Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγω αυριο εχω τελευταίο ραντεβου λογικα για nst και αιματολογικα... εχω σχεδον επιποματικο πλακουντα και φοβομαστε για ολικη αποκόλληση... ειμαι ξαπλα σχεδον σε ολη την εγκυμοσύνη λογο αιματος...

Θερμανση εεε;;;; προβλημα! Εμεις ευτυχώς εχουμε καλοριφερ... και κλιματιστικό και τζακι αλλα απ οτι ξερω δεν ειναι κ πολυ καλο να εχεις κλιματιστικο στον ιδιο χωρο που εχεις το μωρο οπως κ το τζακι...  οχι τίποτα ακουσα οτι το πετρέλαιο θα ειναι στα ύψη...

Περασε η αληθεια! Αυριο πρωτα ο Θεός θα υποδεχτω τον αντρουλη μ και 

@Μάντη όλα τέλεια θα πάνε!!  Άρα τα μπεμπακια μας θα έχουν διαφορά τρεις μέρες!! Με το καλό εύχομαι!!! @anemoni1989 Λόγω επαγγέλματος σκέφτομαι όλες αυτές τις χαζομάρες!!:grin:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

3 ώρες πρίν, bella32 είπε:

τι κάνεις από τις 3;;; Καλημέρα!! εγώ πάλι κοιμήθηκα στις 5! έχω θέμα με τα πόδια! τιναζονται οι πατούσες και δεν μπορώ να κοιμηθώ! ρώτησα τον γιατρό τι είναι αυτο το φασόλι και μου είπε ότι είναι σύνδρομο του ανήσυχου ποδιού!! κ φεύγει μετά την γέννα! μα τι άλλο θα ακούσουμε;;;

Σύνδρομο ανησυχου ποδιού?? Πολυ ωραιο ονομα!!! 

πρίν από 1 λεπτό , stella92 είπε:

@Μάντη όλα τέλεια θα πάνε!!  Άρα τα μπεμπακια μας θα έχουν διαφορά τρεις μέρες!! Με το καλό εύχομαι!!! @anemoni1989 Λόγω επαγγέλματος σκέφτομαι όλες αυτές τις χαζομάρες!!:grin:

Α καλα εισαι!!! Μια απο τα ιδια και εγω!!! Οτι βλακεια μπορείς να φανταστείς σκέφτομαι!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Marimarv είπε:

Οποτε όταν γυρίσεις σπίτι σου θα βάλεις κ θέρμανση?? Μάντη μου σου έχουν δώσει στάνταρ δλδ την ημερομηνία η εάν πας καλά θα σου δώσουν περισσότερες μέρες? 

Σιγουρα θα βαλω γτ κανονικα μενω σε νησί Αθήνα ηρθα για τη γεννα και οσο να πεις στα νησια εχει αλλο καιρο κ πολυ υγρασία οτι χειρότερο για τα μπεμπακια μας... ναι ειναι σιγουρο δεν το διακινδυνεύει ο γιατρος ποιο πολυ ειναι επικίνδυνο... θα ειμαι 36+6...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Μάντη είπε:

Σιγουρα θα βαλω γτ κανονικα μενω σε νησί Αθήνα ηρθα για τη γεννα και οσο να πεις στα νησια εχει αλλο καιρο κ πολυ υγρασία οτι χειρότερο για τα μπεμπακια μας... ναι ειναι σιγουρο δεν το διακινδυνεύει ο γιατρος ποιο πολυ ειναι επικίνδυνο... θα ειμαι 36+6...

μια χαρά το 36+6!! φαντάζομαι πόσο ανυπομονείς! όλο καλά θα είναι! θα σου στέλνουμε θετική ενέργεια όλες και θα περιμένουμε πως και πως νέα σου! θα ξηλωθουμε λιγακι για θέρμανση αλλά τι να κάνουμε.. είναι χειμώνας μπροστά..τα νινακια μας θα είναι μικρούλια πολύ. εγώ σκέφτομαι ότι τα Χριστούγεννα πχ δεν θα πάω πουθενά, οπότε τα λεφτά που θα ξόδευα υπό άλλες συνθήκες θα τα δώσω σε θέρμανση!αν και Αθήνα, τουλάχιστον πέρισυ,  δε μας έκανε βαρύ χειμώνα 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σερφαρισε ανελεητα!!!! :D

Κάλε θα μιλάμε Συνέχεια!!! Επιτέλους!

