Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Κι όταν ξυπνήσει κλαιει? Τελικά μάρσιπο δεν έχεις δοκιμάσει ε?

Εγώ τον βάζω στα μεγάλα ζόρια κ κοιμάται εκεί κ εγώ κάνω δουλειές. Και για εξωτερική δουλειά που πήγα με μάρσιπο, πάλι κοιμήθηκε

αχ κ μένα κάπως έτσι.. μονο που δε θέλει με τπτ τον μάρσιπο..με βλέπει που το ετοιμάζω κ αρχίζει κ κλαιει!!!

@Marimarv  εγώ ετοιμάζω φαγητό από το βράδυ..τον κρατάει ο άντρας μου κ μαγειρεύω γτ την ημέρα αν δεν είναι αγκαλιά ή αν δεν έχει άμεση πρόσβαση στο βυζι χαλάει τον κόσμο..σήμερα έφαγα πρωινό ενώ τον θηλάζα.  έβαλα μια πετσέτα πάνω του κ έτρωγα.. δε γίνεται αλλιώς..θα πέσω κάτω 

Επίσης κορίτσια,  όσες θηλάζετε,  πιάνει κ σας με το άλλο χέρι τη ρωγα κ τη στρίβει λες κ είναι ραδιοφωνο κ θέλει να αλλάξει σταθμό,  ή μόνο ο δικός μου;;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 22 λεπτά , bella32 είπε:

αχ κ μένα κάπως έτσι.. μονο που δε θέλει με τπτ τον μάρσιπο..με βλέπει που το ετοιμάζω κ αρχίζει κ κλαιει!!!

@Marimarv  εγώ ετοιμάζω φαγητό από το βράδυ..τον κρατάει ο άντρας μου κ μαγειρεύω γτ την ημέρα αν δεν είναι αγκαλιά ή αν δεν έχει άμεση πρόσβαση στο βυζι χαλάει τον κόσμο..σήμερα έφαγα πρωινό ενώ τον θηλάζα.  έβαλα μια πετσέτα πάνω του κ έτρωγα.. δε γίνεται αλλιώς..θα πέσω κάτω 

Επίσης κορίτσια,  όσες θηλάζετε,  πιάνει κ σας με το άλλο χέρι τη ρωγα κ τη στρίβει λες κ είναι ραδιοφωνο κ θέλει να αλλάξει σταθμό,  ή μόνο ο δικός μου;;

Αχ αυτό θα έλεγα και εγώ τώρα στν @Anastasia05 δεν θέλει καθόλου μαρσιπο έχω το μει ται και μόλις αρχίσω να το δένω κλαίει δεν θέλει καθολου.. Εμείς έχουμε σαλόνι κουζίνα μαζί και το βράδυ που γυρίζει ο άντρας μου από την δουλειά δεν μπορεί να μαγειρεύω λέει γτ είναι κουρασμένος του κάνει πονοκέφαλο κτλ.. Εγώ τα έχω παίξει πλέον με την αγκαλιά αλήθεια.. Μόνο αγκαλιά και όχι να κάθομαι αλλά βόλτα από το πρωί που ξυπνάει μέχρι να ξανά κοιμηθεί για βράδυ αυτί έχουμε.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Αχ αυτό θα έλεγα και εγώ τώρα στν @Anastasia05 δεν θέλει καθόλου μαρσιπο έχω το μει ται και μόλις αρχίσω να το δένω κλαίει δεν θέλει καθολου.. Εμείς έχουμε σαλόνι κουζίνα μαζί και το βράδυ που γυρίζει ο άντρας μου από την δουλειά δεν μπορεί να μαγειρεύω λέει γτ είναι κουρασμένος του κάνει πονοκέφαλο κτλ.. Εγώ τα έχω παίξει πλέον με την αγκαλιά αλήθεια.. Μόνο αγκαλιά και όχι να κάθομαι αλλά βόλτα από το πρωί που ξυπνάει μέχρι να ξανά κοιμηθεί για βράδυ αυτί έχουμε.. 

