Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Just now, Ασία είπε:

καλό καλοκαίρι! του άρεσε η θάλασσα? εμάς ο γιατρός μας είπε μέσα Ιουλίου και μόνο σε καθαρές θάλασσες.

Ναι του άρεσε! Εννοείται ότι πήγαμε σε καθαρή παραλία! Το νερό ήταν αρκετά ζεστό!! Δε τον ενόχλησε καθόλου η θερμοκρασία

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

καλησπέρα κορίτσια,ετοιμάζουμε σιγά σιγά την βάφτιση της μπέμπας και ακόμη δεν έχουμε αποφασίσει αν θα κάνουμε τραπέζι ή όχι μετά το μυστήριο.τα οικονομικά μας ίσα ίσα φτάνουν για μια βάφτιση με τα όλα της αλλά για το τραπέζι θα πρέπει να στριμωχτουμε. εσείς κάνατε/θα κάνετε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

καλησπέρα κορίτσια,ετοιμάζουμε σιγά σιγά την βάφτιση της μπέμπας και ακόμη δεν έχουμε αποφασίσει αν θα κάνουμε τραπέζι ή όχι μετά το μυστήριο.τα οικονομικά μας ίσα ίσα φτάνουν για μια βάφτιση με τα όλα της αλλά για το τραπέζι θα πρέπει να στριμωχτουμε. εσείς κάνατε/θα κάνετε?

Καλησπέρα και με το καλο!!! 

Εγω ειμαι της αποψης οτι πρέπει να γίνεται τραπεζι, αν και τωρα τελευταία βλέπω πως πολλοι το παραβλεπουν... Δεν μπορείτε να κανετε εστω catering στο χώρο της εκκλησιας ή ενα πλουσιο candy bar??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Καλησπέρα και με το καλο!!! 

Εγω ειμαι της αποψης οτι πρέπει να γίνεται τραπεζι, αν και τωρα τελευταία βλέπω πως πολλοι το παραβλεπουν... Δεν μπορείτε να κανετε εστω catering στο χώρο της εκκλησιας ή ενα πλουσιο candy bar??? 

Δεν μου αρέσει η ιδέα του catering. candy bar θα κάνουμε με γλυκά και αλμυρά, αναψυκτικά και ποτά. Αλλά σκεφτόμουν και μετά τραπέζι για τους κοντινούς. με όσους το συζήτησα λένε πως είναι αρκετό το candy bar αλλά δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Δεν μου αρέσει η ιδέα του catering. candy bar θα κάνουμε με γλυκά και αλμυρά, αναψυκτικά και ποτά. Αλλά σκεφτόμουν και μετά τραπέζι για τους κοντινούς. με όσους το συζήτησα λένε πως είναι αρκετό το candy bar αλλά δεν ξέρω...

Κοιτα εγω ειμαι της αποψης πως οσους καλεις στο μυστήριο, πρέπει να τους κανεις και το τραπέζι, σαν ευχαριστώ για την τιμη που κανουν ερχομενοι... Οποτε θεωρω καλυτερο να καλεσεις 30 ατομα και να τς κανω το τραπέζι, παρα να καλεσω 300 και να κανω το τραπέζι στους 30...αλλα ειναι δικη μου ιδιοτροπια αυτο!!! Πολλοι κανουν οπως περιγραφεις!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anemoni1989 είπε:

Κοιτα εγω ειμαι της αποψης πως οσους καλεις στο μυστήριο, πρέπει να τους κανεις και το τραπέζι, σαν ευχαριστώ για την τιμη που κανουν ερχομενοι... Οποτε θεωρω καλυτερο να καλεσεις 30 ατομα και να τς κανω το τραπέζι, παρα να καλεσω 300 και να κανω το τραπέζι στους 30...αλλα ειναι δικη μου ιδιοτροπια αυτο!!! Πολλοι κανουν οπως περιγραφεις!! 

Κι εγώ έτσι θα κάνω.. γύρω στους 30 θα είμαστε στη βάφτιση συνολικά. Κι όποιος μπορεί θα ακολουθήσει για φαγητό. Στην εκκλησία θα έχω λίγα γλυκά έξω με νερό κ λεμονάδα. Στολισμό δεν θα κάνω (όχι πως ήθελα!) Μιας κ δεν το επιτρέπει κ ο παπάς .

