Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ρε συ κ εμένα μου το κάνει αυτό πολύ έντονα μπάνιο και αλλαγή πάνας έχουμε δράματα πολύ κλάμα της κόβεται η ανάσα.. 

κγω έλεγα μόνο ο δικός μου έκανε πανικό! παντως τόσες μέρες στο νοσοκομείο δεν μου έκλαψε ποτέ στην αλλαγή! ίσα ίσα, μου γελάει κ λέει αγκου.. τι να πω;! 

3 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κάναμε αντιβιογραμμα, αλλά μου είπε η γιατρός αλλιώς το μικρόβιο στο εργαστήριο κ αλλιώς στον οργανισμό. Τι να πω; Θα το δοκιμάσω κ αυτό... Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Από πάνες δεν μπορώ να σου πω γιατί την αλλάζω συνέχεια. Άλλες είναι λίγο βρεγμένες κ άλλες ελάχιστα. Θα προσπαθήσω να ξεαγχωθω αλλά κάθε φορά πάω με χαρά να την ταισω κ αν δεν φάει "καίγομαι"... Περαστικά μας να είναι... Πώς είστε εσείς; 

κγω μια απο τα ίδια όταν δεν τρώει. σου πετάει βυζι ή απλά κοιμάται πάνω στο στήθος; εχει βουλωμενγ μυτούλα; σε ποια βδομάδα είστε; μήπως περνάτε αλμα ανάπτυξης. γτ έχουν τέτοιες συμπεριφορές τα μωρά, που θυμίζουν απεργία θηλασμού. θέλει υπομονή,  να μιλάς γλυκά, ξαπλωστε αγκαλιά χωρίς να πιέζεις για ζυζι,  απλά να σε ακουμπάει στο δερμα.  εγώ έχω  κουραστει τοσες μερες στο νοσοκομείο..ακόμη αύριο..τουλάχιστον είναι απυρετος..

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

On 22/1/2019 at 11:23 ΠΜ, Comet είπε:

Εισαι τυχερη που εχεις εναν αντρα που σε καταλαβαινει και δινει χρονο.Δεν ειναι μονο το σεξ που ενωνει ενα ζευγαρι,να κανετε πραγματα μαζι ,να δειτε μια ταινια,να πατε μια βολτα.Κι οταν νιωσεις ετοιμη ολα θα γινουν.

Αν θυμομαστε πως γινονται...

On 22/1/2019 at 2:33 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Εγω κοριτσια μονιμως παλευω με τη μπεμπα για το θεμα δακτυλο... Απο την 1η στιγμή δαχτυλο πιπιλουσε και οχι πιπιλα... Τωρα με πολυ κοπο το εχει μετριασει... 

Καλη παντως η ψυχολογία, αλλα δεν γραφει για τις παραμορφωσεις που προκαλεί το πιπιλισμα του δαχτυλου... Γιατί δε νομίζω να προκληθει μεγαλυτερο τραυμα ψυχικο επειδη της στερω ενα απλο πιπιλισμα, απο το να κυκλοφορει με παραμορφωμενο χέρι... 

Ειναι φυσιολογικο σε αυτη τη φαση να πιπιλανε το χερακι. Αργοτερα ειναι ενδειξη ανασφαλειας και προσπαθειας καλυψης αλλων κενων.

On 23/1/2019 at 9:54 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Οχι.. Αντίθετα αν δεν πιω καφε, βγαζω εγω υπερενταση!!!! :rolleyes:

κι εμενα!

 


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. Έχει αρχησει καμία να πληρώνεται για το 6μηνο του οαεδ? 

καλησπερα! εγω πηρα του Δεκεμβιου + το δωρο Χριστουγεννων. τωρα Αρχες Φεβρουαριου να δω τι θα μπει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

καλησπερα! εγω πηρα του Δεκεμβιου + το δωρο Χριστουγεννων. τωρα Αρχες Φεβρουαριου να δω τι θα μπει.

