Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Της μπεμπας εννοείς την εξοδο?? Αύριο εχω αποτρίχωση πριν το ραντεβού με το γιατρο και τ μεσημερακι θα μαθω τι θα γίνει!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Ενα αγχος πάντως το εχω!!! :)

Δεν θα βγαίνανε για φαγητό σήμερα με τον άντρα σου..?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, ada32 είπε:

Μπραβο στον γιατρό σου κ σε σένα!!!είναι από τους λίγους που περίμενουν τις γυναίκες να γεννήσουν μονες τους κ δεν τις βάζουν με πρόκληση..άντε να ακούσουμε τα ευχάριστα κ να γλιτώσεις κ εσύ!! Άρα δηλαδή Εσύ δεν έχεις καθόλου διαστολή; ουτε 1-2?

Εχθές είχα σχεδόν 2 διαστολή!!!! Ναι είναι πολύ καλός και εύχομαι σύντομα να γεννήσω!! 

πρίν από 45 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω εφαγα κατι κεμπαπ το μεσημέρι και ειμαι να σκασω γτ χτύπησα και λιγο παγωτακι μετα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Κατα τα αλλα, λιγα πονακια, ενοχλησεις στη μεση που και που... Αυριο εχω γιατρο να δω τι θα μου πει! Κατά τα άλλα συνεχιζω περπάτημα, σκαλες και κάνουμε και σεξ! (γιουχουυυυυυυυυ) 

Αχαχχαχαχαχα 

Μία χαρά σε βρίσκω!!! Κάνε σεξ βοηθάει πολύ να μαλακώσει ο τράχηλος!! 

πρίν από 38 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα...

@Μαρθα Κ σε θαυμάζω για το κουράγιο σου και τις αντοχές σου! Με το καλο και σύντομα...

Εμένα κορίτσια ήρθε ο αντρουλης μου προχθες το βράδυ και σχεδόν ολη μερα βολταρουμε. Αύριο φεύγουμε από τους συγγενείς παμε Αθήνα για απόλυτη ελευθερία κινήσεων και προσωπικου χρονου... Έχει σχέδια λέει, κανα σινεμά κανα μεξικάνικο (αν έχετε κανένα καλο να προτεινετε...), λιγα ψωνια κτλ. Ελπίζω να περάσουν εύκολα οι μέρες μέχρι την Παρασκευή!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου αλλά ο πόνος δεν παλεύετε εύχομαι να μην το περάσει καμία σας!!!! Τέλεια να περάσετε πανέμορφα και να το χαρείτε με τον άντρα σου!! Πρόσεχε όμως το μεξικάνικο μην είναι πολύ πικάντικο και ενόχληση το μωράκι σου γιατί εμένα μια φορά μου έκανε πολύ καουρα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κι απο εμένα...

@Μαρθα Κ σε θαυμάζω για το κουράγιο σου και τις αντοχές σου! Με το καλο και σύντομα...

Εμένα κορίτσια ήρθε ο αντρουλης μου προχθες το βράδυ και σχεδόν ολη μερα βολταρουμε. Αύριο φεύγουμε από τους συγγενείς παμε Αθήνα για απόλυτη ελευθερία κινήσεων και προσωπικου χρονου... Έχει σχέδια λέει, κανα σινεμά κανα μεξικάνικο (αν έχετε κανένα καλο να προτεινετε...), λιγα ψωνια κτλ. Ελπίζω να περάσουν εύκολα οι μέρες μέχρι την Παρασκευή!

Μια χαρά γρήγορα θα περάσουν οι μέρες .τι καλά σε λίγο θα κρατήσεις το μωράκι Σου αγκαλιά!!!πήγαινε βόλτες τώρα που μπορείς . κ εγώ κορίτσια χθες βγήκα βράδυ κ Τώρα πάμε για καφέ!! 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε;

Εγω ξεκινησα απο χθες με ελαφρες συσπασεις. Σημερα ηταν πιο εντονες και με ρυθμο μονο που δε με πονανε, απλα πετρωνει η κοιλια και μου κοβεται η ανασα. Ο μικρος ειναι πολυ δραστηριος σημερα αλλα γενικα δεν εχω αλλα συμπτωματα ουτε υγρα, ουτε νερα, ουτε εντονους πονους, αρα χαλαρωνω... Μια εντονη υπνηλια εχω μονο, χαχαχα. Λετε να ξεκινησε την καθοδο ο μικρος;;;

@Μαρθα Κ εισαι ηρωιδα!!! Αφου δεν εχουν σπασει τα νερα χαλαρα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Εχθές είχα σχεδόν 2 διαστολή!!!! Ναι είναι πολύ καλός και εύχομαι σύντομα να γεννήσω!! 

