Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τα ποδια 8 μερες μετα, κοιλια και κεφαλι κανα 8μερο μικρότερο... Και μ ειπε ολα καλα

Εγω ειμαι μειον 3 κιλα απο οσα ξεκινησα και απο τα 15 που εχασα πηρα πισω τα 12!!!

Έχασες 15 κιλά από τους εμετούς?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κορίτσια είμαι σε μια ομάδα στο fb με μαμάδες και μια κοπέλα εκανε ανάρτηση και έγραψε οτι θα μπει με πρόκληση σε λίγες μέρες και ρώτησε να της πουν εμπειριες κοπέλες που εκαναν και αυτές πρόκληση. Πω πω μιλαμε έχουνε πέσει να την φανε ζωντανή. Και γιατι να βγαλεις το μωρό με το ζορι, και τι ειναι το μωρό δόντι για να σου το βγάλουνε;; Και καταντησαν οι τοκετοι τυπικό ραντεβουδακι και δεν καθεστε να ενημερωθείτε. Πολυ στεναχωριέμαι άμα βλέπω τετοιους καβγαδες διαδικτυακά. Η καθε μανούλα κανει το καλύτερο για το μωράκι της. Αυτος ειναι ο κοινος παρανομαστης. Κριμα που καποιες κρινουν τόσο αυστηρά.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

Κορίτσι Μου μην ανησυχείς. Εφόσον κ οι δύο δεν είστε πολύ ψηλοί ,Δεν θα είναι κ το μωρο πολυ μεγάλο.άφου η φύση προνοει Για τον Κάθε οργανισμό

Συμφωνώ απόλυτα! Εμενα ο αντρας μ ειναι 1.97 και εγω 1.70... Ε λογικο μ φαινεται να βγαίνει πιο ψηλη η μπεμπα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ω ναι! Στυλακι εγινα! Βέβαια πλεον ειμαι μια χοντρή κοιλαρου, αλλα θα επανελθω!!! Χιχιχιχιχι :P

Χάχαχα κ εγώ το ίδιο έχασα 7 κιλά από εμετούς μετά βέβαια τα ξανά πήρα συν κάποια έξτρα.. Μετά βγήκε ο διαβήτης και με την διατροφή τώρα εχω διατηρηθεί πολύ καλα.. Να που οι εμετοι είχαν κ ένα καλό σκέψου να είχαμε ξεκινήσει από τα κιλά μας χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marimarv είπε:

Χάχαχα κ εγώ το ίδιο έχασα 7 κιλά από εμετούς μετά βέβαια τα ξανά πήρα συν κάποια έξτρα.. Μετά βγήκε ο διαβήτης και με την διατροφή τώρα εχω διατηρηθεί πολύ καλα.. Να που οι εμετοι είχαν κ ένα καλό σκέψου να είχαμε ξεκινήσει από τα κιλά μας χαχαχα 

Ωωωωω θα ημουν μια χοντρομπαλου!!! Απαπαπαπαππαπα

Εγω ειχα ξεφύγει μετα την παλινδρομη... Το ειχα ριξει σ φαι και μεσα σ 3 μηνες ειχα βαλει 10 κιλα... Οποτε καλο μ εκαναν οι εμετοι!!! :D

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Αυτοι οι αντρες!!! Και εγω σήμερα τη Rachel μελεταγα! Σε εμας παντως δεν επιασε... Ελπιζω αυριο και μεθαύριο σε επιτυχημενη επαναληψη!!! Εμενα ολοι πάντως σεξ μ ειπαν! Και 2 γνωστες μ ειπαν πως με το σεξ γεννησαν

δηλαδή έκαναν σεξ κ την ίδια μέρα έσπασαν τα νερά????

πρίν από 51 λεπτά , Marimarv είπε:

Πάντως εγώ κορίτσια έτσι βαριά που νιώθω και δυσκολεύομαι τόσο πολύ σε κάθε κίνηση μου δεν θα μπορούσα με τίποτα να κάνω σεξ..ουτε καν θα είχα την διάθεση... Αλήθεια από κιλά πόσα έχετε πάρει.. Εγώ ακριβώς 11 

κι εγώ έτσι νιώθω!έχω πάρει 16 κιλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα! Εμενα ο αντρας μ ειναι 1.97 και εγω 1.70... Ε λογικο μ φαινεται να βγαίνει πιο ψηλη η μπεμπα... 

