Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Just now, anemoni1989 είπε:

Εμενα να σου πω, πλέον δεν με νοιάζει τίποτα αλλο! Νομίζω περιμενω απλα τη γεννα!!! Ειχα να αισθανθω τοσο χαλαρη απο πριν μαθω πως ειμαι εγκυος!!! Επιτέλους, τωρα ανασανα!!!! 

Θα συμφωνήσω απόλυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 43 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μονο εγω κανω σεξ κανονικά ακόμα??? Πωωωωω πως αντεχετε???  :p

Εμενα οι ορμονες είναι στα "πανω"  τους!!! Και του άντρα μου επισης, ευτυχώς!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σε ξεχασα εσενα, εισαι καινούριο μελος και ελπίζω να μην μου κρατήσεις κακια!!!! Ποτε εχεις ραντεβού!?? 

Κορίτσια εγω εκλεισα και ραντεβού για ντοπλερ απο τωρα! Εσεις θα το κανετε σε εμβρυολογο ή στο γυναικολογο σας? 

k εμενα ειναι αλλα.. απο την β επιπεδου που το ειδε ολοκληρωμενο το μωρο κατι επαθε.. κ 1 φορα την βδομαδα τι να σου κανει....

ντομπλερ εχω κλεισει σε εμβρυολογο στο νοσοκομειο για 20/8 . το εκλεισα απο τον Απριλιο νομιζω!!! και ολα τα ραντεβου μου εκει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Αυτο λεω καο εγω συμφωνω απολυτα μαζι σου. Φοβαμαι να σηκωθω να χορεψω ααλλα νιωθω οτι δν το καταλαβαινει καθολου . Κ δν ξερω τι να της πω οταν ερθει η ωρα θα με φερει σε πολυ δυσκολη θεση αυτο φοβαμαι

Θα πεις το απλό:ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε να μην χορέψω, να αποφεύγω τέτοιες κινήσεις.εφόσον εσύ δεν θέλεις να χορέψεις, δεν θα χορέψεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ada32 είπε:

k εμενα ειναι αλλα.. απο την β επιπεδου που το ειδε ολοκληρωμενο το μωρο κατι επαθε.. κ 1 φορα την βδομαδα τι να σου κανει....

ντομπλερ εχω κλεισει σε εμβρυολογο στο νοσοκομειο για 20/8 . το εκλεισα απο τον Απριλιο νομιζω!!! και ολα τα ραντεβου μου εκει.

Να κάνω μια χαζή ερώτηση? Τι εννοείς μονο στη β επιπεδου ειδατε ολοκληρωμένο το μωρό? Οι αλλοι υπερυχοι πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Αν δν το φερει η κουβεντα πως θα το πω .. δν ξερω αυριο ειναι η βαφτιση

Θα πεις στα άσχετα "πωπω κρίμα που δεν μπορώ να χορέψω καθόλου ρε γαμώτο, ρώτησα τον γιατρό χθες στο τηλ κ μου είπε όχι."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Ασία είπε:

Θα πεις στα άσχετα "πωπω κρίμα που δεν μπορώ να χορέψω καθόλου ρε γαμώτο, ρώτησα τον γιατρό χθες στο τηλ κ μου είπε όχι."

Ωντος μπραβο ρε κοριτσι δν το ειχα σκεφτει!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Να κάνω μια χαζή ερώτηση? Τι εννοείς μονο στη β επιπεδου ειδατε ολοκληρωμένο το μωρό? Οι αλλοι υπερυχοι πως ειναι?

ε στην β επιπεδου το ειδαμε 3D , ηταν πιο μεγαλο κ ειχε κανονικο σχημα κ φαινοταν το προσωπακι του!!!  αλλιως να το βλεπεις ασπομαυρα και αλλιως εγχρωμο  και με περισσοτερο βαρος!!!  και στην αυχενικη το ειδαμε 3D αλλα δεν ειχε καμια σχεση με τωρα.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

ε στην β επιπεδου το ειδαμε 3D , ηταν πιο μεγαλο κ ειχε κανονικο σχημα κ φαινοταν το προσωπακι του!!!  αλλιως να το βλεπεις ασπομαυρα και αλλιως εγχρωμο  και με περισσοτερο βαρος!!!  και στην αυχενικη το ειδαμε 3D αλλα δεν ειχε καμια σχεση με τωρα.

Α οκ. Πηγές σε αλλον γιατρό για τη β επιπεδου δηλαδη? Ο καθε γιατρος εχει αλλα μηχανηματα φαινεται. Εγω κάθε φορα το βλεπω εγχρωμο και 3D το μωρό γι αυτο απόρησα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Α οκ. Πηγές σε αλλον γιατρό για τη β επιπεδου δηλαδη? Ο καθε γιατρος εχει αλλα μηχανηματα φαινεται. Εγω κάθε φορα το βλεπω εγχρωμο και 3D το μωρό γι αυτο απόρησα. 

