Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Το filicine τι επαιρνα σχεδόν ένα χρόνο τώρα. Το ρώτησαν αν δεν έβγαλα άκρη δεν μου είπε κάτι. Δεν εχω κάνει εξετάσεις για να πω ότι είμαι καλυμμένη οποτέ μου το αλλάξει

Εχει δικιο η μαντη @MELINASP!!! Λογικα για αυτο το εκανε!!!οποτε μης σκας!!και αφου το επαιρνες για ενα χρονο σιγουρα εχει αποθεματα ο οργανισμος σου και θα επρεπε να στο αλλαξει!

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Είμαι γενικά φοβιτσιαρα και τα κάνω όλα τεράστια στο μυαλό μου!!!!! Πλησιάζουν οι ώρες για το σπορακι μ!!!!!

Πλησιαζουν οι ωρες να δεις το σπορακι σου!!!χιχιχιχι!!!τι ωραια!!με το καλο κοριτσι μου!να μπεις μετα να μας πεις τα ευχαριστα :-D!!

1 ώρα πρίν, Gwgoulini26 είπε:

 Κορίτσια γειά σας καινούργια και εγώ στην 5 εβδομάδα κύησης, 3 εγκυμοσύνη έχω ένα κοριτσάκι (2012)δυστυχώς η 2ή ήταν παλινδρόμη (2015) περασαν 2 χρονια παλεύοντας  για μωρό αλλά τίποτα ώσπου εντόπισαμε το προβλήμα φραγμενες σάλπιγγες,έτσι τον Ιανουάριο έκανα λαμπαροσκοπηση και στις 15 μιυ ηρθε η περιοδος 14 φλεβαρη ξυπνησα με πόνο στην μέση είδα μια καφέ βλεννη νόμιζα αδιαθετησα αλλά τίποτα μετά από 2 μέρες έκανα τεστ θετικό με μια αχνη  γραμμή η χαρά μου απεριγραπτη στις 21 κάνω β χοριακη και μου βγαίνει 30.23 με δάκρυα χαράς πήρα τον γιατρό μου,μου είπε κανε κι άλλη χοριακη γιατί έχουμε καθυστερημένη σύλληψη το ίδιο βράδυ κόκκινο αίμα κόντεψα να τρελαθω κάνω μετά από 2 μέρες 52 μου λέει κάνε σε 4 μερες την 3 μέρα στο χαρτί είδα κατά κόκκινο αίμα είπα πάει πάλι το έχασα παίρνω γιατρό μου λέει ξεκινά utrogestan  και ενεσεις inohhep κάνω την επόμενη χοριακη 217 μου λέει πάμε καλά κάνε σε μια εβδομάδα τώρα αύριο θα κάνω με έχει φάει το άγχος το αιμα σταμάτησε αλλά καμια φορά στο σκουπισμα βλέπω ροζ περιμένω πως και πως να ανέβει να πάμε καλά γιατί σκέφτομαι διαφορα και στεναχωριεμαι συγνώμη αν σας κούρασα απλώς θέλωνα μοιραστώ τις σκέψεις μου ! !

Γεια σου @Gwgoulini26!!!αφου ανεβαινει η χοριακουλα σου και σταματησε το αιμα πιστευω θα πανε ολα καλα :) !!! Δηλαδη η αυριανη που θα κανεις θα ειναι η τριτη;;αλλα συμπτωματα εχεις;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, Gwgoulini26 είπε:

Παίρνω 3 των 200 πρωί μεσημέρι βράδυ φυσικά ακινησία οι ενεσεις είναι αντιπικτηκες λόγω της παλινδρόμης ο γιατρός μου είχε πει με το που θα μείνω εγκυος να τις ξεκινήσω! Και σένα να πάνε όλα καλά και πρωτα ο θεός να κρατάμε τα μωράκια μας τον Οκτώβριο  και να έχουμε μια τεράστια χοριακη αύριο! !

Ειχες βρει κατι και σου ειπε για αντιπυκτικες; αν επιτρεπεται.

