Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια είπα να κάνω ένα πινακακι όπου θα έχουμε συγκεντρωμένες τις  ΠΗΤ μας. Για δύο κορίτσια δεν ήξερα ΠΗΤ, αν θέλουν ας ενημερώσουν να τις συμπληρώσω, επίσης αν έχω κάπου λάθος με διορθώνετε και αν ξέχασα κάποια συγγνώμη!!

 

ZiliHer              3/10

citty                  5/10

melina92          8/10

kater1n@          9/10

Alekk                16/10

ada32                18/10

anemoni1989   23/10

Μάντη                25/10

depyfr                26/10

Ασία                   28/10

MELINASP        31/10

Rozita1510        4/11

Μαρία1430

Gwgoulini26  

irinikavala

Καλημερα!!!

Ωραια η ιδεα για το πινακακι... εγω οπως μπορει να εχωξαναπει δεν εχω ρωτησει ΠΗΤ, υπολογιζω γυρω στις 24-26 Οκτωβρη. Οταν θα μου πουν σιγουρα θα σας ενημερωσω...

9 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

@Ασία Ευχαριστούμε πολύ!

 

Βγήκαν και τα αποτελέσματα τα πρώτα της τροφοβλάστης. Δεν βρέθηκαν τρισωμίες ευτυχώς. ☺ 

Με βεβαιότητα είναι αγοράκι το μπεμπάκι! 

Τι ανακούφιση! 

Συγχαρητηρια!!! Τελεια τα νεα σου...

Με το καλο ο παιδαρος και φυσικα τα καινουρια ψωνια σε μπλε αποχρωσεις ;)

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

9 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

@Ασία Ευχαριστούμε πολύ!

 

Βγήκαν και τα αποτελέσματα τα πρώτα της τροφοβλάστης. Δεν βρέθηκαν τρισωμίες ευτυχώς. ☺ 

Με βεβαιότητα είναι αγοράκι το μπεμπάκι! 

Τι ανακούφιση! 

Συγχαρητήρια κοριτσι!!!! Τελειο ποδαρικό μας κανεις!!! 

Με το καλο και τα δικα μας καλα αποτελεσματα!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!!!

Ωραια η ιδεα για το πινακακι... εγω οπως μπορει να εχωξαναπει δεν εχω ρωτησει ΠΗΤ, υπολογιζω γυρω στις 24-26 Οκτωβρη. Οταν θα μου πουν σιγουρα θα σας ενημερωσω...

Συγχαρητηρια!!! Τελεια τα νεα σου...

Με το καλο ο παιδαρος και φυσικα τα καινουρια ψωνια σε μπλε αποχρωσεις ;)

 

Έλεγα μήπως γλίτωνα λίγα χρήματα αν ήταν κορίτσι αλλά δεν μ αφήνουν ν αγιάσω! χαχαχα


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , ZiliHer είπε:

Ωραία είναι, δε λέω... Σε λίγο θα χρειαστούμε και καινούρια ντουλάπα. :)

εγω θα χρειαστει να μεγαλωσω το σπιτι γτ ειναι πολυ μικρο :P

 

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια @ZiliHer! Τα νέα αυτά είναι τέλεια! :-D Άντε με το καλό όλες μας να έχουμε τα ίδια ευχάριστα νέα!

 

Εγώ εκτώς απροόπτου θα έχω ΠΗΤ 11/10 οπότε αν θέλετε το προσθέτετε στο πινακάκι μας!

  • Μου αρέσει 2

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Έλεγα μήπως γλίτωνα λίγα χρήματα αν ήταν κορίτσι αλλά δεν μ αφήνουν ν αγιάσω! χαχαχα

Με το καλό ο μπέμπης!!!

Καλημερα κοριτσια. Τι κανετε; εγω προχθες εκανα λιγες δουλιτσες κ κ τωρα βλεπω καθε πρωι βλεννη κιτρινη ισως προς το καφε πολυ λιγο ομως.. Εχει καμια σας κιτρινα υγρα η βλεννη ?τον ρωτησα το  γιατρο αλλα δεν ανησυχε καθολου


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα.

Δυστυχως το δικο μου ταξιδι στις μανουλες οκτωμβριου τελειωνει εδω. 

Πηγα χθες στον γιατρο και η καρδουλα του μωρου μας ειχε σταματησει να χτυπα. Το χασα και το δευτερο μωρακι μου. Εσπασα το μισο σπιτι απο την τρελα μου.

Σημερα το πρωι εκανα την αποξεση και τους ειπα να το στειλουν για εξετασεις. 2 η παλινδρομη σε 5 μηνες.

