Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εχει καμια προαισθημα για το ποτε θα γεννήσει? 

Εγώ νιώθω πως θα είναι γύρω στις 15/10, μια εβδομάδα πριν την ΠΗΤ!! Την έχω πολύ στο μυαλό μου αυτή την ημερομηνία!

Σκέφτομαι ομως κ την 28/10, 6 μέρες μετά την ΠΗΤ ! Για να δούμε!!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σήμερα με το που ξύπνησα λέω φτάνει ο καιρός μπέμπα μου να σε πάρω αγκαλίτσα!!! Εγώ πιστεύω ότι αρχές Οκτωβρίου θα γεννησω και θα ήθελα πολύ να ήταν 1 Οκτωβρίου που έχουμε επέτειο γάμου κλείνουμε 2 χρόνια παντρεμένοι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σήμερα με το που ξύπνησα λέω φτάνει ο καιρός μπέμπα μου να σε πάρω αγκαλίτσα!!! Εγώ πιστεύω ότι αρχές Οκτωβρίου θα γεννησω και θα ήθελα πολύ να ήταν 1 Οκτωβρίου που έχουμε επέτειο γάμου κλείνουμε 2 χρόνια παντρεμένοι!!! 

Καλημερα!!!! Το καλύτερο δωρο και η καλύτερη υπενθυμιση επετειου θα ειναι αυτη!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σήμερα με το που ξύπνησα λέω φτάνει ο καιρός μπέμπα μου να σε πάρω αγκαλίτσα!!! Εγώ πιστεύω ότι αρχές Οκτωβρίου θα γεννησω και θα ήθελα πολύ να ήταν 1 Οκτωβρίου που έχουμε επέτειο γάμου κλείνουμε 2 χρόνια παντρεμένοι!!! 

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι εύχομαι κοριτσακι μου! Το καλύτερο θα ήταν! Δεν θα έχει ποτέ τη δικαιολογία ότι ξέχασε την ημερομηνία της επετείου σας!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημερα!!!! Το καλύτερο δωρο και η καλύτερη υπενθυμιση επετειου θα ειναι αυτη!!!! 

Ναι το ξέρω θα έχουμε διπλή γιορτή!!! 

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι εύχομαι κοριτσακι μου! Το καλύτερο θα ήταν! Δεν θα έχει ποτέ τη δικαιολογία ότι ξέχασε την ημερομηνία της επετείου σας!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου όμορφο!! Δόξα τον Θεό ευτυχώς είναι πρώτη του μήνα οπότε το θυμάται!!! Του είπα φέτος θέλω δώρο κολιέ που να λέει μαμά η να είναι 3 ανθρωπάκια εγώ αυτός και η μπέμπα!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ρομαντικό θα ήταν να πέσει η γεννηση στην επέτειο σας!!!

Και μένα πάντως η μικρή αλλάζει ακόμα θέση και ελπίζω τώρα που θα πάω την Τετάρτη να έχει κάτσει με το κεφάλι κάτω και να μην ξαναλλαξει...


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως περάσατε το βραδυ σας;;;; εγω δεν εκλεισα ματι! Ειχα υπερένταση λιγο κοιμήθηκα τα ξημερώματα!

Καλημέρα Μάντη μου.. Κ εγώ περίεργα ήμουν χθες το βράδυ.. Δυσκολεύομαι τόσο πολύ στον ύπνο πλέον όταν αλλάζω πλευρό ειδικά νιώθω την κοιλιά μου να σφίγγεται και τραβήγματα.. Πολύ δύσκολο.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα Μάντη μου.. Κ εγώ περίεργα ήμουν χθες το βράδυ.. Δυσκολεύομαι τόσο πολύ στον ύπνο πλέον όταν αλλάζω πλευρό ειδικά νιώθω την κοιλιά μου να σφίγγεται και τραβήγματα.. Πολύ δύσκολο.. 

Και εγώ μια απ τα ιδια! Βεβαια η σωτηρία μου ηταν το μαξιλαρι θηλασμου που εχω ειναι τεράστιο και με ξεκουράζει!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Μάντη είπε:

Και εγώ μια απ τα ιδια! Βεβαια η σωτηρία μου ηταν το μαξιλαρι θηλασμου που εχω ειναι τεράστιο και με ξεκουράζει!!!

κγω δυσκολο βράδυ.. 5 φορές τουαλετα και δεν με άφηνε και πολύ ώρα στο πλάι...κλωτσουσε τα πλευρά μου..οπότε συνέχεια άλλαζα πλευρά..σωτήριο το μαξιλάρι Μαντη μου,  το πήρα κγω έτσι τεράστιο, αλλιώς δε θα την έβγαζα στο κρεβάτι.. Επίσης κορίτσια, αρκετά κολπικα υγρά.. συν το ουτροτζεσταν...συνέχεια αλλάζω εσώρουχα..μερα νύχτα!!

@Marimarv εμένα πετρωνει ότάν ξαπλώνω ανάσκελα.. και νιώθω να με τραβάει κατά μήκος κάτω από οφαλο..οπότε αναγκαστικά μόνο πλάι..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, bella32 είπε:

κγω δυσκολο βράδυ.. 5 φορές τουαλετα και δεν με άφηνε και πολύ ώρα στο πλάι...κλωτσουσε τα πλευρά μου..οπότε συνέχεια άλλαζα πλευρά..σωτήριο το μαξιλάρι Μαντη μου,  το πήρα κγω έτσι τεράστιο, αλλιώς δε θα την έβγαζα στο κρεβάτι.. Επίσης κορίτσια, αρκετά κολπικα υγρά.. συν το ουτροτζεσταν...συνέχεια αλλάζω εσώρουχα..μερα νύχτα!!

