Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Και εμεις έτσι ακριβώς!!! Αχχαχαχαχαχαχα Σαν να διαβαζω τα του γάμου μου!!! Εγω να σ πω, επειδή βαριεμαι που ειμαι σ σπιτι ολη μερα, εχω αναλάβει να φτιαξω τα παντα, οποτε και τα εχω φτιάξει!! Ακομα και τα στεφανα απο τα χεράκια μου ειναι!! Το ιδιο τα μαρτυρικα, οι μπομπονιερες, ολα σχεδον!!! Ακόμα και για το στολισμο, θα αγοράσω εγω τα υλικα και θα τα αναλαβουν καποιες φίλες να τα στησουν!!! Και το candybar  που θα εχω (γτ 2 ωρες στην εκκλησία παραείναι πολλες) μονη θα το φτιάξω και θα το αναλάβει αλλο άτομο το στήσιμο  

πολύ ωραία σκέψη!! εγώ για κέρασμα είχα παραγγείλει παγωτακια κ μετά βρήκα συνταγή μπισκότα βουτύρου κ τα κάναμε με τη μανα μου το Πάσχα πριν τη βάφτιση! κ τα στολίσαμε όπως μας άρεσε! Η νονά μόνο σταυρό κ ρουχαλάκια, κ της είχα πει να πάει από απλό μαγαζί μη δώσει ένα σκασμό λεφτά για ρούχα που δρ θα φοράει σε λίγο. δρ με άκουσε... ούτε εκκλησίες στόλισα, ούτε κολυμπήθρα . ούτε μπαλόνια ούτε τπτ.  δεν μου αρέσουν κ εμένα αυτά.  κ στο γάμο δε στόλισα τπτ.. κ η κουμπαρα πήρε στέφανα μόνο! καλά στο γάμο δε, έψαχνα για μακιγιάζ κ μου έλεγαν 300 με 350 ευρώ!!!!!! πήγα κιεγω στα χοντος,  λέω στη κοπέλα της ντιορ,  θα πάρω προϊόντα αλλά θα μου κάνεις μάθημα για νυφικό μακιγιάζ.  κ το δέχτηκε! πλήρωσα 100 ευρώ, βαφτηκα σούπερ κ μου έμειναν τα προϊόντα!!!έχουν ξεφύγει με τις επιχειρήσεις " γάμος- βάφτιση " . βαράνε στο κεφάλι, θαρρείς κ μας τρέχουν από τα μπατσακια

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, bella32 είπε:

πολύ ωραία σκέψη!! εγώ για κέρασμα είχα παραγγείλει παγωτακια κ μετά βρήκα συνταγή μπισκότα βουτύρου κ τα κάναμε με τη μανα μου το Πάσχα πριν τη βάφτιση! κ τα στολίσαμε όπως μας άρεσε! Η νονά μόνο σταυρό κ ρουχαλάκια, κ της είχα πει να πάει από απλό μαγαζί μη δώσει ένα σκασμό λεφτά για ρούχα που δρ θα φοράει σε λίγο. δρ με άκουσε... ούτε εκκλησίες στόλισα, ούτε κολυμπήθρα . ούτε μπαλόνια ούτε τπτ.  δεν μου αρέσουν κ εμένα αυτά.  κ στο γάμο δε στόλισα τπτ.. κ η κουμπαρα πήρε στέφανα μόνο! καλά στο γάμο δε, έψαχνα για μακιγιάζ κ μου έλεγαν 300 με 350 ευρώ!!!!!! πήγα κιεγω στα χοντος,  λέω στη κοπέλα της ντιορ,  θα πάρω προϊόντα αλλά θα μου κάνεις μάθημα για νυφικό μακιγιάζ.  κ το δέχτηκε! πλήρωσα 100 ευρώ, βαφτηκα σούπερ κ μου έμειναν τα προϊόντα!!!έχουν ξεφύγει με τις επιχειρήσεις " γάμος- βάφτιση " . βαράνε στο κεφάλι, θαρρείς κ μας τρέχουν από τα μπατσακια