ίδιο μαρσιπο έχουμε!! κάθεται σε αχρηστία!!πες τον άντρα σου να κανει λίγη υπομονή..κσυ είσαι κουρασμένη κ πολλές φορές θα χεις πονοκέφαλο, ειμαι σίγουρη . κ θα πρέπει να μαγειρέψεις κ από πάνω!

έχεις δοκιμάσει να κάνεις συγκοίμιση κ μέσα στην ημέρα; εμένα με βοηθάει πολύ κ με ξεκουράζει..αλλιώς θα μας κοπούν τα χέρια ρε συ..δε γίνεται αγκαλιά όλη μέρα!!κ όσο πάει κ βαραίνουν!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Αχ αυτό θα έλεγα και εγώ τώρα στν @Anastasia05 δεν θέλει καθόλου μαρσιπο έχω το μει ται και μόλις αρχίσω να το δένω κλαίει δεν θέλει καθολου.. Εμείς έχουμε σαλόνι κουζίνα μαζί και το βράδυ που γυρίζει ο άντρας μου από την δουλειά δεν μπορεί να μαγειρεύω λέει γτ είναι κουρασμένος του κάνει πονοκέφαλο κτλ.. Εγώ τα έχω παίξει πλέον με την αγκαλιά αλήθεια.. Μόνο αγκαλιά και όχι να κάθομαι αλλά βόλτα από το πρωί που ξυπνάει μέχρι να ξανά κοιμηθεί για βράδυ αυτί έχουμε.. 

Ο άντρας σου να κάνει υπομονή, αν θέλει να φάει !!  εννοείται πως θα κοιτάξεις το μωράκι πρώτα κ μετά όλα τα άλλα!! Κι εγώ αυτό το μάρσιπο έχω!!

4 ώρες πρίν, bella32 είπε:

αχ κ μένα κάπως έτσι.. μονο που δε θέλει με τπτ τον μάρσιπο..με βλέπει που το ετοιμάζω κ αρχίζει κ κλαιει!!!

@Marimarv  εγώ ετοιμάζω φαγητό από το βράδυ..τον κρατάει ο άντρας μου κ μαγειρεύω γτ την ημέρα αν δεν είναι αγκαλιά ή αν δεν έχει άμεση πρόσβαση στο βυζι χαλάει τον κόσμο..σήμερα έφαγα πρωινό ενώ τον θηλάζα.  έβαλα μια πετσέτα πάνω του κ έτρωγα.. δε γίνεται αλλιώς..θα πέσω κάτω 

Επίσης κορίτσια,  όσες θηλάζετε,  πιάνει κ σας με το άλλο χέρι τη ρωγα κ τη στρίβει λες κ είναι ραδιοφωνο κ θέλει να αλλάξει σταθμό,  ή μόνο ο δικός μου;;

Έχω ακούσει από άλλες κοπέλες ότι το κάνουν τα μωρά τους αυτό... Εγώ όταν θηλάζω η υπόλοιπη είμαι ντυμένη, φοράω σουτιέν θηλασμού. Οπότε αν πχ θηλάζω δεξιά, το αριστερό του χέρι είναι στη μασχάλη μου κ με το δεξί μου βουτάει τη μπλούζα κ τη κρατάει. Ή ακουμπάει απαλα το στήθος που θηλάζει

Προσπάθησε να του δώσεις κάτι άλλο να κρατάει. Υπάρχουν κ αυτά τα κολιέ που είναι κ μασητικό. Ή κάτι άλλο στο λαιμό σου


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2019 at 10:09 ΠΜ, Anastasia05 είπε:

Tο ξέρω ότι το κάνουν.. κ όσα έχει κάνει μέχρι τώρα εκεί τον έχουν πειράξει μόνο. Απλά ρώτησα αν εχει εμφανίσει κάποιο μωράκι κάτι άλλο να δω τι να περιμένω!

Καληςπερα κορίτσια.

Εμεις κάναμε το rotarix πριν λίγες ημέρες  και εχει τρελαθεί στις διάρροιες...νερό. Αφου το απορροφά η πάνα και φαινεται μονο το πράσινο χρωμα μετα.

Μηπως καποια αλλη μαμά είχε τέτοια παρενέργεια στο μικρό της; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Εμείς Παρασκευή έχουμε το 3ο εμβόλιο. 

