Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό αυτοί οι πόνοι δεν είναι γέννας αλλά με χτυπάει η μπέμπα να μου σπάσει τα νερά που θα γίνει πολύ σύντομα μου είπε!!! Μέσα στην εβδομάδα μου λέει γέννας και εσύ μου λέει ούτε επισκληριδειο ούτε τίποτα δεν θα χρειαστείς μια που θα σε πιάσουν οι πόνοι μια που θα γεννήσεις!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

σοβαρά? τόσα θέλει η σκόνη???

Στον μεγαλο μου έπαιρνα το humana και άλλο ένα που δεν θυμάμαι κάτι comfort ηταν και το έκανα μίξη για τους κολικους! Τόσο είχε το humana πριν 5 χρόνια! Με ένα κουτί περνούσα 3 μέρες...

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσι μου εσυ ποτε εχεις ξανα ραντεβού?? 

Την Τρίτη έχω τώρα ραντεβού.. 

Καλά κορίτσια μόλις γύρισα από καφέ και έχει αλλάξει πραγματικά η διάθεση μου είδα κόσμο μίλησα με κόσμο πολύ μου είχε λείψει.. Όλο νοσοκομείο εισαγωγές και άγχος ήμουν πολύ πεσμένη.. Βέβαια ο γιατρός μου είπε να μην πάρω αέρα μια μικρή βολτούλα κ μέσα πάλι.. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό αυτοί οι πόνοι δεν είναι γέννας αλλά με χτυπάει η μπέμπα να μου σπάσει τα νερά που θα γίνει πολύ σύντομα μου είπε!!! Μέσα στην εβδομάδα μου λέει γέννας και εσύ μου λέει ούτε επισκληριδειο ούτε τίποτα δεν θα χρειαστείς μια που θα σε πιάσουν οι πόνοι μια που θα γεννήσεις!!! 

Μαρθα μου, ουαου!!! Αυτό κι αν είναι φυσικος τοκετος!!! Μπράβο σου για την υπομονή σου και για το γιατρο που επελεξες! Δε νομίζω να ηταν πολλοι, τοσο υπομονετικοι!!! Αλλα κυριως μπραβο σε εσένα!!! Τα υπομενεις ολα τοσο στωικα!!! :)

29zina7777     28/8     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2370 γρ.

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/09   ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

32irinikavala     6/10   κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

34Μαρθα Κ       10/10   κοριτσάκι  1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

26stella92          06/10    αγοράκι     1o   Ιασώ -  Αθήνα 

34Μαρία1430    22/10    αγοράκι    1ο    Ιασώ-Αθήνα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

28Marimarv            29/10   κοριτσάκι   1ο    Νοσοκομείο Κεφαλληνίας 

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32                 4/11    αγοράκι      1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Με το καλο τα μωρακια μας κοριτσια!!! :)

@bella32για καποιο λογο σε ταγκαρει αυτοματα!!! Αχαχαχαχαχχα δεν το κανω επίτηδες!!! 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Μαρθα μου, ουαου!!! Αυτό κι αν είναι φυσικος τοκετος!!! Μπράβο σου για την υπομονή σου και για το γιατρο που επελεξες! Δε νομίζω να ηταν πολλοι, τοσο υπομονετικοι!!! Αλλα κυριως μπραβο σε εσένα!!! Τα υπομενεις ολα τοσο στωικα!!! :)

29zina7777     28/8     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2370 γρ.

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/09   ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

32irinikavala     6/10   κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

34Μαρθα Κ       10/10   κοριτσάκι  1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

26stella92          06/10    αγοράκι     1o   Ιασώ -  Αθήνα 

34Μαρία1430    22/10    αγοράκι    1ο    Ιασώ-Αθήνα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

28Marimarv            29/10   κοριτσάκι   1ο    Νοσοκομείο Κεφαλληνίας 

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32                 4/11    αγοράκι      1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Με το καλο τα μωρακια μας κοριτσια!!! :)

@bella32για καποιο λογο σε ταγκαρει αυτοματα!!! Αχαχαχαχαχχα δεν το κανω επίτηδες!!! 

