Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      σαν να ειχα δει οτι εχεις

      μπορει να υπαρχει καποιο μικρο θεματακι,κ απλα να ησασταν πιο τυχεροι στο πρωτο

      συζητησε το με τον γιατρο σου,μετα απο δυο βιοχημικες δ ειναι κακο να κανετε καποιους βασικους ελεγχους.εφοσον το θελετε κ εσεις

      ενα σπερμοδιαγραμμα αρχικα. καποιες ορμονικες εσυ

      τα ουτρο ειναι για προγεστερονη.οποτε κ να ειχες θεμα λογικα θα το καλυψαν

      ευχομαι ολα να πανε καλα!

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Απο το πλακουντα ειναι... 31+1 ειμαι.. Ξαπλα λεει ο γιατρος...

Υπομονή ρε κορίτσι μου.... Απ' την αρχή ταλαιπωρεισαι με τον πλακούντα, αλλά τον έφαγες τον γάιδαρο. Δεν έχει συμβεί τίποτα κακό τόσους μήνες! Τώρα θα συμβεί; Τελείωσες.... πάει! Ξάπλωσε, χαλάρωσε και όλα καλά,ε; 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Mάντη μου υπομονή.. όλα μια χαρά είναι.. αφού ξέρεις το θεματάκι μην αγχώνεσαι άδικα.. λίγο έμεινε.. ένας μήνας λίγο χαλαρά κ μετά θα έχεις το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα! 

Κορίτσια τι βάσανο αυτός ο ύπνος.. μετράω κάθε μέρα τις ώρες να ξημερώσει.. χαχα.. μάλλον προετοιμαζόμαστε για τα ξενύχτια που θα ακολουθήσουν.. 

ααααα... πάνες αγοράσατε? πόσες να πάρουμε για αρχή? κ παλιές μανούλες γνώμες για μάρκες κ ποιότητες.. παράγγειλα το δείγμα που δίνουν απο τις Αγνότις αλλα μου φαίνονται ακριβούτσικες για να παίρνω αυτές.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , irinikavala είπε:

αααα... πάνες αγοράσατε? πόσες να πάρουμε για αρχή? κ παλιές μανούλες γνώμες για μάρκες κ ποιότητες.. παράγγειλα το δείγμα που δίνουν απο τις Αγνότις αλλα μου φαίνονται ακριβούτσικες για να παίρνω αυτές

Μην πάρετε μεγάλες ποσότητες για να δείτε πως θα τις δεχτεί το μωρό... Δεν χρειάζεται να είναι ακριβές για να είναι καλες. Μπορεί να του κάτσουν καλά και από άσχετη μάρκα σούπερ μάρκετ. Αυτό που πρέπει να δεις ειναι να μην του κάνει ερεθισμούς, να μην μυρίζουν και να μην έχεις διαρροές. Εντάξει μια φορά μπορεί να τύχει να ξυπνήσει βρεγμένο αλλά όχι συνέχεια!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Μάντη μου υπομονή λίγο έμεινε και θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα για τώρα απόλαυσε το κρεβάτι σου γιατί μετά δεν βλέπω να το βλέπουμε πολύ!!!! @irinikavala η αδερφή μου αυτές έπαιρνε στην μικρή της και ήταν πολύ καλες μου έχει πει και αργότερα που θα παίρνεις ποσότητες θα δεις είναι πολύ οικονομικές.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , irinikavala είπε:

Mάντη μου υπομονή.. όλα μια χαρά είναι.. αφού ξέρεις το θεματάκι μην αγχώνεσαι άδικα.. λίγο έμεινε.. ένας μήνας λίγο χαλαρά κ μετά θα έχεις το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα! 

Κορίτσια τι βάσανο αυτός ο ύπνος.. μετράω κάθε μέρα τις ώρες να ξημερώσει.. χαχα.. μάλλον προετοιμαζόμαστε για τα ξενύχτια που θα ακολουθήσουν.. 

