Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου από το πρωί κοβω βολτες!!! Να μας ζησουν τα νεα μωρακια, με το καλο τα υπόλοιπα και μακάρι να παρει αποφαση και η δικια μ η ξεροκεφαλη να σκασει μυτη!!! 

Εγώ πάντως το έχω πάρει απόφαση ότι ο δικός μου θα κάνει του κεφαλιού του!!!:-P:-P:-P Οπότε τον άφησα στην ησυχία του ! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κορίτσια μου αυτό ήταν γεννησα.. Όλα μέχρι τώρα πήγαν πολύ πολύ καλά.. Το μόνο που με ενόχλησε σε όλη την διαδικασία ήταν ο καθετήρας.. Χάλια αίσθηση και πολύ τσούξιμο δεν μου το έβαλαν καλά και το αλλάξαμε όλα τα ουρά βγήκαν έξω και ήταν πολύ άβολο... Κατά τα άλλα στ καισαρική δεν κατάλαβα τίποτα πέραν από κινήσεις και μια πίεση στ κοιλιά.. Η μικρή μου είναι μια χαρά 3.200 προσπαθήσα να θήλασω είναι λίγο δύσκολο ακόμα αλλά θα το βρούμε ίσως πάρει λίγο ξερό για συμπλήρωμα.. Πολύ ήσυχη γενικά τώρα έχει αρχίσει να κλαίει κ την πήρε η μαία να την βοηθήσει να ρεφτει κ να κάνει κακά της.. Έχω τρελαθεί κορίτσια αλήθεια την έχω ερωτευτείιιιιιιιι

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια μου αυτό ήταν γεννησα.. Όλα μέχρι τώρα πήγαν πολύ πολύ καλά.. Το μόνο που με ενόχλησε σε όλη την διαδικασία ήταν ο καθετήρας.. Χάλια αίσθηση και πολύ τσούξιμο δεν μου το έβαλαν καλά και το αλλάξαμε όλα τα ουρά βγήκαν έξω και ήταν πολύ άβολο... Κατά τα άλλα στ καισαρική δεν κατάλαβα τίποτα πέραν από κινήσεις και μια πίεση στ κοιλιά.. Η μικρή μου είναι μια χαρά 3.200 προσπαθήσα να θήλασω είναι λίγο δύσκολο ακόμα αλλά θα το βρούμε ίσως πάρει λίγο ξερό για συμπλήρωμα.. Πολύ ήσυχη γενικά τώρα έχει αρχίσει να κλαίει κ την πήρε η μαία να την βοηθήσει να ρεφτει κ να κάνει κακά της.. Έχω τρελαθεί κορίτσια αλήθεια την έχω ερωτευτείιιιιιιιι

Να σου ζήσει να την χαιρεσε την κούκλα σου! και που είσαι ακόμα η χαρά δεν περιγράφετε αυτή τι στιγμη. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Να σου ζήσει να την χαιρεσε την κούκλα σου! και που είσαι ακόμα η χαρά δεν περιγράφετε αυτή τι στιγμη. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Είμαι σίγουρη έχω ήδη τρελαθεί μαζί της καλά δεν υπ συζητώ για τον μπαμπά της 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anastasia05 είπε:

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

40Nightwish    27/9    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     2550γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

26stella92        03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2850γρ.

32irinikavala  6/10   κοριτσάκι  1ο  κλ.Καβάλα

34Μαρθα Κ       8/10    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     3240γρ

34Μαρία1430   12/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3860γρ

32ada32            13/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       3410γρ. 

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o Αλεξάνδρας

28Marimarv         29/10   κοριτσάκι   1ο    Νοσοκομείο Κεφαλληνίας 

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32            4/11    αγοράκι  1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

3680 ο αγοραρος 11/10

@Marimarv να σου ζησει η μπουμπουκα! Γερη και δυνατη παντα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Είμαι σίγουρη έχω ήδη τρελαθεί μαζί της καλά δεν υπ συζητώ για τον μπαμπά της 

Άσε τους μπαμπάδες θέλουν και αυτή πάνα όχι μόνο η μπέμπα κατουριουνται από τι χαρά τους. Έτσι και ο δικός μου με τι μπεμπα