Μία χαρά σε βρίσκω!!! Κάνε σεξ βοηθάει πολύ να μαλακώσει ο τράχηλος!! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου αλλά ο πόνος δεν παλεύετε εύχομαι να μην το περάσει καμία σας!!!! Τέλεια να περάσετε πανέμορφα και να το χαρείτε με τον άντρα σου!! Πρόσεχε όμως το μεξικάνικο μην είναι πολύ πικάντικο και ενόχληση το μωράκι σου γιατί εμένα μια φορά μου έκανε πολύ καουρα!! 

Οπότε πλησιάζεις Εσύ! Να σε ρωτήσω τώρα που σε βλέπει ο γιατρός ,σου κάνει υπέρηχο ; εμένα πάλι με χτυπάει πολυ το μωρό Στο πλάι κ στον αφαλό με τα πόδια του μάλλον κ με πονάει..

πρίν από 1 λεπτό , Alekk είπε:

Κοριτσια τι κανετε;

Εγω ξεκινησα απο χθες με ελαφρες συσπασεις. Σημερα ηταν πιο εντονες και με ρυθμο μονο που δε με πονανε, απλα πετρωνει η κοιλια και μου κοβεται η ανασα. Ο μικρος ειναι πολυ δραστηριος σημερα αλλα γενικα δεν εχω αλλα συμπτωματα ουτε υγρα, ουτε νερα, ουτε εντονους πονους, αρα χαλαρωνω... Μια εντονη υπνηλια εχω μονο, χαχαχα. Λετε να ξεκινησε την καθοδο ο μικρος;;;

@Μαρθα Κ εισαι ηρωιδα!!! Αφου δεν εχουν σπασει τα νερα χαλαρα!!!

 

Τι καλά που έχεις ενδείξεις. Εγώ δεν έχω τίποτα..μάλλον ξεκινάει η διαδικασία τοκετού  κ εσένα.προετοιμάζεται το μωρό!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Οπότε πλησιάζεις Εσύ! Να σε ρωτήσω τώρα που σε βλέπει ο γιατρός ,σου κάνει υπέρηχο ; εμένα πάλι με χτυπάει πολυ το μωρό Στο πλάι κ στον αφαλό με τα πόδια του μάλλον κ με πονάει..

Τι καλά που έχεις ενδείξεις. Εγώ δεν έχω τίποτα..μάλλον ξεκινάει η διαδικασία τοκετού  κ εσένα.προετοιμάζεται το μωρό!

Αχ λες;;;; Μακαρι! Καμια σχεση παντως με τον μεγαλο μ. Στον μεγαλο εσπασαν τα νερα και μετα ξεκινησαν μπαμ οι πονοι, ενω πιο πριν το μονο που ειχα δει ηταν αυτο το βυσμα που λενε. Η αληθεια ειναι οτι περιμενω τα ιδια και γι’αυτο δεν το πολυπιστευω!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια νομίζω σας έχω ξανά ρωτήσει αλλά δεν θυμάμαι καθόλου.. Μανιτάρια στην εγκυμοσύνη τρώτε?? Σας έχει πει ο γιατρός σας κάτι ότι δεν κάνει??? 

ναι ! κανονικά! εχω βρει μαγαζί μου κάτι τέλεια σουβλάκια μανιταριών στη σχάρα..πωπω! θέλω μανιτάρια τώρα! χαχαχ -- Επίσης σήμερα δεν κρατήθηκα..έφαγα ένα μικρό κομμάτι ιον..με είχε πιάσει υστερία..αλλά εντάξει με τη μέτρηση! 

πρίν από 34 λεπτά , Alekk είπε:

Κοριτσια τι κανετε;

Εγω ξεκινησα απο χθες με ελαφρες συσπασεις. Σημερα ηταν πιο εντονες και με ρυθμο μονο που δε με πονανε, απλα πετρωνει η κοιλια και μου κοβεται η ανασα. Ο μικρος ειναι πολυ δραστηριος σημερα αλλα γενικα δεν εχω αλλα συμπτωματα ουτε υγρα, ουτε νερα, ουτε εντονους πονους, αρα χαλαρωνω... Μια εντονη υπνηλια εχω μονο, χαχαχα. Λετε να ξεκινησε την καθοδο ο μικρος;;;