Λοιπόν κορίτσια Ερώτηση; θα παραγγειλω ονλινε καποια πράγματα όποτε ρωτάω αν πήρε καμια κοχυλια στηθους,κρεμα για θηλες κ προστατευτηκα στηθους;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Κάλε θα μιλάμε Συνέχεια!!! Επιτέλους!

Λοιπόν κορίτσια Ερώτηση; θα παραγγειλω ονλινε καποια πράγματα όποτε ρωτάω αν πήρε καμια κοχυλια στηθους,κρεμα για θηλες κ προστατευτηκα στηθους;

Προστατευτικα στήθους??? Τι ειναι αυτα?? 

Εγω πηρα και κοχυλια και επιθεματα και κρεμα! Κοχυλια chicco, κρεμα της medela και επιθεματα proderm (τα ειχε προσφορά το σούπερ μάρκετ) 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Προστατευτικα στήθους??? Τι ειναι αυτα?? 

Εγω πηρα και κοχυλια και επιθεματα και κρεμα! Κοχυλια chicco, κρεμα της medela και επιθεματα proderm (τα ειχε προσφορά το σούπερ μάρκετ) 

Ωραία θα πάρω κ εγώ κοχύλια chicco η nuk έβλεπα!! Ψευτοθηλες ηθελα να γράψω για τις πρώτες μέρες Που μπορεί να πληγωσει το μωρο το στήθος.επίθεματα πηρα κ εγώ . την κρεμα ποσο την πήρες;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , bella32 είπε:

μια χαρά το 36+6!! φαντάζομαι πόσο ανυπομονείς! όλο καλά θα είναι! θα σου στέλνουμε θετική ενέργεια όλες και θα περιμένουμε πως και πως νέα σου! θα ξηλωθουμε λιγακι για θέρμανση αλλά τι να κάνουμε.. είναι χειμώνας μπροστά..τα νινακια μας θα είναι μικρούλια πολύ. εγώ σκέφτομαι ότι τα Χριστούγεννα πχ δεν θα πάω πουθενά, οπότε τα λεφτά που θα ξόδευα υπό άλλες συνθήκες θα τα δώσω σε θέρμανση!αν και Αθήνα, τουλάχιστον πέρισυ,  δε μας έκανε βαρύ χειμώνα 

Ευχαριστώ κοριτσι μου παρα πολυ.... και εμεις δεν πρόκειται να κανουμε κατι Χριστούγεννα! Κανενα ρεβεγιόν οικογενειακά κ αυτο θελω να το αποφύγω... προτιμώ να ειμαστε με τον αντρουλη μ και το μικρούλη μας.. εγω πέρισυ εδωσα 1000 σε πετρέλαιο και αναβα και τζάκι αλλα ευτυχώς εχουμε δικα μας ξυλα!!! Οποτε φετος υπολογιζω οτι τα 1500 τα εχουμε σιγουρα! Ας ειναι γερα και ολα θα τα βολέψουμε!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

Ωραία θα πάρω κ εγώ κοχύλια chicco η nuk έβλεπα!! Ψευτοθηλες ηθελα να γράψω για τις πρώτες μέρες Που μπορεί να πληγωσει το μωρο το στήθος.επίθεματα πηρα κ εγώ . την κρεμα ποσο την πήρες;

Το μεγαλο σωληναριο γυρω στα 10 ευρω απο φαρμακειο...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Εμενα μ εδωσαν ενα της μεντελα

@Marimarv και μένα θα μου δώσουν της Μαντέλα.  πάντως μπορείς να ζητήσεις από νοσοκομείο αν μπορείς να δανειστεις,αλλιώς να ξέρεις ότι και μέσω ίντερνετ μπορείς να νοικιάσεις. εγώ είχα δει ότι είναι 2 ευρώ τη μέρα και αν κλείσεις για 3μηνο το δίνουν 1.80. το ηλεκτρονικό φυσικά με τη διπλή αντλία. 

@anemoni1989 αγόρασες και το εξάρτημα που κρατάει ζεστό το μπουκαλάκι και δικές σου αντλίες; είπε θα μου το στείλει μια ξαδέρφη μου αλλά δεν είδα ακόμη τι έχει μέσα το πακετάκι της!!

@ada32 τι είναι οι ψευτοθηλες; εγώ πήρα επιθέματα στήθους και μια κρεμουλα για για τις θηλές.  τα επιθέματα εννοείς;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...