Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

On ‎10‎/‎4‎/‎2018 at 1:59 PM, anemoni1989 said:

ωωωωωωωωωω τελεια!!! Μίλησες με το γιατρό σου??? εμενα μ είχε πει αν δω αιματακι ή καφε υγρά να ειδοποιήσω!!! Και εγω σκεφτόμουν τη @stella92 κι τη @Nightwish που ήταν να μπει την Παρασκευη και  δεν εγραψε εκτοτε!!! Μακαρι να ναι όλα καλα και να μην προλαβαίνουν !!!!

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκα! Τι κάνετε;

Καταρχάς να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας σε όσες έχουν γεννήσει και οι υπόλοιπες κουράγιο και υπομονή και θα έρθει η πολύτιμη ώρα!

Εγώ τελικά γέννησα την Πέμπτη 27/09 με καισαρική και η μικρή μου βγήκε 2550, 47cm. 

Δεν είχα το μυαλό να σας γράψω γιατί έγιναν αρκετά ευτράπελα με την καισαρικη και μετα έπεσα πολυ ψυχολογικά. Τώρα προσπαθώ να συνέλθω λίγο και να γνωρίσω καλυτερα τη μπουμπού μου που ειναι μικροσκοπική και όμορφη σαν μπιμπελό!

  • Μου αρέσει 7

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , Nightwish είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκα! Τι κάνετε;

Καταρχάς να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας σε όσες έχουν γεννήσει και οι υπόλοιπες κουράγιο και υπομονή και θα έρθει η πολύτιμη ώρα!

Εγώ τελικά γέννησα την Πέμπτη 27/09 με καισαρική και η μικρή μου βγήκε 2550, 47cm. 

Δεν είχα το μυαλό να σας γράψω γιατί έγιναν αρκετά ευτράπελα με την καισαρικη και μετα έπεσα πολυ ψυχολογικά. Τώρα προσπαθώ να συνέλθω λίγο και να γνωρίσω καλυτερα τη μπουμπού μου που ειναι μικροσκοπική και όμορφη σαν μπιμπελό!

Να σας ζήσει!!! Να πάρεις όσο χρόνο χρειάζεστε με τη ζουζου σου!!!

Εμείς θα περιμένουμε να μας πεις λεπτομέρειες όταν μπορέσεις!:x 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Nightwish είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκα! Τι κάνετε;

Καταρχάς να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας σε όσες έχουν γεννήσει και οι υπόλοιπες κουράγιο και υπομονή και θα έρθει η πολύτιμη ώρα!

Εγώ τελικά γέννησα την Πέμπτη 27/09 με καισαρική και η μικρή μου βγήκε 2550, 47cm. 

Δεν είχα το μυαλό να σας γράψω γιατί έγιναν αρκετά ευτράπελα με την καισαρικη και μετα έπεσα πολυ ψυχολογικά. Τώρα προσπαθώ να συνέλθω λίγο και να γνωρίσω καλυτερα τη μπουμπού μου που ειναι μικροσκοπική και όμορφη σαν μπιμπελό!

Να σου ζήσει κορίτσι μου.. Να είναι τυχερή σε όλη της την ζωή.. 

Οποτε βρεις λίγο χρόνο πες μας λεπτομέρειες.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Nightwish είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκα! Τι κάνετε;

Καταρχάς να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας σε όσες έχουν γεννήσει και οι υπόλοιπες κουράγιο και υπομονή και θα έρθει η πολύτιμη ώρα!

Εγώ τελικά γέννησα την Πέμπτη 27/09 με καισαρική και η μικρή μου βγήκε 2550, 47cm. 

Δεν είχα το μυαλό να σας γράψω γιατί έγιναν αρκετά ευτράπελα με την καισαρικη και μετα έπεσα πολυ ψυχολογικά. Τώρα προσπαθώ να συνέλθω λίγο και να γνωρίσω καλυτερα τη μπουμπού μου που ειναι μικροσκοπική και όμορφη σαν μπιμπελό!