ναι !! ο γιατρος μου δεν κανει αυχενικες κ β επιπεδου! το βλεπουμε ασπρομαυρο εκει .σε εμβρυολογο τις εχω κανει αυτες τις εξετασεις.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

ναι !! ο γιατρος μου δεν κανει αυχενικες κ β επιπεδου! το βλεπουμε ασπρομαυρο εκει .σε εμβρυολογο τις εχω κανει αυτες τις εξετασεις.

Όπως και να τα βλέπουμε τα μικρουλια μας τωρα σίγουρα δεν συγκρίνεται με το να το κρατάς στα χέρια σου. Ανυπομονώ για εκεινη τη στιγμή της γέννας με λιγο φοβο φυσικά για το άγνωστο.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααααα πως ειστε? Εδω φυσαει αρκετα, μας φυλαει το σ/κ να χαλαει ο καιρος απλα και μονο για να μην καταφερουμε να παμε θαλασσα γκρρρρρρ

Τελοσπαντων... Εχετε συνειδητοποιησει εκτος του οτι σε 4 μηνες πανω κατω θα ερθουν τα μωρακια αυτα στον κοσμο οτι δεν θα ειμαστε ξανα μονες με τους συντροφους μας?

Το σκεφτομαι πολυ και θελω να περασουμε λιγο περισσοτερο χρονο παρεα αλλα δεν μας αφηνει η δουλεια. Φοβαμαι λιγακι για το πως θα κρατησουμε ισορροπιες σαν ζευγαρι. Ισως να σκεφτομαι ετσι γτ δεν πολυβλεπομαστε τωρα, δεν υπαρχει και επαφη και ολα να μου φαινονται περιεργα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημεραααααααα πως ειστε? Εδω φυσαει αρκετα, μας φυλαει το σ/κ να χαλαει ο καιρος απλα και μονο για να μην καταφερουμε να παμε θαλασσα γκρρρρρρ

Τελοσπαντων... Εχετε συνειδητοποιησει εκτος του οτι σε 4 μηνες πανω κατω θα ερθουν τα μωρακια αυτα στον κοσμο οτι δεν θα ειμαστε ξανα μονες με τους συντροφους μας?

Το σκεφτομαι πολυ και θελω να περασουμε λιγο περισσοτερο χρονο παρεα αλλα δεν μας αφηνει η δουλεια. Φοβαμαι λιγακι για το πως θα κρατησουμε ισορροπιες σαν ζευγαρι. Ισως να σκεφτομαι ετσι γτ δεν πολυβλεπομαστε τωρα, δεν υπαρχει και επαφη και ολα να μου φαινονται περιεργα

Μια απο τα ιδια και εμεις και εγω αυτα σκεφτομαι η αλλαγη βασικα πως θα ειναι και επιτελους να ξανα ρθουμε λιγο κοντα με τον αντραμου γτ κ εμας μας το εχει απαγορεψει!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημεραααααααα πως ειστε? Εδω φυσαει αρκετα, μας φυλαει το σ/κ να χαλαει ο καιρος απλα και μονο για να μην καταφερουμε να παμε θαλασσα γκρρρρρρ

Τελοσπαντων... Εχετε συνειδητοποιησει εκτος του οτι σε 4 μηνες πανω κατω θα ερθουν τα μωρακια αυτα στον κοσμο οτι δεν θα ειμαστε ξανα μονες με τους συντροφους μας?

Το σκεφτομαι πολυ και θελω να περασουμε λιγο περισσοτερο χρονο παρεα αλλα δεν μας αφηνει η δουλεια. Φοβαμαι λιγακι για το πως θα κρατησουμε ισορροπιες σαν ζευγαρι. Ισως να σκεφτομαι ετσι γτ δεν πολυβλεπομαστε τωρα, δεν υπαρχει και επαφη και ολα να μου φαινονται περιεργα

 

πρίν από 46 λεπτά , ναντια δε είπε:

Μια απο τα ιδια και εμεις και εγω αυτα σκεφτομαι η αλλαγη βασικα πως θα ειναι και επιτελους να ξανα ρθουμε λιγο κοντα με τον αντραμου γτ κ εμας μας το εχει απαγορεψει!!!

Κορίτσια σίγουρα οι αλλαγές ζτη ζωη μας θ ειναι τεραστιες! Αλλα εκτος απο δυσκολες θα ειναι και ευχαριστες!! Πιστεύω το στοίχημα ειναι να μην μπει το παιδι αναμεσα σ ζευγάρι σε ολα τα επίπεδα! Και πως το εννοώ :γνωστοι μου, παρόλο που το παιδι είναι 8 μηνων δεν κάνουν σεξ επειδή το έχουν στο δωμάτιο τους. Για εμενα αυτό είναι λάθος αφού ουσιαστικά το παιδι λειτουργεί ως εισβολεας αναμεσα στο ζευγάρι. Προσωπικά θα προσπαθήσω στις 40μερες να την παω σ δωματιο της.. 

Νομιζω σ χερι μας είναι να διατηρηθεί η σχέση μας και οι ισορροπίες.. 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...