Πως απασχολείται τα μωρά σας; τι παιχνίδια τους έχετε παρει;  πειτε καμία ιδέα

Εγώ του πήρα το σκυλάκι της fisher price κ έχει τρελαθεί. Κ ένα Σαν πιανακι με ήχους ζωων κ έτσι τον ξεγελαω λιγάκι στον καναπέ . Ενώ κατι μασητικα που έχει δεν τα παίζει πολύ. Ασε Που πλέον ανακάλυψε ότι μπορεί να πιάνει την πιπίλα κ Την βγαζει από το στόμα κ την πέταει..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εμείς Παρασκευή έχουμε το 3ο εμβόλιο. 

Πως απασχολείται τα μωρά σας; τι παιχνίδια τους έχετε παρει;  πειτε καμία ιδέα

Εγώ του πήρα το σκυλάκι της fisher price κ έχει τρελαθεί. Κ ένα Σαν πιανακι με ήχους ζωων κ έτσι τον ξεγελαω λιγάκι στον καναπέ . Ενώ κατι μασητικα που έχει δεν τα παίζει πολύ. Ασε Που πλέον ανακάλυψε ότι μπορεί να πιάνει την πιπίλα κ Την βγαζει από το στόμα κ την πέταει..

Αυτό το σκυλάκι το θέλω κι εγώ!! Μου φαίνεται τέλειο! Του μωρού μου του αρέσει πολύ το γυμναστήριο-πιανο, μπορεί να χτυπιέται όλη μέρα εκεί! Έχω κ μια κούνια, που κι εκεί του αρέσει πάρα πολύ! Από κουκλάκια έχει τον ιππόκαμπο με το φως που το λατρευει!του έχω κ στην αλλαξιερα μια κουδουνιστρα που την πιάνει πολύ καλά και ασχολείται στο αλλαγμα. Μέρα παρά μέρα του διαβάζω κ κάποιο βιβλίο. Έχω κ κάποια πάνινα που του αρέσει να τα πιάνει και να τα κοιτάζει.. αυτά από παιχνίδια. Τι σκέφτεσαι να του πάρεις? Από 6 μηνών θα έχουμε πολλές ωραίες επιλογές.. 

Και μπρούμυτα κάθε μέρα.. ή στο μαξιλαρακι ή στο καναπε. Κ κάπως έτσι περνάει η μέρα μας! Α! Κ μουσική κ τραγούδια συνέχεια του λέω από παιδικά μέχρι μέταλ μέχρι ελαφρολαϊκό! Έχω μεγάλη γκαμα

Μασητικα ούτε ο μικρός μου δίνει πολύ σημασία, προτιμάει τη μπουνιτσα του! 

2 ώρες πρίν, Samira είπε:

Καληςπερα κορίτσια.

Εμεις κάναμε το rotarix πριν λίγες ημέρες  και εχει τρελαθεί στις διάρροιες...νερό. Αφου το απορροφά η πάνα και φαινεται μονο το πράσινο χρωμα μετα.

Μηπως καποια αλλη μαμά είχε τέτοια παρενέργεια στο μικρό της; 

 

Κ μένα έκανε διαρροικες κενωσεις για πέντε μέρες.. όχι μεγάλη ποσότητα όμως. Μόνο αυτή τη παρενέργεια..

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Αυτό το σκυλάκι το θέλω κι εγώ!! Μου φαίνεται τέλειο! Του μωρού μου του αρέσει πολύ το γυμναστήριο-πιανο, μπορεί να χτυπιέται όλη μέρα εκεί! Έχω κ μια κούνια, που κι εκεί του αρέσει πάρα πολύ! Από κουκλάκια έχει τον ιππόκαμπο με το φως που το λατρευει!του έχω κ στην αλλαξιερα μια κουδουνιστρα που την πιάνει πολύ καλά και ασχολείται στο αλλαγμα. Μέρα παρά μέρα του διαβάζω κ κάποιο βιβλίο. Έχω κ κάποια πάνινα που του αρέσει να τα πιάνει και να τα κοιτάζει.. αυτά από παιχνίδια. Τι σκέφτεσαι να του πάρεις? Από 6 μηνών θα έχουμε πολλές ωραίες επιλογές.. 

