Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

On 4/2/2019 at 3:09 ΜΜ, bella32 είπε:

πωπω  ασε..είχα ήδη μεγάλο στήθος κ τώρα έχει πάρει τον κατήφορο! σίγουρα έχω αλλάξει 2 νούμερα σουτιέν μεγαλύτερο...θα πρέπει να αγοράσω εκτός από αυτά του θηλασμού...για ανόρθωση!!!

Εγω φοραω θηλασμου με μπανελες, γιατι αλλιως, αστο...

On 3/2/2019 at 7:51 ΜΜ, Alekk είπε:

 

Ακριβως βρε κοριτσια! Παει καμια σε διαιτολογο; Να εχουμε εναν μπουσουλα βρε παιδι μου. 1500 θερμιδες ή παραπανω ή λιγοτερες. Εμενα με βολευει με app να μετραω θερμιδες αλλα οχι εις βαρος του μπεμπη. Απ την αλλη ελεος πια με τα κιλα, θελω να φτασω στα κιλα που ημουν παντα ουτε αδυνατη ουτε παχια δλδ! Μπουχτησα να βλεπω διπλες τρια χρονια τωρα. Αφηστε που εχω χασιμοτο και προδιαθεση για ζαχαρο και φοβαμαι πως τα κιλα θα μεινουν και θα ειμαι μια ζωη παχυσαρκη! 

@Anastasia05 θηλαζεις αποκλειστικα; Γλυκα εκοψα κι εγω αλλα τρωω μεγαλες μεριδες κ ψωμια! Λατρευω το ψωμι! 

Εγω εχω ξεφυγει πολυ με τα κιλα και παω σε διαιτολογο. 1500-1800 θερμιδες ειναι καλα, αναλογα βεβαια και με το βαρος στο οποιο ξεκινας.

 

On 2/2/2019 at 7:35 ΜΜ, Ασία είπε:

κορίτσια γεια σας!! σκέφτεται καμία για δεύτερο παιδάκι σύντομα? πότε σας είπε ο γιατρός πως μπορείτε να ξεκινήσετε προσπάθειες?

Ο γιατρος ειπε ιδανικα 9 μηνες μετα για να επανελθει το σωμα, αλλα και νωριτερα δεν υπαρχει προβλημα. Δε μου εχει ερθει περιοδος. Φαντασου να εμενα εγκυος χωρις να μου ερθει καν...

 

  • Ευχαριστώ 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Γεια σας ωρε κοπελες.Δε προλαβαινω να διαβαδω και να γραψω γαμωτο.πως ειναι τα μπεμπια σας?την παλευετε καθολου?εγω αυτο το βραδυνο γευμα ...αχχχ..βασανιστικο ομως.

αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2019 at 2:36 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Εγω ειχα ξεκινησει πριν 2 βδομαδες... Σταματησα και σήμερα ξεκινησα παλι... Βεβαια εκανα παγαποντια με τοστ τ πρωι αλλά δεν το βάζω κατω!!! Θες να μιλάμε να δίνουμε κουράγιο η μια στην αλλη? 

Η διαιτα των μοναδων ειναι πολυ καλη ... Θα ξεκινησω κι εγω απο αυριο

  • Μου αρέσει 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , arous είπε:

Εγω φοραω θηλασμου με μπανελες, γιατι αλλιως, αστο...

Εγω εχω ξεφυγει πολυ με τα κιλα και παω σε διαιτολογο. 1500-1800 θερμιδες ειναι καλα, αναλογα βεβαια και με το βαρος στο οποιο ξεκινας.

 

Ο γιατρος ειπε ιδανικα 9 μηνες μετα για να επανελθει το σωμα, αλλα και νωριτερα δεν υπαρχει προβλημα. Δε μου εχει ερθει περιοδος. Φαντασου να εμενα εγκυος χωρις να μου ερθει καν...

 

Α μπράβο, αυτό για τους εννιά μήνες ήξερα κι εγώ, πως τόσο θέλει το σώμα να επανέλθει αλλά ο γιατρός μου είπε έξι μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Α μπράβο, αυτό για τους εννιά μήνες ήξερα κι εγώ, πως τόσο θέλει το σώμα να επανέλθει αλλά ο γιατρός μου είπε έξι μήνες.

Και σε 3 μηνες μετα τη γεννα να  μεινεις εγκυος δεν υπαρχει θεμα. Ξερω κοπελα που εμεινε 3 μηνες μετα απο καισαρικη και το δευτερο το εκανε φυσιολογικα. Σημασια εχει να εχεις επανελθει και οχι ποσος καιρος εχει περασει, κατα τη γνωμη μου.


