Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Εγω κοριτσια σκεφτομαι να παω να αγορασω αυτα που ειναι σαν αθλητικα.πιστευω θα ειναι πιο βολικα!

Να σας ρωτησω και κατι αλλο;;;καπνιζατε πριν μαθετε για την εγκυμοσυνη σας;;

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα και από εμένα!!! Με αρκετή ανακατωσουρα!!! Και στήθος 1 νούμερο μεγαλύτερο!!! :-D

Γεια σου @Μάντη!! Υπομονη κοριτσι μου με την ανακατωσουρα!!!ειναι ολα μεσα στο προγραμμα :) δινει το παρων το σπορακι σου!!!χιχιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Εγω κοριτσια σκεφτομαι να παω να αγορασω αυτα που ειναι σαν αθλητικα.πιστευω θα ειναι πιο βολικα!

Να σας ρωτησω και κατι αλλο;;;καπνιζατε πριν μαθετε για την εγκυμοσυνη σας;;

Γεια σου @Μάντη!! Υπομονη κοριτσι μου με την ανακατωσουρα!!!ειναι ολα μεσα στο προγραμμα :) δινει το παρων το σπορακι σου!!!χιχιχιχι!!!

Γεια σου κορίτσι!!! Και εγώ μπουστάκια θα πάρω, αλλά όχι ακόμα... Θα περιμένω μάλλον να περάσουν μερικές βδομάδες ακόμα γιατί αγχώνομαι και μετά θα προχωρήσω σε αγορές...

Κάπνιζα την προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος και το έκοψα μαχαίρι... Σε αυτό βοήθησε και το ότι έκανα πολλούς εμετούς και είχα ναυτίες βέβαια, αλλά επιπλέον η αίσθηση ευθύνης.. Σε αυτή το είχα ήδη κομμένο, απλά έπαιρνα μερικές τζούρες καμια φορά από το ηλεκτρονικό του άντρα μου... Μόλις έμαθα όμως για την εγκυμοσύνη το έκοψα και αυτό!

Καλό είναι πάντως αν όχι να το κόψεις (ιδανικό), να κάνεις 1 - 2 ημερησίως...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

@anemoni1989 @Μάντη εγω παλι απο νουμερο καλα παω αλλα ρε κοριτσια δν μπορω να βαλω σουτιεν τ με ενοχλει στις θηλες!!!! Δεν μπορω να ακουμπαει πανω.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα άμα το φοράω έχω άμα το βγάζω πονάνε πολύ οπότε προτιμώ τις ώρες που είμαι σπίτι να μην φοράω καθόλου!

2 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

Εγω κοριτσια σκεφτομαι να παω να αγορασω αυτα που ειναι σαν αθλητικα.πιστευω θα ειναι πιο βολικα!

Να σας ρωτησω και κατι αλλο;;;καπνιζατε πριν μαθετε για την εγκυμοσυνη σας;;

Γεια σου @Μάντη!! Υπομονη κοριτσι μου με την ανακατωσουρα!!!ειναι ολα μεσα στο προγραμμα :) δινει το παρων το σπορακι σου!!!χιχιχιχι!!!

Και εγώ κάτι τέτοιο θα αγοράσω αλλά περιμένω λίγο δεν θέλω να κάνω ακόμα ψώνια εγκυμοσύνης! Εγώ δεν κάπνιζα ποτέ οπότε δεν αντιμετώπισα πρόβλημα!!! Αυτό σκέφτομαι για την ανακατωσουρα και περνώ κουράγιο!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγώ δεν έχω πρόβλημα άμα το φοράω έχω άμα το βγάζω πονάνε πολύ οπότε προτιμώ τις ώρες που είμαι σπίτι να μην φοράω καθόλου!

Εγω μην σου γενικα δεν φοραω τελαυταια χαχαχαχα!

 

2 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

 

Να σας ρωτησω και κατι αλλο;;;καπνιζατε πριν μαθετε για την εγκυμοσυνη σας;;

Εγω καπνιζα χρονια στην προηγουμενη εγκυμοσυνη το ειχα κοψει οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος αλλα με την αποβολη το ξαναξεκινησα. Αλλα αυτη τη φορα ημουν τυχερη γτ το ειχα κοψει απο 6/1 οποτε ειμαι πολυ καλυτερα σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν το ζηταω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Γεια σου κορίτσι!!! Και εγώ μπουστάκια θα πάρω, αλλά όχι ακόμα... Θα περιμένω μάλλον να περάσουν μερικές βδομάδες ακόμα γιατί αγχώνομαι και μετά θα προχωρήσω σε αγορές...

Κάπνιζα την προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος και το έκοψα μαχαίρι... Σε αυτό βοήθησε και το ότι έκανα πολλούς εμετούς και είχα ναυτίες βέβαια, αλλά επιπλέον η αίσθηση ευθύνης.. Σε αυτή το είχα ήδη κομμένο, απλά έπαιρνα μερικές τζούρες καμια φορά από το ηλεκτρονικό του άντρα μου... Μόλις έμαθα όμως για την εγκυμοσύνη το έκοψα και αυτό!

Καλό είναι πάντως αν όχι να το κόψεις (ιδανικό), να κάνεις 1 - 2 ημερησίως...

@anemoni1989 σιγουρα το καλυτερο ειναι να μην γινεται κανενα τσιγαρο στην εγκυμοσυνη!!!εγω ημουν φανατικη καπνιστρια πριν το μαθω και τωρα εχω στοχο να μην ξανακαπνισω!

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Εγω μην σου γενικα δεν φοραω τελαυταια χαχαχαχα!