Πόσο σου βγήκε ο μήνας? Εμένα σήμερα μπήκαν οι συμπληρωματικες αποδοχές 820 αλλά ακόμα περιμένω του μήνα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Ο μικρός μου έχει μεγάλη ενόχληση στα ούλα του με γκρίνια κ μασάει ότι βρει μπροστά του με μανία και παράπονο!! Τι κάνετε όσες το περνάτε? Έχετε δοκιμάσει το τζελ για τα ούλα? 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ο μικρός μου έχει μεγάλη ενόχληση στα ούλα του με γκρίνια κ μασάει ότι βρει μπροστά του με μανία και παράπονο!! Τι κάνετε όσες το περνάτε? Έχετε δοκιμάσει το τζελ για τα ούλα? 

Καλημέρα.. Πόσο εινσι τώρα ο μικρός σου?? 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ο μικρός μου έχει μεγάλη ενόχληση στα ούλα του με γκρίνια κ μασάει ότι βρει μπροστά του με μανία και παράπονο!! Τι κάνετε όσες το περνάτε? Έχετε δοκιμάσει το τζελ για τα ούλα? 

Καλημέρα! Κι εμένα των τρωνε τα ούλα και βάζει το χέρι του, παρολο που του δινω μασητικα. Δεν τα θέλει...

Πηρα το gel της fre.....erm και βοηθάει καπως. Ο παιδίατρος μου είπε ότι αν υποφέρει και δεν ηρεμεί με τπτ να του δωσω λιγο ντεπον σε δοση 1/4 του βάρους του. Δεν χρειάστηκε ακόμα ευτυχως


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα! Κι εμένα των τρωνε τα ούλα και βάζει το χέρι του, παρολο που του δινω μασητικα. Δεν τα θέλει...

Πηρα το gel της fre.....erm και βοηθάει καπως. Ο παιδίατρος μου είπε ότι αν υποφέρει και δεν ηρεμεί με τπτ να του δωσω λιγο ντεπον σε δοση 1/4 του βάρους του. Δεν χρειάστηκε ακόμα ευτυχως

Καλημέρα! κ μένα έχει μονίμως τα χέρια στο στόμα σε σημείο να αναγουλιαζει.. του πήρα μασητικα αλλά δεν τα θέλει! ούτε καν τη περιβόητη Σοφη!!! λες να τον βοηθήσει το τζελ;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα κορίτσια το ίδιο το χέρι στο στόμα συνέχεια.. Εμένα μια βδομάδα τώρα έχει απίστευτη γκρίνια και δεν ξέρω γτ.. Δεν κάθετε κάτω μόνη της την βάζω στ χαλάκι δραστηριοτήτων που της άρεσε και καθόταν 45 λεπτά τώρα στα πρώτα 5 αρχίσει την γκρίνια.. Στ ριλαξ το ίδιος δεν το θέλει.. Δεν ξέρω πως να την απασχολώ πλέον όλη μετά κ δεν γίνεται να την έχω κ συνεχείς αγκαλιά πονάνε τα χέρια μου.. Και το άλλο που μου κάνει ενώ κοιμόταν 9 με 5  έτρωγε κ κάνα κοιμόταν μέχρι τς 7.30 με 8 τώρα στς 5 θα ξυπνήσει την θήλασω την αφήνω στ κρεβάτι της και μου ξυπνάει στ μισάωρο γτ  έχει πολύ σφίξιμο για να κσνει κακά της.. Μετά όμως δεν μου κοιμάται άλλο κ είμαι στ πόδι από τς 5 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Πόσο σου βγήκε ο μήνας? Εμένα σήμερα μπήκαν οι συμπληρωματικες αποδοχές 820 αλλά ακόμα περιμένω του μήνα 

καλημερα!εγω ειμαι δηλωμενη με τον βασικο 586 μεικτα κ οι συμπληρωματικες μου ηταν μονο 375!!!! πολυ καλα λεφτα πηρες! 

ο μηνασ θα ειναι 511 ευρω (νομιζω οτι ολες τοσο θα παρουμε )αλλα τωρα με την αυξηση του βασικου , δεν ξερω αν θα αλλαξει κατι .  

9 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ο μικρός μου έχει μεγάλη ενόχληση στα ούλα του με γκρίνια κ μασάει ότι βρει μπροστά του με μανία και παράπονο!! Τι κάνετε όσες το περνάτε? Έχετε δοκιμάσει το τζελ για τα ούλα? 