@Marimarv εμένα πετρωνει ότάν ξαπλώνω ανάσκελα.. και νιώθω να με τραβάει κατά μήκος κάτω από οφαλο..οπότε αναγκαστικά μόνο πλάι..

Και εγω εχω πολλα υγρα!!! Τι ζεστη ειναι και αυτη που εχει δεν αντεχω αλλοοο! Και δεν εχει και κλιματιστικο εδώ που μένω...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bella32 είπε:

κγω δυσκολο βράδυ.. 5 φορές τουαλετα και δεν με άφηνε και πολύ ώρα στο πλάι...κλωτσουσε τα πλευρά μου..οπότε συνέχεια άλλαζα πλευρά..σωτήριο το μαξιλάρι Μαντη μου,  το πήρα κγω έτσι τεράστιο, αλλιώς δε θα την έβγαζα στο κρεβάτι.. Επίσης κορίτσια, αρκετά κολπικα υγρά.. συν το ουτροτζεσταν...συνέχεια αλλάζω εσώρουχα..μερα νύχτα!!

@Marimarv εμένα πετρωνει ότάν ξαπλώνω ανάσκελα.. και νιώθω να με τραβάει κατά μήκος κάτω από οφαλο..οπότε αναγκαστικά μόνο πλάι..

Ναι κ εγώ μόνο πλάι αλλά και με πολλά μαξιλάρια.. Είχα πάρει κ εγώ ένα από αυτά τα μαξιλάρια αλλά δεν μου βγήκε πολύ καλό τελικά γτ δεν είναι τόσο μεγάλο όσο ήθελα είναι αρκετά λεπτό.. Επίσης εμένα έχουν σταματήσει τα πολλά υγρά τις τελευταίες μέρες έχω αλλά όχι όπως πριν που άλλαζα 5 φορές την μέρα.. Σήμερα βέβαια εδώ και 1 ώρα έχω αρχίσει να πονάω χαμηλά σαν πονακια περιόδου τραβήγματα δεν ξέρω αν είναι συσπάσεις αλλά είναι αρκετά έντονα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι κ εγώ μόνο πλάι αλλά και με πολλά μαξιλάρια.. Είχα πάρει κ εγώ ένα από αυτά τα μαξιλάρια αλλά δεν μου βγήκε πολύ καλό τελικά γτ δεν είναι τόσο μεγάλο όσο ήθελα είναι αρκετά λεπτό.. Επίσης εμένα έχουν σταματήσει τα πολλά υγρά τις τελευταίες μέρες έχω αλλά όχι όπως πριν που άλλαζα 5 φορές την μέρα.. Σήμερα βέβαια εδώ και 1 ώρα έχω αρχίσει να πονάω χαμηλά σαν πονακια περιόδου τραβήγματα δεν ξέρω αν είναι συσπάσεις αλλά είναι αρκετά έντονα.. 

Δεν πιστευω να εκανες κατι κ να κουράστηκες;;; παρε ενα τηλ το γιατρό σου αν επιμένει... άσχετο μεσα σε μια εβδομάδα η μια μ πλευρα γεμισε ραγάδες σοκ επαθα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν πιστευω να εκανες κατι κ να κουράστηκες;;; παρε ενα τηλ το γιατρό σου αν επιμένει... άσχετο μεσα σε μια εβδομάδα η μια μ πλευρα γεμισε ραγάδες σοκ επαθα!

Βάζεις κρεμουλα?? Εγω ευτυχως δεν έβγαλα καθόλου ραγαδες με το bio oil και με τις ενυδατικες που αλοιφομαι! 

 

πρίν από 11 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι κ εγώ μόνο πλάι αλλά και με πολλά μαξιλάρια.. Είχα πάρει κ εγώ ένα από αυτά τα μαξιλάρια αλλά δεν μου βγήκε πολύ καλό τελικά γτ δεν είναι τόσο μεγάλο όσο ήθελα είναι αρκετά λεπτό.. Επίσης εμένα έχουν σταματήσει τα πολλά υγρά τις τελευταίες μέρες έχω αλλά όχι όπως πριν που άλλαζα 5 φορές την μέρα.. Σήμερα βέβαια εδώ και 1 ώρα έχω αρχίσει να πονάω χαμηλά σαν πονακια περιόδου τραβήγματα δεν ξέρω αν είναι συσπάσεις αλλά είναι αρκετά έντονα.. 

Παρε τη γιατρο σου αν ειναι εντονα ή συχνα!! Λεε να μας κανεις την έκπληξη?? :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν πιστευω να εκανες κατι κ να κουράστηκες;;; παρε ενα τηλ το γιατρό σου αν επιμένει... άσχετο μεσα σε μια εβδομάδα η μια μ πλευρα γεμισε ραγάδες σοκ επαθα!

Όχι όχι δεν έκανα τίποτα απολύτως ειδικά σήμερα όλη μετά στ κρεβάτι ήμουν.. Ξαφνικά με έπιασαν τώρα.. Ο γιατρος μου θα μου πει να πάω νοσοκομείο σίγουρα για να με δουν στ μηχάνημα οπότε εάν δω ότι συνεχίζει θα πάω κατευθείαν εκεί.. Βάζεις κρέμες και λάδια?? 

Just now, anemoni1989 είπε:

Βάζεις κρεμουλα?? Εγω ευτυχως δεν έβγαλα καθόλου ραγαδες με το bio oil και με τις ενυδατικες που αλοιφομαι! 

 

Παρε τη γιατρο σου αν ειναι εντονα ή συχνα!! Λεε να μας κανεις την έκπληξη?? :)

Ωχ ελπίζω όχι γτ είναι νωρίς ακόμα.. Πρέπει να μπω έστω στν μήνα μου.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...