πειράζει μωρέ, αν είναι να μπορέσεις να θηλάσεις κ πάνε όλα καλά ας ανοίξει κ η όρεξη, μοντέλα δεν είμαστε να χάσουμε την δουλειά μας αν παχυνουμε κ λίγο!

χα χα χα χα κ εγω σαν την δουκισα θα το παθω το μοντελο!!! ναι δεν ανχωνομαι πιστευω μετα θα ξεκινησω κ γυμναστικη καποια στιγμη θα στρωσουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια τις τελευταίες μέρες που καταλαβαίνω κανονικές κλωτσιές έχω παρατηρήσει πως τις νιώθω αρκετά χαμηλά. Τις πρώτες κινήσεις τις ένιωθα πάντα κοντά στον αφαλό, άντε και τρία δάχτυλα πιο κάτω, ενώ τώρα οι κλωτσιές είναι ολόκληρη παλάμη και λίγο ακόμη κάτω από τον αφαλό. Και σεις τόσο χαμηλά το νιώθετε το μωρό?

ναι κ εγω χαμηλα τον νιωθω κ αριστερα που εχει τα ποδια του. 

@Μάντηεγω χωρις να βαλω κιλα απο τον πρωτο μηνα , άνοιξα πολυ στην λεκανη κ δν μου κουμπωνε τιποτα!!!

κοριτσια εγω το παρακανα...ειμαι 64 κιλα κ 23εβδ.  εχω ηδη βαλει 7,5 κιλα .υπολογιζα να φτασω εως 70κιλα αλλα με βλεπω για πολλα περισσοτερα.. βεβαια αυτην την βδομαδα που πηρα 1,5 εφαγα μισο βαζο μερεντα :( αλλα τρωω κ ψωμια , γτ χωρις αυτα θα ξερναω συνεχεια . αν δεν φαω βραδυ ψωμι, την αλλη μερα ξερναω..(οπως χθες που ξερασα 4 φορες).οποτε ειμαι μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα..η θα πρεπει να φαω για να μην βαλω κιλα η θα πρεπει να ξερναω ...

απορω εσεις που δν βαλατε πως τα καταφερατε? που δεν ειχατε κ εμετους.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

ναι κ εγω χαμηλα τον νιωθω κ αριστερα που εχει τα ποδια του. 

@Μάντηεγω χωρις να βαλω κιλα απο τον πρωτο μηνα , άνοιξα πολυ στην λεκανη κ δν μου κουμπωνε τιποτα!!!

κοριτσια εγω το παρακανα...ειμαι 64 κιλα κ 23εβδ.  εχω ηδη βαλει 7,5 κιλα .υπολογιζα να φτασω εως 70κιλα αλλα με βλεπω για πολλα περισσοτερα.. βεβαια αυτην την βδομαδα που πηρα 1,5 εφαγα μισο βαζο μερεντα :( αλλα τρωω κ ψωμια , γτ χωρις αυτα θα ξερναω συνεχεια . αν δεν φαω βραδυ ψωμι, την αλλη μερα ξερναω..(οπως χθες που ξερασα 4 φορες).οποτε ειμαι μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα..η θα πρεπει να φαω για να μην βαλω κιλα η θα πρεπει να ξερναω ...

απορω εσεις που δν βαλατε πως τα καταφερατε? που δεν ειχατε κ εμετους.

Για να πήρες κιλά ενώ κανείς εμετούς σημαίνει ότι τα είχε ανάγκη ο οργανισμός σου... Μην έχεις άγχος!!! Και εγώ άνοιξα στη λεκάνη απ' την αρχή!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Για να πήρες κιλά ενώ κανείς εμετούς σημαίνει ότι τα είχε ανάγκη ο οργανισμός σου... Μην έχεις άγχος!!! Και εγώ άνοιξα στη λεκάνη απ' την αρχή!!!