Να σας ζησει γλυκια μου η μπεμπα σας!!! Γερη και καλοτυχη να ειναι!!! Οποτε αισθάνεσαι ετοιμη περιμένουμε λεπτομέρειες!!! 

Κορίτσια εγω μαλλον εχω συσπασουλες!!!! Λετε το σεξακι να εκανε το θαύμα του??? Θα τρελαθω!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nightwish είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκα! Τι κάνετε;

Καταρχάς να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας σε όσες έχουν γεννήσει και οι υπόλοιπες κουράγιο και υπομονή και θα έρθει η πολύτιμη ώρα!

Εγώ τελικά γέννησα την Πέμπτη 27/09 με καισαρική και η μικρή μου βγήκε 2550, 47cm. 

Δεν είχα το μυαλό να σας γράψω γιατί έγιναν αρκετά ευτράπελα με την καισαρικη και μετα έπεσα πολυ ψυχολογικά. Τώρα προσπαθώ να συνέλθω λίγο και να γνωρίσω καλυτερα τη μπουμπού μου που ειναι μικροσκοπική και όμορφη σαν μπιμπελό!

να σας ζήσει το μωράκι!!!! όμορφο και υγιές να είναι μια ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σας ζησει γλυκια μου η μπεμπα σας!!! Γερη και καλοτυχη να ειναι!!! Οποτε αισθάνεσαι ετοιμη περιμένουμε λεπτομέρειες!!! 

Κορίτσια εγω μαλλον εχω συσπασουλες!!!! Λετε το σεξακι να εκανε το θαύμα του??? Θα τρελαθω!!!! 

Τι εννοείς μάλλον έχεις συσπασουλες??? Ρωτάω επειδή εγώ δεν έχω, κ έχω την εντύπωση πως όταν έχεις συσπάσεις τις καταλαβαίνεις με σιγουριά!! 

Σίγουρα βοηθάει κ το σεξ!! Έχεις κάνει καρδιοτοκογραφημα? Είχε δείξει συσπάσεις??

Ανυπομονες μανουλες Οκτωβρίου!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia05 είπε:

Τι εννοείς μάλλον έχεις συσπασουλες??? Ρωτάω επειδή εγώ δεν έχω, κ έχω την εντύπωση πως όταν έχεις συσπάσεις τις καταλαβαίνεις με σιγουριά!! 

Σίγουρα βοηθάει κ το σεξ!! Έχεις κάνει καρδιοτοκογραφημα? Είχε δείξει συσπάσεις??

Ανυπομονες μανουλες Οκτωβρίου!

 

Ναι σε ολα τα nst ειχα συσπασεις κι ας μην  τις ενιωθα!!! Τακτικα πονακια περιοδου και πονο σ μεση εχω, αλλα οχι κατι ανυποφορο... 

@Alekk εσυ τ νιωθεις ακριβώς!?? Για να συγκρίνω εμπειρίες! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Ναι σε ολα τα nst ειχα συσπασεις κι ας μην  τις ενιωθα!!! Τακτικα πονακια περιοδου και πονο σ μεση εχω, αλλα οχι κατι ανυποφορο... 

@Alekk εσυ τ νιωθεις ακριβώς!?? Για να συγκρίνω εμπειρίες! 

Πονακια ελαφριά περιόδου έχω(πονούσα παααααρα πολύ πρώτες μέρες περιόδου οπότε αυτά μου φαίνονται ασημαντα) και στη μεση.. κ σαν πιάσιμο μέση κ προσαγωγούς..

ελπίζω μόνο όταν έρθει η στιγμή να το καταλάβω!!!:grin:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

40Nightwish    27/9    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     2550γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

26stella92        03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2850γρ.

32irinikavala     6/10   κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

34Μαρθα Κ       10/10   κοριτσάκι  1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

34Μαρία1430    22/10    αγοράκι    1ο    Ιασώ-Αθήνα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

28Marimarv            29/10   κοριτσάκι   1ο    Νοσοκομείο Κεφαλληνίας 

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32                 4/11    αγοράκι      1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ασία είπε:

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

40Nightwish    27/9    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     2550γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

26stella92        03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2850γρ.

