Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

5 ώρες πρίν, eamo είπε:

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια !

Καούρες εχω και εγώ κάποια βραδιά . Εχω παρατηρήσει ότι με ενοχλούν πολύ οι πίτες . Αποφάσισα λοιπόν το βράδυ κανένα φρούτο ή γιαούρτι για σιγουριά . Πήγα και για υπέρηχο όλα καλά,κεφαλικη προβολή, 1570 γραμμάρια και το μηκος των πόδιων σταθερά αντοιστιχει σε μεγαλύτερη εβδομάδα , τώρα όμως το σύνολο συμβαδίζει με τη βδομάδα κύησης. Μου είπε ο γιατρός φάε και κανένα γλυκό , στη δίαιτα τον έχεις τον μικρό σου ! Σε γενικές γραμμές καλά, σταματάω σταδιακά και την προγεστερονη . Μου έδωσε και ημερομηνία για την καισαρική, αν όλα παν καλά  28 Σεπτεμβρίου , αλλά βλέπουμε ως τότε !

@Μάντη ο πλακούντας είναι τόσο χαμηλά που να προβληματίζει για φυσιολογικό τοκετό ή απλά θέλει λίγο προσοχη !

Μια Χαρα είναι το μωράκι σου!! Κ εμένα πάλι μου βγήκε 5 μέρες μεγαλύτερο στον υπέρηχο στο σύνολο στις μετρήσεις αλλά δεν άλλαξαμε πητ. Τι καλά που ξέρεις ημερομηνία !κ εγώ θέλω ..  Πλέον επειδή βαρυνα ,Δεν κοιμάμαι καθόλου καλά..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Θεμα γιατρων ειναι εμενα ουτε ο γιατρος μ ουτε ο εμβρυολογος δεν ηθελαν να κανω κολπικό υπέρηχο... ισως επειδη απο την αρχη της εγκυμοσύνης εχω καφε υγρα...ανα διαστήματα... και μου ειπαν οτι δεν ειχε νοημα αφου το εβλεπαν απο τον υπέρηχο οτι ηταν χαμηλα και οτι θα το δουμε πριν μπω στο μηνα μου... για το νησιΔεκέμβριο το ειπα γτ εγω δεν θα γεννησω πρωτα θεος εδω αλλα θα παω Αθήνα και αν συμβεί εδω κατι με αιμορραγία δεν θα εχω το γιατρο μου...  

Ναι κατάλαβα.. Τι να πω οι γιατροί έχουν διαφορετικές οπτικές τελικά.. Είναι πολύ χαμηλά ο πλακουντας σου?? Έχω και εγώ το ίδιο θέμα.. Εγώ βέβαια ήθελα να γεννήσω στο νησί μου γτ έχει πολύ καλή κλινική η αλήθεια είναι.. Έκανα την επίσκεψη μου εδώ και ο γιατρός δεν μου έδωσε ξεκάθαρη απάντηση εάν θα με αναλάβει η όχι λογο χαμηλού πλακούντα 2 άλλες γνωστές μου τς έστειλε στην Αθήνα.. Αυτές βέβαια θα πήγαιναν εξαρχής Αθήνα οπότε είχαν τον γιατρό τους εκεί.. Εμένα μου τα μασουσε του τύπου δεν ξέρω μπορεί να έχεις αιμορραγία στην συνέχεια και να χρειαστεί να φύγεις για να γεννησεις νωρίτερα κ θα σε ξανά δω δεν μπορώ να σου πω από τώρα κ άλλα τέτοια οπότε είμαι στον αέρα λίγο για το που θα γεννήσω.. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Χθες ειχαμε υπέρηχο!!!! Πιάσαμε τα 1470 γραμμάρια!!! Τα πονακια που εχω μου ειπε λογικα ειναι μυϊκά αλλα μου αυξησε για καλο και για κακο το μαγνήσιο...ο πλακουντας ακομα χαμηλά... 