Κοριτσάκι μου δεν μπορώ να κάνω και κάτι πάντως με πιέζει τόσο πολύ από κάτω που ο πόνος είναι ανυπόφορος αλλά ο γιατρός λέει είναι θέμα ημερών να κάνει μπαμ και να σπάσουν τα νερά. Η αλήθεια είναι ότι έχω πολύ καλό γιατρό είμαι πολύ τυχερή!!! Κορίτσια εύχομαι σε όλες να σας σπάσουν τα νερά αμέσως και να μην περάστε αυτό που παίρνω εγώ από εχθές ειδικά. Αλλά ας είναι καλά το παιδάκι μου και χαλάλι της ❣️ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσάκι μου δεν μπορώ να κάνω και κάτι πάντως με πιέζει τόσο πολύ από κάτω που ο πόνος είναι ανυπόφορος αλλά ο γιατρός λέει είναι θέμα ημερών να κάνει μπαμ και να σπάσουν τα νερά. Η αλήθεια είναι ότι έχω πολύ καλό γιατρό είμαι πολύ τυχερή!!! Κορίτσια εύχομαι σε όλες να σας σπάσουν τα νερά αμέσως και να μην περάστε αυτό που παίρνω εγώ από εχθές ειδικά. Αλλά ας είναι καλά το παιδάκι μου και χαλάλι της ❣️ 

Αφου πονας βρε κοριτσι μου, δεν μπορεί να στα σπάσει ο γιατρός τα νερα??? Μπορεί να λεω και βλακεια βεβαια... Αλλα δεν ξερω και εγω... Για να μην υποφερεις... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αφου πονας βρε κοριτσι μου, δεν μπορεί να στα σπάσει ο γιατρός τα νερα??? Μπορεί να λεω και βλακεια βεβαια... Αλλα δεν ξερω και εγω... Για να μην υποφερεις... 

Μου είπε όχι είναι θέμα ημερών να σπάσουν δεν ξέρω γαμωτο κάτι θα ξέρει για να με αφήνει.. Λέει πάντα ότι το καλύτερο είναι η φύση να κάνει μόνη της την δουλειά της. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Μου είπε όχι είναι θέμα ημερών να σπάσουν δεν ξέρω γαμωτο κάτι θα ξέρει για να με αφήνει.. Λέει πάντα ότι το καλύτερο είναι η φύση να κάνει μόνη της την δουλειά της. 

Για να το λέει, κάτι παραπάνω θα ξερει!!! 

Ποτε ξαναπας τωρα?? Αύριο παλι? Συγγνώμη αλλα δε θυμαμαι αν το ανεφερες νωρίτερα! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Για να το λέει, κάτι παραπάνω θα ξερει!!! 

Ποτε ξαναπας τωρα?? Αύριο παλι? Συγγνώμη αλλα δε θυμαμαι αν το ανεφερες νωρίτερα! 

Όχι μου είπε ότι αύριο δεν θα με δει γιατί όλες αυτές τις μέρες με βλέπει πρωί και απόγευμα!! Εκτός και αν η μικρή μου δώσει μια και σπάσουν τα νερά που πολύ θα το ήθελα!!! Εσύ πως είσαι?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Μου είπε όχι είναι θέμα ημερών να σπάσουν δεν ξέρω γαμωτο κάτι θα ξέρει για να με αφήνει.. Λέει πάντα ότι το καλύτερο είναι η φύση να κάνει μόνη της την δουλειά της. 

Μπραβο στον γιατρό σου κ σε σένα!!!είναι από τους λίγους που περίμενουν τις γυναίκες να γεννήσουν μονες τους κ δεν τις βάζουν με πρόκληση..άντε να ακούσουμε τα ευχάριστα κ να γλιτώσεις κ εσύ!! Άρα δηλαδή Εσύ δεν έχεις καθόλου διαστολή; ουτε 1-2?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Όχι μου είπε ότι αύριο δεν θα με δει γιατί όλες αυτές τις μέρες με βλέπει πρωί και απόγευμα!! Εκτός και αν η μικρή μου δώσει μια και σπάσουν τα νερά που πολύ θα το ήθελα!!! Εσύ πως είσαι?? 

Εγω εφαγα κατι κεμπαπ το μεσημέρι και ειμαι να σκασω γτ χτύπησα και λιγο παγωτακι μετα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Κατα τα αλλα, λιγα πονακια, ενοχλησεις στη μεση που και που... Αυριο εχω γιατρο να δω τι θα μου πει! Κατά τα άλλα συνεχιζω περπάτημα, σκαλες και κάνουμε και σεξ! (γιουχουυυυυυυυυ) 

Αχαχχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμένα...

@Μαρθα Κ σε θαυμάζω για το κουράγιο σου και τις αντοχές σου! Με το καλο και σύντομα...