 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανούλες.... Χάθηκα πραγματικά... Περασαμε δυσκολα με το μπεμπακα μου... Νικόλας πλέον!  Περασα απο επιλοχιο κατάθλιψη αλλα ξεπεράστηκε γρηγορα δοξα το Θεό!  Και παλευω με αλλεργίες του μικρού... Απο 11 ημερών... Χαίρομαι που σας βρήκα παλι!!! Ήμασταν μαζι απ τις προσπάθειες ακομα! Και τωρα εχουμε 8 μηνων παιδάκια! !! Πείτε μου περιληπτικά τα νεα σας... Εχω χασει πολλα!! :wub:

On 12/5/2019 at 6:13 ΜΜ, Alekk είπε:

Μανουλες χρονια πολλα! Να χαιρομαστε τα παιδακια μας!

Τι κανετε; Που χαθηκατε; Πως πανε τα μπεμπακια σας; Εμεις βγαζουμε αισιως το 6ο δοντι :D ...

Με το φαγητο παμε ετσι κι ετσι. Τρελαινεται για φρουτα, αλλα η κρεατοσουπα καταληγει ...ενυδατικη για τη μαμα... Νικαω βεβαια, αλλα με αγωνα!

Βρε κοριτσια ξερετε ποια σκεφομουν; Την @Μάντη που ειχε ταλαιπωρηθει τοσο στην εγκυμοσυνη. Εχει χαθει.

Αν μας διαβαζεις: Που εισαι κοπελα μου; Ολα καλα; Πως πατε με το μπεμπακο; 

Κατα τ´αλλα για πειτε κανα νεο.

 

 

On 12/5/2019 at 10:21 ΜΜ, Marimarv είπε:

Καλά το πιστεύεις ότι και εγώ την σκεφτόμουν πριν κάτι μέρες.. Καπρίτσια μιλάει καμία μαζί της με κάποιο άλλο τρόπο Facebook instagrma??? 

ΧΡΌΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΆ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ..!!!!! 

 

On 12/5/2019 at 11:33 ΜΜ, Ασία είπε:

αυτά τα αυτοκόλλητα αγόρασα κι εγώ αλλά δεν θα τα χρησιμοποιήσω γιατί είναι από 2 ετών και πάνω, μου το είπε η φαρμακοποιός.

κορίτσια κι εγώ σκεφτόμουν την μάντη, αφού γέννησε δεν μας ξανά είπε νέα της...

 

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλησπερα μανούλες.... Χάθηκα πραγματικά... Περασαμε δυσκολα με το μπεμπακα μου... Νικόλας πλέον!  Περασα απο επιλοχιο κατάθλιψη αλλα ξεπεράστηκε γρηγορα δοξα το Θεό!  Και παλευω με αλλεργίες του μικρού... Απο 11 ημερών... Χαίρομαι που σας βρήκα παλι!!! Ήμασταν μαζι απ τις προσπάθειες ακομα! Και τωρα εχουμε 8 μηνων παιδάκια! !! Πείτε μου περιληπτικά τα νεα σας... Εχω χασει πολλα!! :wub:

 

 

 

Ελα βρε κοριτσι!!! Που εισαι?? Ολα καλα τωρα??? Οποτε μπορεις πες μας λεπτομέρειες!!!! Αν νιώθεις ανετα φυσικά!!! 

Να σας ζησει και το όνομα!!! 

Εμενα πλεον τρωει σχεδον τα παντα, σηκωνεται και περπατάει υποβασταζομενη και μ βγάζει το λαδι!!! Πρόβλημα με τον ύπνο έχουμε ακομα, αλλα εχει βελτιωθεί το ολο θεμα ευτυχως, αν και δεν εχει επιλυθει!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπερα μανούλες.... Χάθηκα πραγματικά... Περασαμε δυσκολα με το μπεμπακα μου... Νικόλας πλέον!  Περασα απο επιλοχιο κατάθλιψη αλλα ξεπεράστηκε γρηγορα δοξα το Θεό!  Και παλευω με αλλεργίες του μικρού... Απο 11 ημερών... Χαίρομαι που σας βρήκα παλι!!! Ήμασταν μαζι απ τις προσπάθειες ακομα! Και τωρα εχουμε 8 μηνων παιδάκια! !! Πείτε μου περιληπτικά τα νεα σας... Εχω χασει πολλα!! :wub:

 

 

 

Ελα βρε κοριτσαρα μου! Τι κανεις; Πως ειναι ο μπεμπακος σου;

Ωχ επιλοχειο ε; Ελπιζω να ειναι ολα ενταξει τωρα γιατι ειναι μανικι...

Εχετε αλλεργιες; Σε γαλα και τετοια ή γενικα σε διαφορες τροφες;

Εμεις καλα ειμαστε με μπολικα δοντακια (6 παρακαλω) σερνομπουσουλαμε και γελαμε πολυ με τον αδερφο μας. Κατα τ´αλλα δε του αρεσει καθολου οτιδηποτε δεν ειναι γλυκο τον αλητη!

