Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

2 hours ago, eamo said:

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

Να σου ζήσει το ζουζούνι!!! Γερο και καλότυχο να ναι και συ εύχομαι να αναρρώσεις σύντομα και να πάνε όλα καλά με το θηλασμό!

@Marimarv δεν θα καταλάβεις για ποτε θα περάσει η βδομάδα, οποτε υπομονή καλο μου και όλα θα πάνε καλά!

  • Μου αρέσει 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

@eamo να σου ζησει! Ποτε βγαινει με το καλο; Πως γεννησες τελικα; Πες μας λεπτομερειες μολις μπορεσεις. Καλοτυχο και υγιες παντα!

@Marimarv καλυτερα μεσα και σιγουρη! Μια εβδομαδα ειναι, θα περασει και μετα θα λες αντε να βγει! Να πανε ολα καλα

Εγω κοριτσια ειμαι σα ζομπι. Τρομερες καουρες και δεν μπορω να κοιμηθω εξαιτιας τους.... κατα τ´αλλα ασκησουσες με τη μπαλα και ροφηματα για να γεννησουμε φυσιολογικα πιο νωρις, πριν γινει ο μικρος θρεφταρι...

Ναι κορίτσι μου έτσι κ αλλιώς από τις τόσες φορές τώρα συνήθισα χαχαχα

πρίν από 31 λεπτά , Nightwish είπε:

Να σου ζήσει το ζουζούνι!!! Γερο και καλότυχο να ναι και συ εύχομαι να αναρρώσεις σύντομα και να πάνε όλα καλά με το θηλασμό!

@Marinara δεν θα καταλάβεις για ποτε θα περάσει η βδομάδα, οποτε υπομονή καλο μου και όλα θα πάνε καλά!

Ναι κορίτσι μου άλλωστε λίγο έμεινε σε όλες μας.. 

Link to comment
Share on other sites

29zina7777      28/8     ΑΓΟΡΑΚΙ!!   2370 γρ.

ναντια δε          14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!   2700γρ. 

arous                 30/9         ****         2ο     Λητώ

41ZiliHer           3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

32irinikavala     6/10     κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

melina92           6/10      αγοράκι    1o

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo             21/09   ΑΓΟΡΑΚΙ!!   2600γρ.

SwimmingMom6/10                         1o

34Μαρθα Κ       10/10   κοριτσάκι  1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119   14/10    αγοράκι     1o

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη            21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι  1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430    22/10    αγοράκι    1ο    Ιασώ-Αθήνα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                  26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

Marimarv            29/10   κοριτσάκι   1ο

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

bella32                 4/11    αγοράκι      1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Με το καλό και τα υπόλοιπα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάτι παίζει με το νοσοκομείο δεν εξηγείται αλλιώς το ζάχαρο μου πάλι στα ύψη.. 139 με ψητό κοτόπουλο και βραστό μπρόκολο.. Με αυτό άλλες φορές μέχρι 110 έχει φτάσει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια κάτι παίζει με το νοσοκομείο δεν εξηγείται αλλιώς το ζάχαρο μου πάλι στα ύψη.. 139 με ψητό κοτόπουλο και βραστό μπρόκολο.. Με αυτό άλλες φορές μέχρι 110 έχει φτάσει...

με το δικό σου μηχανάκι κάνεις μέτρηση ε; 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια κάτι παίζει με το νοσοκομείο δεν εξηγείται αλλιώς το ζάχαρο μου πάλι στα ύψη.. 139 με ψητό κοτόπουλο και βραστό μπρόκολο.. Με αυτό άλλες φορές μέχρι 110 έχει φτάσει...

Να ξερεις πως και τ αγχος παίζει ρολο σ αύξηση τ σακχαρου... Επισης, μετριεσαι με τ δικο σ μηχανακι??? 

Κοριτσια, τα κορίτσια που εχουν καιρό να μας γραψουν, μηπως να τα βγαζαμε απο τ πινακακι??? Η να τις κρατησουμε μέχρι τελους..??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να ξερεις πως και τ αγχος παίζει ρολο σ αύξηση τ σακχαρου... Επισης, μετριεσαι με τ δικο σ μηχανακι??? 

Κοριτσια, τα κορίτσια που εχουν καιρό να μας γραψουν, μηπως να τα βγαζαμε απο τ πινακακι??? Η να τις κρατησουμε μέχρι τελους..??? 