Και μπρούμυτα κάθε μέρα.. ή στο μαξιλαρακι ή στο καναπε. Κ κάπως έτσι περνάει η μέρα μας! Α! Κ μουσική κ τραγούδια συνέχεια του λέω από παιδικά μέχρι μέταλ μέχρι ελαφρολαϊκό! Έχω μεγάλη γκαμα

Μασητικα ούτε ο μικρός μου δίνει πολύ σημασία, προτιμάει τη μπουνιτσα του! 

Κ μένα έκανε διαρροικες κενωσεις για πέντε μέρες.. όχι μεγάλη ποσότητα όμως. Μόνο αυτή τη παρενέργεια..

 

Ο δικός στο γυμναστήριο δεν θέλει με τίποτα.. Στην κούνια κάθεται 10 λεπτα το πολυ. Τα λουτρινα τα βάζει όλα στομα κ 2 πάνινα βιβλιαράκια. Δεν ξέρω τι άλλο να του πάρω. Εμένα πλέον γυρνάει μπρουμυτα μονος πλέον παντου ,ειδικά στην αλλαξιερα δίνω μαχη για να Τον αλλάξω.

Σήμερα έχει απίστευτη γκρίνια κ κλάμα. Κλαίει κ στον ύπνο του. Κ βάζει Συνέχεια το χέρι στο στόμα με μάνια.λέτε να είναι από δόντια;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Ο δικός στο γυμναστήριο δεν θέλει με τίποτα.. Στην κούνια κάθεται 10 λεπτα το πολυ. Τα λουτρινα τα βάζει όλα στομα κ 2 πάνινα βιβλιαράκια. Δεν ξέρω τι άλλο να του πάρω. Εμένα πλέον γυρνάει μπρουμυτα μονος πλέον παντου ,ειδικά στην αλλαξιερα δίνω μαχη για να Τον αλλάξω.

Σήμερα έχει απίστευτη γκρίνια κ κλάμα. Κλαίει κ στον ύπνο του. Κ βάζει Συνέχεια το χέρι στο στόμα με μάνια.λέτε να είναι από δόντια;

Δύο εβδομάδες διάφορα έχουμε, εσένα μεγαλύτερος! Τον κυνηγάς από τώρα! Μάλλον είναι δοντακια..κ μένα το κάνει κ έχει κ πολλά σάλια.. κ εννοείται τα πάντα μέσα στο στόμα. Κ αν είναι δόντια, ενοχλείται πολυ

Δε ξέρω τι άλλο μπορείς να του κάνεις! Για λούτρινα νομίζω είναι μικρούλια ακόμη. Εκτός κ αν είναι αυτά που δεν είναι μαλλιαρά! 

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Δύο εβδομάδες διάφορα έχουμε, εσένα μεγαλύτερος! Τον κυνηγάς από τώρα! Μάλλον είναι δοντακια..κ μένα το κάνει κ έχει κ πολλά σάλια.. κ εννοείται τα πάντα μέσα στο στόμα. Κ αν είναι δόντια, ενοχλείται πολυ

Δε ξέρω τι άλλο μπορείς να του κάνεις! Για λούτρινα νομίζω είναι μικρούλια ακόμη. Εκτός κ αν είναι αυτά που δεν είναι μαλλιαρά! 

 

Όχι είναι κουδουνιστρες σαν λουτρινα!! Άχ με ξεκανε σημερα.. Γκρίνια Πολύ ..κ δεν ήθελε το στήθος. Έβγαλα με το θήλαστρο για να το πιει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ada32 είπε:

Όχι είναι κουδουνιστρες σαν λουτρινα!! Άχ με ξεκανε σημερα.. Γκρίνια Πολύ ..κ δεν ήθελε το στήθος. Έβγαλα με το θήλαστρο για να το πιει.