Σε λιγες μερες επιστρεφω δουλεια και καθολου δε θελω... Για πες εσυ; Πως τα πατε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Ελα βρε κοριτσι!!! Που εισαι?? Ολα καλα τωρα??? Οποτε μπορεις πες μας λεπτομέρειες!!!! Αν νιώθεις ανετα φυσικά!!! 

Να σας ζησει και το όνομα!!! 

Εμενα πλεον τρωει σχεδον τα παντα, σηκωνεται και περπατάει υποβασταζομενη και μ βγάζει το λαδι!!! Πρόβλημα με τον ύπνο έχουμε ακομα, αλλα εχει βελτιωθεί το ολο θεμα ευτυχως, αν και δεν εχει επιλυθει!!! 

Ολα καλα σε σχεση με εμένα ευτυχώς το καταλαβα νωρίς κσι το περασα σχετικα ευκολα... Ο πρώτος καιρος ηταν δυσκολος το μόνο που εκανα ολη μερα ηταν να κλαίω να μην μπορω να φαω ηθελα μονο να ειμαι στο κρεβατι... 

Ο δικος μου τρωει λιγα πράγματα τον ενοχλουν πολλεε τροφές... Τωρα ακομα εκατσε στο ποπο τ αλλα οχι πολυ σταθερα ακομα... Παίρνει σταση μπουσουληματος... Με τον υπνο παμε καλα ευτυχώς! 

Just now, Alekk είπε:

Ελα βρε κοριτσαρα μου! Τι κανεις; Πως ειναι ο μπεμπακος σου;

Ωχ επιλοχειο ε; Ελπιζω να ειναι ολα ενταξει τωρα γιατι ειναι μανικι...

Εχετε αλλεργιες; Σε γαλα και τετοια ή γενικα σε διαφορες τροφες;

Εμεις καλα ειμαστε με μπολικα δοντακια (6 παρακαλω) σερνομπουσουλαμε και γελαμε πολυ με τον αδερφο μας. Κατα τ´αλλα δε του αρεσει καθολου οτιδηποτε δεν ειναι γλυκο τον αλητη!

Σε λιγες μερες επιστρεφω δουλεια και καθολου δε θελω... Για πες εσυ; Πως τα πατε;

Δυστυχώς εκτος απο το γαλα εχουμε κ τροφικές οχι άμεσες ευτυχώς... Εχουμε στο κοτοπουλο  κουνουπιδι πατατα κολοκύθι μανιτάρι αυγο και οσο παει ο κατάλογος μεγαλώνει... 

Δοντακια και εμεις 5 έχουμε!!! Εμας μας αρέσουν οι ξινες γεύσεις! Απο ποσότητες πιστευω παμε καλα....

Εσας τι ποσότητες τρώνε? 

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μάντη είπε:

Ολα καλα σε σχεση με εμένα ευτυχώς το καταλαβα νωρίς κσι το περασα σχετικα ευκολα... Ο πρώτος καιρος ηταν δυσκολος το μόνο που εκανα ολη μερα ηταν να κλαίω να μην μπορω να φαω ηθελα μονο να ειμαι στο κρεβατι... 

Ο δικος μου τρωει λιγα πράγματα τον ενοχλουν πολλεε τροφές... Τωρα ακομα εκατσε στο ποπο τ αλλα οχι πολυ σταθερα ακομα... Παίρνει σταση μπουσουληματος... Με τον υπνο παμε καλα ευτυχώς! 

Δυστυχώς εκτος απο το γαλα εχουμε κ τροφικές οχι άμεσες ευτυχώς... Εχουμε στο κοτοπουλο  κουνουπιδι πατατα κολοκύθι μανιτάρι αυγο και οσο παει ο κατάλογος μεγαλώνει... 

Δοντακια και εμεις 5 έχουμε!!! Εμας μας αρέσουν οι ξινες γεύσεις! Απο ποσότητες πιστευω παμε καλα....

Εσας τι ποσότητες τρώνε? 

Οταν λες οχι αμεσες, τι εννοείς??? 

Εμενα τρωει αρκετα... Ειναι φαγανη αλλα δεν της φαίνεται γτ ειναι πολυ ψηλη... Ευτυχως δηλαδή γτ αλλιως θα ειχε γίνει σαν το αρκουδακι της Μισελεν!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Just now, Alekk είπε:

Ελα βρε κοριτσαρα μου! Τι κανεις; Πως ειναι ο μπεμπακος σου;

Ωχ επιλοχειο ε; Ελπιζω να ειναι ολα ενταξει τωρα γιατι ειναι μανικι...