Η φόρμα εξόδου ειναι μια ολωσωμη φορμα σαν παπλωματακι... για το Δεκέμβριο θα ελεγα!!! Ειναι πολυ χοντρή!!! Εγω αποφασισα να μην κάνω υπερβολες θελω πανω απο ολα να ειναι άνετο το μωρο οποτε θα του φορεσω φορμουλες το πανω μερος ειναι ζακετακι! Με το πορτ μπεμπέ θα το παρω οποτε και ενα σεντονακι με κουβερτακι και ειμαστε μια χαρα πιστεύω!

Τέλεια κ τα δικά σου νεα! Από ότι βλέπω τα μωράκια είναι στο ιδιο βάρος άρα μια χαρά Είναι.. Άντε δεν μας έμεινε πολύ ακόμα.. Εγω πλέον όταν σηκώνομαι η Όταν γυριζω πλευρα ,έχω πονακια χαμηλά αν κ το  μωρό είναι με το κεφάλι προς τα πανω. 

πρίν από 15 λεπτά , Marimarv είπε:

Χαχαχαχ ναι τα έχω μάθει πλέον όπως και το τζατζίκι η κέτσαπ η μουστάρδα είναι αλοιφές σωστά?? Τουλάχιστον αν έρθω Θεσσαλονίκη θα μπορέσω συνεννοηθώ για να φάω.. Και έχετε και υπέροχο φαγητό.. 

Χαχαχα ναι!!!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Τέλεια κ τα δικά σου νεα! Από ότι βλέπω τα μωράκια είναι στο ιδιο βάρος άρα μια χαρά Είναι.. Άντε δεν μας έμεινε πολύ ακόμα.. Εγω πλέον όταν σηκώνομαι η Όταν γυριζω πλευρα ,έχω πονακια χαμηλά αν κ το  μωρό είναι με το κεφάλι προς τα πανω. 

Χαχαχα ναι!!!!

Και εγω ειχα πολυ πονο οταν αλλάξω θεση και ειδαμε στον υπέρηχο χθες οτι το μωρο ειναι ολο σχεδόν δεξια και με το κεφάλι επάνω και κλωτσουσε στα πλευρα... 

5 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ναι κατάλαβα.. Τι να πω οι γιατροί έχουν διαφορετικές οπτικές τελικά.. Είναι πολύ χαμηλά ο πλακουντας σου?? Έχω και εγώ το ίδιο θέμα.. Εγώ βέβαια ήθελα να γεννήσω στο νησί μου γτ έχει πολύ καλή κλινική η αλήθεια είναι.. Έκανα την επίσκεψη μου εδώ και ο γιατρός δεν μου έδωσε ξεκάθαρη απάντηση εάν θα με αναλάβει η όχι λογο χαμηλού πλακούντα 2 άλλες γνωστές μου τς έστειλε στην Αθήνα.. Αυτές βέβαια θα πήγαιναν εξαρχής Αθήνα οπότε είχαν τον γιατρό τους εκεί.. Εμένα μου τα μασουσε του τύπου δεν ξέρω μπορεί να έχεις αιμορραγία στην συνέχεια και να χρειαστεί να φύγεις για να γεννησεις νωρίτερα κ θα σε ξανά δω δεν μπορώ να σου πω από τώρα κ άλλα τέτοια οπότε είμαι στον αέρα λίγο για το που θα γεννήσω.. 

Η ακρη του ειναι πανω στο τράχηλο ενα μικρο κομματάκι... καλα τι γιατρος ειναι αυτος που σου ειπε ολα αυτα;;; γτ να γεννήσεις νωρίτερα;;; αν ειναι ολα καλα και δεν έχει ανέβει θα σε κανει καισαρική... εσένα ποσο χαμηλα ειναι; ειχες αιμα; γενικα δεν το μπορω αυτο με την τρομοκρατία ας ελεγε απλα ειμαι ανικανος να αναλαβω μια ποιο ιδιαίτερη περίπτωση... συγγνώμη που μιλαω ετσι αλλα ο γιατρός θεωρώ δεν ειναι μονο για τα ευκολα... εκτος και αν δεν κανουν καισαρικές στο νησι που εισαι!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Μάντη είπε:

Και εγω ειχα πολυ πονο οταν αλλάξω θεση και ειδαμε στον υπέρηχο χθες οτι το μωρο ειναι ολο σχεδόν δεξια και με το κεφάλι επάνω και κλωτσουσε στα πλευρα... 