Μα ακριβώς τα ίδια είχα εγώ χθες με γκρίνια ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ αφού αυτό έλεγα σήμερα... Τέτοια γκρίνια δεν μου έχει ξανά κάνει να μην κάθεται πουθενά να μην θέλει τίποτα να της φταίνε όλα και με αποκορύφωμα να μην θέλει στήθος αγώνα έκανα για να φάει.. Βέβαια αυτό με το στήθος μου το κάνει μια βδομάδα τωτα δεν ξέρω γτ με πολύ δυσκολία το παίρνει κάνει τέρμα πίσω το κεφάλι της και αρχίζει να κλαίει μόλις καταλάβει ότι κάνω την κίνηση να την βάλω στήθος.. Άσε που μου έχει μειώσει θηλασμους δλδ από εκεί που έτρωγε κάθε 1.5 με 2 ώρες τώρα κάνει 3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε! πως πάτε με τη γκρίνια;; εμείς κάναμε το δεύτερο εμβόλιο κ τα έχω δει όλα..ελπίζω αύριο να ηρεμήσει. Επίσης μου έκανε καρουμπαλακι στο μπουτακι που τον τσίμπησε.. μου είπε ότι είναι ένα αδύνατο μωρό κ ψηλό.  επόμενο εμβόλιο στις 4 Μαρτίου.  

κορίτσια έχω αρχίσει κ οργανώνω τη βάφτιση.  σκέφτηκα να έχουμε θέμα το αερόστατο, κ έψαχνα  μπομπονιερες.. όσες έχετε ήδη παιδάκι,  τι παίζει με τις τιμές; γτ βλέπω κάτι 3ευρω το κομμάτι! βέβαια δεν κοιτάω τις τελείως απλές με τούλι, αλλά μου φαίνονται πολλά.  στη τελική σκεφτηκα να κάνω προσκλητήριο/μπομπονιέρα,  έτσι θα πάει 1 σε κάθε οικογένεια.  τις τελευταίες φορές μου το έχουν κάνει πολλοί σε γάμο.  πως σας φαίνεται σαν ιδέα; τέλος,  κοιτάζω  για παιχνιδάκι που φυσάς κ βγάζει φούσκες για τα παιδάκια που θα ειναι στη βάφτιση!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε! πως πάτε με τη γκρίνια;; εμείς κάναμε το δεύτερο εμβόλιο κ τα έχω δει όλα..ελπίζω αύριο να ηρεμήσει. Επίσης μου έκανε καρουμπαλακι στο μπουτακι που τον τσίμπησε.. μου είπε ότι είναι ένα αδύνατο μωρό κ ψηλό.  επόμενο εμβόλιο στις 4 Μαρτίου.  

κορίτσια έχω αρχίσει κ οργανώνω τη βάφτιση.  σκέφτηκα να έχουμε θέμα το αερόστατο, κ έψαχνα  μπομπονιερες.. όσες έχετε ήδη παιδάκι,  τι παίζει με τις τιμές; γτ βλέπω κάτι 3ευρω το κομμάτι! βέβαια δεν κοιτάω τις τελείως απλές με τούλι, αλλά μου φαίνονται πολλά.  στη τελική σκεφτηκα να κάνω προσκλητήριο/μπομπονιέρα,  έτσι θα πάει 1 σε κάθε οικογένεια.  τις τελευταίες φορές μου το έχουν κάνει πολλοί σε γάμο.  πως σας φαίνεται σαν ιδέα; τέλος,  κοιτάζω  για παιχνιδάκι που φυσάς κ βγάζει φούσκες για τα παιδάκια που θα ειναι στη βάφτιση!

Κουραγιο... Και εμεις στο 2ο εμβόλιο ειχαμε πολυ γκρινια!!! 

Τωρα οσον αφορά το προσκλητηριο-μπομπονιερα, εμενα δεν μου αρέσει... Το θεωρω "τσιγγουνικο"  (σορρυ αλλα δεν μου έρχεται αλλη λεξη!)!!!! Χιλιες φορες κατι φθηνοτερο και σε ολους, παρα κατι ακριβο και ενα.... Βεβαια αυτη ειναι αποψη δικια μου!!! Αν εσενα σ αρεσει, εννοείται και να το κανεις!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε! πως πάτε με τη γκρίνια;; εμείς κάναμε το δεύτερο εμβόλιο κ τα έχω δει όλα..ελπίζω αύριο να ηρεμήσει. Επίσης μου έκανε καρουμπαλακι στο μπουτακι που τον τσίμπησε.. μου είπε ότι είναι ένα αδύνατο μωρό κ ψηλό.  επόμενο εμβόλιο στις 4 Μαρτίου.  