Εχετε αλλεργιες; Σε γαλα και τετοια ή γενικα σε διαφορες τροφες;

Εμεις καλα ειμαστε με μπολικα δοντακια (6 παρακαλω) σερνομπουσουλαμε και γελαμε πολυ με τον αδερφο μας. Κατα τ´αλλα δε του αρεσει καθολου οτιδηποτε δεν ειναι γλυκο τον αλητη!

Σε λιγες μερες επιστρεφω δουλεια και καθολου δε θελω... Για πες εσυ; Πως τα πατε;

6 δόντια?? Τι ειπες τωρα??? Ετοιμος για μπριζόλα ο μπεμπης!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Μάντη είπε:

Ολα καλα σε σχεση με εμένα ευτυχώς το καταλαβα νωρίς κσι το περασα σχετικα ευκολα... Ο πρώτος καιρος ηταν δυσκολος το μόνο που εκανα ολη μερα ηταν να κλαίω να μην μπορω να φαω ηθελα μονο να ειμαι στο κρεβατι... 

Ο δικος μου τρωει λιγα πράγματα τον ενοχλουν πολλεε τροφές... Τωρα ακομα εκατσε στο ποπο τ αλλα οχι πολυ σταθερα ακομα... Παίρνει σταση μπουσουληματος... Με τον υπνο παμε καλα ευτυχώς! 

Δυστυχώς εκτος απο το γαλα εχουμε κ τροφικές οχι άμεσες ευτυχώς... Εχουμε στο κοτοπουλο  κουνουπιδι πατατα κολοκύθι μανιτάρι αυγο και οσο παει ο κατάλογος μεγαλώνει... 

Δοντακια και εμεις 5 έχουμε!!! Εμας μας αρέσουν οι ξινες γεύσεις! Απο ποσότητες πιστευω παμε καλα....

Εσας τι ποσότητες τρώνε? 

Αχ ενας μπεμπης με δοντια σα κι εμας! Τελεια! 

Ουτε εγω καταλαβα τις αμεσες. Αλλα γενικα μην αγχωνεσαι ολες οι αλλεργιες μπορουν να υποχωρησουν σιγα σιγα.

Εμενα ο μεγαλος ειχε στο ψαρι και στο ξενο γαλα. Εβγαζε σπυρακια στο ψαρι και εμετο στο γαλα. Γαλα του εδινα κατσικισιο σιγα σιγα και για το ψαρι μου ειχε πει ο γιατρος εφοσον μενουμε στα σπυρακια συνεχιζουμε κανονικα μεχρι να το συνηθισει. Τωρα τρωει απ´ολα!

Ποσοτητες γενικα καλα, φρουτο 250 περιπου, φαγητο με το ζορι 200 και το απογευματινο οτι και να ναι θα το φαει! Ευτυχως! Σημερα δοκιμασε και παγωτό που φυσικα ξετρελαθηκε...

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οταν λες οχι αμεσες, τι εννοείς??? 

Εμενα τρωει αρκετα... Ειναι φαγανη αλλα δεν της φαίνεται γτ ειναι πολυ ψηλη... Ευτυχως δηλαδή γτ αλλιως θα ειχε γίνει σαν το αρκουδακι της Μισελεν!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

6 δόντια?? Τι ειπες τωρα??? Ετοιμος για μπριζόλα ο μπεμπης!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Βρε φιλεναδα εσενα θα γινει Κομανετσι κι εμενα στα Βλαχικα θα τη βγαζει για καμια μπριζολα! 

Αν και περισσοτερο εξω απο τον Παρλιαρο τον βλεπω να ξεροσταλιαζει τον λιχουδη!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλησπερα μανούλες.... Χάθηκα πραγματικά... Περασαμε δυσκολα με το μπεμπακα μου... Νικόλας πλέον!  Περασα απο επιλοχιο κατάθλιψη αλλα ξεπεράστηκε γρηγορα δοξα το Θεό!  Και παλευω με αλλεργίες του μικρού... Απο 11 ημερών... Χαίρομαι που σας βρήκα παλι!!! Ήμασταν μαζι απ τις προσπάθειες ακομα! Και τωρα εχουμε 8 μηνων παιδάκια! !! Πείτε μου περιληπτικά τα νεα σας... Εχω χασει πολλα!! :wub:

 

 

 

Έλα ρε κορίτσι μου πολύ χάρηκα που επέστρεψες... Ελπίζω να είσαι καλά τώρα και συ και ο Νικολάκης σου να τον χαίρεσαι.. Πρέπει να πέρασες δύσκολα... Ευτυχώς που το καταλάβατε έγκαιρα.. 

