Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, bella32 είπε:

Καλημέρα!!! εγώ ακόμη δεν εγώ δει τα ράμματα από κάτω!! φοβάμαι πολύ τι θα αντικρύσω!! τι πρήξιμο άρχισε να υποχωρεί στα χείλη, αλλά νιώθω τραβηγματα και πονάω όταν κάθομαι..βέβαια αύριο κλείνει βδομάδα..μάλλον βιάζομαι να περάσουν ε;

κορίτσια μου,  σας είπαν εσάς να δώσετε βιταμίνη d σε υγρή μορφή για ένα χρόνο; μου δώσανε τέτοια οδηγία από το νοσοκομείο! δεν το είχα ξανακούσει!

Ναι κ εγώ φοβόμουν !!έβαλα τον άντρα μου στη αρχή να δει!! Σε λίγο θα σου πέρασει το τράβηγμα. Εμένα μου πέρασε μετά από 10 μερες περίπου απλά όταν φτερνιζομαι κ βηχω νιώθω ένα σφηξιμο.

Ναι κ εμένα μου είπαν για βιταμίνη d. Θα πάω στην παιδίατρο από βδομάδα κ θα την ρωτήσω. 

15 ώρες πρίν, stella92 είπε:

Μέχρι 20 ημερών είχαμε μεικτή διατροφή, από εκεί και πέρα μόνο μπουκάλι.. Αλλά και με τη μεικτή έπαιρνε 350γρ περίπου η βδομάδα. Έχω ζυγαριά αλλά τον ζυγίζω μια φορά τη βδομάδα μόνο. Δεν την έχω παραγγείλει ακόμα τη κρέμα για τις ραγαδες. Με έκοψε και έξω αλλά τα ράμματα τα έβαλε από μέσα.Δε φαίνεται τίποτα. Εγώ από τις 8 μέρες δε καταλάβαινα τίποτα και φαντάσου έφαγα πάρα πολύ χέρι για να μου κάνουν διαστολή και βάλαμε και βεντούζα. Ίσως σου έκανε περισσότερα ράμματα, σε λίγες μέρες δε θα καταλαβαίνεις τίποτα. Εσωτερικά έβαλα μόνο μια φορά ένα υπόθετο για μύκητες αλλά δυστυχώς πέταξα το κουτί και δε θυμάμαι την ονομασία.

Εγώ βλέπω ότι με το μπουκάλι χορταίνει πιο καλα κ Είναι ήσυχο. Εγώ δίνω κ από τα 2 . Βέβαια δίνω το nan 1 Αλλά το καημένο μου όταν είναι η ώρα να κάνει ω κακά ζορίζεται κ κλαίει πολύ. Κ Θέλω να ρωτήσω μήπως να δώσω αλλο γάλα. Όσο για τα ράμματα έχω 3 έξω  κ τα υπόλοιπα μέσα. Μου είπε η γιατρός ότι με έκοψε ελάχιστα.. Αλλά πάλι η ενόχληση υπάρχει.

21 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Εμένα αν μου φάει καλά και κοιμηθεί ξυπνάει στ 3ωρο αλλά αργεί πολύ να μου κοιμηθεί το πρωί πάρα πολύ χθες από τς 9 κοιμήθηκε 1.30..  δίνεις και συμπλήρωμα ε??? Η φρεζιντερμ πρέπει να έχει και για μετά για τις ραγάδες 

Κ έμενα τα πρωινά είναι άστα να πάνε. Μέχρι να κάνει κακά κρατά τις 1 υποφέρει.. Κ κλαίει συνεχεία κ θέλει στηθος.

17 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Έχει και για μετά, εγώ αυτή βάζω σε κάτι μικρούλες που έχω αριστερά στο πλάι χαμηλά, ίσα που φαίνονται. Κοιλιά καμία, αλλα πρόσεχα! Μου δώσανε κ μια αλοιφή για την χαλάρωση στη κοιλιά η οποία μου φαίνεται αρκετά καλή. Γενικά όμως κ πριν αυτή τη κρέμα, η κοίλα μου μαζεύεται γρήγορα. Σήμερα 6η μέρα, είναι σχεδόν όπως πριν! Από κάτω λίγη ενόχληση στη τομή.. αίμα δεν έχω πολύ .

Όσο για το μωράκι μου, τρίτη μέρα σήμερα σπίτι και παλεύουμε αρκετά! Είναι πολύ ζωηρός και δυνατός κ δίνουμε μάχη στο θηλασμο, στο πλυσιμο, στο αλλαγμα! Θα το βρούμε που θα πάει!!!

