Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

να πας κορίτσι μου,  κ ας σε κρατήσουν αν χρειαστεί,  να μπει ο μήνας! ψυχραιμια! να μας ενημερώσεις! όλα καλά θα πάνε 

Ναι κορίτσι μου θα πάω να μου φύγει και το άγχος και θα σας πω.. Σας ευχαριστώ πολύ όλες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, Marimarv είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθεί λίγο.. Σκέφτομαι κ ότι ίσως με κρατήσουν πάλι εκεί.. Ακόμα και αν δεν είναι συσπάσεις ίσως με κρατήσουν έτσι κ αλλιώς για να με παρακολουθούν.. Πφφφ πάλι τα ίδια.. 

Όχι όχι αυτή είναι ιδιώτης.. Δεν ήθελα να με παρακολουθούν μόνο του δημοσίου οπότε είχα και γιατρό έξω που με έβλεπε πιο συστηματικά.. 

Δεν πειραζει και να σε κρατησουν θα ειναι για καλο...ξερω οτι ειναι δυσκολο να εισαι μεσα αλλα  και εμενα αν με βαζαν μεσα θα ένιωθα περισσότερη ασφάλεια... περιμένουμε νεα σου...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω καλα τα παμε ολες!!! Οι μανούλες Οκτωβρίου να μετονομαστουν σε ταλαιπωρημενες μανουλες!!!!! 

Ασχετο εχετε ολες υγρό στο στήθος;;;; εγω ακομα δεν εχω κατι...

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα τώρα από νοσοκομείο.. Δεν ήταν ο δικός μου γιατρός εκεί με κοίταξε ένας άλλος ήταν συσπάσεις όχι τόσο ανησυχητικες απ ότι μου είπε δεν μου μίλησε καθόλου για εισαγωγή μόνο ξεκούραση και κρεβάτι τα κλασικά και να συνεχίσω ότι μου έχει πει η γιατρός μου.. Από την ώρα που περίμενα εκεί είχα αρχίσει βέβαια να νιώθω καλύτερα κ τώρα έχουν περάσει αλλά έτσι κ αλλιώς αύριο έχω το κανονισμένο ραντεβού με την γιατρό μου όποτε θα μου πει καλύτερα.. Μου είπε βέβαια εάν αρχίσουν πάλι να ξανά πάω αμέσως 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Μάντη είπε:

Βλεπω καλα τα παμε ολες!!! Οι μανούλες Οκτωβρίου να μετονομαστουν σε ταλαιπωρημενες μανουλες!!!!! 

Ασχετο εχετε ολες υγρό στο στήθος;;;; εγω ακομα δεν εχω κατι...

Σήμερα που έκανα μπάνιο και παρατήρησα τις θηλές μου είδα ότι είχε ξεραθεί υγρό και έπρεπε να το καθαρίσω για να ανοίξει η περιοχή. πρώτη φορά είδα κάτι τέτοιο και στην αρχή τρομαξα λιγάκι 

πρίν από 23 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια γύρισα τώρα από νοσοκομείο.. Δεν ήταν ο δικός μου γιατρός εκεί με κοίταξε ένας άλλος ήταν συσπάσεις όχι τόσο ανησυχητικες απ ότι μου είπε δεν μου μίλησε καθόλου για εισαγωγή μόνο ξεκούραση και κρεβάτι τα κλασικά και να συνεχίσω ότι μου έχει πει η γιατρός μου.. Από την ώρα που περίμενα εκεί είχα αρχίσει βέβαια να νιώθω καλύτερα κ τώρα έχουν περάσει αλλά έτσι κ αλλιώς αύριο έχω το κανονισμένο ραντεβού με την γιατρό μου όποτε θα μου πει καλύτερα.. Μου είπε βέβαια εάν αρχίσουν πάλι να ξανά πάω αμέσως 

οπότε συνεχίζεις ξάπλα κορίτσι μου.. εύχομαι να μη σε ξαναπάρουν. αύριο θα τα δεις καλύτερα με τη γιατρό σου. ξέρεις τι ήθελα να σε ρωτήσω; είχες κάνει ενέσεις κορτιζόνης, σωστά; αυτές πόση χρονική ισχύ έχουν; δλδ είσαι καλυμμένη πχ για 2 βδομάδες; χρειάζεται να ξαναγίνουν; σου είπαν κάτι παραπάνω;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια γύρισα τώρα από νοσοκομείο.. Δεν ήταν ο δικός μου γιατρός εκεί με κοίταξε ένας άλλος ήταν συσπάσεις όχι τόσο ανησυχητικες απ ότι μου είπε δεν μου μίλησε καθόλου για εισαγωγή μόνο ξεκούραση και κρεβάτι τα κλασικά και να συνεχίσω ότι μου έχει πει η γιατρός μου.. Από την ώρα που περίμενα εκεί είχα αρχίσει βέβαια να νιώθω καλύτερα κ τώρα έχουν περάσει αλλά έτσι κ αλλιώς αύριο έχω το κανονισμένο ραντεβού με την γιατρό μου όποτε θα μου πει καλύτερα.. Μου είπε βέβαια εάν αρχίσουν πάλι να ξανά πάω αμέσως 

Ευτυχως ολα καλα!!! Αυριο ο γιατρος σου θα σου πει και καλύτερα!!! 

πρίν από 41 λεπτά , Μάντη είπε:

Βλεπω καλα τα παμε ολες!!! Οι μανούλες Οκτωβρίου να μετονομαστουν σε ταλαιπωρημενες μανουλες!!!!! 

Ασχετο εχετε ολες υγρό στο στήθος;;;; εγω ακομα δεν εχω κατι...