ααααα... πάνες αγοράσατε? πόσες να πάρουμε για αρχή? κ παλιές μανούλες γνώμες για μάρκες κ ποιότητες.. παράγγειλα το δείγμα που δίνουν απο τις Αγνότις αλλα μου φαίνονται ακριβούτσικες για να παίρνω αυτές.

Καλημέρα κορίτσι μ.. Και εγώ την ίδια απορία έχω για τις πάνες.. Επίσης αυτό με τα δωρεάν δείγματα το έχω ακούσει κ από άλλες πως το ζητάς το κάνουν όλες οι εταιρίες και σε άλλα παιδικά προϊόντα ή μόνο πάνες? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.. Και εγώ την ίδια απορία έχω για τις πάνες.. Επίσης αυτό με τα δωρεάν δείγματα το έχω ακούσει κ από άλλες πως το ζητάς το κάνουν όλες οι εταιρίες και σε άλλα παιδικά προϊόντα ή μόνο πάνες? 

στην Αγνότις μπαίνεις στο σιτε κ έχει καπου για δωρεαν δείγμα. διαλέγεις νούμερο κ παραγγέλνεις. πληρώνεις μόνο μεταφορικά.δλδ για 20 πάνες που έχει πληρώνεις 5 ευρώ. απλώς δεν θέλω να πάρω παραπάνω μπας κ δεν βολέψουν.. να πάρουμέ πόσες απο κάθε νούμερο λες? pampers βλέπω ότι το Νο1 είναι απο 2-5κιλά.. ενώ το Νο2 είναι 3-6κιλά.. πόσες κ απο ποιες??? χαχα

πρίν από 7 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

@Μάντη μου υπομονή λίγο έμεινε και θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα για τώρα απόλαυσε το κρεβάτι σου γιατί μετά δεν βλέπω να το βλέπουμε πολύ!!!! @irinikavala η αδερφή μου αυτές έπαιρνε στην μικρή της και ήταν πολύ καλες μου έχει πει και αργότερα που θα παίρνεις ποσότητες θα δεις είναι πολύ οικονομικές.. 

αααα ωραία.. αφού είναι δοκιμασμένες μακάρι να μας βολέψουν. μου φαίνεται καλή εταιρεία.. θα δέιξει..

πρίν από 9 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μην πάρετε μεγάλες ποσότητες για να δείτε πως θα τις δεχτεί το μωρό... Δεν χρειάζεται να είναι ακριβές για να είναι καλες. Μπορεί να του κάτσουν καλά και από άσχετη μάρκα σούπερ μάρκετ. Αυτό που πρέπει να δεις ειναι να μην του κάνει ερεθισμούς, να μην μυρίζουν και να μην έχεις διαρροές. Εντάξει μια φορά μπορεί να τύχει να ξυπνήσει βρεγμένο αλλά όχι συνέχεια!

δηλαδή μπορεί άλλες να καθίσουν καλά κ άλλες όχι ε? αναλόγως το δερματάκι του μωρού? η κ αναλόγως το σωματάκι του? αρχικά λέω να ξεκινήσω με τις 2-3 γνωστες μάρκες κ σταδιακά να δοκιμάζω ότι βρίσκω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , irinikavala είπε:

δηλαδή μπορεί άλλες να καθίσουν καλά κ άλλες όχι ε? αναλόγως το δερματάκι του μωρού? η κ αναλόγως το σωματάκι του? αρχικά λέω να ξεκινήσω με τις 2-3 γνωστες μάρκες κ σταδιακά να δοκιμάζω ότι βρίσκω..

