Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγω ειχα μια περιπετειουλα σηνερα και ηρθα εκτακτα για εναν καρδιοτοκογραφο γτ δεν ενιωθα τη μπεμπα καθόλου από το πρωί... Ευτυχως ολα καλα, αλλα μια τρομαρα η αλήθεια είναι ότι την πηραμε ομαδικως!!! 

πωπω τι άγχος με τις κινήσεις..σε καταλαβαίνω. καλά έκανες και πήγες. εγώ έχω ραντεβού στις 5 για το πρώτο NST και έχω λίγο  άγχος...


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

3 ώρες πρίν, bella32 είπε:

ωραία κορίτσι μου,  να ξεκουραστείς λίγο στο σπίτι σου! αν εννοείς καρδιογράφημα,  δεν είναι τπτ.  έχω κάνει εγώ στο νοσοκομείο όταν είχα νοσηλευτεί! ούτε το καταλαβαίνεις, σου βάζουν κάτι βεντουζακια στο στήθος και κάτι στα πόδια και ένα κρύο τζελ και τελειώνει πάρα πολύ γρήγορα.  αυτό που λες για τον κόλπο το έπαθα χτες βράδυ και μάλιστα μόνο από την αριστερή πλευρά! φρικαρά λίγο! το απόγευμα πού θα πάω για ζώνες θα τον ρωτήσω.. έχω πολλή αγωνία για τις ζωνες... ουφφ 

Μαντη μου καλημέρα!! ήθελα να σε ρωτησω αν σου έκαναν εξετάσεις για έλεγχο πηκτικοτητας;

Εγώ κορίτσι μου που ρώτησα μου είπαν ότι είναι λογικό γτ είναι και η πίεση του μωρού αλλά νιώθω ότι δυσκολεύομαι να περπατήσω.. Αν ρωτήσεις πες μου κ εμένα τι θα σου πει ο δικός σου γιατρός.. 

πρίν από 51 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγω ειχα μια περιπετειουλα σηνερα και ηρθα εκτακτα για εναν καρδιοτοκογραφο γτ δεν ενιωθα τη μπεμπα καθόλου από το πρωί... Ευτυχως ολα καλα, αλλα μια τρομαρα η αλήθεια είναι ότι την πηραμε ομαδικως!!! 

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω.. Θυμάσαι τι άγχος είχα περάσει εγώ 2 μέρες εε?? Τώρα την νιώθεις κουνήθηκε η μικρούλα σου?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Marimarv είπε:

Εγώ κορίτσι μου που ρώτησα μου είπαν ότι είναι λογικό γτ είναι και η πίεση του μωρού αλλά νιώθω ότι δυσκολεύομαι να περπατήσω.. Αν ρωτήσεις πες μου κ εμένα τι θα σου πει ο δικός σου γιατρός.. 

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω.. Θυμάσαι τι άγχος είχα περάσει εγώ 2 μέρες εε?? Τώρα την νιώθεις κουνήθηκε η μικρούλα σου?? 

Κουνιεται ευτυχως!!! Τώρα ξυπνησε το παλιοκοριτσο!! 

πρίν από 56 λεπτά , bella32 είπε:

πωπω τι άγχος με τις κινήσεις..σε καταλαβαίνω. καλά έκανες και πήγες. εγώ έχω ραντεβού στις 5 για το πρώτο NST και έχω λίγο  άγχος...

Δεν είναι κάτι... Βαρετά πολυ είναι μόνο γτ καθεσαι μιση ωρα ξαπλωμενος


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγω ειχα μια περιπετειουλα σηνερα και ηρθα εκτακτα για εναν καρδιοτοκογραφο γτ δεν ενιωθα τη μπεμπα καθόλου από το πρωί... Ευτυχως ολα καλα, αλλα μια τρομαρα η αλήθεια είναι ότι την πηραμε ομαδικως!!! 

Πω πω μαλλον ειχε βολευτεί το κοριτσάκι σου και σε λαχταρισε! Δεν κουνιόταν καθολου τιποτα;;;;

πρίν από 52 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κουνιεται ευτυχως!!! Τώρα ξυπνησε το παλιοκοριτσο!! 