Ναι σίγουρα εσένα θα βγει ψηλη βρε εννοειται κ μεγαλο μωρό πιστεύω!! Αφού κ χώρο περισσότερο στην κοιλια σου από ότι έμενα πχ που ειμαι 1.60!!! Διαβασε κ ολο το ποστ μου γτ βγηκε μισο πριν.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ada32 είπε:

Κορίτσι Μου μην ανησυχείς. Εφόσον κ οι δύο δεν είστε πολύ ψηλοί ,Δεν θα είναι κ το μωρο πολυ μεγάλο.άφου η φύση προνοει Για τον Κάθε οργανισμό κ από  Όσο μου έχουν πει δεν αφήνει πχ σε γυναικα με μέτριο αναστημα να γεννήσει μεγαλο μωρό.εγω πχ ειμαι 1.60 κ ο αντρας μου 1.90 . κ μου ειπε οτι θα βγει ατα 3.5 κιλα. Όσο για τις μετρήσεις,εμένα βγαίνει κεφαλι κοιλια κ κάτι άλλο 6-7 μέρες μεγαλύτερο κ το ποδι 2 μέρες από την ημερομηνία της αυχενικής. Δηλαδή σύνολο 12 μέρες μεγαλύτερο από την πητ..γτ ειχα 18.10 πητ,έγινε 12.10 απο την Αυχενική κ από τον υπερηχο 6.10!!! Απλά μου είπε πει αυτές οι μετρησεις πλέον Δεν είναι το σο έγκυρες γτ έχουν αποκλίσεις. Οπότε κρατάμε της αυχενικής. Όσο για το σεξ κ εγώ προσπαθώ στο πλάι κατι Μήπως κάνουμε.

@anemoni1989 έχεις πητ 23 κ βιάζεσαι;; εμένα ο γιατρός μου είπε ότι από δω κ πέρα Όσο περισσότερο κάθετα το μωρό μέσα τοσο το Καλύτερο είναι γτ αναπτύσσεται Καλύτερα. Γτ κ εγώ του  είπα ότι δεν αντέχω άλλο κ να πάω με ω πρόκληση..Απλά εσένα σε πιέζει ο Γιατρος να γεννησεις από βδομάδα...

Κάποια κοπέλα ρώτησε για κιλα.έχω πάρει 22!!!! 

Όσο για δουλειές ,κάνω συνέχεια κ περπαταω αλλά τίποτα από συσπάσεις..

Δεν με πιεσε ο γιατρός, μ το προτεινε απλα... Εγω ομως το αργότερο στις 39 βδομαδες θα ζητήσω να γεννησω και θα το ζητησω τη Δευτέρα στο ραντεβού .. Ούτως ή άλλως πλεον μονο λιπος βαζει, δεν αναπτύσσεται καποιο οργανο! Επομενως δε βρίσκω το λόγο να υποφερω μόνο και μόνο για να φτάσει τις 40 βδομαδες! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τα ποδια 8 μερες μετα, κοιλια και κεφαλι κανα 8μερο μικρότερο... Και μ ειπε ολα καλα

Εγω ειμαι μειον 3 κιλα απο οσα ξεκινησα και απο τα 15 που εχασα πηρα πισω τα 12!!!

μπορώ να πω ότι με ηρέμησες αρκετά τώρα!!!:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Ασία είπε:

δηλαδή έκαναν σεξ κ την ίδια μέρα έσπασαν τα νερά????

Ναι ναι! Αλλά ολοκληρωμένα πράγματα! Όχι μισες δουλειες!! Γιατί νομιζεις κυνηγαω τον δικό μ στην κατασταση μου? Αχαχχαχαχαχα :rolleyes:

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Κορίτσια είμαι σε μια ομάδα στο fb με μαμάδες και μια κοπέλα εκανε ανάρτηση και έγραψε οτι θα μπει με πρόκληση σε λίγες μέρες και ρώτησε να της πουν εμπειριες κοπέλες που εκαναν και αυτές πρόκληση. Πω πω μιλαμε έχουνε πέσει να την φανε ζωντανή. Και γιατι να βγαλεις το μωρό με το ζορι, και τι ειναι το μωρό δόντι για να σου το βγάλουνε;; Και καταντησαν οι τοκετοι τυπικό ραντεβουδακι και δεν καθεστε να ενημερωθείτε. Πολυ στεναχωριέμαι άμα βλέπω τετοιους καβγαδες διαδικτυακά. Η καθε μανούλα κανει το καλύτερο για το μωράκι της. Αυτος ειναι ο κοινος παρανομαστης. Κριμα που καποιες κρινουν τόσο αυστηρά.