Απο το στομα σου και στου θεου το αφτι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Εχει δικιο η μαντη @MELINASP!!! Λογικα για αυτο το εκανε!!!οποτε μης σκας!!και αφου το επαιρνες για ενα χρονο σιγουρα εχει αποθεματα ο οργανισμος σου και θα επρεπε να στο αλλαξει!

Πλησιαζουν οι ωρες να δεις το σπορακι σου!!!χιχιχιχι!!!τι ωραια!!με το καλο κοριτσι μου!να μπεις μετα να μας πεις τα ευχαριστα :-D!!

Γεια σου @Gwgoulini26!!!αφου ανεβαινει η χοριακουλα σου και σταματησε το αιμα πιστευω θα πανε ολα καλα :) !!! Δηλαδη η αυριανη που θα κανεις θα ειναι η τριτη;;αλλα συμπτωματα εχεις;;;

Η 4ή θα είναι αυριο μόνο λιγο ναυτία που και που το πρηξιμο στο στήθος δέκατα μονίμως και εντονη κοπωση στην κόρη μου είχα εμετους εδώ δεν έχω κάνει κανενα ακόμα βέβαια κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από ξέχασα να αναφέρω όταν είχα το αιμα δεν πονουσε η κοιλιά μου και ο γιατρός  μου είπε ότι αυτό είναι καλό τώρα θα δούμε αύριο θετικές σκεψεις☺

πρίν από 2 λεπτά , MELINASP είπε:

Ειχες βρει κατι και σου ειπε για αντιπυκτικες; αν επιτρεπεται.

Απο το στομα σου και στου θεου το αφτι! 

Όχι είχα κάνει εξετάσεις θρομβοφιλιας και δεν είχα προληπτικά μου τις έδωσε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Η 4ή θα είναι αυριο μόνο λιγο ναυτία που και που το πρηξιμο στο στήθος δέκατα μονίμως και εντονη κοπωση στην κόρη μου είχα εμετους εδώ δεν έχω κάνει κανενα ακόμα βέβαια κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από ξέχασα να αναφέρω όταν είχα το αιμα δεν πονουσε η κοιλιά μου και ο γιατρός  μου είπε ότι αυτό είναι καλό τώρα θα δούμε αύριο θετικές σκεψεις☺

Όχι είχα κάνει εξετάσεις θρομβοφιλιας και δεν είχα προληπτικά μου τις έδωσε! 

@Gwgoulini26 πιστευω θα πανε ολα καλα κοριτσι μου!!!οσο δεν εχεις πονους και δεν εχεις και αιμα ειναι θετικα σημαδια :) οτι χρειαζεσαι ειμαστε εδω να το συζητησουμε :)

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Εγώ σήμερα είμαι καλά δεν έχω αναγουλες και ανησυχώ... Ελπίζω πως όλα πάνε καλά... Προσπάθησε να τρως κάθε μία ώρα και μια φρυγανιά εμένα με βοηθούσε πολύ τις μέρες που ήμουν χάλια...

Μια χαρά θα είσαι . περιμένω Νέα σου..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Rozita1510 είπε:

@Gwgoulini26 πιστευω θα πανε ολα καλα κοριτσι μου!!!οσο δεν εχεις πονους και δεν εχεις και αιμα ειναι θετικα σημαδια :) οτι χρειαζεσαι ειμαστε εδω να το συζητησουμε :)

Σε ευχαριστώ πολύ @Rozita1510 αύριο πρώτα ο Θεός θα δούμε τι θα δειξει η χοριακη για να κλείσως ραντεβού και για τον 1 ο υπερηχο! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Gwgoulini26 είπε:

