Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Κοριτσια εχει βγάλει καμιανης κοπελας το μωράκι σπυρακια σ πρόσωπο ή σώμα? Εμείς βγάλαμε και μ ειπε η γιατρός για ατοπικη δερματιτιδα και κάνουμε θεραπεία.. 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εχει βγάλει καμιανης κοπελας το μωράκι σπυρακια σ πρόσωπο ή σώμα? Εμείς βγάλαμε και μ ειπε η γιατρός για ατοπικη δερματιτιδα και κάνουμε θεραπεία.. 

Εμένα ειχε βγάλει ο μπεμπακος μου και ήταν βρεφική ακμή... Βγάζει και φεύγουν μόνα τους!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα ειχε βγάλει ο μπεμπακος μου και ήταν βρεφική ακμή... Βγάζει και φεύγουν μόνα τους!

Αυτο έχουμε κι εμεις... Απλα εμενα εβγαλε κακ σ λαιμουδακο τα οποια φεύγουν και ξαναβγαινουν... Διαβασα σ νετ οτι μπορεί να εξελιχθεί σε χιλια δυο πράγματα και οτι θελει πολυ καλη ενυδατωση και απλα νιωθω τυψεις γτ καμια φορα ξεχνουσα να βάλω τις κρεμες της και σκέφτομαι μήπως τγς το προκαλεσα εγω αυτο... :(


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αυτο έχουμε κι εμεις... Απλα εμενα εβγαλε κακ σ λαιμουδακο τα οποια φεύγουν και ξαναβγαινουν... Διαβασα σ νετ οτι μπορεί να εξελιχθεί σε χιλια δυο πράγματα και οτι θελει πολυ καλη ενυδατωση και απλα νιωθω τυψεις γτ καμια φορα ξεχνουσα να βάλω τις κρεμες της και σκέφτομαι μήπως τγς το προκαλεσα εγω αυτο... :(

Μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα φεύγει ξανά βγενει μέχρι να κάνει το κύκλο του εγώ δεν έβαζα τίποτα μόνο την έπλενα καλά με νερό και μετά με λίγο χαμομηλι και έφυγαν αμέσως μην βάζεις πολλές κρεμες το δερματακι θέλει να αναπνέει 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Τι 24ωρο?? Ούτε μιση ώρα δεν θα αντεχαν..κ εγώ φοβάμαι τους κολικούς  ,έχει αλλά όχι Πολύ Ακομα

Χαχαχα κ εγω έτσι τον λέω!! Η μάνα σου σε έμαθε έτσι αλλά πραγματικά  όντως έτσι είναι γτ κ έδω που έρχεται η πεθερά μου λέει ότι οι άντρες δεν κάνουν τίποτα στο σπίτι γτ δουλεύουν. Ενω Εμείς καθόμαστε.. Τεσπα.. Ναι το 6 Μηνο είναι σωτήριο. Ευτυχώς υπαρχουν μαμάδες !!!

Ελα μου ντε;! Λες και καθομαστε με εναν καφε ολη μερα. Καλα κι εμενα η πεθερα τρεχει πισω απο τους γιους και τον αντρα της και σκεψου οτι ειναι μια γυναικα που ποτε δε σταματησε να δουλευει, αλλα ολοι περιμενουν απο αυτην. Μαλιστα οταν ερχοταν παλαιοτερα η πεθερα μου, ο δικος μου, ακουσον ακουσον, σταματουσε να κανει δουλειες (ουτε το τοστ του δεν εφτιαχνε) γιατι «τωρα θα αναλαβει η μαμα» οπως ελεγε! Μετα απο δυο τρια ματς συνηλθε.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα φεύγει ξανά βγενει μέχρι να κάνει το κύκλο του εγώ δεν έβαζα τίποτα μόνο την έπλενα καλά με νερό και μετά με λίγο χαμομηλι και έφυγαν αμέσως μην βάζεις πολλές κρεμες το δερματακι θέλει να αναπνέει 

