Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Μάντη είπε:

Να ρωτησω κατι ας πουμε εγω ειμαι 29+1 ποια εβδομαδα θα δω 29 ή 30;;; θεωρητικά εχω κλείσει την 29η 

Είσαι στην 30η.αν κ είσαι στην αρχή,εγώ θα κοιτούσα την 30η.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 23 λεπτά , Μάντη είπε:

Να ρωτησω κατι ας πουμε εγω ειμαι 29+1 ποια εβδομαδα θα δω 29 ή 30;;; θεωρητικά εχω κλείσει την 29η 

Λογικα εσενα πρεπει να ειναι το βαρος πανω απο 1153 μεχρι 1319 που ειναι η 30η... Οπου κι αν ψαξουμε θα υπαρχουν αρκετες αποκλισεις. Εμενα μεχρι στιγμης με βαση τη β επιπεδου και το βαρος που αναφερεται στο βιβλιο που εχω υπαρχει συμφωνια. Απλα για να μην παιρνω θαρρος παρολο που στο τικερ εχω βαλει να φαινεται η εβδομαδα με βαση τους υπερηχους, στο μυαλο μου εχω την ημερολογιακη...


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Λογικα εσενα πρεπει να ειναι το βαρος πανω απο 1153 μεχρι 1319 που ειναι η 30η... Οπου κι αν ψαξουμε θα υπαρχουν αρκετες αποκλισεις. Εμενα μεχρι στιγμης με βαση τη β επιπεδου και το βαρος που αναφερεται στο βιβλιο που εχω υπαρχει συμφωνια. Απλα για να μην παιρνω θαρρος παρολο που στο τικερ εχω βαλει να φαινεται η εβδομαδα με βαση τους υπερηχους, στο μυαλο μου εχω την ημερολογιακη...

26+2 βαση αυχενικής ηταν 1050!!! Τωρα υπολογίζω να ειναι 1500 θα δουμε αυριο!

πρίν από 13 λεπτά , Ασία είπε:

Είσαι στην 30η.αν κ είσαι στην αρχή,εγώ θα κοιτούσα την 30η.

Οπου και να κοιταξω ειμαι εκτος νομιζω :grin:

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σας παρακαλώ βοηθήστε με με τις γνώμες και τις εμπειρίες σας γτ είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδί και οι πληροφορίες και συμβουλές από διάφορους με έχουν βομβαρδίσει από παντού.. Στην εγκυμοσύνη πρέπει να αλλάξω και τα προϊόντα φροντίδας προσώπου όπως ενυδατικες κρέμες, σαπούνια καθαρισμού και άλλα τέτοια?? Εγώ είμαι στον 7ο και η αλήθεια είναι πως δεν είχα σκεφτεί ότι πρέπει να αλλάξω τα πάντα.. Εάν ισχύει θα ήθελα να μου προτείνεται προϊόντα.. Με έχουν αγχώσει όλα αυτά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας παρακαλώ βοηθήστε με με τις γνώμες και τις εμπειρίες σας γτ είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδί και οι πληροφορίες και συμβουλές από διάφορους με έχουν βομβαρδίσει από παντού.. Στην εγκυμοσύνη πρέπει να αλλάξω και τα προϊόντα φροντίδας προσώπου όπως ενυδατικες κρέμες, σαπούνια καθαρισμού και άλλα τέτοια?? Εγώ είμαι στον 7ο και η αλήθεια είναι πως δεν είχα σκεφτεί ότι πρέπει να αλλάξω τα πάντα.. Εάν ισχύει θα ήθελα να μου προτείνεται προϊόντα.. Με έχουν αγχώσει όλα αυτά 

ε τωρα που εισαι στον 7ο τι να αλλαξεις κοντευεις να γεννησεις. στην αρχη συνηθως τα αλλαζουν ειδικα πρωτο τριμηνο. της frezyderm περνουν συνηθως που εχει μεγαλη ποικιλια. τωρα γενικα ψαχνεις κρεμες απο φυσικα βιολογικα προιοντα χωρις parabens κ χημικα.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

ε τωρα που εισαι στον 7ο τι να αλλαξεις κοντευεις να γεννησεις. στην αρχη συνηθως τα αλλαζουν ειδικα πρωτο τριμηνο. της frezyderm περνουν συνηθως που εχει μεγαλη ποικιλια. τωρα γενικα ψαχνεις κρεμες απο φυσικα βιολογικα προιοντα χωρις parabens κ χημικα.  

