Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

5 ώρες πρίν, bella32 είπε:

τα πήρα από bebejou στις εκπτώσεις.. ήταν τσιμπημενα αλλά αξίζουν τα λεφτά τους, όλη μέρα εκεί κάθεται! εν τω μεταξύ, έψαχνα να βρω χαρούμενη περίφραξη, και όχι απλά μαύρα κάγκελα φύλακης, γύρισα όλα τα μαγαζιά της Αθήνας και δεν είχε κάνεις κ ούτε ήξεραν τι είναι αυτο που ψάχνω κ μου έκανε εντύπωση.  κ αφού έκανα την αγορά,  είδα κατά τύχη σε ένα βιντεάκι στο 9gag τα κάγκελα που ήθελα!!!!! λέγεται play pen  και με μια αναζήτηση που έκανα στο Amazon  βρήκα ένα σωρό όμορφα σχέδια.....

@Anastasia05 ψάξε Amazon!!

@Ασία πολλά έξοδα...τουλάχιστον οι καλεσμένοι (οι περισσότεροι) δώρισαν στο μωρό χρήματα οπότε μπόρεσα να του πάρω πραγματάκια (πχ τα κάγκελα!!)

τυχεροί ήσασταν. εμάς όλοι φορμάκια έφεραν.ελάχιστοι κοντινοί έδωσαν χρήματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

On 13/9/2019 at 2:33 ΜΜ, bella32 είπε:

τα πήρα από bebejou στις εκπτώσεις.. ήταν τσιμπημενα αλλά αξίζουν τα λεφτά τους, όλη μέρα εκεί κάθεται! εν τω μεταξύ, έψαχνα να βρω χαρούμενη περίφραξη, και όχι απλά μαύρα κάγκελα φύλακης, γύρισα όλα τα μαγαζιά της Αθήνας και δεν είχε κάνεις κ ούτε ήξεραν τι είναι αυτο που ψάχνω κ μου έκανε εντύπωση.  κ αφού έκανα την αγορά,  είδα κατά τύχη σε ένα βιντεάκι στο 9gag τα κάγκελα που ήθελα!!!!! λέγεται play pen  και με μια αναζήτηση που έκανα στο Amazon  βρήκα ένα σωρό όμορφα σχέδια.....

@Anastasia05 ψάξε Amazon!!

@Ασία πολλά έξοδα...τουλάχιστον οι καλεσμένοι (οι περισσότεροι) δώρισαν στο μωρό χρήματα οπότε μπόρεσα να του πάρω πραγματάκια (πχ τα κάγκελα!!)

Εμας η βάφτιση θα είναι με λίγους κ καλούς.. 40 άτομα στην εκκλησία κ 25 τραπέζι. Δυστυχώς δε μπορώ να κάνω σε όλους τραπέζι οπότε θα είναι οι πολύ κοντινοί συγγενείς κ φίλοι. Κ στην εκκλησία έτσι ήθελα αλλά θα έρθουν κ κάποιοι οικογενειακοί φίλοι για το καλό.

Η επόμενη βάφτιση, αν έρθει με το καλό,το πολύ δέκα άτομα!!!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2019 at 2:07 ΜΜ, bella32 είπε:

κ μένα 500 μου πήρε..με 3 ψηφιακά και βιντεοκαλυψη..πολλα λεφτά ρε συ αλλά δε μπορώ να πω ,μου έκανε τρομερή δουλειά..

εμείς 2 δόντια κ δαγκώνει τα πάντα.  από το γόνατο κ το πηγούνι μου μέχρι το κρεβάτι του κ τη κουρτίνα 

θέλει συνέχεια όρθιος είτε να κρατιέται κ να χοροπηδάει με τα γόνατα ( κ να χτυπάει τη κεφάλα του στα κάγκελα) είτε να μπούσουλαει.  πριν μερικές μέρες πήρα κάγκελα/περίφραξη, τα στερέωσα στον τοιχο , του έστρωσα πολύχρωμο χαλάκι, 100 παιχνίδια, κ κάθεται εκει με τις ώρες!! βέβαια μου έχει κλείσει το μισό σαλόνι, αλλά τουλάχιστον μπορώ να τον αφήνω μονο του !!

Θα πάρω οπωσδήποτε!!!δεν ήξερα ότι υπάρχουν!!!!

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμας η βάφτιση θα είναι με λίγους κ καλούς.. 40 άτομα στην εκκλησία κ 25 τραπέζι. Δυστυχώς δε μπορώ να κάνω σε όλους τραπέζι οπότε θα είναι οι πολύ κοντινοί συγγενείς κ φίλοι. Κ στην εκκλησία έτσι ήθελα αλλά θα έρθουν κ κάποιοι οικογενειακοί φίλοι για το καλό.