Ανάλογα το δερματακι του ναι... Όπως το είπες, πάρε μια συσκευασία ν1 να δεις αρχικά αν θα κάνει κάποιο ερεθισμό και μετά θα δεις τα υπόλοιπα που είπα. Και το νουμερακι καλά είναι τον πρώτο μήνα να πάρετε το 1. Το 2 είναι για 3-6 κιλά και μπορεί να πεις έλα μωρέ ένα κιλό διαφορά είναι αλλά είναι πιο μεγάλα και θα του ανοίγει πολύ τα ποδαράκια... Μόλις φτάσει το νινακια εκεί στα 4-5 κιλά αλλάζεις νούμερο και πας στο ν2. Παίζει μεγάλο ρόλο και πόσο θα γεννηθεί... Εμένα ο γιος μου είχε γεννηθεί μόλις 2200 και χρειαστηκα το ν0 γιατί το ν1 που ήταν για 2500 του ήταν μεγάλο! Μόλις πήγε 3 κιλά αλλάξαμε και πήραμε ν1.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, irinikavala είπε:

Mάντη μου υπομονή.. όλα μια χαρά είναι.. αφού ξέρεις το θεματάκι μην αγχώνεσαι άδικα.. λίγο έμεινε.. ένας μήνας λίγο χαλαρά κ μετά θα έχεις το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα! 

Κορίτσια τι βάσανο αυτός ο ύπνος.. μετράω κάθε μέρα τις ώρες να ξημερώσει.. χαχα.. μάλλον προετοιμαζόμαστε για τα ξενύχτια που θα ακολουθήσουν.. 

ααααα... πάνες αγοράσατε? πόσες να πάρουμε για αρχή? κ παλιές μανούλες γνώμες για μάρκες κ ποιότητες.. παράγγειλα το δείγμα που δίνουν απο τις Αγνότις αλλα μου φαίνονται ακριβούτσικες για να παίρνω αυτές.

Κι εγω ξυπναω πολλες φορες και δυσκολα ξανακοιμαμαι. Σημερα κατα τις 3... Οντως πρεπει να'ναι προπονηση για μετα!

Πανες πηρα libero, αλλα και pampers καλες θα ειναι λογικα. Εχει ψαξει καμια το θεμα με τις υφασματινες; ( εγω το σκεφτομαι για οταν το μωρο ειναι μεγαλυτερο, οχι απο την αρχη)

On 19/8/2018 at 8:21 ΜΜ, ada32 είπε:

Ναι να ζητησεις κ τεστ παπ εκτος απο καλλιεργεια κολπικου υγρου αν πας για φυσιολ. Τοκετο

Το μαγνήσιο το ξεκίνησα πριν 2 βδομάδες Γτ μουδιαζαν τα χερια μου. Κ παρατηρω οτι μου προκαλει διαροιες ιπως κ ο σιδηρος.αρα εξαρταται τον οργανισμο.θα ζητησω να αλλαξω μαρκα στο μσγνησιο αν ειναι  .ευχαριστω για την απαντηση

Κι εγω νομιζα οτι τεστ παπ δε γινεται σε εγκυμοσυνη...

 


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , arous είπε:

Πανες πηρα libero, αλλα και pampers καλες θα ειναι λογικα. Εχει ψαξει καμια το θεμα με τις υφασματινες; ( εγω το σκεφτομαι για οταν το μωρο ειναι μεγαλυτερο, οχι απο την αρχη)

Το έψαξα λίγο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τη χρήση τους... Δηλαδή όταν κάνει κακά τι κάνεις; Αποκλείεται να τις πλένεις έτσι με τα κακά μαζί... Επίσης καθαρίζουν καλά; Δεν ξέρω... 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2018 at 2:22 ΜΜ, Μαρία1430 είπε:

Εγω δεν εχω βρει πιο μεγαλο σε καλυψη παρα μονο στην πλατη. Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως παρω κανενα πιο ομορφο (δαντελιτσες κτλ) απο ενα αγγλικο site που ψωνιζω...