Μου ειπαν και εμενα για κομπρεσες μς χαμομηλι.. Οπως τ ειπες, φευγει και μετα απο κανα 2 μερες ξαναβγαινει... Απλα στεναχωρηθηκα τοσο πολυ... Αγχωθηκα μήπως εφταιξα εγω καπου


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μου ειπαν και εμενα για κομπρεσες μς χαμομηλι.. Οπως τ ειπες, φευγει και μετα απο κανα 2 μερες ξαναβγαινει... Απλα στεναχωρηθηκα τοσο πολυ... Αγχωθηκα μήπως εφταιξα εγω καπου

Δεν φταις εσύ έτσι ειναι θα φύγει και εγώ είχα ανχωθει αλλά έφυγε. Μηπως την φιλάει ο αντρας σου με τα γενιά και με αυτό επιδεινωνετε; 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αυτο έχουμε κι εμεις... Απλα εμενα εβγαλε κακ σ λαιμουδακο τα οποια φεύγουν και ξαναβγαινουν... Διαβασα σ νετ οτι μπορεί να εξελιχθεί σε χιλια δυο πράγματα και οτι θελει πολυ καλη ενυδατωση και απλα νιωθω τυψεις γτ καμια φορα ξεχνουσα να βάλω τις κρεμες της και σκέφτομαι μήπως τγς το προκαλεσα εγω αυτο... :(

Όχι βρε, είναι από τις ορμόνες της μαμάς! Πάνε και έρχονται... Θα περάσει γρήγορα,θα δεις!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τώρα που λθμε για κρέμες.. Εγώ τις βάζω ένα λαδάκι όταν την κσνω μπάνιο δεν της βάζω συνεχεία γτ μου είπαν είναι καλύτερα αναπνέει το δέρμα... Μήπως όμως πρέπει να της βάζω κ κτ ακόμα.. Επίσης κ η δικιά μου βγάζει σημαδάκια αλλά φεύγουν μέσα στ μέρα κ δεν είχα δώσει σημασία τα βγάζει μόνο πρόσωπο 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Δεν φταις εσύ έτσι ειναι θα φύγει και εγώ είχα ανχωθει αλλά έφυγε. Μηπως την φιλάει ο αντρας σου με τα γενιά και με αυτό επιδεινωνετε; 

 

 

πρίν από 50 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Όχι βρε, είναι από τις ορμόνες της μαμάς! Πάνε και έρχονται... Θα περάσει γρήγορα,θα δεις!

Ευχαριστώ κοριτσια μου!! Μακάρι να μην είναι κάτι! Η παιδιατρος μου είπε ότι αν συνεχίσει να βγάζει θα δοκιμάσουμε να αφαιρέσω τα γαλακτοκομικα μήπως είναι αλλεργια... Αλλα πως από την στιγμή που σβήνουν μάλλον είναι σαν αυτά στο μουτρακι... Πφφφφ οοοοολο αγχη!!! 

πρίν από 23 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια τώρα που λθμε για κρέμες.. Εγώ τις βάζω ένα λαδάκι όταν την κσνω μπάνιο δεν της βάζω συνεχεία γτ μου είπαν είναι καλύτερα αναπνέει το δέρμα... Μήπως όμως πρέπει να της βάζω κ κτ ακόμα.. Επίσης κ η δικιά μου βγάζει σημαδάκια αλλά φεύγουν μέσα στ μέρα κ δεν είχα δώσει σημασία τα βγάζει μόνο πρόσωπο 

Εμενα ήταν μόνιμα τα σπυρακια και αυξήθηκαν για αυτο κάνουμε θεραπεία.. Τωρα βγάζει και σ σβερκο και λαιμό για αυτο αγχωθηκα, αλλα η γιατρός μου ειπε οτι και τα κορίτσια... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Marimarv είπε:

Κορίτσια ποια είναι η γνώμη σας για πιπίλα? 