Εμένα κορίτσια ήρθε ο αντρουλης μου προχθες το βράδυ και σχεδόν ολη μερα βολταρουμε. Αύριο φεύγουμε από τους συγγενείς παμε Αθήνα για απόλυτη ελευθερία κινήσεων και προσωπικου χρονου... Έχει σχέδια λέει, κανα σινεμά κανα μεξικάνικο (αν έχετε κανένα καλο να προτεινετε...), λιγα ψωνια κτλ. Ελπίζω να περάσουν εύκολα οι μέρες μέχρι την Παρασκευή!


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα...

@Μαρθα Κ σε θαυμάζω για το κουράγιο σου και τις αντοχές σου! Με το καλο και σύντομα...

Εμένα κορίτσια ήρθε ο αντρουλης μου προχθες το βράδυ και σχεδόν ολη μερα βολταρουμε. Αύριο φεύγουμε από τους συγγενείς παμε Αθήνα για απόλυτη ελευθερία κινήσεων και προσωπικου χρονου... Έχει σχέδια λέει, κανα σινεμά κανα μεξικάνικο (αν έχετε κανένα καλο να προτεινετε...), λιγα ψωνια κτλ. Ελπίζω να περάσουν εύκολα οι μέρες μέχρι την Παρασκευή!

Τελεια!!! Μια χαρα θα κυλησουν οι μερες και ουτε θα καταλάβεις για ποτε θα κρατησεις το μωράκι σου αγκαλια!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα...

@Μαρθα Κ σε θαυμάζω για το κουράγιο σου και τις αντοχές σου! Με το καλο και σύντομα...

Εμένα κορίτσια ήρθε ο αντρουλης μου προχθες το βράδυ και σχεδόν ολη μερα βολταρουμε. Αύριο φεύγουμε από τους συγγενείς παμε Αθήνα για απόλυτη ελευθερία κινήσεων και προσωπικου χρονου... Έχει σχέδια λέει, κανα σινεμά κανα μεξικάνικο (αν έχετε κανένα καλο να προτεινετε...), λιγα ψωνια κτλ. Ελπίζω να περάσουν εύκολα οι μέρες μέχρι την Παρασκευή!

Οοο τέλεια κορίτσι μου μια χαρά θα περάσετε και ούτε που θα καταλάβεις πόσο γρήγορα θα περάσουν οι μέρες.. Λοιπόν στο κέντρο της Αθήνας παράλληλη της Ερμού είναι η μητροπόλεως εκεί έχει φοβερά μαγαζιά με ότι έθνικ κουζίνα θέλεις από μεξικάνικο κινέζικο ιταλικό ότι ότι θέλεις έχω φάει σε πάρα πολλά από αυτά δεν έχω συγκρατήσει ονόματα αλλά θα βρεις άπειρα πολλά.. 

πρίν από 31 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω εφαγα κατι κεμπαπ το μεσημέρι και ειμαι να σκασω γτ χτύπησα και λιγο παγωτακι μετα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Κατα τα αλλα, λιγα πονακια, ενοχλησεις στη μεση που και που... Αυριο εχω γιατρο να δω τι θα μου πει! Κατά τα άλλα συνεχιζω περπάτημα, σκαλες και κάνουμε και σεξ! (γιουχουυυυυυυυυ) 

Αχαχχαχαχαχα 

Αχχχχχ πόσο καιρό έχω να φάω παγωτό ούτε που θυμάμαι κ να νιώσω ότι σκάω από φαγητό χάχαχα.. Ετοιμάζεσαι για την έξοδο σου?? 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Οοο τέλεια κορίτσι μου μια χαρά θα περάσετε και ούτε που θα καταλάβεις πόσο γρήγορα θα περάσουν οι μέρες.. Λοιπόν στο κέντρο της Αθήνας παράλληλη της Ερμού είναι η μητροπόλεως εκεί έχει φοβερά μαγαζιά με ότι έθνικ κουζίνα θέλεις από μεξικάνικο κινέζικο ιταλικό ότι ότι θέλεις έχω φάει σε πάρα πολλά από αυτά δεν έχω συγκρατήσει ονόματα αλλά θα βρεις άπειρα πολλά.. 

Αχχχχχ πόσο καιρό έχω να φάω παγωτό ούτε που θυμάμαι κ να νιώσω ότι σκάω από φαγητό χάχαχα.. Ετοιμάζεσαι για την έξοδο σου?? 

Της μπεμπας εννοείς την εξοδο?? Αύριο εχω αποτρίχωση πριν το ραντεβού με το γιατρο και τ μεσημερακι θα μαθω τι θα γίνει!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Ενα αγχος πάντως το εχω!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...