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια μου αυτό ήταν γεννησα.. Όλα μέχρι τώρα πήγαν πολύ πολύ καλά.. Το μόνο που με ενόχλησε σε όλη την διαδικασία ήταν ο καθετήρας.. Χάλια αίσθηση και πολύ τσούξιμο δεν μου το έβαλαν καλά και το αλλάξαμε όλα τα ουρά βγήκαν έξω και ήταν πολύ άβολο... Κατά τα άλλα στ καισαρική δεν κατάλαβα τίποτα πέραν από κινήσεις και μια πίεση στ κοιλιά.. Η μικρή μου είναι μια χαρά 3.200 προσπαθήσα να θήλασω είναι λίγο δύσκολο ακόμα αλλά θα το βρούμε ίσως πάρει λίγο ξερό για συμπλήρωμα.. Πολύ ήσυχη γενικά τώρα έχει αρχίσει να κλαίει κ την πήρε η μαία να την βοηθήσει να ρεφτει κ να κάνει κακά της.. Έχω τρελαθεί κορίτσια αλήθεια την έχω ερωτευτείιιιιιιιι

κορίτσι μουυυ!!!! μπαίνω όλη μέρα με αγωνία να δω πότε θα στείλεις !!! να σου ζήσει η μικρή πριγκίπισσα! να είναι καλοτυχη! χαίρομαι που πήγαν όλα καλά! εύχομαι ταχεία ανάρρωση και με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας! φαντάζομαι συγκίνηση όταν την είδες!  όσο για τον καθετήρα αύριο θα το έχεις ξεχάσει ήδη με τη μπουμπού! αντε τώρα σιγά σιγά να βρείτε το ρυθμό σας στο θηλασμό!!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια μου αυτό ήταν γεννησα.. Όλα μέχρι τώρα πήγαν πολύ πολύ καλά.. Το μόνο που με ενόχλησε σε όλη την διαδικασία ήταν ο καθετήρας.. Χάλια αίσθηση και πολύ τσούξιμο δεν μου το έβαλαν καλά και το αλλάξαμε όλα τα ουρά βγήκαν έξω και ήταν πολύ άβολο... Κατά τα άλλα στ καισαρική δεν κατάλαβα τίποτα πέραν από κινήσεις και μια πίεση στ κοιλιά.. Η μικρή μου είναι μια χαρά 3.200 προσπαθήσα να θήλασω είναι λίγο δύσκολο ακόμα αλλά θα το βρούμε ίσως πάρει λίγο ξερό για συμπλήρωμα.. Πολύ ήσυχη γενικά τώρα έχει αρχίσει να κλαίει κ την πήρε η μαία να την βοηθήσει να ρεφτει κ να κάνει κακά της.. Έχω τρελαθεί κορίτσια αλήθεια την έχω ερωτευτείιιιιιιιι

Να σου ζήσει η ζουζούνα σου!!! Όσο για το καθετήρα, μη το σκέφτεσαι πια τελείωσε!!!

Να τη χαίρεσαι τη μικρή σου κ εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το θηλασμό αφού το θέλεις! Είναι δύσκολο στην αρχή αλλά θα το πετύχεις !

Εύχομαι να γυρίσετε γρήγορα σπίτι σας!:x

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

40Nightwish    27/9    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     2550γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

26stella92        03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2850γρ.

32irinikavala  6/10   κοριτσάκι  1ο  κλ.Καβάλα

34Μαρθα Κ       8/10    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     3240γρ

36Alekk              11/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3680γρ.

34Μαρία1430   12/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3860γρ

32ada32             13/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       3410γρ. 

28Marimarv       16/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o Αλεξάνδρας

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32            4/11    αγοράκι  1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια μου αυτό ήταν γεννησα.. Όλα μέχρι τώρα πήγαν πολύ πολύ καλά.. Το μόνο που με ενόχλησε σε όλη την διαδικασία ήταν ο καθετήρας.. Χάλια αίσθηση και πολύ τσούξιμο δεν μου το έβαλαν καλά και το αλλάξαμε όλα τα ουρά βγήκαν έξω και ήταν πολύ άβολο... Κατά τα άλλα στ καισαρική δεν κατάλαβα τίποτα πέραν από κινήσεις και μια πίεση στ κοιλιά.. Η μικρή μου είναι μια χαρά 3.200 προσπαθήσα να θήλασω είναι λίγο δύσκολο ακόμα αλλά θα το βρούμε ίσως πάρει λίγο ξερό για συμπλήρωμα.. Πολύ ήσυχη γενικά τώρα έχει αρχίσει να κλαίει κ την πήρε η μαία να την βοηθήσει να ρεφτει κ να κάνει κακά της.. Έχω τρελαθεί κορίτσια αλήθεια την έχω ερωτευτείιιιιιιιι