Εγω ημουν κατα, μέχρι που κατερρευσα απο την  εξάντληση και την αυπνια... Πλεον τη λατρευω!! Θαυματουργό αξεσουάρ!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marimarv είπε:

Κορίτσια ποια είναι η γνώμη σας για πιπίλα? 

Εγώ δεν της έβαλα καθόλου γιατί ειμαστε πολύ δύσκολες στο φαγητό θηλάζε με  της ώρες πεινάμε ξενο γάλα με το ζωρη μέχρι να καταλήξουμε σε ένα γάλα αλλάξαμε 10 ταλαιπωρία μεγάλη αυτή. Μου είχαν πει ότι δεν τρώει μετά γιατί πιπαλαει και λέω δεν τρώει που δεν τρώει να βάλω και πιπίλα την εβαψα και δεν της έχω δώσει. Σήμερα με τρέλανε την έβαλα στο στήθος τώρα το βράδυ και το έκανε σφεντόνα το έστριβε και το πραβαγε με πέθανε να τη η πιπίλα την βρήκε!!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εγώ δεν της έβαλα καθόλου γιατί ειμαστε πολύ δύσκολες στο φαγητό θηλάζε με  της ώρες πεινάμε ξενο γάλα με το ζωρη μέχρι να καταλήξουμε σε ένα γάλα αλλάξαμε 10 ταλαιπωρία μεγάλη αυτή. Μου είχαν πει ότι δεν τρώει μετά γιατί πιπαλαει και λέω δεν τρώει που δεν τρώει να βάλω και πιπίλα την εβαψα και δεν της έχω δώσει. Σήμερα με τρέλανε την έβαλα στο στήθος τώρα το βράδυ και το έκανε σφεντόνα το έστριβε και το πραβαγε με πέθανε να τη η πιπίλα την βρήκε!!!!! 

Εγω για αυτο εδωσα πιπιλα... Γιατι ειχε κανει πιπιλα τ στηθος... Και φυσικά δεν αντεξα απο ενα σημειο και μετα... 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Όχι δεν μου έχει δείξει γτ μιλήσαμε από το τηλέφωνο είναι η δεύτερη φορά που γίνεται αυτό με το ματάκι της μου είπε να βάλω κάτι σταγόνες εάν δεν περάσει αλλά δεν θέλω να τς βάλω ακόμα.. Μασαζακι σε πιο σημείο??? 

μην βαλεις tobrex θα σου ειπε . εμας η πρωτη παιδιατρος μας το ειχε πει για κολληριο. δεν βαλαμε ποτε κ η δευτερη παιδιατρος μας ειπε να του κανουμε μασαζ κ μας εδειξε πως κ μας ειπε κολληριο μονο αν ειναι πολυ πρασινες οταν πρωτοβγαινουν. ε με δυο φορες περασε. πρεπει να στο δειξει το κανουν μπροστα εκει που ενωνει με την μυτη το ματι κυκλικα 

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αυτο έχουμε κι εμεις... Απλα εμενα εβγαλε κακ σ λαιμουδακο τα οποια φεύγουν και ξαναβγαινουν... Διαβασα σ νετ οτι μπορεί να εξελιχθεί σε χιλια δυο πράγματα και οτι θελει πολυ καλη ενυδατωση και απλα νιωθω τυψεις γτ καμια φορα ξεχνουσα να βάλω τις κρεμες της και σκέφτομαι μήπως τγς το προκαλεσα εγω αυτο... :(

κ εμενα βγαζει κ φευγουν δεν μου εχουν πει τιποτα ανχωτικο γιαυτα μην ανχωνεσε. κ οντως εμενα μου ειχαν πει οχι πολλες κρεμες γιατι το δερματακι τους γινετε ακομα πιο ευαισθητο.εμενα μου ειχε πει η γιατρος θελουμε το δερματακι να αντιδρασει μονο του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...