ΚΑλημερα ! εμενα το εχει εδω κ 1 μηνα . παρα πολλα σαλια κ συνεχεια τον δεικτη η τον αντιχειρα στο στομα. του εχω παρει μασητικα με νερο ( δεν τα εχω βαλει ακομα στο ψυγειο βεβαια) αλλα τα πιανει κ τα βαζει για λιγο στο στομα του κ μετα του πεφτουν !!!χαχαχ ειναι tis playgro. σκεφτηκα να παρω την "Σοφι " αλλα θεωρω οτι ειναι πολυ ακριβη !!! σκεφτομαι να του παρω μια πιπιλα που ειναι για τα δοντια .τζελ δεν δοκιμασα ακομα γτ  δεν καταλαβαινω αν γκρινιαζει μονο απο τα δοντια γτ μολις τον παμε βολτα στο σπιτι , ηρεμει . ειδικα αν τον παω στο γραφειο μου , ειναι αλλο παιδακι !!!επισης επειδη την κανονικη πιπιλα , την κραταει μονο οταν κοιτατε την μερα , οταν ειναι ξυπνιος , του βαζω το μικρο μου δαχτυλακι κ δαγκωνει για να μην βαζει συνεχεια τα δικα κ του γινει συνηθεια. κ το δαγκωνει με μανια!!!!  :P , poio  τζελ εχεις δει εσυ?

ηθελα να ρωτησω , χθες ειδα 2 τελιτσες ασπρες στα κατω ουλα του , η μια ειναι στο κεντρο κ η αλλη παραδιπλα,λετε να ειναι δοντακι ? αλλα ειναι 3,5 μονο  , αποκλειεται τοσο νωρις πιστευω. τι μπορει να ειναι ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , ada32 είπε:

καλημερα!εγω ειμαι δηλωμενη με τον βασικο 586 μεικτα κ οι συμπληρωματικες μου ηταν μονο 375!!!! πολυ καλα λεφτα πηρες! 

ο μηνασ θα ειναι 511 ευρω (νομιζω οτι ολες τοσο θα παρουμε )αλλα τωρα με την αυξηση του βασικου , δεν ξερω αν θα αλλαξει κατι .  

ΚΑλημερα ! εμενα το εχει εδω κ 1 μηνα . παρα πολλα σαλια κ συνεχεια τον δεικτη η τον αντιχειρα στο στομα. του εχω παρει μασητικα με νερο ( δεν τα εχω βαλει ακομα στο ψυγειο βεβαια) αλλα τα πιανει κ τα βαζει για λιγο στο στομα του κ μετα του πεφτουν !!!χαχαχ ειναι tis playgro. σκεφτηκα να παρω την "Σοφι " αλλα θεωρω οτι ειναι πολυ ακριβη !!! σκεφτομαι να του παρω μια πιπιλα που ειναι για τα δοντια .τζελ δεν δοκιμασα ακομα γτ  δεν καταλαβαινω αν γκρινιαζει μονο απο τα δοντια γτ μολις τον παμε βολτα στο σπιτι , ηρεμει . ειδικα αν τον παω στο γραφειο μου , ειναι αλλο παιδακι !!!επισης επειδη την κανονικη πιπιλα , την κραταει μονο οταν κοιτατε την μερα , οταν ειναι ξυπνιος , του βαζω το μικρο μου δαχτυλακι κ δαγκωνει για να μην βαζει συνεχεια τα δικα κ του γινει συνηθεια. κ το δαγκωνει με μανια!!!!  :P , poio  τζελ εχεις δει εσυ?

ηθελα να ρωτησω , χθες ειδα 2 τελιτσες ασπρες στα κατω ουλα του , η μια ειναι στο κεντρο κ η αλλη παραδιπλα,λετε να ειναι δοντακι ? αλλα ειναι 3,5 μονο  , αποκλειεται τοσο νωρις πιστευω. τι μπορει να ειναι ?

Κ εμείς ακριβώς έτσι αν την κάνουμε βόλτα ηρεμεί.. Μερικές φορές βέβαια γκρινιάζει λίγο και στην αγκαλιά αλλά σε γενικές γραμμές μόλις την πάρω αγκαλιά σταματάει οπότε δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι ούλα γτ μου φαίνεται νωρίς για να είναι αυτό η αν έχει γκρίνια για κάτι άλλο.. 