Εγω λεω να κανουμε ενα ταγκ στα κοριτσια να μας πουν τα νεα τους και αν καποια δεν απαντήσουν τοτε να τα βγαλουμε για να ειναι ποιο ξεκάθαρο!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, eamo είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

Να σου ζησει το μωρακι σου!!! Καλοτυχο και υγιες και εσυ γερη να το φροντιζεις! Ολα να πανε καλα και να πατε γρηγορα σπιτακι σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγω λεω να κανουμε ενα ταγκ στα κοριτσια να μας πουν τα νεα τους και αν καποια δεν απαντήσουν τοτε να τα βγαλουμε για να ειναι ποιο ξεκάθαρο!

στο μυαλό μου εισαι!!! Ηταν η επόμενη πρότασή μου!!!

 

Κορίτσια τί κάνετε? Πού είστε? Γεννήσατε, περιμένετε.... σε τί φάση είστε???

@ZiliHer @melina92  @Nightwish  @SwimmingMom  @Χριστίνα2119  @Βικτώρια1987  @Μαρία1430  @depyfr



@Nightwish  sorry!!! εσυ μπήκες εκ παραδρομης!!!! αχαχαχχαχχαχχαχχα

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bella32 είπε:

με το δικό σου μηχανάκι κάνεις μέτρηση ε; 

@anemoni1989 ναι ναι κορίτσια με το δικό μου.. Αλλά γενικά δεν είμαι καθόλου αγχωμένη τώρα που είμαι εδώ... Δεν ξέρω τι να πω.. μήπως είναι από αυτά που έχει μέσα ο όρος.. σήμερα το πρωί ξύπνησα με 103 κ μετά 139 είναι πολύ για το φαγητό που έφαγα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

@anemoni1989 ναι ναι κορίτσια με το δικό μου.. Αλλά γενικά δεν είμαι καθόλου αγχωμένη τώρα που είμαι εδώ... Δεν ξέρω τι να πω.. μήπως είναι από αυτά που έχει μέσα ο όρος.. σήμερα το πρωί ξύπνησα με 103 κ μετά 139 είναι πολύ για το φαγητό που έφαγα.. 

αν σου εχουν ορο με γλυκοζη ειναι πολύ πιθανο... Μπορεις να συζητησεις με το γιατρό σου για ποιο λογο συμβαίνει αυτό ή να ζητήσεις απο κάποια νοσηλεύτρια να το αναφέρει... Γενικά αυτα να τους τα λες!!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αν σου εχουν ορο με γλυκοζη ειναι πολύ πιθανο... Μπορεις να συζητησεις με το γιατρό σου για ποιο λογο συμβαίνει αυτό ή να ζητήσεις απο κάποια νοσηλεύτρια να το αναφέρει... Γενικά αυτα να τους τα λες!!!!

Ναι περιμένω να περάσουν η οι γιατροί η κάποια από τις κοπέλες εδώ να τους το πω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι περιμένω να περάσουν η οι γιατροί η κάποια από τις κοπέλες εδώ να τους το πω.. 

δίκιο έχει η anemoni! Ίσως έχει μέσα γλυκόζη! αλλιώς γτ να ανεβαίνει; δεν εξηγείται! να τους ρωτήσεις!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι περιμένω να περάσουν η οι γιατροί η κάποια από τις κοπέλες εδώ να τους το πω.. 

 

πρίν από 15 λεπτά , bella32 είπε:

δίκιο έχει η anemoni! Ίσως έχει μέσα γλυκόζη! αλλιώς γτ να ανεβαίνει; δεν εξηγείται! να τους ρωτήσεις!

Οι οροί οι περισσότεροιέχουν μεσα δεξτρόζη... Μόνο ο φυσιολογικός ορος δεν έχει.... και σπάνια μπαίνει φυσιολογικος  ορός, γτ ανεβάζει την πίεση... Οπότε καλό θα ηταν να αναφερθεί, μήπως εκ παραδρομής μπήκε ορός γλυκοζε και για αυτό ανεβαίνει το σάκχαρο..... Συμβαίνουν αυτά....


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, anemoni1989 said:

στο μυαλό μου εισαι!!! Ηταν η επόμενη πρότασή μου!!!

 

Κορίτσια τί κάνετε? Πού είστε? Γεννήσατε, περιμένετε.... σε τί φάση είστε???

@ZiliHer @melina92  @Nightwish  @SwimmingMom  @Χριστίνα2119  @Βικτώρια1987  @Μαρία1430  @depyfr



@Nightwish  sorry!!! εσυ μπήκες εκ παραδρομης!!!! αχαχαχχαχχαχχαχχα

χαχαχαχα δεν πειράζει!!!!! 


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...