32irinikavala     6/10   κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

34Μαρθα Κ       10/10   κοριτσάκι  1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

34Μαρία1430    22/10    αγοράκι    1ο    Ιασώ-Αθήνα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

28Marimarv            29/10   κοριτσάκι   1ο    Νοσοκομείο Κεφαλληνίας 

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32                 4/11    αγοράκι      1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Τι ωραία που αλλάζει το πινακακι μας!!! Με το καλό και οι υπόλοιπες!!:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι σε ολα τα nst ειχα συσπασεις κι ας μην  τις ενιωθα!!! Τακτικα πονακια περιοδου και πονο σ μεση εχω, αλλα οχι κατι ανυποφορο... 

@Alekk εσυ τ νιωθεις ακριβώς!?? Για να συγκρίνω εμπειρίες! 

Εγω καταλαβαινω πετρωμα (τεντωμα ισως) στην κοιλια και μου κοβεται η ανασα. Καποιες σουβλιες μεσα στην ημερα, αλλα μετρημενες στα δαχτυλα και πονακια πισω στα νεφρα και στην πλατη. Τιποτα επωδυνο ομως.

Α κ ο μικρος ειναι εξτρα δραστηριος σημερα

Λες να συγχρονιστουμεεεε;;;;;;

@Nightwish να σου ζησει κοπελα μ. Μην σκας για οτι κι αν εγινε! Χαζεψε την μπεμπουλα σου κ ολα θα περασουν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alekk είπε:

Εγω καταλαβαινω πετρωμα (τεντωμα ισως) στην κοιλια και μου κοβεται η ανασα. Καποιες σουβλιες μεσα στην ημερα, αλλα μετρημενες στα δαχτυλα και πονακια πισω στα νεφρα και στην πλατη. Τιποτα επωδυνο ομως.

Α κ ο μικρος ειναι εξτρα δραστηριος σημερα

Λες να συγχρονιστουμεεεε;;;;;;

Και εμενα τωρα κόβει βόλτες!!! Εμενα μ εχει κολλήσει πως αύριο θα μ βάλει μεσα λογω συσπασεων και διαστολης... Για να δουμε!!! Στα νεφρά εχω και εγω πονους ελαφριους, ενω δεν ειχα ποτέ ξανά 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και εμενα τωρα κόβει βόλτες!!! Εμενα μ εχει κολλήσει πως αύριο θα μ βάλει μεσα λογω συσπασεων και διαστολης... Για να δουμε!!! Στα νεφρά εχω και εγω πονους ελαφριους, ενω δεν ειχα ποτέ ξανά 

Μακαρι anemoni!!! Κι εγω εχω γιατρο αυριο, μακαρι να μας προλαβουν τα μπεμπακια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alekk είπε:

Μακαρι anemoni!!! Κι εγω εχω γιατρο αυριο, μακαρι να μας προλαβουν τα μπεμπακια μας!!!

Αχαχχαχαχαχα ναι μακαρι!!! Τι ωρα εχεις ραντεβού??? Εγω 3 το μεσημέρι!!! Το πρωί εν τ μεταξυ εχω αποτρίχωση!!! Ελπίζω να προλάβω!!!! Μην τρεχω τελευταία στιγμή να ξυριζομαι!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχχαχαχαχα ναι μακαρι!!! Τι ωρα εχεις ραντεβού??? Εγω 3 το μεσημέρι!!! Το πρωί εν τ μεταξυ εχω αποτρίχωση!!! Ελπίζω να προλάβω!!!! Μην τρεχω τελευταία στιγμή να ξυριζομαι!!! 

Το εχω σκεφτει κι αυτο, θα βαλω ξυραφι αν με πιασει ο μικρος μεσα στη νυχτα γιατι εχω προγραμματισει αποτριχωτικη μηχανη αυριο το πρωι!!! Χαχαχαχα! Το βραδυ εχω ραντεβου εγω, για να δουμε. Αυριο θα κανω κι ολα τα κολπα (πλην σεξ γιατι εχω ξεχασει να ρωτησω - μας το ειχε κοψει) μεχρι να παω!

Μακαριιιιιιιιι!!!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...