Με βαση την αυχενικη ναι 22/9 αλλα εγω υπολογιζω οτι αλλαζω μηνα καθε 26 που ειναι και η στανταρ ημερομηνια με βαση περιοδο, εμβρυομεταφορα κτλ. για να υπολογιζω το μεγιστο δλδ. Οι δικοι μου λενε οτι γυρω στις 15/10 θα εχω γεννησει. Εμενα θα μου αρεσε να γεννηθει 26/10 κι ετσι θα εχουμε λυσει και το θεμα ονομα. Οταν σκεφτομαι για νωριτερα, δεν ξερω γτ μου εχει κατσει η ημερομηνια 20/9, πριν καν μπω στον 9ο. τωρα θα δειξει τι να σου πω.

για καισαρικη θα παω μονο αν χρειαστει, ομως θα παω απο οτι μου με προγραμματισμενο τοκετο λογω των αντιπηκτικων ενεσεων που κανω

seraphine? το αγγλικο site?

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Το έψαξα λίγο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τη χρήση τους... Δηλαδή όταν κάνει κακά τι κάνεις; Αποκλείεται να τις πλένεις έτσι με τα κακά μαζί... Επίσης καθαρίζουν καλά; Δεν ξέρω... 

κι εγω που εχω μπει σε ενα τετοιο γκρουπ στο facebook, μου φαινεται οτι ειναι ολοκληρη επιστημη και αυτη τη στιγμη το μυαλο μου δε φτανει για να το καταλαβω το θεμα, τουλαχιστον αν δε με καθοδηγησει καποιος! :)


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου ευτυχώς το αιμα δείχνει να υποχωρεί βεβαια ξερω οτι αν σηκωθώ θα ξανα έρθει... οχι τιποτα το απογευμα εχω το ντομπλερ και ειναι μια ωρα δρομος με το αυτοκίνητο....

11 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Μην σκέφτεσαι αρνητικά! Δεν θα σου ερθει πάρα πολύ. Ισως να σταματαει και να επανέρχεται αλλα ως εκει. Εσυ να λες ολα θα πάνε καλά. Και θα πανε. Πααααααρα πολλες κοπελες με αίμα και χαμηλο πλακουντα γέννησαν υγιεστατα μωρακια. Είναι κάτι που συμβαινει συχνά. Απλα ρωτα τον γιατρο σου αν ειναι να κατέβεις πιο νωρίς Αθήνα, αν νομίζεις οτι ετσι δεν θα φοβασαι και θα νιωθεις περισσοτερη ασφάλεια.

Θα κανω σημερα το ντομπλερ και βλεπουμε τι θα μου πει... προσπαθω να μην κανω ασχημες σκέψεις... 

11 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Λογικο να φοβάσαι κοπελα μου.. Αλλα σκεψου πως πλεον οτι και να γίνει το μωράκι σου είναι ασφαλές (αν και είμαι σίγουρη πως θα γεννηθεί και τελειομηνο)!!! Ελαχιστες βδομαδες εμειναν! Σε 4 βδομαδες μπαίνεις στο μηνα σου!!! 

Αχ αυτο παρακαλαω να μπω εστω και μια μερα στο μηνα μ και μετα ας βγει... 

11 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Είναι πολύ χαμηλός ο πλακούντας σου??? 

Δεν ειναι επιπωματικος αλλα ειναι χαμηλά δεν εχω κανει κολπικο λογο του αιματος και δεν ξερουμε ποσο ακριβως κλείνει το τράχηλο...

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Υπομονή ρε κορίτσι μου.... Απ' την αρχή ταλαιπωρεισαι με τον πλακούντα, αλλά τον έφαγες τον γάιδαρο. Δεν έχει συμβεί τίποτα κακό τόσους μήνες! Τώρα θα συμβεί; Τελείωσες.... πάει! Ξάπλωσε, χαλάρωσε και όλα καλά,ε; 