Η ακρη του ειναι πανω στο τράχηλο ενα μικρο κομματάκι... καλα τι γιατρος ειναι αυτος που σου ειπε ολα αυτα;;; γτ να γεννήσεις νωρίτερα;;; αν ειναι ολα καλα και δεν έχει ανέβει θα σε κανει καισαρική... εσένα ποσο χαμηλα ειναι; ειχες αιμα; γενικα δεν το μπορω αυτο με την τρομοκρατία ας ελεγε απλα ειμαι ανικανος να αναλαβω μια ποιο ιδιαίτερη περίπτωση... συγγνώμη που μιλαω ετσι αλλα ο γιατρός θεωρώ δεν ειναι μονο για τα ευκολα... εκτος και αν δεν κανουν καισαρικές στο νησι που εισαι!

Όχι ίσα ίσα το αντίθετο ο συγκεκριμένος γιατρός τς κάνει όλες καισαρική κ γιαυτό το λόγο πολλές κοπέλες φεύγουν από το νησί.. Άσε σαν γιατρός είναι καλός αλλά από τρόπους δεν φαντάζεσαι... Κ εγώ μην νομίζεις δεν θέλω να γεννήσω μαζί του απλά σκέφτομαι την ταλαιπωρία του να φύγω κ το οικονομικό.. Βέβαια εάν δω κ την επόμενη φορά ότι θα με τρομάξει έτσι θα πάω με τν γιατρό που με παρακολουθεί εκτός νοσοκομείου... Βέβαια τον προηγούμενο μήνα ο πλακουντας είχε απόσταση 23 εκατοστά κ σήμερα που ξανα πήγα είχε ανέβει ακόμα πιο πολύ... Ευελπιστώ μέχρι να γεννήσω να ανέβει για τα καλά... Αίμα όχι δεν είχα βέβαια είχα κάνει αιματωμα στον πλακούντα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σας.

Εχω εξαφανιστει μ εχουν παρει αμπαριζα κατι επισκεψεις απο ομογενη ξαδερφια.

Ειχα υπερηχο χτες,1900gr ο μπεμπης,αιματολογικες ολα καλα ,ουρα,καμπυλη ζαχαρου.Ολα βαινουν καλως συμφωνα με υποδειξεις του γιατρου.Μου ειπε ολα επιτρεπονται και ολα απαγορευονται χωρις μετρο.Πραγμα που σημαινει οτι μαλλοννννννννννν μπορω να κανω και σεξ κοπελες μου θα σαλταρω μιλαμε...

Για πειτε,ερχεται καμια σ επαφη να μου πει ποια σταση χρησιμοποιει?

Ξεκινησα μαθηματα ανωδυνου τοκετου,τη Δευτερα θα παω με το συζυγο.Μας ειπανε οτι θα μας μιλησουν για το ασφαλες σεξ.Ανυπομονω μη σας πω....

Βαρος 2.4 κιλα πανω συνολικα,πρηξιμο μηδεν αλλα.... πιεση 9-5 ρακος καθημερινα..με τα αλμυρα σπορια ζω.

Τα νεα σας!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Όχι ίσα ίσα το αντίθετο ο συγκεκριμένος γιατρός τς κάνει όλες καισαρική κ γιαυτό το λόγο πολλές κοπέλες φεύγουν από το νησί.. Άσε σαν γιατρός είναι καλός αλλά από τρόπους δεν φαντάζεσαι... Κ εγώ μην νομίζεις δεν θέλω να γεννήσω μαζί του απλά σκέφτομαι την ταλαιπωρία του να φύγω κ το οικονομικό.. Βέβαια εάν δω κ την επόμενη φορά ότι θα με τρομάξει έτσι θα πάω με τν γιατρό που με παρακολουθεί εκτός νοσοκομείου... Βέβαια τον προηγούμενο μήνα ο πλακουντας είχε απόσταση 23 εκατοστά κ σήμερα που ξανα πήγα είχε ανέβει ακόμα πιο πολύ... Ευελπιστώ μέχρι να γεννήσω να ανέβει για τα καλά... Αίμα όχι δεν είχα βέβαια είχα κάνει αιματωμα στον πλακούντα 

Μια χαρα θα ειναι λοιπον αφου ανεβαίνει σιγα σιγα... εμενα ειναι σταθερος εκει και μου κανει και αιμα.. οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να ανησυχείς!!! 