Η επόμενη βάφτιση, αν έρθει με το καλό,το πολύ δέκα άτομα!!!!

Κ εγώ στο τραπέζι θα έχω περίπου 40 άτομα.. λίγα κ καλά!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Θα πάρω οπωσδήποτε!!!δεν ήξερα ότι υπάρχουν!!!!

Κ εγώ στο τραπέζι θα έχω περίπου 40 άτομα.. λίγα κ καλά!!!

πόσο σας ζηλεύω..κιεγω ήθελα μικρή βάφτιση,  αλλά αν σκεφτείτε ότι μόνο η πεθερά μου έχει 11 (!) αδέρφια... τουλάχιστον δώρισαν στο μωρό κ μας βοήθησαν πολύ η αλήθεια είναι.  αλλά πολλή κούραση. ούτε γάμος να ήταν..ουφ..

εγώ εχω και το αλλο...θέμα γενέθλια.  υπολόγιζα 12 άτομα κ ο άντρας μου 30 με 35 !!!!!! άντε τα 12 τα χωράω στο σπίτι.. τα 35 με καμία Παναγία.. δε ξέρω τι να κανω..να επιμείνω για λιγότερα άτομα; να υποχωρήσω; εσείς πως το σκέφτεστε;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, bella32 είπε:

πόσο σας ζηλεύω..κιεγω ήθελα μικρή βάφτιση,  αλλά αν σκεφτείτε ότι μόνο η πεθερά μου έχει 11 (!) αδέρφια... τουλάχιστον δώρισαν στο μωρό κ μας βοήθησαν πολύ η αλήθεια είναι.  αλλά πολλή κούραση. ούτε γάμος να ήταν..ουφ..

εγώ εχω και το αλλο...θέμα γενέθλια.  υπολόγιζα 12 άτομα κ ο άντρας μου 30 με 35 !!!!!! άντε τα 12 τα χωράω στο σπίτι.. τα 35 με καμία Παναγία.. δε ξέρω τι να κανω..να επιμείνω για λιγότερα άτομα; να υποχωρήσω; εσείς πως το σκέφτεστε;

Χαχαχαχα σε νιώθω. Κ μένα ο άντρας μου το ίδιο μου έκανε στ έχω πει. 35 τελικά εμείς.. 

Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2019 at 3:44 ΠΜ, bella32 είπε:

πόσο σας ζηλεύω..κιεγω ήθελα μικρή βάφτιση,  αλλά αν σκεφτείτε ότι μόνο η πεθερά μου έχει 11 (!) αδέρφια... τουλάχιστον δώρισαν στο μωρό κ μας βοήθησαν πολύ η αλήθεια είναι.  αλλά πολλή κούραση. ούτε γάμος να ήταν..ουφ..

εγώ εχω και το αλλο...θέμα γενέθλια.  υπολόγιζα 12 άτομα κ ο άντρας μου 30 με 35 !!!!!! άντε τα 12 τα χωράω στο σπίτι.. τα 35 με καμία Παναγία.. δε ξέρω τι να κανω..να επιμείνω για λιγότερα άτομα; να υποχωρήσω; εσείς πως το σκέφτεστε;

Γενέθλια θα είμαστε λογικά εμείς, οι γονείς μας ίσως τα αδέρφια μας, αν μπορέσουν, και η νονά! Χαχαχαχαχα! Ίσως έρθουν κ 2 άλλα μωράκια που κάνουμε παρέα.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Γενέθλια θα είμαστε λογικά εμείς, οι γονείς μας ίσως τα αδέρφια μας, αν μπορέσουν, και η νονά! Χαχαχαχαχα! Ίσως έρθουν κ 2 άλλα μωράκια που κάνουμε παρέα.

@Marimarv  όπως κατάλαβες,  μόνο εμείς θα έχουμε γενέθλια αλά γάμος χαχαχαχαχχαχα 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε? 

τα νεα μας : εγω δουλεια , το μωρο το πηγαινω στους γονεις μου πρωι κ το παιρνω απογευμα-βραδυ, με σκαει μεχρι να κατσει στο καθισμα αυτοκινητου .... θελει να πιασει το τιμονι !!! κοριτσια με εχει σωσει το καθισμα που πηρα , ειναι το maxi cosi axiss ! ειναι θεικο γτ γυρναει για να βαλεις το μωρο μεσα ( ειδικα για αυτα που δεν καθονται να τα δεσεις) κ το ιδιο παρειγειλα για το αλλο αμαξι αλλα χωρις να γυριζει  κ το μετανιωσα( ευελπιστω να συνηθισει κ να καθεται ο γιος μου !) .  