Και εγω ήμουν με 560 δηλωμένη και χθες μπήκαν 820 λες να μου έβαλαν και του μήνα μαζί και να μην ήταν μόνο οι αποδοχές.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marimarv είπε:

Κ εμένα κορίτσια το ίδιο το χέρι στο στόμα συνέχεια.. Εμένα μια βδομάδα τώρα έχει απίστευτη γκρίνια και δεν ξέρω γτ.. Δεν κάθετε κάτω μόνη της την βάζω στ χαλάκι δραστηριοτήτων που της άρεσε και καθόταν 45 λεπτά τώρα στα πρώτα 5 αρχίσει την γκρίνια.. Στ ριλαξ το ίδιος δεν το θέλει.. Δεν ξέρω πως να την απασχολώ πλέον όλη μετά κ δεν γίνεται να την έχω κ συνεχείς αγκαλιά πονάνε τα χέρια μου.. Και το άλλο που μου κάνει ενώ κοιμόταν 9 με 5  έτρωγε κ κάνα κοιμόταν μέχρι τς 7.30 με 8 τώρα στς 5 θα ξυπνήσει την θήλασω την αφήνω στ κρεβάτι της και μου ξυπνάει στ μισάωρο γτ  έχει πολύ σφίξιμο για να κσνει κακά της.. Μετά όμως δεν μου κοιμάται άλλο κ είμαι στ πόδι από τς 5 

εισαι πολυ τυχερη ! εμενα δενκαθεται πουθενα μονος του παρα μονο στην κρεβατοκαμαρα να κοιταει το πολυφωτο κ να γελαει για κανενα τεταρτο το πολυ . αλλιως παντου μαζι , ειτε στο ριλαξ , ειτε ξαπλα στον καναπε. παντου ! πρεπει να ειναι καποιος διπλα οτυ να του μιλαει ( γτ απανταει κ μας φτυνει !! το πρωτο πραγμα που εμαθε απο τον μπαμπα του....) , να του παιζουμε την κουδουνιστρα η ενα παιχνιδακι με ηχους απο ζωα κ φωτακια  και αυτος κ να κουναει συνεχεια ποδια κ χερια . ΑΛΛΑ  μη τολμησω να φυγω , τσιριδες κ κλαμα . αφου δεν μπορω να μαφειρεψω με τιποτα .αα χθες τον εβαλα στο ριλαξ και τον ανεβασα στην τραπεζαρια στην κουζινα ενω μαφειρευα κ εκατσε 20 λεπτα !!! με εβλεπε να κινουμαι φαινεται  κ ηταν κατι διαφορετικο!! επισης καθεται κ ενα 15λεπτο στην κουνια ( που κουνιεται περα δωθε) κ μια φορα κοιμηθηκε εκει . 

γενικα εμενα με κουραζει αρκετα απο τις 2 μεχρι τις 9 το βραδυ , γτ κοιμαται μονο 20λεπτα κ παντου μαζι . ασε που τωρα , μετα το μπανιο , πινει 10 το βραδυ ,κοιμαται κ ξυπναει 11.30 κ μετα ξανα κοιμαται 1.30 -2 . κ εγω ειμαι σαν τζομπι ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ada32 είπε:

εισαι πολυ τυχερη ! εμενα δενκαθεται πουθενα μονος του παρα μονο στην κρεβατοκαμαρα να κοιταει το πολυφωτο κ να γελαει για κανενα τεταρτο το πολυ . αλλιως παντου μαζι , ειτε στο ριλαξ , ειτε ξαπλα στον καναπε. παντου ! πρεπει να ειναι καποιος διπλα οτυ να του μιλαει ( γτ απανταει κ μας φτυνει !! το πρωτο πραγμα που εμαθε απο τον μπαμπα του....) , να του παιζουμε την κουδουνιστρα η ενα παιχνιδακι με ηχους απο ζωα κ φωτακια  και αυτος κ να κουναει συνεχεια ποδια κ χερια . ΑΛΛΑ  μη τολμησω να φυγω , τσιριδες κ κλαμα . αφου δεν μπορω να μαφειρεψω με τιποτα .αα χθες τον εβαλα στο ριλαξ και τον ανεβασα στην τραπεζαρια στην κουζινα ενω μαφειρευα κ εκατσε 20 λεπτα !!! με εβλεπε να κινουμαι φαινεται  κ ηταν κατι διαφορετικο!! επισης καθεται κ ενα 15λεπτο στην κουνια ( που κουνιεται περα δωθε) κ μια φορα κοιμηθηκε εκει . 