2 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

καλημερα σας.

Εχω εξαφανιστει μ εχουν παρει αμπαριζα κατι επισκεψεις απο ομογενη ξαδερφια.

Ειχα υπερηχο χτες,1900gr ο μπεμπης,αιματολογικες ολα καλα ,ουρα,καμπυλη ζαχαρου.Ολα βαινουν καλως συμφωνα με υποδειξεις του γιατρου.Μου ειπε ολα επιτρεπονται και ολα απαγορευονται χωρις μετρο.Πραγμα που σημαινει οτι μαλλοννννννννννν μπορω να κανω και σεξ κοπελες μου θα σαλταρω μιλαμε...

Για πειτε,ερχεται καμια σ επαφη να μου πει ποια σταση χρησιμοποιει?

Ξεκινησα μαθηματα ανωδυνου τοκετου,τη Δευτερα θα παω με το συζυγο.Μας ειπανε οτι θα μας μιλησουν για το ασφαλες σεξ.Ανυπομονω μη σας πω....

Βαρος 2.4 κιλα πανω συνολικα,πρηξιμο μηδεν αλλα.... πιεση 9-5 ρακος καθημερινα..με τα αλμυρα σπορια ζω.

Τα νεα σας!!!!

Τέλεια τα νεα σου μπραβοοο!!! Πόσον εβδομάδων εισαι;;;; εκανες ντομπλερ;;; αφου σου επιτρέπει και σεξ μια χαρααα εμας μετα τη γεννα!!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε.. Εγώ πήρα σήμερα τν επαναληπτική εξέταση καμπύλης ζαχάρου στην πρώτη είχε βγει υψηλή η πρώτη τιμή πριν τν γλυκόζη είχα 117 και τώρα στην επαναληπτική βγήκε 90 πριν τν γλυκόζη 175 στ 1 ώρα και 159 στη τελευταία μέτρηση.. Είναι όλες κοντά στ όριο... Πολύ με έχει στεναχώρησει αυτό.. Είχε καμία κάτι αντίστοιχο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε.. Εγώ πήρα σήμερα τν επαναληπτική εξέταση καμπύλης ζαχάρου στην πρώτη είχε βγει υψηλή η πρώτη τιμή πριν τν γλυκόζη είχα 117 και τώρα στην επαναληπτική βγήκε 90 πριν τν γλυκόζη 175 στ 1 ώρα και 159 στη τελευταία μέτρηση.. Είναι όλες κοντά στ όριο... Πολύ με έχει στεναχώρησει αυτό.. Είχε καμία κάτι αντίστοιχο? 

Γιατί στεναχωριέσαι κορίτσι μου? Απλά μην πέσεις με τα μούτρα στα γλυκά και πρόσεχε λίγο τη διατροφή σου!!! Οτι πρέπει να κάνουμε όλες μας δηλαδή!!!! Μη στεναχωριέσαι για χαζομαρούλες!!! Αυτά διορθώνονται!!! :)

πρίν από 11 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κορίτσια μου έκανα το ντοπλερ ολα καλά 2239 το βάρος του Κ έχει γυρίσει με το κεφάλι κατω

Μπράβο Νάντια μου!!! Παίδαρος!!! Θύμησέ μου σε ποιά εβδομάδα είσαι???