Ποια κορίτσια μας έμειναν???

 Μάχη δίνουμε κ Εμείς. Κουνάει πολύ χέρια κ ποδιά κ γρατζουνιεται πολυ στο προσωπο. Θελω να του λιμαρω τα νύχια αλλά δεν μπορώ. Για την χαλάρωση τι κρέμα σου δώσανε;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ναι κ εγώ φοβόμουν !!έβαλα τον άντρα μου στη αρχή να δει!! Σε λίγο θα σου πέρασει το τράβηγμα. Εμένα μου πέρασε μετά από 10 μερες περίπου απλά όταν φτερνιζομαι κ βηχω νιώθω ένα σφηξιμο.

Ναι κ εμένα μου είπαν για βιταμίνη d. Θα πάω στην παιδίατρο από βδομάδα κ θα την ρωτήσω. 

Εγώ βλέπω ότι με το μπουκάλι χορταίνει πιο καλα κ Είναι ήσυχο. Εγώ δίνω κ από τα 2 . Βέβαια δίνω το nan 1 Αλλά το καημένο μου όταν είναι η ώρα να κάνει ω κακά ζορίζεται κ κλαίει πολύ. Κ Θέλω να ρωτήσω μήπως να δώσω αλλο γάλα. Όσο για τα ράμματα έχω 3 έξω  κ τα υπόλοιπα μέσα. Μου είπε η γιατρός ότι με έκοψε ελάχιστα.. Αλλά πάλι η ενόχληση υπάρχει.

Κ έμενα τα πρωινά είναι άστα να πάνε. Μέχρι να κάνει κακά κρατά τις 1 υποφέρει.. Κ κλαίει συνεχεία κ θέλει στηθος.

 Μάχη δίνουμε κ Εμείς. Κουνάει πολύ χέρια κ ποδιά κ γρατζουνιεται πολυ στο προσωπο. Θελω να του λιμαρω τα νύχια αλλά δεν μπορώ. Για την χαλάρωση τι κρέμα σου δώσανε;

Την REFORM ABDOMEN CARE της frezyderm. Φοράω και ζώνη καποιες ώρες , γιατί φρικαρω με την κοιλίτσα που είναι λίγο χαλάρη. Ευτυχώς τη βλέπω ότι επανέρχεται γρήγορα

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Την REFORM ABDOMEN CARE της frezyderm. Φοράω και ζώνη καποιες ώρες , γιατί φρικαρω με την κοιλίτσα που είναι λίγο χαλάρη. Ευτυχώς τη βλέπω ότι επανέρχεται γρήγορα

 

Αχ πες μου ποια ζώνη πηρες; ψάχνω κ εγώ να πάρω γτ μου έμεινε κοιλια. Καλα έχω να χασω κ Αλλά 13 κιλα εγώ .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου! τι κάνετε; κγω αυτή τη κρέμα έχω για τη κοιλια από φρεζι!  κορίτσια έχω μεγάλο θέμα με δυσκοιλιότητα...δεν ξέρω αν μπορούμε να πιούμε κάτι σε ντουφαλακ;εσείς πως είστε;; Επίσης,  με πιάνουν συνέχεια τα κλάματα ρε κορίτσια..ουφφ

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Αχ πες μου ποια ζώνη πηρες; ψάχνω κ εγώ να πάρω γτ μου έμεινε κοιλια. Καλα έχω να χασω κ Αλλά 13 κιλα εγώ .

Μια απλη ζώνη μέσης μου έδωσε η μαμά μου!!! Και πήρα κ εσώρουχα ψηλομεσα να μπαίνει  η κοιλίτσα που ειναι πολύ μαλακά κ όμορφα.

πρίν από 21 λεπτά , bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! τι κάνετε; κγω αυτή τη κρέμα έχω για τη κοιλια από φρεζι!  κορίτσια έχω μεγάλο θέμα με δυσκοιλιότητα...δεν ξέρω αν μπορούμε να πιούμε κάτι σε ντουφαλακ;εσείς πως είστε;; Επίσης,  με πιάνουν συνέχεια τα κλάματα ρε κορίτσια..ουφφ

Πιες κάτι βρε κορίτσι! Δε κάνει να ζοριζεσαι! Εγώ στην εγκυμοσύνη έπαιρνα το nujol και με βοήθησε πολύ. Μπορεί να το ξαναπάρω γιατί καμιά φορά ενοχλούμαι. 