Εμένα η μικρή τρώει με αρκετή δυσκολία δεν είναι και πολύ του φαγητού αλλά οκ σιγά σιγά κάτι κάνει προσπαθώ να της δίνω κάθε μέρα και κάτι καινούργια.. Τώρα της έδωσα γιαούρτι.. Έβγαλε 2 δοντάκια και ετοιμάζει 3ο.. Είχε πολύ γκρίνια μέχρι να σκάσουν.. Με τον ύπνο ΠΟΛΎ ΔΎΣΚΟΛΑ.. Εκεί που κοιμόταν σερί το βράδυ 8 με 5 το πρωί και μετά 5.30 με 7.30 ξυπνούσε για τα καλά τώρα ξυπνάει συνέχεια και κοιμάται και πολύυυυυυ δύσκολα.. Σήμερα πήγαμε και πρώτη φορά παραλία.. Της αρέσε πάρα πολύ γελούσε έπαιζε αλλά μολιες την βάλαμε στο νερό επειδή ήταν πολύ κρύα έκλαψε. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλησπερα μανούλες.... Χάθηκα πραγματικά... Περασαμε δυσκολα με το μπεμπακα μου... Νικόλας πλέον!  Περασα απο επιλοχιο κατάθλιψη αλλα ξεπεράστηκε γρηγορα δοξα το Θεό!  Και παλευω με αλλεργίες του μικρού... Απο 11 ημερών... Χαίρομαι που σας βρήκα παλι!!! Ήμασταν μαζι απ τις προσπάθειες ακομα! Και τωρα εχουμε 8 μηνων παιδάκια! !! Πείτε μου περιληπτικά τα νεα σας... Εχω χασει πολλα!! :wub:

 

 

 

Μάντη! Πολύ χαίρομαι που επέστρεψες!! Ελπίζω να ξεπεράσετε σιγά σιγά όλες τις δυσκολίες !

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω...τι πρόγραμμα ακολουθείτε στο φαγητό?? Όπως τι ώρες τρώει το μωρό και τι γεύματα!

πρίν από 31 λεπτά , Marimarv είπε:

Έλα ρε κορίτσι μου πολύ χάρηκα που επέστρεψες... Ελπίζω να είσαι καλά τώρα και συ και ο Νικολάκης σου να τον χαίρεσαι.. Πρέπει να πέρασες δύσκολα... Ευτυχώς που το καταλάβατε έγκαιρα.. 

Εμένα η μικρή τρώει με αρκετή δυσκολία δεν είναι και πολύ του φαγητού αλλά οκ σιγά σιγά κάτι κάνει προσπαθώ να της δίνω κάθε μέρα και κάτι καινούργια.. Τώρα της έδωσα γιαούρτι.. Έβγαλε 2 δοντάκια και ετοιμάζει 3ο.. Είχε πολύ γκρίνια μέχρι να σκάσουν.. Με τον ύπνο ΠΟΛΎ ΔΎΣΚΟΛΑ.. Εκεί που κοιμόταν σερί το βράδυ 8 με 5 το πρωί και μετά 5.30 με 7.30 ξυπνούσε για τα καλά τώρα ξυπνάει συνέχεια και κοιμάται και πολύυυυυυ δύσκολα.. Σήμερα πήγαμε και πρώτη φορά παραλία.. Της αρέσε πάρα πολύ γελούσε έπαιζε αλλά μολιες την βάλαμε στο νερό επειδή ήταν πολύ κρύα έκλαψε. 

 

Τι ωρα πηγατε? Έμενα προτιμάει απόγευμα από πρωί για αυτό σε ρωτάω. Το πρωί είναι πιο κρύα η θάλασσα κ ο ήλιος πιο έντονος!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μάντη! Πολύ χαίρομαι που επέστρεψες!! Ελπίζω να ξεπεράσετε σιγά σιγά όλες τις δυσκολίες !

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω...τι πρόγραμμα ακολουθείτε στο φαγητό?? Όπως τι ώρες τρώει το μωρό και τι γεύματα!

Τι ωρα πηγατε? Έμενα προτιμάει απόγευμα από πρωί για αυτό σε ρωτάω. Το πρωί είναι πιο κρύα η θάλασσα κ ο ήλιος πιο έντονος!

5.30 ήμασταν στην παραλία... Αλλά, ρε συ ήταν πράγματι παγωμένη ούτε εγώ βούτηξα.. Κ ο άντρας μου όταν βούτηξε μου λέει ήταν σε φάση θα πάθω έμφραγμα η θα το γλυτώσω χαχαχαχα.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...