 

Εμείς κορίτσια κάναμε τα πρώτα μας ψώνια!!! Πήραμε καρότσι, παρκοκρέβατο και στρώμα και μάλλον καταλήξαμε και σε κάθισμα αυτοκινήτου, αλλά για αυτό δεν θα βιαστώ ακόμα, θα το επεξεργαστώ λίγο στο κεφάλι μου!!!! Ήρθε και ένας μάρσιπος που είχαμε παραγγείλει για τις βόλτες μας απο νωρίς νωρίς (mei thai) και πήραμε και το φουστανάκι εξόδου μας το οποίο το διάλεξε ο μπαμπας μας (ο οποίος αν και το παίζει σκληρός, είναι πολύ χαζομπαμπάς!!!)!!!!! :)

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Γιατί στεναχωριέσαι κορίτσι μου? Απλά μην πέσεις με τα μούτρα στα γλυκά και πρόσεχε λίγο τη διατροφή σου!!! Οτι πρέπει να κάνουμε όλες μας δηλαδή!!!! Μη στεναχωριέσαι για χαζομαρούλες!!! Αυτά διορθώνονται!!! :)

Μπράβο Νάντια μου!!! Παίδαρος!!! Θύμησέ μου σε ποιά εβδομάδα είσαι???

 

Εμείς κορίτσια κάναμε τα πρώτα μας ψώνια!!! Πήραμε καρότσι, παρκοκρέβατο και στρώμα και μάλλον καταλήξαμε και σε κάθισμα αυτοκινήτου, αλλά για αυτό δεν θα βιαστώ ακόμα, θα το επεξεργαστώ λίγο στο κεφάλι μου!!!! Ήρθε και ένας μάρσιπος που είχαμε παραγγείλει για τις βόλτες μας απο νωρίς νωρίς (mei thai) και πήραμε και το φουστανάκι εξόδου μας το οποίο το διάλεξε ο μπαμπας μας (ο οποίος αν και το παίζει σκληρός, είναι πολύ χαζομπαμπάς!!!)!!!!! :)

@anemoni1989 με στεναχώρησε γτ μπήκα στ ίντερνετ να διαβάσω για τ ζάχαρο κύησης κ έλεγε μέχρι και για πρόωρο τοκετό κ γενικά ότι επηρεάζει κ το έμβρυο.. Για αυτό μόνο ανησυχώ.. Επειδή βέβαια έχω ακόμα κάποιους μήνες μπροστά μου σκέφτομαι να πάω σε διατροφολόγο να το κσνω σωστά γτ μέχρι 29 Οκτώβρη που έχω τελευταία ημερομηνία έχω μέλλον...

Αααααχ τι ωραία Πως ένιωσες με τις πρώτες σου αγορές..?? Εγώ περιμένω πως κ πως να περάσουν λίγο οι μέρες κ να αρχίσω την έρευνα για τις αγορές μας.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marimarv είπε:

@anemoni1989 με στεναχώρησε γτ μπήκα στ ίντερνετ να διαβάσω για τ ζάχαρο κύησης κ έλεγε μέχρι και για πρόωρο τοκετό κ γενικά ότι επηρεάζει κ το έμβρυο.. Για αυτό μόνο ανησυχώ.. Επειδή βέβαια έχω ακόμα κάποιους μήνες μπροστά μου σκέφτομαι να πάω σε διατροφολόγο να το κσνω σωστά γτ μέχρι 29 Οκτώβρη που έχω τελευταία ημερομηνία έχω μέλλον...

Αααααχ τι ωραία Πως ένιωσες με τις πρώτες σου αγορές..?? Εγώ περιμένω πως κ πως να περάσουν λίγο οι μέρες κ να αρχίσω την έρευνα για τις αγορές μας.. 

Εγω βασικα τα πήρα γτ βρήκα πολύ καλές προσφορές (το καρότσι το πήρα 150 ευρω φθηνότερα απο την αρχικη τιμη) και το παρκοκρέβατο επίσης σε πολύ καλή προσφορά...