Βέβαια πριν το πάρεις τηλεφώνησε στο γυναικολόγο σου να τον ενημερωσεις! Όσο για τα κλάματα είναι από τις ορμόνες, μην ανησυχείς! Και εγώ αναστατωνομαι πολύ πιο εύκολα τώρα απ' ότι στην εγκυμοσύνη... 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Μια απλη ζώνη μέσης μου έδωσε η μαμά μου!!! Και πήρα κ εσώρουχα ψηλομεσα να μπαίνει  η κοιλίτσα που ειναι πολύ μαλακά κ όμορφα.

Πιες κάτι βρε κορίτσι! Δε κάνει να ζοριζεσαι! Εγώ στην εγκυμοσύνη έπαιρνα το nujol και με βοήθησε πολύ. Μπορεί να το ξαναπάρω γιατί καμιά φορά ενοχλούμαι. 

Βέβαια πριν το πάρεις τηλεφώνησε στο γυναικολόγο σου να τον ενημερωσεις! Όσο για τα κλάματα είναι από τις ορμόνες, μην ανησυχείς! Και εγώ αναστατωνομαι πολύ πιο εύκολα τώρα απ' ότι στην εγκυμοσύνη... 

μωρέ κγω αυτό επινα στην εγκυμοσύνη..αλλά άκουσα τις μαιες που μ είπαν να το κόψω και να μη το παίρνω στο θηλασμό..και έγινα χάλια..μόλις πήρε το γυναικολ8γο και με έβρισε..μου είπε να βάλω 2 υποθετα γλυκερινης και να συνεχίσω με το νουτζολ..καλά να πάθω που δεν ρωτάω αποκλειστικά το γιατρό μου..πονούσα τόσο πολύ που δρ μπορούσα να θηλάσω το μικρό μου , το οποίο έκλαιγε ακαταπαυστα..κ έκλαιγα κγω κ έλεγα ειμαι χάλια μανα που αφήνω το νινί μου να πεινάει.. άσε.. Ο άντρας μου δεν ήξερε ποιον να πρωτοηρεμησει..

 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Χαθήκαμε!!! Να σας ζησουν τα μωρακια σας σε οσες γεννησατε τις τελευταιες μερες. @Ασία τι εγινες εσυ παιδι μου; Γεννησες; Αν ναι καπου το χασα μεσα στις σελιδες! 

Εμεις χαλαρα κοριτσια, ο μικρος κοιμαται κ τρωει. Πιο ευκολος απο τον πρωτο απλα καπου δυσκολευεται στα κακακια κι εχουμε λιγη γκρινια. Ειμαστε 24 ημερων σημερα και ξεκινησαμε ηδη τις βολτες. Βεβαια εχουμε καποια νευρακια απο τον μεγαλο μ γιο αλλα ενταξει, ελπιζω να περασουν!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Κορίτσια καλημέρα... Γεννησαμε ολες?? 

Καλημέρα κορίτσι μου!! πως νιώθεις που δεν κάνεις μετρήσεις για σάκχαρο; χαχαχ! εγώ ελευθερία!!!

περιμένουμε @Ασία να μας πει τι έγινε,  εκτός αν έγραψε κάπου και το έχασα!!! βέβαια μπαίνω πολύ συχνά για να δω,έχω αγωνία!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Χαθήκαμε!!! Να σας ζησουν τα μωρακια σας σε οσες γεννησατε τις τελευταιες μερες. @Ασία τι εγινες εσυ παιδι μου; Γεννησες; Αν ναι καπου το χασα μεσα στις σελιδες! 

Εμεις χαλαρα κοριτσια, ο μικρος κοιμαται κ τρωει. Πιο ευκολος απο τον πρωτο απλα καπου δυσκολευεται στα κακακια κι εχουμε λιγη γκρινια. Ειμαστε 24 ημερων σημερα και ξεκινησαμε ηδη τις βολτες. Βεβαια εχουμε καποια νευρακια απο τον μεγαλο μ γιο αλλα ενταξει, ελπιζω να περασουν!

Καλημέρα!κ εγω Αυτό το πρόβλημα έχω με τα κακα του. Ζοριζεται πολύ ο καημένος.να σε  ρωτήσω μήπως παίρνεις σίδηρο; γ τ εγώ παίρνω κ σκέφτομαι μήπως είναι από αυτό. Τα χαρτιά για το επίδομα λοχείας τα έκανες;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! πως νιώθεις που δεν κάνεις μετρήσεις για σάκχαρο; χαχαχ! εγώ ελευθερία!!!