Ουαουυυυυυ!! Τρομερή ιδέα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μπισκότα βουτυρου θα κανω και εγω, με ζαχαροπαστα!! Ξέρεις πόσο καιρό κρατανε??  Σκέφτηκα να κανω και τα γλυκά, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξίζει απο θεμα χρηματων και υλικων... Ουτως ή αλλως η ζαχαροπλαστικη είναι το χόμπι μου, οπότε ψυχοθεραπεία θα είναι περισσότερο!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Ουαουυυυυυ!! Τρομερή ιδέα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μπισκότα βουτυρου θα κανω και εγω, με ζαχαροπαστα!! Ξέρεις πόσο καιρό κρατανε??  Σκέφτηκα να κανω και τα γλυκά, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξίζει απο θεμα χρηματων και υλικων... Ουτως ή αλλως η ζαχαροπλαστικη είναι το χόμπι μου, οπότε ψυχοθεραπεία θα είναι περισσότερο!!! :)

να κάνεις ,να κάνεις! έτσι κιεγω με ζαχαροπαστα κ το μονόγραμμα.  σακουλάκια, κορδελιτσα κ καλό κλείσιμο. τα είχα κάνει 10 μέρες πριν τη βάφτιση, μείνανε 2,3 που έφαγα 20 μέρες μετά κ ήταν ολόφρεσκα! τώρα για γλυκάκια.. άντε κάτι σε καπ κεικ αν κάνεις! Η γλυκό κουταλιού; πάντως παγωτάκι, μεγάλο κιουπι, μου το χρέωσε 90 λεπτα! οπότε δε μλγξα στη διαδικασία να κάνω γλυκ ο μόνη μου 

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marimarv είπε:

Κορίτσια ερώτηση.. Κατά την διάρκεια της νύχτα όταν ξυπνάνε τα μωράκια σας τους αλλάζετε πάνα?? 

Ναι, γτ αν δεν την αλλαξω το πρωι θα τα βρω ολα λιμπα και δεν ορεξη να πρέπει να της αλλαξω ρουχα κι σεντόνια!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ουαουυυυυυ!! Τρομερή ιδέα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μπισκότα βουτυρου θα κανω και εγω, με ζαχαροπαστα!! Ξέρεις πόσο καιρό κρατανε??  Σκέφτηκα να κανω και τα γλυκά, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξίζει απο θεμα χρηματων και υλικων... Ουτως ή αλλως η ζαχαροπλαστικη είναι το χόμπι μου, οπότε ψυχοθεραπεία θα είναι περισσότερο!!! :)

Τι ωραία που θα τα ασχοληθεις με όλα! Θα το ευχαριστηθείς!!  Ότι απορία έχεις για το γάμο,ρωτα, σου έχω τη λύση! Χαχαχαχα

10 ώρες πρίν, bella32 είπε:

πολύ ωραία σκέψη!! εγώ για κέρασμα είχα παραγγείλει παγωτακια κ μετά βρήκα συνταγή μπισκότα βουτύρου κ τα κάναμε με τη μανα μου το Πάσχα πριν τη βάφτιση! κ τα στολίσαμε όπως μας άρεσε! Η νονά μόνο σταυρό κ ρουχαλάκια, κ της είχα πει να πάει από απλό μαγαζί μη δώσει ένα σκασμό λεφτά για ρούχα που δρ θα φοράει σε λίγο. δρ με άκουσε... ούτε εκκλησίες στόλισα, ούτε κολυμπήθρα . ούτε μπαλόνια ούτε τπτ.  δεν μου αρέσουν κ εμένα αυτά.  κ στο γάμο δε στόλισα τπτ.. κ η κουμπαρα πήρε στέφανα μόνο! καλά στο γάμο δε, έψαχνα για μακιγιάζ κ μου έλεγαν 300 με 350 ευρώ!!!!!! πήγα κιεγω στα χοντος,  λέω στη κοπέλα της ντιορ,  θα πάρω προϊόντα αλλά θα μου κάνεις μάθημα για νυφικό μακιγιάζ.  κ το δέχτηκε! πλήρωσα 100 ευρώ, βαφτηκα σούπερ κ μου έμειναν τα προϊόντα!!!έχουν ξεφύγει με τις επιχειρήσεις " γάμος- βάφτιση " . βαράνε στο κεφάλι, θαρρείς κ μας τρέχουν από τα μπατσακια

Πολύ σωστή σε βρίσκω!!! Ισχύει οι τιμές έχουν ξεφύγει ...μην ακούσουν για γάμο χτυπάνε πολυ! Βέβαια κ εγώ επαγγελματία είχα πάρει αλλά ήταν γνωστή μου κ μου είπε λογική τιμή. Κ μαλλιά το ίδιο. 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Τι ωραία που θα τα ασχοληθεις με όλα! Θα το ευχαριστηθείς!!  Ότι απορία έχεις για το γάμο,ρωτα, σου έχω τη λύση! Χαχαχαχα

Πολύ σωστή σε βρίσκω!!! Ισχύει οι τιμές έχουν ξεφύγει ...μην ακούσουν για γάμο χτυπάνε πολυ! Βέβαια κ εγώ επαγγελματία είχα πάρει αλλά ήταν γνωστή μου κ μου είπε λογική τιμή. Κ μαλλιά το ίδιο. 