Αυτο σκέφτομαι οτι τοσους μηνες με ξαπλα πηγαν ολα καλα αρα θα πανε και τωρα ολα καλα... αλλα μολις δω το κοκκινο με πιανει ενα σφίξιμο... ενας μηνας εμεινε για να μπω στον 9ο θα κάτσω ξαπλα εντελως και η παναγια να βαλει το χερι της να πανε ολα καλα...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Πως μου ειστε? Με ειδοποιησαν απο τα λ..ω οτι εχουν ολα τα πραγματα που παρηγγειλα ετοιμα, κατεθεσα τα υπολοιπα χρηματα και θα μου τα στειλουν. Οποτε αν τα στειλουν αυριο ισως τα παραλαβω το Σαββατο αλλιως αρχες της επομενης εβδομαδας!!! Ανυπομονω να τα τακτοποιησω και να δω τι μου λειπει για να ψωνισουμε την αλλη εβδομαδα που θα κατεβουμε ΑΘηνα. Σιγουρα θα χρειαστω ενα καλο θερμος. Εχει καμια να προτεινει καποιο συγκεκριμενο?

Διαβαζω τις αποψεις σας για τις πανες, οπως και για τα αφρολουτρα κτλ  κραταω εντυπωσεις, εχω μιλησει με τη μαμα μου για το τι πιστευει, θα μιλησω και με τη μαια και μεσα στο Σεπτεμβρη θα κανω καποια παραγγελια.

@Μάντη μου πως εισαι σημερα? λιγη υπομονη, το μπεμπακι σου ειναι μια χαρα και ισως ανυπομονει να σε συναντησει...

@arous το figleaves λεω εγω και ειδα και το motherhood . Θα ψαξω κι αυτο που εγραψες εσυ... εχεις ψωνισει ειναι καλο?

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!!! Πως μου ειστε? Με ειδοποιησαν απο τα λ..ω οτι εχουν ολα τα πραγματα που παρηγγειλα ετοιμα, κατεθεσα τα υπολοιπα χρηματα και θα μου τα στειλουν. Οποτε αν τα στειλουν αυριο ισως τα παραλαβω το Σαββατο αλλιως αρχες της επομενης εβδομαδας!!! Ανυπομονω να τα τακτοποιησω και να δω τι μου λειπει για να ψωνισουμε την αλλη εβδομαδα που θα κατεβουμε ΑΘηνα. Σιγουρα θα χρειαστω ενα καλο θερμος. Εχει καμια να προτεινει καποιο συγκεκριμενο?

Διαβαζω τις αποψεις σας για τις πανες, οπως και για τα αφρολουτρα κτλ  κραταω εντυπωσεις, εχω μιλησει με τη μαμα μου για το τι πιστευει, θα μιλησω και με τη μαια και μεσα στο Σεπτεμβρη θα κανω καποια παραγγελια.

@Μάντη μου πως εισαι σημερα? λιγη υπομονη, το μπεμπακι σου ειναι μια χαρα και ισως ανυπομονει να σε συναντησει...

@arous το figleaves λεω εγω. Θα ψαξω κι αυτο που εγραψες εσυ... εχεις ψωνισει ειναι καλο?

Καλημερα Μαράκι! Εχω λιγα πονακια αλλα απο κοκκινο αιμα παω καλα δεν εχω... ελπιζω να μην ερθει παλι με τη διαδρομή που θα κανω το απόγευμα αν και ειμαι σιγουρη μολις σηκωθω απο το κρεβάτι θα ερθει παλι:? 

Αντε καλοριζικα να ειναι τα πραγματακια του!!! Περιμένεις το καροτσι και κούνια;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα Μαράκι! Εχω λιγα πονακια αλλα απο κοκκινο αιμα παω καλα δεν εχω... ελπιζω να μην ερθει παλι με τη διαδρομή που θα κανω το απόγευμα αν και ειμαι σιγουρη μολις σηκωθω απο το κρεβάτι θα ερθει παλι:? 

Αντε καλοριζικα να ειναι τα πραγματακια του!!! Περιμένεις το καροτσι και κούνια;;;

Θα περιμενω με αγωνια τα νεοτερα σου... μην προκαταβαλεσαι αρνητικα. Να σκεφτεσαι οτι η διαδρομη θα ειναι ομορφη γτ θα δεις τον ερωτα σου!!!