περιμένουμε @Ασία να μας πει τι έγινε,  εκτός αν έγραψε κάπου και το έχασα!!! βέβαια μπαίνω πολύ συχνά για να δω,έχω αγωνία!!!

Χαχαχαχα καλά εε η απόλυτη ελευθερία πραγματικά ούτε καν ξέρω που είναι το μηχανακι.. Βέβαια κάπως η διατροφή λόγω του θηλασμού μου θυμίζει τα παλιά αλλά καμία σχέση ρε συ αυτό το μαρτύριο πρωί μεσημέρι απόγευμα βράδυ τρύπημα είχαμε κάνει τα χέρια μας σουρωτήρι χάχαχα.. Εσύ έχεις κόψει κάτι λόγω θηλασμού? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marimarv είπε:

Χαχαχαχα καλά εε η απόλυτη ελευθερία πραγματικά ούτε καν ξέρω που είναι το μηχανακι.. Βέβαια κάπως η διατροφή λόγω του θηλασμού μου θυμίζει τα παλιά αλλά καμία σχέση ρε συ αυτό το μαρτύριο πρωί μεσημέρι απόγευμα βράδυ τρύπημα είχαμε κάνει τα χέρια μας σουρωτήρι χάχαχα.. Εσύ έχεις κόψει κάτι λόγω θηλασμού? 

κγω ούτε ξέρω που το έχω καταχωνιασει! βέβαια η ενδοκρινολογος μ είπε να συνεχίσω με ισορροπημένη διατροφή, αλλά δε θα κάθομαι τώρα να τρυπιεμαι κ να μετράω γραμμάρια..

τώρα, λόγω θηλασμού,  έχω εκτός όλους τους ξηρούς καρπούς, όσπρια,  μπρόκολο κ κουνουπίδι.. μου είπαν ότι μπορώ να τρώω ένα κομματάκι σοκολάτα αν το θέλω, κ να πίνω 1 με 2 ντεκαφεινε ( ελληνικό ή γαλλικό αν μου τραβήξει καφές) . κατά τ αλλά τρώω κανονικά! α κ μου είπε στο μαγείρεμα όχι σκόρδο,κρεμμύδι και δυόσμο.  όλα τ αλλά μυρωδικά επιτρέπονται! κ φυσικά μπύρα χωρίς αλκοολ για άφθονο γάλα!!!

Εσύ πως τα πας με θηλασμό; εγώ φοβάμαι μη μένει νηστικό..δρ ξέρω πόσο τρώει κ έχω μόνιμο άγχος..Την Παρασκευή θα έρθει ξανα η παιδίατρος κ μ είπε ότι πρέπει να έχει φτάσει στα κιλά που γεννήθηκε..ελπίζω να τα καταφέρουμε ( είμαστε 200 γρ κάτω).

Επίσης  μου είπε να κάνουμε με σύζυγο αντιγριπικο.. αλλά φοβάμαι..αν αρρωστήσω και κολλήσω τον μικρό ;;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , bella32 είπε:

κγω ούτε ξέρω που το έχω καταχωνιασει! βέβαια η ενδοκρινολογος μ είπε να συνεχίσω με ισορροπημένη διατροφή, αλλά δε θα κάθομαι τώρα να τρυπιεμαι κ να μετράω γραμμάρια..

τώρα, λόγω θηλασμού,  έχω εκτός όλους τους ξηρούς καρπούς, όσπρια,  μπρόκολο κ κουνουπίδι.. μου είπαν ότι μπορώ να τρώω ένα κομματάκι σοκολάτα αν το θέλω, κ να πίνω 1 με 2 ντεκαφεινε ( ελληνικό ή γαλλικό αν μου τραβήξει καφές) . κατά τ αλλά τρώω κανονικά! α κ μου είπε στο μαγείρεμα όχι σκόρδο,κρεμμύδι και δυόσμο.  όλα τ αλλά μυρωδικά επιτρέπονται! κ φυσικά μπύρα χωρίς αλκοολ για άφθονο γάλα!!!

Εσύ πως τα πας με θηλασμό; εγώ φοβάμαι μη μένει νηστικό..δρ ξέρω πόσο τρώει κ έχω μόνιμο άγχος..Την Παρασκευή θα έρθει ξανα η παιδίατρος κ μ είπε ότι πρέπει να έχει φτάσει στα κιλά που γεννήθηκε..ελπίζω να τα καταφέρουμε ( είμαστε 200 γρ κάτω).