κορίτσια έχω αρχίσει κ οργανώνω τη βάφτιση.  σκέφτηκα να έχουμε θέμα το αερόστατο, κ έψαχνα  μπομπονιερες.. όσες έχετε ήδη παιδάκι,  τι παίζει με τις τιμές; γτ βλέπω κάτι 3ευρω το κομμάτι! βέβαια δεν κοιτάω τις τελείως απλές με τούλι, αλλά μου φαίνονται πολλά.  στη τελική σκεφτηκα να κάνω προσκλητήριο/μπομπονιέρα,  έτσι θα πάει 1 σε κάθε οικογένεια.  τις τελευταίες φορές μου το έχουν κάνει πολλοί σε γάμο.  πως σας φαίνεται σαν ιδέα; τέλος,  κοιτάζω  για παιχνιδάκι που φυσάς κ βγάζει φούσκες για τα παιδάκια που θα ειναι στη βάφτιση!

Μπομπονιέρες υπάρχουν σε όλες τις τιμες! Ρίξε και μια ματιά στο χαμόγελο του παιδιού!!

Εμένα δε θα με πείραζε να λάβω το προσκλητήριο με τη μπομπονιέρα, ίσα ίσα θα με βόλευε γιατι με ενοχλεί να κουβαλάω μπομπονιέρα , ποτέ δε χωράνε καλά στο τσαντάκι μου, κ αν χωρέσει πιάνει όλο το χώρο !! 

Κι εγώ θα πάω να κλείσω ημερομηνία αυτό το μήνα.. για Σεπτεμβρη λέμε. Εσείς κλείσατε ημερομηνία??

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κουραγιο... Και εμεις στο 2ο εμβόλιο ειχαμε πολυ γκρινια!!! 

Τωρα οσον αφορά το προσκλητηριο-μπομπονιερα, εμενα δεν μου αρέσει... Το θεωρω "τσιγγουνικο"  (σορρυ αλλα δεν μου έρχεται αλλη λεξη!)!!!! Χιλιες φορες κατι φθηνοτερο και σε ολους, παρα κατι ακριβο και ενα.... Βεβαια αυτη ειναι αποψη δικια μου!!! Αν εσενα σ αρεσει, εννοείται και να το κανεις!!! :)

μα δεν ηρεμεί πουθενά!!! πωπωω!!!

κ μένα μου φάνηκε κάπως κ επιμένει η μάνα μου καθώς η νέα μόδα στα μέρη μου είναι αυτή! αλλά μ φαίνεται κάπως φτωχό το όλο θέμα! βέβαια έχει κρυφή ατζέντα η κυρία μου γτ το πρωί μου ξεφουρνθσε ότι έχει 50 με 60 καλεσμένους κατά νου,  μόνο δικοί της!!! καλέ, δε θα κάνουμε γάμο της λέω! με άφησε παγωτό!!!

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Μπομπονιέρες υπάρχουν σε όλες τις τιμες! Ρίξε και μια ματιά στο χαμόγελο του παιδιού!!

Εμένα δε θα με πείραζε να λάβω το προσκλητήριο με τη μπομπονιέρα, ίσα ίσα θα με βόλευε γιατι με ενοχλεί να κουβαλάω μπομπονιέρα , ποτέ δε χωράνε καλά στο τσαντάκι μου, κ αν χωρέσει πιάνει όλο το χώρο !! 

Κι εγώ θα πάω να κλείσω ημερομηνία αυτό το μήνα.. για Σεπτεμβρη λέμε. Εσείς κλείσατε ημερομηνία??

 

ωραία ιδέα μου έδωσες με το χαμόγελο.  Ευχαριστώ!!

κλείσαμε 30/4! βολεύει γτ θα έχω κόσμο από διάφορα σημεία της Ελλάδας κ μετά το Πάσχα έχουν όλοι άδεια!! αλλά θα μπουκωσουμε στο φαγητό εκείνες τις μέρες χαχαχσ 

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...