Δεν είναι κάτι... Βαρετά πολυ είναι μόνο γτ καθεσαι μιση ωρα ξαπλωμενος

Εμενα μου έρχεται κατευθειαν λιποθυμία... και τη πρωτη φορα δεν το ηξερα οτι μπορει να λιποθυμισεις και νομιζα απλα οτι δεν νιώθω καλα αλλα τωρα που το ξερω θα παω να σηκώσουν το κεφαλι προς τα πανω γτ το επαθα και σημερα στο γιατρό... οποτε αν νιωσετε δυσφορία να το πείτε αμέσως!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Μάντη είπε:

Πω πω μαλλον ειχε βολευτεί το κοριτσάκι σου και σε λαχταρισε! Δεν κουνιόταν καθολου τιποτα;;;;

Εμενα μου έρχεται κατευθειαν λιποθυμία... και τη πρωτη φορα δεν το ηξερα οτι μπορει να λιποθυμισεις και νομιζα απλα οτι δεν νιώθω καλα αλλα τωρα που το ξερω θα παω να σηκώσουν το κεφαλι προς τα πανω γτ το επαθα και σημερα στο γιατρό... οποτε αν νιωσετε δυσφορία να το πείτε αμέσως!

Κουνιοταν ελάχιστα και όχι τακτικά... μια φορα κουνηθηκε βασικα, ενω ειχα φαει τον αμπακα απο γλυκα και αλμυρα... Και αλλες φορες κανει παρτυ... ευτυχως η σκατιαρω τωρα επανηλθε! Ισςα ισα να μας κοψοχολιασει...

Εμένα στο νοσοκομειο μ ειχαν σηκωμενο τ κεφαλι ουτως ή άλλως!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κουνιοταν ελάχιστα και όχι τακτικά... μια φορα κουνηθηκε βασικα, ενω ειχα φαει τον αμπακα απο γλυκα και αλμυρα... Και αλλες φορες κανει παρτυ... ευτυχως η σκατιαρω τωρα επανηλθε! Ισςα ισα να μας κοψοχολιασει...

Εμένα στο νοσοκομειο μ ειχαν σηκωμενο τ κεφαλι ουτως ή άλλως!

Εμενα μου ειχαν ενα λεπτο μαξιλαρακι και μετα μου το ανέβασαν!!! Δεν το ηξερα να το πω απο νωρις! Και εμενα ο μπεμπης τα κανει αυτα τα νουμερακια!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Εμενα μου ειχαν ενα λεπτο μαξιλαρακι και μετα μου το ανέβασαν!!! Δεν το ηξερα να το πω απο νωρις! Και εμενα ο μπεμπης τα κανει αυτα τα νουμερακια!!!

εμενα πρωτη φορα το εκανε τοσο έντονα... και άλλες φορες τυχαινε να μ κανει νουμερα, αλλα επαιρνε μπροστα καποια στιγμη! σημερα μ σπασε τα νευρα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

εμενα πρωτη φορα το εκανε τοσο έντονα... και άλλες φορες τυχαινε να μ κανει νουμερα, αλλα επαιρνε μπροστα καποια στιγμη! σημερα μ σπασε τα νευρα

Αντε ευτυχώς ολα καλα!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Marimarv είπε:

Εγώ όσος φορές έχω πάει στ μηχάνημα δεν το έχω κάνει ποτέ δεν μου το έχουν πει.. 

καλησπέρα κορίτσια μου! μόλις γύρισα από γιατρο.. δε μου εκανε NST... μου έκανε ντοπλερ και είδε τράχηλο. μου τα βρήκε καλά και δεν ήθελε να με ταλαιπωρήσει με καρδιοτοκογραφημα πριν μπω στην 36ή εβδομάδα.  μου έκλεισε ξανά ραντεβού σε 10 μέρες. εν τω μεταξύ είχα φάει και γλυκό και κάνει παρτυ ο μικρός εδώ και πόση ώρα!!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Marimarv είπε:

Εγώ όσος φορές έχω πάει στ μηχάνημα δεν το έχω κάνει ποτέ δεν μου το έχουν πει.. 

Δεν ξερω τι να σου πω νόμιζα οτι ειναι απαραίτητο ομως να πατας το κουμπακι γτ αλλάζει ο χτυπος νομιζω...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Εγώ κορίτσι μου που ρώτησα μου είπαν ότι είναι λογικό γτ είναι και η πίεση του μωρού αλλά νιώθω ότι δυσκολεύομαι να περπατήσω.. Αν ρωτήσεις πες μου κ εμένα τι θα σου πει ο δικός σου γιατρός.. 

κ μένα έτσι μου είπε.. ότι είναι από  πίεση.. τι να κάνουμε.. Επίσης οι κοκκινιλες στο πόδι είναι ορμονικές μου είπε,  κ εφόσον  δεν με καίνε η να μου προκαλούν κνησμο..τις κάνω υπομονή..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...