Έχω κατά αγχωθεί τώρα.. Ο γιατρός μου δεν μου το είπε αυτό τυχαία ήρθε η κουβέντα με μια γνωστή μου και έχω κατά αγχωθεί από εκείνη την στιγμή... Εσείς τα αλλάξατε??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Έχω κατά αγχωθεί τώρα.. Ο γιατρός μου δεν μου το είπε αυτό τυχαία ήρθε η κουβέντα με μια γνωστή μου και έχω κατά αγχωθεί από εκείνη την στιγμή 

ενταξει μην ανχωνεσε ολα αυτα ειναι θεωρητικα γιατι οι ποσοτητες ειναι απειροελαχιστες καλο ειναι να αποφευγονται αλλα οχι οτι θα παθει κατι το μωρο μεχρι μερικα χρονια ουτε καν ξεραν οι γυναικες τι χρησιμοποιουσαν. αλλες βαφουν κ κανονικα τα μαλλια κ τα νυχια. δεν ειναι κ τοσο επικυνδινα τα πραγματα που να ανχωθεις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

ενταξει μην ανχωνεσε ολα αυτα ειναι θεωρητικα γιατι οι ποσοτητες ειναι απειροελαχιστες καλο ειναι να αποφευγονται αλλα οχι οτι θα παθει κατι το μωρο μεχρι μερικα χρονια ουτε καν ξεραν οι γυναικες τι χρησιμοποιουσαν. αλλες βαφουν κ κανονικα τα μαλλια κ τα νυχια. δεν ειναι κ τοσο επικυνδινα τα πραγματα που να ανχωθεις. 

Ναι έχεις δίκιο σε αυτό.. Βέβαια ξέρεις και η ιδέα ότι κάτι δεν κάνεις σωστά και εφθηνεσαι εσύ με γεμίζει άγχος.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marimarv είπε:

Ναι έχεις δίκιο σε αυτό.. Βέβαια ξέρεις και η ιδέα ότι κάτι δεν κάνεις σωστά και εφθηνεσαι εσύ με γεμίζει άγχος.. 

ενταξει ολα δεν μπορουμε να τα ελενχουμε κατι θα ξεφυγει. αυτο ειναι το λιγοτερο μην ανχωνεσε τωρα ξεκινα να ψαχνεις προιοντα για το μωρο για το θυλασμο τι επιρεαζει να εισαι πιο ετοιμη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

ενταξει ολα δεν μπορουμε να τα ελενχουμε κατι θα ξεφυγει. αυτο ειναι το λιγοτερο μην ανχωνεσε τωρα ξεκινα να ψαχνεις προιοντα για το μωρο για το θυλασμο τι επιρεαζει να εισαι πιο ετοιμη. 

Αχ ναι.. Εσύ τα είχες αλλάξει γτ μου είπαν μέχρι και καλλυντικά έπρεπε να αλλάξω μέιλ απ πούδρες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Αχ ναι.. Εσύ τα είχες αλλάξει γτ μου είπαν μέχρι και καλλυντικά έπρεπε να αλλάξω μέιλ απ πούδρες 

πουδρα κ μεικ απ δεν αλλαξα υπερβολη μου φαινετε. μονο κρεμες σωματος αλλαξα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Ούτε κρέμα προσώπου είχες αλλάξεις?? 

α ναι κρεμα προσωπου αλλαξα κ αντιλιακο. αλλα ενταξει το προσωπο ειναι μικρη ποσοτητα οποτε μην ανχωνεσε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

α ναι κρεμα προσωπου αλλαξα κ αντιλιακο. αλλα ενταξει το προσωπο ειναι μικρη ποσοτητα οποτε μην ανχωνεσε. 

Ποια κρέμα προσώπου και ποιο αντιλιακο είχες πάρει γτ τώρα ξέρεις από το άγχος μου δεν μπορώ να χρησιμοποιώ ακόμα την ίδια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Marimarv είπε:

Ποια κρέμα προσώπου και ποιο αντιλιακο είχες πάρει γτ τώρα ξέρεις από το άγχος μου δεν μπορώ να χρησιμοποιώ ακόμα την ίδια 

η frezyderm εχει τα παντα για εγκυους. μπορεις να πας στο φαρμακειο κ να ζητας χωρις parabens τι προιοντα εχουν κ γενικα τι ειναι φυτικο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...