 

Εγω καπνιζα χρονια στην προηγουμενη εγκυμοσυνη το ειχα κοψει οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος αλλα με την αποβολη το ξαναξεκινησα. Αλλα αυτη τη φορα ημουν τυχερη γτ το ειχα κοψει απο 6/1 οποτε ειμαι πολυ καλυτερα σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν το ζηταω.

Να σου πω την καλυτερη δουλεια κανεις που δεν φορας καθολου!!χαχαχαχα!!!μια χαρα τοτε κοριτσι μου!!και μακαρι να μην το ξαναβαλεις στο στομα σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μουυ!!!!σημερα αν θυμαμαι καλα η @Μάντη και η @Ungry girl  εχουν γιατρο και υπερηχο!!!τι τελεια!!ανυπομονω να μαθω νεα!με το καλο κοριτσια!!εγω εχω αυριο ραντεβου.καποια αλλη αυριο η αυτην την βδομαδα???

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερα κοριτσαρες μουυ!!!!σημερα αν θυμαμαι καλα η @Μάντη και η @Ungry girl  εχουν γιατρο και υπερηχο!!!τι τελεια!!ανυπομονω να μαθω νεα!με το καλο κοριτσια!!εγω εχω αυριο ραντεβου.καποια αλλη αυριο η αυτην την βδομαδα???

Καλημέρα!!!! Ναι σήμερα είναι το πολυπόθητο ραντεβουδακι με το σπορι!!!! Έχω τρομερό άγχος και φόβο... Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! 1 μέρα έμεινε και για σένα τέλεια!!! Το όνομα σου είναι Ντεπη;; :confused:

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερα κοριτσαρες μουυ!!!!σημερα αν θυμαμαι καλα η @Μάντη και η @Ungry girl  εχουν γιατρο και υπερηχο!!!τι τελεια!!ανυπομονω να μαθω νεα!με το καλο κοριτσια!!εγω εχω αυριο ραντεβου.καποια αλλη αυριο η αυτην την βδομαδα???

Καλημερα!!! Εγω εχω αύριο και τρεμει και το φυλλοκαρδι μου!!! 

@Μάντη περιμένουμε γουρλιδικο ποδαρικό για την εβδομάδα!!! :)

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα!!!! Ναι σήμερα είναι το πολυπόθητο ραντεβουδακι με το σπορι!!!! Έχω τρομερό άγχος και φόβο... Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! 1 μέρα έμεινε και για σένα τέλεια!!! Το όνομα σου είναι Ντεπη;; :confused:

ναι κοπελα μου.Δεσποινα.να μην εχεις αγχος ολα καλα θα ειναι θα το δεις.δεν θελω αρνητικη σκεψη.κανε μου την χαρη.μονο θετικη.θα σε σκεφτομαι και θα πανε ολα καλα.και θα περιμενω νεα σου οπωσδηποτε.και εγω εχω αγχος που τα εχω ξαναπερασει αλλα ποτε δεν ειναι το ιδιο σιγουρα.τι ωρα εχεις???

Just now, anemoni1989 είπε:

Καλημερα!!! Εγω εχω αύριο και τρεμει και το φυλλοκαρδι μου!!! 

@Μάντη περιμένουμε γουρλιδικο ποδαρικό για την εβδομάδα!!! :)

θα σε μαλωσω και σενα.να εχετε αγχος ναι να το δειτε ολα τα υπολοιπα θα ειναι μια χαρα.ειπαμε θετικη σκεψη.μαζι εχουμε αυριο...!!!!!!αυτα σας τα λεω να τα ακουω φυσικα και εγω:-Dαλλα ολα καλα θα πανε ρε κοριτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , depyfr είπε:

ναι κοπελα μου.Δεσποινα.να μην εχεις αγχος ολα καλα θα ειναι θα το δεις.δεν θελω αρνητικη σκεψη.κανε μου την χαρη.μονο θετικη.θα σε σκεφτομαι και θα πανε ολα καλα.και θα περιμενω νεα σου οπωσδηποτε.και εγω εχω αγχος που τα εχω ξαναπερασει αλλα ποτε δεν ειναι το ιδιο σιγουρα.τι ωρα εχεις???

θα σε μαλωσω και σενα.να εχετε αγχος ναι να το δειτε ολα τα υπολοιπα θα ειναι μια χαρα.ειπαμε θετικη σκεψη.μαζι εχουμε αυριο...!!!!!!αυτα σας τα λεω να τα ακουω φυσικα και εγω:-Dαλλα ολα καλα θα πανε ρε κοριτσια!!!

Με μαλωνω και εγω,  μη νομιζεις,  αλλα μετα την προηγούμενη κρυαδα δεν ειναι ευκολο να αποβαλλω το αγχος μ... Απλα σκέφτομαι θετικα και πψς δεν μπορω να αλλαξω και τίποτα με το να αγχωνομαι! Θετικη σκεψη και ολα θα ναι μια χαρα :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, depyfr είπε:

καλημερα κοριτσαρες μουυ!!!!σημερα αν θυμαμαι καλα η @Μάντη και η @Ungry girl  εχουν γιατρο και υπερηχο!!!τι τελεια!!ανυπομονω να μαθω νεα!με το καλο κοριτσια!!εγω εχω αυριο ραντεβου.καποια αλλη αυριο η αυτην την βδομαδα???

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!με το καλο τα κοριτσια μας να δουνε τα σπορακια τους!!!θα ειναι πολυ ομορφη εβδομαδα!!!και εγω εχω ραντεβου την πεμπτηηηηηη!!!!! 

@Μάντη με το καλο κοριτσι μου!!!ολα θα πανε τελεια!!!περιμενουμε νεα σου!!!! 

@depyfr και @anemoni1989 και εσεις με το καλο κοπελες μου για αυριο!!!λιγες ωριτσες εμειναν!!!με αισιοδοξια και θετικη σκεψη!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...