γενικα εμενα με κουραζει αρκετα απο τις 2 μεχρι τις 9 το βραδυ , γτ κοιμαται μονο 20λεπτα κ παντου μαζι . ασε που τωρα , μετα το μπανιο , πινει 10 το βραδυ ,κοιμαται κ ξυπναει 11.30 κ μετα ξανα κοιμαται 1.30 -2 . κ εγω ειμαι σαν τζομπι ..

Α ναι και εμένα οοοοταν καθόταν στο χαλάκι δραστηριοτήτων την είχα μαζί μου στ σαλόνι αν την άφηνα στ δωμάτιο μόνη της στην αρχη φώναζε αν δεν πήγαινα άρχισε κλαμα.. Τώρα και που την έχω μαζί μου δεν θέλει να κάτσει πάνω από 5 λεπτά θέλει βόλτες και αγκαλιά και το χειρότερο δεν της αρέσει να είναι και στ μαρσιπο.. Υποφερω από την μέση μου και τα χέρια.. Και γκρίνια πολύ πολύ γκρίνια.. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Καλημέρα.. Πόσο εινσι τώρα ο μικρός σου?? 

3μηνων κ πέντε ημερών

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

καλημερα!εγω ειμαι δηλωμενη με τον βασικο 586 μεικτα κ οι συμπληρωματικες μου ηταν μονο 375!!!! πολυ καλα λεφτα πηρες! 

ο μηνασ θα ειναι 511 ευρω (νομιζω οτι ολες τοσο θα παρουμε )αλλα τωρα με την αυξηση του βασικου , δεν ξερω αν θα αλλαξει κατι .  

ΚΑλημερα ! εμενα το εχει εδω κ 1 μηνα . παρα πολλα σαλια κ συνεχεια τον δεικτη η τον αντιχειρα στο στομα. του εχω παρει μασητικα με νερο ( δεν τα εχω βαλει ακομα στο ψυγειο βεβαια) αλλα τα πιανει κ τα βαζει για λιγο στο στομα του κ μετα του πεφτουν !!!χαχαχ ειναι tis playgro. σκεφτηκα να παρω την "Σοφι " αλλα θεωρω οτι ειναι πολυ ακριβη !!! σκεφτομαι να του παρω μια πιπιλα που ειναι για τα δοντια .τζελ δεν δοκιμασα ακομα γτ  δεν καταλαβαινω αν γκρινιαζει μονο απο τα δοντια γτ μολις τον παμε βολτα στο σπιτι , ηρεμει . ειδικα αν τον παω στο γραφειο μου , ειναι αλλο παιδακι !!!επισης επειδη την κανονικη πιπιλα , την κραταει μονο οταν κοιτατε την μερα , οταν ειναι ξυπνιος , του βαζω το μικρο μου δαχτυλακι κ δαγκωνει για να μην βαζει συνεχεια τα δικα κ του γινει συνηθεια. κ το δαγκωνει με μανια!!!!  :P , poio  τζελ εχεις δει εσυ?

ηθελα να ρωτησω , χθες ειδα 2 τελιτσες ασπρες στα κατω ουλα του , η μια ειναι στο κεντρο κ η αλλη παραδιπλα,λετε να ειναι δοντακι ? αλλα ειναι 3,5 μονο  , αποκλειεται τοσο νωρις πιστευω. τι μπορει να ειναι ?

 Κ μένα καιρό το κάνει αλλά τώρα τελευταία έχει παραγινει!!

5 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα! Κι εμένα των τρωνε τα ούλα και βάζει το χέρι του, παρολο που του δινω μασητικα. Δεν τα θέλει...

Πηρα το gel της fre.....erm και βοηθάει καπως. Ο παιδίατρος μου είπε ότι αν υποφέρει και δεν ηρεμεί με τπτ να του δωσω λιγο ντεπον σε δοση 1/4 του βάρους του. Δεν χρειάστηκε ακόμα ευτυχως

Κ μένα τα ίδια μου είπε. Κ με αυτό που είναι σαν δαχτυλιθρα μασάζ.. θα του πάρω κ το τζελ

 

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...