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Κ μένα θέλει να κάθεται κ τον βάζω καμιά φορά να κάτσει πάνω μου κ φαίνεται σαν πασακας. :-P

Με το φωτιστικό έχει κ μένα έρωτα!! Από κουβέντες διαφορες;ααοοο αγκουυ ααμααα έχει δύο μέρες όμως που κάνει 'θθθθ' κ 'δδδδδ' με πολλά πολλά σάλια..!! Έχω τρελαθεί η μάνα

 

Άρα  είναι φυσιολογικό. Γτ φοβήθηκα για την σπονδυλικη του στήλη.

Αχ ναι κ Εμένα λέει τέτοια. Βάσικσ επαναλαμβάνει ότι του κάνουμε κάποιες φορές.χαχαχα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Άρα  είναι φυσιολογικό. Γτ φοβήθηκα για την σπονδυλικη του στήλη.

Αχ ναι κ Εμένα λέει τέτοια. Βάσικσ επαναλαμβάνει ότι του κάνουμε κάποιες φορές.χαχαχα

Εχουνε πολύ πλάκα... Το καλύτερο μου είναι όταν σκάει γελακι, μετά γελάμε κ εμεις που γελάει, μετά γελάει αυτός που γελαμε κ πάει λέγοντας! 

Έκανε κάποιο μωράκι το πόσιμο εμβόλιο για η γαστρεντερίτιδα?? Είχε παρενέργειες? Εμένα τον έχει πειράξει λίγο στα κακά.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, arous είπε:

Και σε 3 μηνες μετα τη γεννα να  μεινεις εγκυος δεν υπαρχει θεμα. Ξερω κοπελα που εμεινε 3 μηνες μετα απο καισαρικη και το δευτερο το εκανε φυσιολογικα. Σημασια εχει να εχεις επανελθει και οχι ποσος καιρος εχει περασει, κατα τη γνωμη μου.

Ναι αλλά πως θα καταλάβουμε πότε έχει επανέλθει το σώμα?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Εχουνε πολύ πλάκα... Το καλύτερο μου είναι όταν σκάει γελακι, μετά γελάμε κ εμεις που γελάει, μετά γελάει αυτός που γελαμε κ πάει λέγοντας! 

Έκανε κάποιο μωράκι το πόσιμο εμβόλιο για η γαστρεντερίτιδα?? Είχε παρενέργειες? Εμένα τον έχει πειράξει λίγο στα κακά.

εμεις το καναμε κι εμεις ειδαμε διαφορα στα κακα.σε πολλα εμβολια γινεται αυτο μου ειπανε καμια αλλη παρενεργεια.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Εχουνε πολύ πλάκα... Το καλύτερο μου είναι όταν σκάει γελακι, μετά γελάμε κ εμεις που γελάει, μετά γελάει αυτός που γελαμε κ πάει λέγοντας! 

Έκανε κάποιο μωράκι το πόσιμο εμβόλιο για η γαστρεντερίτιδα?? Είχε παρενέργειες? Εμένα τον έχει πειράξει λίγο στα κακά.

Εμεις δεν θα το κανουμε... Αλλα φαντάζομαι ειναι λογικο να επηρρεαστει στις κενωσεις... Το κανουβ αυτό τα εμβόλια.. 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμεις δεν θα το κανουμε... Αλλα φαντάζομαι ειναι λογικο να επηρρεαστει στις κενωσεις... Το κανουβ αυτό τα εμβόλια.. 

Tο ξέρω ότι το κάνουν.. κ όσα έχει κάνει μέχρι τώρα εκεί τον έχουν πειράξει μόνο. Απλά ρώτησα αν εχει εμφανίσει κάποιο μωράκι κάτι άλλο να δω τι να περιμένω!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Tο ξέρω ότι το κάνουν.. κ όσα έχει κάνει μέχρι τώρα εκεί τον έχουν πειράξει μόνο. Απλά ρώτησα αν εχει εμφανίσει κάποιο μωράκι κάτι άλλο να δω τι να περιμένω!

Εμείς Δεν θα το κάνουμε γτ δεν το προτείνει η γιατρός.. Τι να πω..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Εμείς Δεν θα το κάνουμε γτ δεν το προτείνει η γιατρός.. Τι να πω..

Ειναι προαιρετικο... Ουτε εμεις θα το κάνουμε!!! Εμενα βασικα με ρώτησε αν θελω, της ειπα πως δεν το θεωρώ απαραίτητο και μ ειπε πως συμφωνει και αυτη οτι δεν ειναι απαραίτητο... 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ειναι προαιρετικο... Ουτε εμεις θα το κάνουμε!!! Εμενα βασικα με ρώτησε αν θελω, της ειπα πως δεν το θεωρώ απαραίτητο και μ ειπε πως συμφωνει και αυτη οτι δεν ειναι απαραίτητο... 

Για ποιο πράγμα μιλάτε?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...