αχ τι ωραία! έχεις ξεκινήσει διαδικασια! άντε με το καλό και θα ακουσουμε νέα τις επόμενες μερες! η υπνηλία σε μένα είναι μόνιμη!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Alekk είπε:

Κοριτσια τι κανετε;

Εγω ξεκινησα απο χθες με ελαφρες συσπασεις. Σημερα ηταν πιο εντονες και με ρυθμο μονο που δε με πονανε, απλα πετρωνει η κοιλια και μου κοβεται η ανασα. Ο μικρος ειναι πολυ δραστηριος σημερα αλλα γενικα δεν εχω αλλα συμπτωματα ουτε υγρα, ουτε νερα, ουτε εντονους πονους, αρα χαλαρωνω... Μια εντονη υπνηλια εχω μονο, χαχαχα. Λετε να ξεκινησε την καθοδο ο μικρος;;;

@Μαρθα Κ εισαι ηρωιδα!!! Αφου δεν εχουν σπασει τα νερα χαλαρα!!!

 

Νομιζω ότι φτάνει και η δική σου ώρα κοριτσάκι!!! Ας γίνει κάτι να τελειώνω να σπάσουν τα νερά οι να πιάσουν οι πόνοι!! 

πρίν από 36 λεπτά , ada32 είπε:

Οπότε πλησιάζεις Εσύ! Να σε ρωτήσω τώρα που σε βλέπει ο γιατρός ,σου κάνει υπέρηχο ; εμένα πάλι με χτυπάει πολυ το μωρό Στο πλάι κ στον αφαλό με τα πόδια του μάλλον κ με πονάει..

Τι καλά που έχεις ενδείξεις. Εγώ δεν έχω τίποτα..μάλλον ξεκινάει η διαδικασία τοκετού  κ εσένα.προετοιμάζεται το μωρό!

Κάθε φορά κάνω Nst μετά υπέρηχο και μου έχει βάλει και χέρι δύο φορές να δει τράχηλο και το παιδί πόσο κάτω είναι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , bella32 είπε:

ναι ! κανονικά! εχω βρει μαγαζί μου κάτι τέλεια σουβλάκια μανιταριών στη σχάρα..πωπω! θέλω μανιτάρια τώρα! χαχαχ -- Επίσης σήμερα δεν θ κρατήθηκα..έφαγα ένα μικρό κομμάτι ιον..με είχε πιάσει υστερία..αλλά εντάξει με τη μέτρηση! 

αχ τι ωραία! έχεις ξεκινήσει διαδικασια! άντε με το καλό και θα ακουσουμε νέα τις επόμενες μερες! η υπνηλία σε μένα είναι μόνιμη!!

Ααααα κ εγώ κ εγώ έφαγα ένα μαφιν ρε συ αλήθεια ένιωθα ότι εάν δεν το φαω θα λιποθυμήσω αλλά μετά που μέτρησα ήταν λίγο τσιμπημένο για τα δεδομένα που θέλει ο γιατρός μου ήταν 133 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Marimarv είπε:

Δεν θα βγαίνανε για φαγητό σήμερα με τον άντρα σου..?? 

Καλε πηγαμε τ μεσημερι!!! Για το κεμπαμ!!!! Δεν ειπα οτι εσκασα??? Αχαχαχαχαχα 

Σχεδον μια ολόκληρη μεριδα γιαουρτλου εφαγα μονη μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλε πηγαμε τ μεσημερι!!! Για το κεμπαμ!!!! Δεν ειπα οτι εσκασα??? Αχαχαχαχαχα 

Σχεδον μια ολόκληρη μεριδα γιαουρτλου εφαγα μονη μου!!!! 

Ααααα νόμιζα ότι το έφαγες στ σπίτι σου και θα πηγαίνατε βράδυ για φαγητό.. Πω πω με τέτοια στέρηση που εδώ σε φαγητό και εγώ μια μερίδα άνετα την καθάριζα μόνη μου.. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

@Alekk μαλλον πλησιάζει και εσενα η ώρα!!! Τι καλα!!! 

@Marimarv τα τσακιζω τα μανιτάρια!!! Δεν μ χει πει να τα αποφεύγω!! 

@Μαρθα Κ σε ποιο νοσοκομείο γεννας? Δε θυμαμαι και δε γράφουμε και στο πινακακι... 

Κορίτσια και εγω βουτηξα τη μερεντα με τ κουταλι!!! Ευτυχώς δεν με ζυγίζει ο γιατρος! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρθα Κ είπε:

Εχθές είχα σχεδόν 2 διαστολή!!!! Ναι είναι πολύ καλός και εύχομαι σύντομα να γεννήσω!! 