περιμενω καροτσι, κουνια, στρωμα, καθισματακι αυτοκινητου, κουνουπιερα, παντα, σελτεδακι, αποστειρωτη, θερμαντηρα, μπανακι, νεσεσέρ και κατι σεντονακια να ειναι ασορτι με το παντα και καποια μικροπραγματακια νομιζω


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ευτυχώς το αιμα δείχνει να υποχωρεί βεβαια ξερω οτι αν σηκωθώ θα ξανα έρθει... οχι τιποτα το απογευμα εχω το ντομπλερ και ειναι μια ωρα δρομος με το αυτοκίνητο....

Θα κανω σημερα το ντομπλερ και βλεπουμε τι θα μου πει... προσπαθω να μην κανω ασχημες σκέψεις... 

Αχ αυτο παρακαλαω να μπω εστω και μια μερα στο μηνα μ και μετα ας βγει... 

Δεν ειναι επιπωματικος αλλα ειναι χαμηλά δεν εχω κανει κολπικο λογο του αιματος και δεν ξερουμε ποσο ακριβως κλείνει το τράχηλο...

Αυτο σκέφτομαι οτι τοσους μηνες με ξαπλα πηγαν ολα καλα αρα θα πανε και τωρα ολα καλα... αλλα μολις δω το κοκκινο με πιανει ενα σφίξιμο... ενας μηνας εμεινε για να μπω στον 9ο θα κάτσω ξαπλα εντελως και η παναγια να βαλει το χερι της να πανε ολα καλα...

Κατάλαβα.. Μην αγχώνεσαι είναι το τελευταίο που χρειάζεσαι τώρα κ εγώ χαμηλό πλακούντα είχα αλλά στ πορεία έδειξε να ανεβαίνει κάπως το πρώτο διάστημα ο γιατρός μου με είχε σχεδόν κρεβάτι μόνο για τα βασικά μου είχε πει να σηκώνομαι οπότε κάνε κ εσύ τώρα αυτό που λένε οι γιατροί και όλα θα πάνε μια χαρά ξεκουράσω και μην σε νοιάζει τίποτα πέραν από αυτό... 

2 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

στην Αγνότις μπαίνεις στο σιτε κ έχει καπου για δωρεαν δείγμα. διαλέγεις νούμερο κ παραγγέλνεις. πληρώνεις μόνο μεταφορικά.δλδ για 20 πάνες που έχει πληρώνεις 5 ευρώ. απλώς δεν θέλω να πάρω παραπάνω μπας κ δεν βολέψουν.. να πάρουμέ πόσες απο κάθε νούμερο λες? pampers βλέπω ότι το Νο1 είναι απο 2-5κιλά.. ενώ το Νο2 είναι 3-6κιλά.. πόσες κ απο ποιες??? χαχα

αααα ωραία.. αφού είναι δοκιμασμένες μακάρι να μας βολέψουν. μου φαίνεται καλή εταιρεία.. θα δέιξει..

δηλαδή μπορεί άλλες να καθίσουν καλά κ άλλες όχι ε? αναλόγως το δερματάκι του μωρού? η κ αναλόγως το σωματάκι του? αρχικά λέω να ξεκινήσω με τις 2-3 γνωστες μάρκες κ σταδιακά να δοκιμάζω ότι βρίσκω..

Χάχαχα δύσκολη η αγορά της πάνας.. Εμένα με έχουν τρελάνει άλλοι μου λένε έπρεπε να είχες ήδη αγοράσει πάνες για να έχεις απόθεμα άλλοι μου λένε μην πάρεις ακόμα γτ δεν χρειάζεται να έχεις πολλές πριν ακόμα γεννηθεί το μωρό θα πάρεις μόνο 2 πακέτα βασικά και εγώωωωω δεν ξέρω τι να κανωωωω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...