Ευχομαι καμια να μην περασει τετοιο πονο! Να ειστε γερες και δυνατες για τα μωρακια σας. Να εχετε ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Σας ευχαριστω για την στηριξη που μου χαρισατε

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι ρε συ @MELINASP... έχω παγώσει που το διαβάζω. Λυπάμαι πολύ καλό μου γι' αυτό που σου συναίβει γιατί δυστυχώς μπορώ να νιώσω τον πόνο και την απογοήτευσή σου απόλυτα... Ελπίζω να επανέλθεις σύντομα και σωματικά και ψυχικά και σε λίγο καιρό να είσαι ξανά σε μια από αυτές τις ομάδες...

  • Ευχαριστώ 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MELINASP είπε:

Κοριτσια μου καλημερα.

Δυστυχως το δικο μου ταξιδι στις μανουλες οκτωμβριου τελειωνει εδω. 

Πηγα χθες στον γιατρο και η καρδουλα του μωρου μας ειχε σταματησει να χτυπα. Το χασα και το δευτερο μωρακι μου. Εσπασα το μισο σπιτι απο την τρελα μου.

Σημερα το πρωι εκανα την αποξεση και τους ειπα να το στειλουν για εξετασεις. 2 η παλινδρομη σε 5 μηνες.

Ευχομαι καμια να μην περασει τετοιο πονο! Να ειστε γερες και δυνατες για τα μωρακια σας. Να εχετε ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Σας ευχαριστω για την στηριξη που μου χαρισατε

Σε νιώθω απόλυτα και εγω σε αναμενα κάρβουνα είμαι μέχρι την Τετάρτη έχω κλαψει τόσο πολύ σε αυτήν την κυηση που κουράστηκα ότι είναι θέλημα θεού θα γίνει μην απογοητεύεσαι εύχομαι σύντομα να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι που θα απαλυνει τον πόνο σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MELINASP είπε:

Κοριτσια μου καλημερα.

Δυστυχως το δικο μου ταξιδι στις μανουλες οκτωμβριου τελειωνει εδω. 

Πηγα χθες στον γιατρο και η καρδουλα του μωρου μας ειχε σταματησει να χτυπα. Το χασα και το δευτερο μωρακι μου. Εσπασα το μισο σπιτι απο την τρελα μου.

Σημερα το πρωι εκανα την αποξεση και τους ειπα να το στειλουν για εξετασεις. 2 η παλινδρομη σε 5 μηνες.

Ευχομαι καμια να μην περασει τετοιο πονο! Να ειστε γερες και δυνατες για τα μωρακια σας. Να εχετε ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Σας ευχαριστω για την στηριξη που μου χαρισατε

Κοριτσι μου γλυκο λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου. Καλα κανεις και ξεσπας και να συνεχισεις να ξεσπας μεχρι να νιωσεις λιγο καλυτερα. Εχω περασει κι εγω 2 παλινδρομες και μαλιστα η μια μετα απο σπερματεγχυση και μια μετα απο εξωσωματικη. νιωθω απολυτα τον πονο σου. εγω αυτο που θα σε συμβουλευσω για να μην σε παρει τελειως απο κατω ειναι περα απο το να δεις τι ειχε το συγκεκριμενο μωρακι να ψαχτειτε και με περαιτερω εξετασεις.

Εγω τις εκανα λιγες μερες αφου μου τελειωσε το αιμα απο την δευτερη παλινδρομη και βρηκα σημαντικα προβληματα τα οποια ξεπερνιουνται μεν, δυσκολα δε. Οτι χρειαστεις θα ειμαστε κοντα σου

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@Alekk @Gwgoulini26 @Nightwish @Μαρία1430 σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Εχουν ηδη το εμβρυο για εξετασεις και εμεις θα κανουμε εξετασεις μολις περασει ολο αυτο.  Πιστευα οτι δεν παει πιο κατω την προηγουμενη φορα αλλα παντα υπαρχει πιο κατω. Το σιγπυρο ειναι οτι ευχομαι να βγουμε πιο δυνατοι απο αυτο.

Σας ευχαριστω για την στηριξη σας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , MELINASP είπε:

@Alekk @Gwgoulini26 @Nightwish @Μαρία1430 σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Εχουν ηδη το εμβρυο για εξετασεις και εμεις θα κανουμε εξετασεις μολις περασει ολο αυτο.  Πιστευα οτι δεν παει πιο κατω την προηγουμενη φορα αλλα παντα υπαρχει πιο κατω. Το σιγπυρο ειναι οτι ευχομαι να βγουμε πιο δυνατοι απο αυτο.

Σας ευχαριστω για την στηριξη σας. 

Θα βγειτε πολυ πιο δυνατοι να εισαι σιγουρη! Κι αφου θα ψαχτειτε την επομενη φορα θα ερθει ενα υγιες μωρακι. και ξερεις ε? Θα ερθει πολυ συντομα αρκει να μην το αφησεις. Τα δεδομενα δειχνουν οτι μπορειτε να "πιασετε" ευκολα, οποτε ολα θα πανε κατ'ευχην


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...