 Κορίτσια γειά σας καινούργια και εγώ στην 5 εβδομάδα κύησης, 3 εγκυμοσύνη έχω ένα κοριτσάκι (2012)δυστυχώς η 2ή ήταν παλινδρόμη (2015) περασαν 2 χρονια παλεύοντας  για μωρό αλλά τίποτα ώσπου εντόπισαμε το προβλήμα φραγμενες σάλπιγγες,έτσι τον Ιανουάριο έκανα λαμπαροσκοπηση και στις 15 μιυ ηρθε η περιοδος 14 φλεβαρη ξυπνησα με πόνο στην μέση είδα μια καφέ βλεννη νόμιζα αδιαθετησα αλλά τίποτα μετά από 2 μέρες έκανα τεστ θετικό με μια αχνη  γραμμή η χαρά μου απεριγραπτη στις 21 κάνω β χοριακη και μου βγαίνει 30.23 με δάκρυα χαράς πήρα τον γιατρό μου,μου είπε κανε κι άλλη χοριακη γιατί έχουμε καθυστερημένη σύλληψη το ίδιο βράδυ κόκκινο αίμα κόντεψα να τρελαθω κάνω μετά από 2 μέρες 52 μου λέει κάνε σε 4 μερες την 3 μέρα στο χαρτί είδα κατά κόκκινο αίμα είπα πάει πάλι το έχασα παίρνω γιατρό μου λέει ξεκινά utrogestan  και ενεσεις inohhep κάνω την επόμενη χοριακη 217 μου λέει πάμε καλά κάνε σε μια εβδομάδα τώρα αύριο θα κάνω με έχει φάει το άγχος το αιμα σταμάτησε αλλά καμια φορά στο σκουπισμα βλέπω ροζ περιμένω πως και πως να ανέβει να πάμε καλά γιατί σκέφτομαι διαφορα και στεναχωριεμαι συγνώμη αν σας κούρασα απλώς θέλωνα μοιραστώ τις σκέψεις μου ! !

Κορίτσι μου καλωσόρισες!!! Εχεις απόλυτο δίκιο να ανησυχείς και να αγχώνεσαι... Είχα και εγώ μία παλίνδρομη εγκυμοσύνη το Νοέμβριο και τώρα είμαι πάλι έγκυος!!! Αγχος, ανησυχία, Φόβος, τρόμος, αβεβαιότητα... όλα αυτά είναι συναισθήματα που αισθάνομαι καθημερινά!

Εχε πίστη και όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!! Αύριο έχω και εγώ τον πρώτο υπέρηχο και ευελπιστώ όλα να πάνε κατευχήν!! Περιμένουμε τα νέα τα δικά σου και της Μελίνας για αρχή!!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Θετική σκέψη!!!

@Μάντη περιμένουμε τα νεάκια σου!!!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσι μου καλωσόρισες!!! Εχεις απόλυτο δίκιο να ανησυχείς και να αγχώνεσαι... Είχα και εγώ μία παλίνδρομη εγκυμοσύνη το Νοέμβριο και τώρα είμαι πάλι έγκυος!!! Αγχος, ανησυχία, Φόβος, τρόμος, αβεβαιότητα... όλα αυτά είναι συναισθήματα που αισθάνομαι καθημερινά!

Εχε πίστη και όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!! Αύριο έχω και εγώ τον πρώτο υπέρηχο και ευελπιστώ όλα να πάνε κατευχήν!! Περιμένουμε τα νέα τα δικά σου και της Μελίνας για αρχή!!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Θετική σκέψη!!!

@Μάντη περιμένουμε τα νεάκια σου!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ @anemoni1989 προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να σκέφτομαι θετικά με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου (απίστευτο συναίσθημα) περιμένω και εγώ νέα σου καλό βράδυ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Gwgoulini26 είπε:

 Κορίτσια γειά σας καινούργια και εγώ στην 5 εβδομάδα κύησης, 3 εγκυμοσύνη έχω ένα κοριτσάκι (2012)δυστυχώς η 2ή ήταν παλινδρόμη (2015) περασαν 2 χρονια παλεύοντας  για μωρό αλλά τίποτα ώσπου εντόπισαμε το προβλήμα φραγμενες σάλπιγγες,έτσι τον Ιανουάριο έκανα λαμπαροσκοπηση και στις 15 μιυ ηρθε η περιοδος 14 φλεβαρη ξυπνησα με πόνο στην μέση είδα μια καφέ βλεννη νόμιζα αδιαθετησα αλλά τίποτα μετά από 2 μέρες έκανα τεστ θετικό με μια αχνη  γραμμή η χαρά μου απεριγραπτη στις 21 κάνω β χοριακη και μου βγαίνει 30.23 με δάκρυα χαράς πήρα τον γιατρό μου,μου είπε κανε κι άλλη χοριακη γιατί έχουμε καθυστερημένη σύλληψη το ίδιο βράδυ κόκκινο αίμα κόντεψα να τρελαθω κάνω μετά από 2 μέρες 52 μου λέει κάνε σε 4 μερες την 3 μέρα στο χαρτί είδα κατά κόκκινο αίμα είπα πάει πάλι το έχασα παίρνω γιατρό μου λέει ξεκινά utrogestan  και ενεσεις inohhep κάνω την επόμενη χοριακη 217 μου λέει πάμε καλά κάνε σε μια εβδομάδα τώρα αύριο θα κάνω με έχει φάει το άγχος το αιμα σταμάτησε αλλά καμια φορά στο σκουπισμα βλέπω ροζ περιμένω πως και πως να ανέβει να πάμε καλά γιατί σκέφτομαι διαφορα και στεναχωριεμαι συγνώμη αν σας κούρασα απλώς θέλωνα μοιραστώ τις σκέψεις μου ! !

 @Gwgoulini26  @MELINASP με το καλο αυριο κοριτσια μου!!!τεραστιες χοριακες ευχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, depyfr είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!ειχαμε κανενα νεο απο @Μάντη και @Ungry girl ??ανυπομονω να ακουσω ομορφα νεα!!

:)

@MELINASP και @Gwgoulini26 με την σειρα μου να σας ευχηθω 5 ψηφιες χοριακες:).

Ολα καλα κοριτσι ολα τελειααααα!!! Εύχομαι και σε σενα αυριο τα καλύτερα νεα απίστευτη εμπειρία!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

Εχει δικιο η μαντη @MELINASP!!! Λογικα για αυτο το εκανε!!!οποτε μης σκας!!και αφου το επαιρνες για ενα χρονο σιγουρα εχει αποθεματα ο οργανισμος σου και θα επρεπε να στο αλλαξει!

Πλησιαζουν οι ωρες να δεις το σπορακι σου!!!χιχιχιχι!!!τι ωραια!!με το καλο κοριτσι μου!να μπεις μετα να μας πεις τα ευχαριστα :-D!!

Γεια σου @Gwgoulini26!!!αφου ανεβαινει η χοριακουλα σου και σταματησε το αιμα πιστευω θα πανε ολα καλα :) !!! Δηλαδη η αυριανη που θα κανεις θα ειναι η τριτη;;αλλα συμπτωματα εχεις;;;

 

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Μια χαρά θα είσαι . περιμένω Νέα σου..

 

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσι μου καλωσόρισες!!! Εχεις απόλυτο δίκιο να ανησυχείς και να αγχώνεσαι... Είχα και εγώ μία παλίνδρομη εγκυμοσύνη το Νοέμβριο και τώρα είμαι πάλι έγκυος!!! Αγχος, ανησυχία, Φόβος, τρόμος, αβεβαιότητα... όλα αυτά είναι συναισθήματα που αισθάνομαι καθημερινά!

Εχε πίστη και όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!!! Αύριο έχω και εγώ τον πρώτο υπέρηχο και ευελπιστώ όλα να πάνε κατευχήν!! Περιμένουμε τα νέα τα δικά σου και της Μελίνας για αρχή!!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Θετική σκέψη!!!

@Μάντη περιμένουμε τα νεάκια σου!!!!!

 

1 hour ago, depyfr είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!ειχαμε κανενα νεο απο @Μάντη και @Ungry girl ??ανυπομονω να ακουσω ομορφα νεα!!

:)

@MELINASP και @Gwgoulini26 με την σειρα μου να σας ευχηθω 5 ψηφιες χοριακες:).

Κοριτσαρες πετάω!!!! Ακούσαμε καρδούλα!!! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να το ακούσετε σύντομα!!!!! Ο ποιο όμορφος ήχος!!!

  • Μου αρέσει 6

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...