Θα σε εχω στα υποψην!! Ακουγεσαι εμπειρη! Αχχαχαχαχαχαχα 

Και εγω επαγγελματίες θα εχω για μαλλιά και μακιγιάζ, αλλα εψαξα μεσω φμπ και βρήκα πιο οικονομικά πακετα... 120 για μαλλια κι 120 για μακιγιάζ, με δοκιμαστικο και ενα άτομο δώρο... 

Καλημέρα δεν είπα!! Καλημέρα!!! :)

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Θα σε εχω στα υποψην!! Ακουγεσαι εμπειρη! Αχχαχαχαχαχαχα 

Και εγω επαγγελματίες θα εχω για μαλλιά και μακιγιάζ, αλλα εψαξα μεσω φμπ και βρήκα πιο οικονομικά πακετα... 120 για μαλλια κι 120 για μακιγιάζ, με δοκιμαστικο και ενα άτομο δώρο... 

Καλημέρα δεν είπα!! Καλημέρα!!! :)

νορμάλ μου ακούγεται η τιμή!! θα έχεις κ άτομο δώρο!!! Η αλήθεια είναι πως ήταν αγχωτικό που βαφτηκα μόνη μου αλλά που να τα έβρισκα τόσα λεφτά..έγινε κ ο γάμος στο νησί του άντρα μου..δεν ήξερα τπτ κ κανέναν..τα εσταξα στο κομμωτήριο! πάντως τώρα για προσκλητήρια βρήκα σούπερ τιμή,  45 λεπτα το κομμάτι,  τύπου post card , τέλειο χαρτί κ ποιότητα!! αν χρειαστείς προτάσεις ενημέρωσε κι εδώ!!!  καλημέρες πολλές!!!

6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ναι, γτ αν δεν την αλλαξω το πρωι θα τα βρω ολα λιμπα και δεν ορεξη να πρέπει να της αλλαξω ρουχα κι σεντόνια!!! 

@Marimarv μου όχι πάντα... ειδικά με τον ύπνο που κάνει.. αφού το μάτι του είναι γαρίδα από τις 6, τον αλλάζω τότε.. βέβαια έχει μια πάνα 250γρ!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που λέτε για βάφτιση, στο προσκλητήριο γράψατε/ θα γράψετε το όνομα του μωρού? στον στολισμό στην εκκλησία θα το γράφει κάπου η θα είναι έκπληξη για τους περισσότερους?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Τώρα που λέτε για βάφτιση, στο προσκλητήριο γράψατε/ θα γράψετε το όνομα του μωρού? στον στολισμό στην εκκλησία θα το γράφει κάπου η θα είναι έκπληξη για τους περισσότερους?

Εγώ δε θα το γράψω! όταν βλέπω προσκλητηρια βάφτισης με το όνομα του μωρού μου κλωτσήσει λίγο! Αφού δεν έχει ακόμη όνομα!! Εκτός κι αν έχεις κάνει ονοματοδοσία φυσικα

Βέβαια οι περισσότεροι ξέρουν πως θα τον πούμε!

6 ώρες πρίν, bella32 είπε:

νορμάλ μου ακούγεται η τιμή!! θα έχεις κ άτομο δώρο!!! Η αλήθεια είναι πως ήταν αγχωτικό που βαφτηκα μόνη μου αλλά που να τα έβρισκα τόσα λεφτά..έγινε κ ο γάμος στο νησί του άντρα μου..δεν ήξερα τπτ κ κανέναν..τα εσταξα στο κομμωτήριο! πάντως τώρα για προσκλητήρια βρήκα σούπερ τιμή,  45 λεπτα το κομμάτι,  τύπου post card , τέλειο χαρτί κ ποιότητα!! αν χρειαστείς προτάσεις ενημέρωσε κι εδώ!!!  καλημέρες πολλές!!!