Τέλεια αγάπη μου να σου ζήσει η μπέμπα σου και να ζήσετε μόνο χαρές στην ζωή σας!! 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου ξεκίνησα να κάνω κουλουράκια βουτύρου με ζαχαροπαστα!!! ελπίζω να μου βγουν καλά!! θα έχω θέμα μελισσουλες και φορμακια και θα κάνω και μερικά με μονόγραμμα! ελπίζω μη με μαλώσει ο γιατρός που σηκώθηκα.. εντάξει, με βοηθάει και η μαμά βέβαια! δεν περνάνε οι ώρες βρε κορίτσια...

  • Μου αρέσει 2

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , bella32 είπε:

κορίτσια μου ξεκίνησα να κάνω κουλουράκια βουτύρου με ζαχαροπαστα!!! ελπίζω να μου βγουν καλά!! θα έχω θέμα μελισσουλες και φορμακια και θα κάνω και μερικά με μονόγραμμα! ελπίζω μη με μαλώσει ο γιατρός που σηκώθηκα.. εντάξει, με βοηθάει και η μαμά βέβαια! δεν περνάνε οι ώρες βρε κορίτσια...

Τέλεια κοριτσάκι μου καλή επιτυχία!!!! Πόσο έμεινε ακόμα?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου καλή επιτυχία!!!! Πόσο έμεινε ακόμα?? 

Ευχαριστώ πολύ!!! να σου πω την αλήθεια είμαι μέσα στην αβεβαιότητα! όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν μου λέγανε αν φτάσω το πολύ   15/10 θα είναι θαύμα ! αύριο πάλι έχω επίσκεψη στον βασικό μου γιατρό, να δω τι θα μου πει! χτες πάντως είχα λίγα πονακια χαμηλά, που υποθέτω  ήταν μικρές συσπάσεις.  σήμερα όλη μέρα τπτ!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, bella32 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! να σου πω την αλήθεια είμαι μέσα στην αβεβαιότητα! όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν μου λέγανε αν φτάσω το πολύ   15/10 θα είναι θαύμα ! αύριο πάλι έχω επίσκεψη στον βασικό μου γιατρό, να δω τι θα μου πει! χτες πάντως είχα λίγα πονακια χαμηλά, που υποθέτω  ήταν μικρές συσπάσεις.  σήμερα όλη μέρα τπτ!

Άντε πλησιάζει η ώρα κοριτσάκι μου!!! Προετοιμασία του σώματος σου είναι όλο αυτό για την μεγάλη μέρα!!! Σε λίγες μέρες θα είσαι στο δικό μας κλαμπ και θα το έχεις σπίτι το μωράκι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

40Nightwish    27/9    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     2550γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

26stella92        03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2850γρ.

34Μαρθα Κ         8/10    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!   3240γρ

36Alekk              11/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3680γρ.

34Μαρία1430   12/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3860γρ

32ada32             13/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3410γρ. 

28Marimarv       16/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    3200γρ

 

32irinikavala        6/10   κοριτσάκι  1ο  κλ.Καβάλα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o Αλεξάνδρας

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32            4/11    αγοράκι       1ο  Αρεταίειο

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου από το πρωί κοβω βολτες!!! Να μας ζησουν τα νεα μωρακια, με το καλο τα υπόλοιπα και μακάρι να παρει αποφαση και η δικια μ η ξεροκεφαλη να σκασει μυτη!!! 

Τελικά προς τελευταία οδευω κι εγω!!! Αχχαχαχαχαχαχα Βρε πως την πατησα έτσι?? Χιχιχιχιχι 

@Ασία εσυ σε τι φάση είσαι? Πότε πας γιατρο? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...