εγω εχω νευριασει με την πεθερα μου που θελει να καλεσει φιλες στην βαφτιση του μωρου ενω εγω δεν τις ξερω καν ! κ το θεωρει ντροπη να τις πει  μονο στην εκκλησια αλλα θελει κ στην ταβερνα μετα !!! αν ειναι δυνατον!!! στην βαφτιση του παιδιου μου να καλεσει αυτη  κοσμο??? φυσικα δεν το επετρεψα.

το μωρο πλεον αρκετα με τα δοντια του κ δαγκωνει επισης πολυ! εχει τρελα με την ηλεκτρικη σκουπα !!! περπαταει μονο αν τον κρατησεις απο τα 2 χερια . γενικα εχει πολλα νευρα κ αν δεν θελει κατι μου το πεταει με δυναμη .. απο φαι , τρωει αλλα οχι παντα πολυ κ τα θελει κομματακια. στο χερι τρωει μπισκοτα , ψωμι , φρουτα , κρακερ. δνε πινει καθολου γαλα ξενο.. ουτε φρεσκο δυτστυχως .. κ ακομα θηλαζει .πως θα το κοψω ,απορω?

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε? 

τα νεα μας : εγω δουλεια , το μωρο το πηγαινω στους γονεις μου πρωι κ το παιρνω απογευμα-βραδυ, με σκαει μεχρι να κατσει στο καθισμα αυτοκινητου .... θελει να πιασει το τιμονι !!! κοριτσια με εχει σωσει το καθισμα που πηρα , ειναι το maxi cosi axiss ! ειναι θεικο γτ γυρναει για να βαλεις το μωρο μεσα ( ειδικα για αυτα που δεν καθονται να τα δεσεις) κ το ιδιο παρειγειλα για το αλλο αμαξι αλλα χωρις να γυριζει  κ το μετανιωσα( ευελπιστω να συνηθισει κ να καθεται ο γιος μου !) .  

εγω εχω νευριασει με την πεθερα μου που θελει να καλεσει φιλες στην βαφτιση του μωρου ενω εγω δεν τις ξερω καν ! κ το θεωρει ντροπη να τις πει  μονο στην εκκλησια αλλα θελει κ στην ταβερνα μετα !!! αν ειναι δυνατον!!! στην βαφτιση του παιδιου μου να καλεσει αυτη  κοσμο??? φυσικα δεν το επετρεψα.

το μωρο πλεον αρκετα με τα δοντια του κ δαγκωνει επισης πολυ! εχει τρελα με την ηλεκτρικη σκουπα !!! περπαταει μονο αν τον κρατησεις απο τα 2 χερια . γενικα εχει πολλα νευρα κ αν δεν θελει κατι μου το πεταει με δυναμη .. απο φαι , τρωει αλλα οχι παντα πολυ κ τα θελει κομματακια. στο χερι τρωει μπισκοτα , ψωμι , φρουτα , κρακερ. δνε πινει καθολου γαλα ξενο.. ουτε φρεσκο δυτστυχως .. κ ακομα θηλαζει .πως θα το κοψω ,απορω?

 

Σταδιακά θα κόψει και θηλασμό! Δε πειράζει να μη πίνει φρέσκο γάλα,πορεία να το αναπληρώσει με γιαουρτακι και τυρί. Κλείσατε χρόνο κ δοκιμάσατε φρέσκο??

Εμείς κάναμε τη βάφτιση τη Κυριακή, πριν τη κολυμπήθρα όλα τέλεια..μέσα στη κολυμπήθρα δράμα !! Χαχαχαχαχα! Μετά τον θήλασα κ κοιμήθηκε αμέσως κ ξύπνησε στο αμάξι για το τραπέζι. 

Εγώ είχα λίγα άτομα καλεσμένους γύρω στους 30 και οι 20 πήγαμε μετά για φαγητό, και πέρασε υπέροχα ο μικρός μου, πολύ κοινωνικός και χαρούμενος! Οι δέκα που δεν ήρθαν ήταν κάτι οικογενειακοί φίλοι από τη δική μου πλευρά που όμως έχουμε πολύ καλές σχέσεις αλλά δε μπορούσα δυστυχώς να τους καλέσω όλους μετα!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε? 

τα νεα μας : εγω δουλεια , το μωρο το πηγαινω στους γονεις μου πρωι κ το παιρνω απογευμα-βραδυ, με σκαει μεχρι να κατσει στο καθισμα αυτοκινητου .... θελει να πιασει το τιμονι !!! κοριτσια με εχει σωσει το καθισμα που πηρα , ειναι το maxi cosi axiss ! ειναι θεικο γτ γυρναει για να βαλεις το μωρο μεσα ( ειδικα για αυτα που δεν καθονται να τα δεσεις) κ το ιδιο παρειγειλα για το αλλο αμαξι αλλα χωρις να γυριζει  κ το μετανιωσα( ευελπιστω να συνηθισει κ να καθεται ο γιος μου !) .  