Μία χαρά σε βρίσκω!!! Κάνε σεξ βοηθάει πολύ να μαλακώσει ο τράχηλος!! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου αλλά ο πόνος δεν παλεύετε εύχομαι να μην το περάσει καμία σας!!!! Τέλεια να περάσετε πανέμορφα και να το χαρείτε με τον άντρα σου!! Πρόσεχε όμως το μεξικάνικο μην είναι πολύ πικάντικο και ενόχληση το μωράκι σου γιατί εμένα μια φορά μου έκανε πολύ καουρα!! 

Γενικά λατρεύω τα πικάντικα και τα εχω σχεδόν κομμενα στην εγκυμοσύνη. Αφού ο κύριος μπέμπης δεν μας κάνει την τιμή να κανει καμια συσπαση ή να προσπαθήσει να κατέβει θα φαω κι εγω καυτερα μπας και τσαντιστει λιγο και κάνει τπτ. Ελπίζω να μην το μετανιωσω....

Αααα απο αύριο σκοπευω να κανω και λιγο σεξακι που θα είμαστε μονοι μας ;) μετα απο 8,5 μηνες, απίστευτο!!!

1 hour ago, Marimarv είπε:

Κορίτσια νομίζω σας έχω ξανά ρωτήσει αλλά δεν θυμάμαι καθόλου.. Μανιτάρια στην εγκυμοσύνη τρώτε?? Σας έχει πει ο γιατρός σας κάτι ότι δεν κάνει??? 

Κι εγω τρώω μανιτάρια κανονικα και με το νομο

1 ώρα πρίν, Marimarv είπε:

Οοο τέλεια κορίτσι μου μια χαρά θα περάσετε και ούτε που θα καταλάβεις πόσο γρήγορα θα περάσουν οι μέρες.. Λοιπόν στο κέντρο της Αθήνας παράλληλη της Ερμού είναι η μητροπόλεως εκεί έχει φοβερά μαγαζιά με ότι έθνικ κουζίνα θέλεις από μεξικάνικο κινέζικο ιταλικό ότι ότι θέλεις έχω φάει σε πάρα πολλά από αυτά δεν έχω συγκρατήσει ονόματα αλλά θα βρεις άπειρα πολλά.. 

Αχχχχχ πόσο καιρό έχω να φάω παγωτό ούτε που θυμάμαι κ να νιώσω ότι σκάω από φαγητό χάχαχα.. Ετοιμάζεσαι για την έξοδο σου?? 

Τελεια σε ευχαριστώ πολύ! Το σκέφτομαι το μεξικάνικο μηνες τωρα

πρίν από 30 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Alekk μαλλον πλησιάζει και εσενα η ώρα!!! Τι καλα!!! 

@Marimarv τα τσακιζω τα μανιτάρια!!! Δεν μ χει πει να τα αποφεύγω!! 

@Μαρθα Κ σε ποιο νοσοκομείο γεννας? Δε θυμαμαι και δε γράφουμε και στο πινακακι... 

Κορίτσια και εγω βουτηξα τη μερεντα με τ κουταλι!!! Ευτυχώς δεν με ζυγίζει ο γιατρος! Αχχαχαχαχαχαχα 

Εμένα με ζυγίζει ο γιατρουλης αλλα δεν έχει πει κουβέντα ως τωρα. Ευτυχώς εχει 20 μέρες να με ζυγισει γτ ολη μερα θέλω φαγητά και την τελευταία εβδομάδα και γλυκα και δεν θέλω να ξέρω ποσα έβαλα

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Γενικά λατρεύω τα πικάντικα και τα εχω σχεδόν κομμενα στην εγκυμοσύνη. Αφού ο κύριος μπέμπης δεν μας κάνει την τιμή να κανει καμια συσπαση ή να προσπαθήσει να κατέβει θα φαω κι εγω καυτερα μπας και τσαντιστει λιγο και κάνει τπτ. Ελπίζω να μην το μετανιωσω....

Αααα απο αύριο σκοπευω να κανω και λιγο σεξακι που θα είμαστε μονοι μας ;) μετα απο 8,5 μηνες, απίστευτο!!!

Κι εγω τρώω μανιτάρια κανονικα και με το νομο

Τελεια σε ευχαριστώ πολύ! Το σκέφτομαι το μεξικάνικο μηνες τωρα

Εκεί θα βρεις πολλά κ μεξικάνικα κ έχει κ πολύ ωραία ινδικά που είναι κ αυτά πικάντικα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...