Επίσης  μου είπε να κάνουμε με σύζυγο αντιγριπικο.. αλλά φοβάμαι..αν αρρωστήσω και κολλήσω τον μικρό ;;

Καλημέρα. Πόσο ημερών είναι το μωρό σου κ Είναι 200 γρ πιο κάτω;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα. Πόσο ημερών είναι το μωρό σου κ Είναι 200 γρ πιο κάτω;

Είναι 9 ημερών.  μου είπαν ότι είναι φυσιολογικό να μωράκια να χάνουν βάρος  και ότι μέσα σε 2 βδομάδες φτάνουν στα γραμμάρια που γεννήθηκαν.  εγώ ωστόσο,  αγχώνομαι γτ δε ξέρω πόσο τρώει.. σκέφτομαι μήπως νοικιάσω ηλεκτρονική ζυγαριά να δω που βρισκόμαστε.. από  την άλλη δε θέλω να μπω σε αυτό το τρυπάκι..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , bella32 είπε:

κγω ούτε ξέρω που το έχω καταχωνιασει! βέβαια η ενδοκρινολογος μ είπε να συνεχίσω με ισορροπημένη διατροφή, αλλά δε θα κάθομαι τώρα να τρυπιεμαι κ να μετράω γραμμάρια..

τώρα, λόγω θηλασμού,  έχω εκτός όλους τους ξηρούς καρπούς, όσπρια,  μπρόκολο κ κουνουπίδι.. μου είπαν ότι μπορώ να τρώω ένα κομματάκι σοκολάτα αν το θέλω, κ να πίνω 1 με 2 ντεκαφεινε ( ελληνικό ή γαλλικό αν μου τραβήξει καφές) . κατά τ αλλά τρώω κανονικά! α κ μου είπε στο μαγείρεμα όχι σκόρδο,κρεμμύδι και δυόσμο.  όλα τ αλλά μυρωδικά επιτρέπονται! κ φυσικά μπύρα χωρίς αλκοολ για άφθονο γάλα!!!

Εσύ πως τα πας με θηλασμό; εγώ φοβάμαι μη μένει νηστικό..δρ ξέρω πόσο τρώει κ έχω μόνιμο άγχος..Την Παρασκευή θα έρθει ξανα η παιδίατρος κ μ είπε ότι πρέπει να έχει φτάσει στα κιλά που γεννήθηκε..ελπίζω να τα καταφέρουμε ( είμαστε 200 γρ κάτω).

Επίσης  μου είπε να κάνουμε με σύζυγο αντιγριπικο.. αλλά φοβάμαι..αν αρρωστήσω και κολλήσω τον μικρό ;;

Τα ίδια και εγώ από διατροφή εκτός του καφέ.. εμένα μου είπαν όχι καφέ καθόλου και περίμενα πως κ πως να γεννήσω και να πιω καφέ όσο θέλω αλλάααα όχι πφφφ.. Επίσης κ εμένα μου είπαν να προσέχω την σοκολάτα αλλά έχω φάει όχι πολύ βέβαια τώρα δεν ξέρω γενικά δεν πρέπει να τρώμε γλυκά η ότι έχει σοκολάτα..??? Κατά τα άλλα κ εγώ τα τρώω όλα.. Ααα και μανιτάρια μου είπαν με προσοχή.. Άσε ρε συ αυτό με τον θηλασμο είναι το καθημερινό μου άγχος εάν έχει φάει η κοιμάται νηστικη.. Πολλές φορές την παίρνει ο ύπνος στ στήθος ενώ έχει φάει πολύ λίγο κανένα 10 λεπτό.. Δίνεις μόνο δικό σου ή και συμπλήρωμα.?? Πόσο γεννήθηκε ο μικρός σου?? Εμένα 3200 όταν έφυγα από το νοσοκομείο δεν την μέτρησαν ήρθε γιατρός στ σπίτι μετά από 3 μέρες και ήταν 3140 και μετά από μια βδομάδα ακριβώς ήταν 3460... Η γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ καλά όπως και τρώει καλά μου είπε γτ έχω πολλές λερωμεβες πάνες κ με τσισα και με κακάκια... Εσεις πως πάτε με τις πάνες?? Εμένα να σου πω την αλήθεια δεν μου έχουν πει για τα αντιγριπικα αλλά δεν ξέρω κ εγώ πραγματικά ρε με αυτά τι είναι τελικά καλύτερο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...