Αστα στο φεις κ εγώ εκνευρίζομαι πολυ.. Ειδικά Αυτά που διαβάζω για "αποκλειστικό θηλασμό" που κ τι δεν λένε αν δώσεις ξένο γάλα.. Ε μπορεί μια κοπέλα να μην είναι ψυχολογικά καλά,να μην νιώθει καλά κ κτλ . δλδ πρεπει να τη  φανε που θα δωσει σκονη?έλεος.. Πες την γνώμη σου κ τέλος..κ εγώ σκέφτομαι την πρόκληση κ εγώ ξέρω πως αντέχω ακόμα που ξερναω κ δεν μπορώ να γράψω κιόλας έπειδη τα χέρια μου είναι μουδιασμένα διαρκώς..κ αν κάνω ,καλά θα κάνω πχ απλά σκέφτομαι το μωρό κ λέω Όσο αντέχω θα το τρεναρω..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον γιατρό!!! Λοιπόν μου βάλε πάλι χέρι αλλά αυτή την φορά δεν πονέσα καθόλου!! Η μπέμπα έχει μπει όλη λεκάνη και είναι χαμηλά και ο τράχηλος μου είναι πολύ μαλακός είμαι έτοιμη να γεννήσω μου είπε!! Δευτέρα ή Τρίτη μπαίνω για γέννα θα μου βάλει ένα υπόθετο να μαλακώσει ο τράχηλος περισσότερο και η μπέμπα βγήκε έχω όλες τις προδιαγραφές να πάω φυσιολογικά!!! Η μπέμπα είναι 3350 αλλά φοβάται ότι είναι περισσότερο!! Μου έκανε και το τεστ δεν ήταν νερά αυτά αλλά κολπικά υγρά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν με πιεσε ο γιατρός, μ το προτεινε απλα... Εγω ομως το αργότερο στις 39 βδομαδες θα ζητήσω να γεννησω και θα το ζητησω τη Δευτέρα στο ραντεβού .. Ούτως ή άλλως πλεον μονο λιπος βαζει, δεν αναπτύσσεται καποιο οργανο! Επομενως δε βρίσκω το λόγο να υποφερω μόνο και μόνο για να φτάσει τις 40 βδομαδες! 

Νόμιζα ότι σε έδωσε ημερομηνία ρε συ. Τοτε είναι επιλογή σου,άλλο αυτό. Αλήθεια πόσο ήταν τελευταία φορά σε βάρος?είμαι περιεργη  να δω αν πεφτουν μεσα οο μετρήσεις.εμενα 36+4 ηταν 2890 κ υπολογιζω να παιρνει 200 γρ τη βδομαδα.οποτε πιστευω 39+4 αν φτασω να εχει πάει 3500 περίπου. Για να δούμε.. 

Πάντως Σήμερα που ήμουν λαϊκή όλες με βλέπανε κ μου λέγανε έτοιμη είσαι εσύ!!!όποτε κοντεύω . λέτε να γεννήσω στην πητ??πλέον κ εγώ βλεπω ότι πηγε πολύ χαμηλά η κοιλια. Οι δικες πως είναι;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Κορίτσια είμαι σε μια ομάδα στο fb με μαμάδες και μια κοπέλα εκανε ανάρτηση και έγραψε οτι θα μπει με πρόκληση σε λίγες μέρες και ρώτησε να της πουν εμπειριες κοπέλες που εκαναν και αυτές πρόκληση. Πω πω μιλαμε έχουνε πέσει να την φανε ζωντανή. Και γιατι να βγαλεις το μωρό με το ζορι, και τι ειναι το μωρό δόντι για να σου το βγάλουνε;; Και καταντησαν οι τοκετοι τυπικό ραντεβουδακι και δεν καθεστε να ενημερωθείτε. Πολυ στεναχωριέμαι άμα βλέπω τετοιους καβγαδες διαδικτυακά. Η καθε μανούλα κανει το καλύτερο για το μωράκι της. Αυτος ειναι ο κοινος παρανομαστης. Κριμα που καποιες κρινουν τόσο αυστηρά.

Α καλα και εγω ημουν μελος σε κατι τετοια γκρουπακια και αποχωρησα! Οι τυπισες ειναι για μπατσες! Κατι τετοιες εν τ μεταξυ συνηθως βγαζουν καταπιεσμενα παιδια και ολοι καταλαβαινουμε γοατι!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...