@Marimarv μου όχι πάντα... ειδικά με τον ύπνο που κάνει.. αφού το μάτι του είναι γαρίδα από τις 6, τον αλλάζω τότε.. βέβαια έχει μια πάνα 250γρ!

Για πες για τα προσκλητήρια! Με ενδιαφέρει!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ δε θα το γράψω! όταν βλέπω προσκλητηρια βάφτισης με το όνομα του μωρού μου κλωτσήσει λίγο! Αφού δεν έχει ακόμη όνομα!! Εκτός κι αν έχεις κάνει ονοματοδοσία φυσικα

Βέβαια οι περισσότεροι ξέρουν πως θα τον πούμε!

Για πες για τα προσκλητήρια! Με ενδιαφέρει!

Ούτε εγώ θα το γράψω αν και οι κοντινοί συγγενείς το ξέρουν. οι υπόλοιποι καλεσμένοι προτιμώ να το μάθουν εκείνη τη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ασία είπε:

Ούτε εγώ θα το γράψω αν και οι κοντινοί συγγενείς το ξέρουν. οι υπόλοιποι καλεσμένοι προτιμώ να το μάθουν εκείνη τη μέρα.

ούτε κιεγω το είχα γράψει..βέβαια οοοολοι σχεδόν οι συγγενείς το ήξεραν ( πρώτο αγόρι γαρ,  όνομα παππού...)

@Anastasia05 λοιπόν, έκανα προσκλητήριο τύπου post card ! Μπορείς να δεις δουλειά του στο Facebook,  Προσκλητήρια Θέμης.  ένα vintage με αερόστατο κ αεροπλανάκι, που γράφει λεζάντα " όσο βρίσκεις ουρανό να πετάς" είναι το δικό μου! εμεινα πολύ ευχαριστημένη.  Προσωπικά δεν αγόρασα φάκελο γτ δεν ήθελα να δώσω λεφτά μιας κ όλοι τον πετάνε.  οσα έστειλα ταχυδρομικώς,  πήρα τον κλασικό φάκελο ταχυδρομείου στο μεγεθος που βολευε! τρομερά οικονομική λύση!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, bella32 είπε:

ούτε κιεγω το είχα γράψει..βέβαια οοοολοι σχεδόν οι συγγενείς το ήξεραν ( πρώτο αγόρι γαρ,  όνομα παππού...)

@Anastasia05 λοιπόν, έκανα προσκλητήριο τύπου post card ! Μπορείς να δεις δουλειά του στο Facebook,  Προσκλητήρια Θέμης.  ένα vintage με αερόστατο κ αεροπλανάκι, που γράφει λεζάντα " όσο βρίσκεις ουρανό να πετάς" είναι το δικό μου! εμεινα πολύ ευχαριστημένη.  Προσωπικά δεν αγόρασα φάκελο γτ δεν ήθελα να δώσω λεφτά μιας κ όλοι τον πετάνε.  οσα έστειλα ταχυδρομικώς,  πήρα τον κλασικό φάκελο ταχυδρομείου στο μεγεθος που βολευε! τρομερά οικονομική λύση!!

Πολύ όμορφο!!! Πότε είναι η δική σας βάπτιση?? 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Τώρα που λέτε για βάφτιση, στο προσκλητήριο γράψατε/ θα γράψετε το όνομα του μωρού? στον στολισμό στην εκκλησία θα το γράφει κάπου η θα είναι έκπληξη για τους περισσότερους?

Ουτε εμεις θα το γράψουμε.. Το θεωρω ανουσιο, αφου υποτιθεται δεν εχει ονομα ακομα... Εμεις δεν το έχουμε ανακοινωσει ακομα το ονομα, αλλα το ψιλιαζονται φανταζομαι, αφου ολοι ειναι παραδοσιακοι τυποι (ακομα απορω πως εμπλεξα εγω εδω, ακρως πρωτοποριακη αχαχχαχαχαχα) 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Πολύ όμορφο!!! Πότε είναι η δική σας βάπτιση?? 

την κάναμε 30/4 !!! 6 μηνών ο νεαρός και δεν έκλαψε καθόλου! βόλευε που ηταν Πάσχα γτ είχα πολύ κόσμο από μακριά! εσείς για πότε λέτε;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...