Εντάξει, πολύ κουλ!!! αχαχαχαχαχαα

Γενικά δεν είμαι πολύ ενθουσιωδης τύπος, απλά μ φαίνονται πολύ περίεργα όλα αυτά!!! Εγω νομίζω θα το συνειδητοποιήσω μόνο όταν γεννηθεί η μπαμπουλα μου με το καλό!!!! Αλλά ερωτεύτηκα ξανα τον άντρα μου όταν είδα πως γέλαγαν τα μάτια του την ώρα που διάλεξε το φουστανάκι!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω βασικα τα πήρα γτ βρήκα πολύ καλές προσφορές (το καρότσι το πήρα 150 ευρω φθηνότερα απο την αρχικη τιμη) και το παρκοκρέβατο επίσης σε πολύ καλή προσφορά...

Εντάξει, πολύ κουλ!!! αχαχαχαχαχαα

Γενικά δεν είμαι πολύ ενθουσιωδης τύπος, απλά μ φαίνονται πολύ περίεργα όλα αυτά!!! Εγω νομίζω θα το συνειδητοποιήσω μόνο όταν γεννηθεί η μπαμπουλα μου με το καλό!!!! Αλλά ερωτεύτηκα ξανα τον άντρα μου όταν είδα πως γέλαγαν τα μάτια του την ώρα που διάλεξε το φουστανάκι!!!!:wub:

Κ εγώ πιστεύω ότι θα νιώσω πολύ περίεργα με τέτοιες αγορές.. Μου άρεσε πολύ που ο άντρας σου διάλεξε το ρουχαλάκια εξόδου της μικρής σου κ λέω να αφήσω κ εγώ τον δικό μου να το επιλέξει.. Κ εμείς κοριτσάκι περιμένουμε... Πότε με το καλό γενας??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Marimarv είπε:

Κ εγώ πιστεύω ότι θα νιώσω πολύ περίεργα με τέτοιες αγορές.. Μου άρεσε πολύ που ο άντρας σου διάλεξε το ρουχαλάκια εξόδου της μικρής σου κ λέω να αφήσω κ εγώ τον δικό μου να το επιλέξει.. Κ εμείς κοριτσάκι περιμένουμε... Πότε με το καλό γενας??? 

Ήταν πολύ αυθόρμητο... Το είδε, μου λέει μου αρέσει αυτό θα το πάρουμε να το φορέσει όταν θα βγούμε και το πήρε!!! Δεν κοίταξε καν τιμή και όταν είδε πως είχε αρχική 30 ευρω δεν τον ενοιαξε καθόλου!!!! Εκει σου λέω τον ερωτεύτηκα ξανα!!!! (ευτυχώς το είχε σε προσφορά και το πήραμε μόνο 5 ευρώ επειδή ήταν περσινής σεζόν, γτ θα πάθαινα εγω εγκεφαλικό μετά!!! αχαχαχαχα)

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Γιατί στεναχωριέσαι κορίτσι μου? Απλά μην πέσεις με τα μούτρα στα γλυκά και πρόσεχε λίγο τη διατροφή σου!!! Οτι πρέπει να κάνουμε όλες μας δηλαδή!!!! Μη στεναχωριέσαι για χαζομαρούλες!!! Αυτά διορθώνονται!!! :)

Μπράβο Νάντια μου!!! Παίδαρος!!! Θύμησέ μου σε ποιά εβδομάδα είσαι???

 

Εμείς κορίτσια κάναμε τα πρώτα μας ψώνια!!! Πήραμε καρότσι, παρκοκρέβατο και στρώμα και μάλλον καταλήξαμε και σε κάθισμα αυτοκινήτου, αλλά για αυτό δεν θα βιαστώ ακόμα, θα το επεξεργαστώ λίγο στο κεφάλι μου!!!! Ήρθε και ένας μάρσιπος που είχαμε παραγγείλει για τις βόλτες μας απο νωρίς νωρίς (mei thai) και πήραμε και το φουστανάκι εξόδου μας το οποίο το διάλεξε ο μπαμπας μας (ο οποίος αν και το παίζει σκληρός, είναι πολύ χαζομπαμπάς!!!)!!!!! :)

Χαχαχαχαχα είναι Μέχρι να την δει Κ μετά δν θα της χαλάσει χατήρι... Είμαι 33 και 4


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...