μαλλον ! εντωμεταξυ ζυγιζομαι κ παντα βραδυ κ φαγωμενη .. πρεπει να ζυγιστω πρωι για να παρω λιγο τα πανω μου.. ποια κρεμα πηρες για τις θηλες ? κ ποτε θ ατην βαλεις?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

μαλλον ! εντωμεταξυ ζυγιζομαι κ παντα βραδυ κ φαγωμενη .. πρεπει να ζυγιστω πρωι για να παρω λιγο τα πανω μου.. ποια κρεμα πηρες για τις θηλες ? κ ποτε θ ατην βαλεις?

Εεε πρωί πρέπει να ανεβαίνεις ζυγαριά!!! Πήρα την pregnaderm nipple cream... Γτ παρατήρησα ότι οι θηλές μου είναι ξηρές και πονάνε αρκετά θα τη βάζω μετά το ντουζ καθημερινά... Αααα μου είπαν ότι είναι καλό να βάζουμε γτ προετοιμαζει τις θηλές για το θηλασμό και δεν πονάς μετά πολύ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Εεε πρωί πρέπει να ανεβαίνεις ζυγαριά!!! Πήρα την pregnaderm nipple cream... Γτ παρατήρησα ότι οι θηλές μου είναι ξηρές και πονάνε αρκετά θα τη βάζω μετά το ντουζ καθημερινά...

κ εγω οταν τις αγγιζω , νιωθω λιγο πονο αλλα οχι πολυ.. μπορει να παρω κ εγω γτ φοβαμαι μηπως πληγωθουν μετα. τωρα κοιταξα μια σελιδα γι ατο ιδανικο βαρος στην εβδομαδα που ειμαι  κ ειμαι μεσα στα ορια!!! εκει λεει μεχρι 16 κιλα οτι μπορω να παρω! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

κ εγω οταν τις αγγιζω , νιωθω λιγο πονο αλλα οχι πολυ.. μπορει να παρω κ εγω γτ φοβαμαι μηπως πληγωθουν μετα. τωρα κοιταξα μια σελιδα γι ατο ιδανικο βαρος στην εβδομαδα που ειμαι  κ ειμαι μεσα στα ορια!!! εκει λεει μεχρι 16 κιλα οτι μπορω να παρω! 

Αυτό σου λέω ήσουν αρκετά αδύνατη οπότε έχεις περιθώριο!!!! Εμένα μέχρι 12 μου λέει να πάρω.. σε ποια σελίδα κοίταξες; 

Ναι πάρε γτ μετά ξέρω ότι είναι πολύ επώδυνο αν κάνεις πληγές...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Αυτό σου λέω ήσουν αρκετά αδύνατη οπότε έχεις περιθώριο!!!! Εμένα μέχρι 12 μου λέει να πάρω.. σε ποια σελίδα κοίταξες; 

Ναι πάρε γτ μετά ξέρω ότι είναι πολύ επώδυνο αν κάνεις πληγές...

στο paidorama

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βλεπω πιασατε το επωδεινο θεμα κιλα... Εγω ειμαι εκτος συναγωνισμου, θα με βρισετε, ειμαι σχεδον 16 κιλα κατω... Ακομα βεβαια ξερναω ανελεητα τα γευματα μου :?

Μια χαρα ειστε ολες... Σας ζηλευω που τρωτε, αληθεια! Εγω ετσι ξερακιανη που εγινα, μονο εγκυο δε θυμιζω... :shock:


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, anemoni1989 said:

Κορίτσια βλεπω πιασατε το επωδεινο θεμα κιλα... Εγω ειμαι εκτος συναγωνισμου, θα με βρισετε, ειμαι σχεδον 16 κιλα κατω... Ακομα βεβαια ξερναω ανελεητα τα γευματα μου :?

Μια χαρα ειστε ολες... Σας ζηλευω που τρωτε, αληθεια! Εγω ετσι ξερακιανη που εγινα, μονο εγκυο δε θυμιζω... :shock:

wow!!! 16 κιλά κάτω είναι παρα πολλά αλλά αν συνέχεια το βγάζεις το φαγητό τι να κάνεις? Ο γιατρός τι σου λέει? Δεν υπάρχει τρόπος να κρατάς και λίγο φαι μέσα σου?

Πωπω δεν μπορώ να φανταστώ τι περνάς... Ευχομαι αυτη η ταλαιπωρια να τελιώσει σύντομα!


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...