Ουτε εγω εχω κάτι!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , bella32 είπε:

Σήμερα που έκανα μπάνιο και παρατήρησα τις θηλές μου είδα ότι είχε ξεραθεί υγρό και έπρεπε να το καθαρίσω για να ανοίξει η περιοχή. πρώτη φορά είδα κάτι τέτοιο και στην αρχή τρομαξα λιγάκι 

οπότε συνεχίζεις ξάπλα κορίτσι μου.. εύχομαι να μη σε ξαναπάρουν. αύριο θα τα δεις καλύτερα με τη γιατρό σου. ξέρεις τι ήθελα να σε ρωτήσω; είχες κάνει ενέσεις κορτιζόνης, σωστά; αυτές πόση χρονική ισχύ έχουν; δλδ είσαι καλυμμένη πχ για 2 βδομάδες; χρειάζεται να ξαναγίνουν; σου είπαν κάτι παραπάνω;

Ναι κορίτσι μου έχω ξαπλώσει τώρα αν κ όλη μέρα δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως ξαφνικά με έπιασε.. Εμένα μου έκαναν 2 ενέσεις αλλά διπλή δόση την κάθε φορά 4 ενέσεις δλδ.. Όταν τους ρώτησα εάν είναι θα χρειαστώ κ άλλη μου είπαν ότι δεν κάνουν πιο πολλές από αυτές που έκανα εγώ 4 είναι αρκετές.. Δεν μου είπαν κάτι άλλο όμως για διάρκεια κ τέτοια.. 

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ευτυχως ολα καλα!!! Αυριο ο γιατρος σου θα σου πει και καλύτερα!!! 

Ουτε εγω εχω κάτι!!! 

Ναι ναι αύριο θα μιλήσω με την δική μου γιατρό να δω τι θα μου πει.. Ευτυχώς τώρα δεν τα νιώθω άλλο αυτά τα πονακια πέρασαν από την ώρα που περίμενα εκεί.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , bella32 είπε:

Σήμερα που έκανα μπάνιο και παρατήρησα τις θηλές μου είδα ότι είχε ξεραθεί υγρό και έπρεπε να το καθαρίσω για να ανοίξει η περιοχή. πρώτη φορά είδα κάτι τέτοιο και στην αρχή τρομαξα λιγάκι 

οπότε συνεχίζεις ξάπλα κορίτσι μου.. εύχομαι να μη σε ξαναπάρουν. αύριο θα τα δεις καλύτερα με τη γιατρό σου. ξέρεις τι ήθελα να σε ρωτήσω; είχες κάνει ενέσεις κορτιζόνης, σωστά; αυτές πόση χρονική ισχύ έχουν; δλδ είσαι καλυμμένη πχ για 2 βδομάδες; χρειάζεται να ξαναγίνουν; σου είπαν κάτι παραπάνω;

Εγω μερικες φορες απο περιέργεια ζουλιξα τη θηλή αλλα δεν ειδα κατι...

πρίν από 29 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ευτυχως ολα καλα!!! Αυριο ο γιατρος σου θα σου πει και καλύτερα!!! 

Ουτε εγω εχω κάτι!!! 

Αρα δεν ειμαι η μόνη! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγω μερικες φορες απο περιέργεια ζουλιξα τη θηλή αλλα δεν ειδα κατι...

Αρα δεν ειμαι η μόνη! 

μωρέ λες να είναι τπτ άλλο; γτ ήταν πολύ ξερο..θα ρωτήσω το γιατρό την Τρίτη..

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια με έχουν πιάσει έντονοι πόνοι στην μέση.. Έχω φρικάρει με αφήνει και με πιάνει! 

Μη φοβάσαι... Εδω που έχουμε φτάσει ειναι λογικες τετοιες ενοχλησεις... Εχεις και πονους περιοδου??? Αυτοι οι πονοι ειναι τακτικοι??? Τους χρονομετρας? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Αχ ναι! Έχω και εγώ ένα που μου το έκανε δώρο ο άντρας μου την πρώτη μας Πρωτοχρονιά με τον μεγάλο μου γιο που είναι ένα αγοράκι και κρατάει πίσω με τα χεράκια του μια καρδούλα! Φέτος θα πάρω καινούριο με 2 αγοράκια!!!!

Τέλεια να πάρεις είναι πολύ όμορφα!!! 

πρίν από 59 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μη φοβάσαι... Εδω που έχουμε φτάσει ειναι λογικες τετοιες ενοχλησεις... Εχεις και πονους περιοδου??? Αυτοι οι πονοι ειναι τακτικοι??? Τους χρονομετρας? 

Εντάξει μου πέρασαν αλλά στην αρχή λίγο με πιάσε ένας φόβος πήρα την μαία και μου είπε ότι σιγά σιγά θα έχω τέτοιους πόνους αλλά οι πόνοι της γέννας χτυπάνε και κοιλιά μου είπε σύγχρονος θα την νιώθω να πετρωνει και να γίνετε τσίτα! 

πρίν από 41 λεπτά , Μάντη είπε:

Πως εισαι;;;

Καλύτερα κοριτσάκι μου πέρασαν ευτυχώς!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Τέλεια να πάρεις είναι πολύ όμορφα!!! 

Εντάξει μου πέρασαν αλλά στην αρχή λίγο με πιάσε ένας φόβος πήρα την μαία και μου είπε ότι σιγά σιγά θα έχω τέτοιους πόνους αλλά οι πόνοι της γέννας χτυπάνε και κοιλιά μου είπε σύγχρονος θα την νιώθω να πετρωνει και να γίνετε τσίτα! 

Καλύτερα κοριτσάκι μου πέρασαν ευτυχώς!! 

Οπότε λαθις συναγερμός!!! Να σου πω, στιγμιαία σκεφτηκα πως θα σκασει μυτη η μπουμπου σου!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...