εγω εχω νευριασει με την πεθερα μου που θελει να καλεσει φιλες στην βαφτιση του μωρου ενω εγω δεν τις ξερω καν ! κ το θεωρει ντροπη να τις πει  μονο στην εκκλησια αλλα θελει κ στην ταβερνα μετα !!! αν ειναι δυνατον!!! στην βαφτιση του παιδιου μου να καλεσει αυτη  κοσμο??? φυσικα δεν το επετρεψα.

το μωρο πλεον αρκετα με τα δοντια του κ δαγκωνει επισης πολυ! εχει τρελα με την ηλεκτρικη σκουπα !!! περπαταει μονο αν τον κρατησεις απο τα 2 χερια . γενικα εχει πολλα νευρα κ αν δεν θελει κατι μου το πεταει με δυναμη .. απο φαι , τρωει αλλα οχι παντα πολυ κ τα θελει κομματακια. στο χερι τρωει μπισκοτα , ψωμι , φρουτα , κρακερ. δνε πινει καθολου γαλα ξενο.. ουτε φρεσκο δυτστυχως .. κ ακομα θηλαζει .πως θα το κοψω ,απορω?

 

Εγώ θέλω να ξεκινήσω απόθηλασμο σιγά σιγά αν και τώρα με την δουλειά θηλάζει λίγες φορές μέσα στ μέρα. Πάντα όμως θηλάζει για να κοιμηθεί και δεν ξέρω πως θα κοπεί αυτή η συνήθεια. 

Κορίτσια με τον βραδινό ύπνο πως τα πάνε τα μωράκια σας. Εμείς χάλια κοντεύουμε να τον καταργήσουμε. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marimarv είπε:

Εγώ θέλω να ξεκινήσω απόθηλασμο σιγά σιγά αν και τώρα με την δουλειά θηλάζει λίγες φορές μέσα στ μέρα. Πάντα όμως θηλάζει για να κοιμηθεί και δεν ξέρω πως θα κοπεί αυτή η συνήθεια. 

Κορίτσια με τον βραδινό ύπνο πως τα πάνε τα μωράκια σας. Εμείς χάλια κοντεύουμε να τον καταργήσουμε. 

Ίσως αργήσει ο βραδινος θηλασμός... Δηλαδή να κοπούν όλοι οι υπόλοιποι και να μείνει αυτός... Ρωτήστε και τον παιδίατρο, αν βέβαια γνωρίζει για το θηλασμό, δε ξέρουν όλοι..  Αλλιώς μπορείς να συμβουλευτείς κάποιον σύμβουλο θηλασμού! Εκτός κι αν βρεις μόνη σου κάποιον άλλο τρόπο..ίσως παραμύθι, νανούρισμα ??

Θεωρώ πως είναι μικρά ακόμη(δεν έχουν κλείσει ακόμη χρόνο !) και τους είναι δύσκολο μαζί με ολα τα υπόλοιπα (άγχος αποχωρισμού, δόντια) να κοπεί κ ο βραδινος θηλασμός. Κ ο δικός μου μέσα στη μέρα μπορεί να το διαχειριστεί, να θηλάσει λιγότερο ή ίσως να καθυστερήσει ο θηλασμός. Τη νύχτα όμως το έχει περισσότερη ανάγκη , όχι τόσο το γάλα, αλλά τη θαλπωρή.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Ίσως αργήσει ο βραδινος θηλασμός... Δηλαδή να κοπούν όλοι οι υπόλοιποι και να μείνει αυτός... Ρωτήστε και τον παιδίατρο, αν βέβαια γνωρίζει για το θηλασμό, δε ξέρουν όλοι..  Αλλιώς μπορείς να συμβουλευτείς κάποιον σύμβουλο θηλασμού! Εκτός κι αν βρεις μόνη σου κάποιον άλλο τρόπο..ίσως παραμύθι, νανούρισμα ??

Θεωρώ πως είναι μικρά ακόμη(δεν έχουν κλείσει ακόμη χρόνο !) και τους είναι δύσκολο μαζί με ολα τα υπόλοιπα (άγχος αποχωρισμού, δόντια) να κοπεί κ ο βραδινος θηλασμός. Κ ο δικός μου μέσα στη μέρα μπορεί να το διαχειριστεί, να θηλάσει λιγότερο ή ίσως να καθυστερήσει ο θηλασμός. Τη νύχτα όμως το έχει περισσότερη ανάγκη , όχι τόσο το γάλα, αλλά τη θαλπωρή.

Ναι ναι ο βραδινός θηλασμός δεν κόβεται ακόμα και δεν κόβεται και εύκολα.. Όταν θα αρχίσει φρέσκο θέλω να κόψω τους πρωινούς αλλά και το μεσημέρι με στήθος μου κοιμάται 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! βραδινός ύπνος ε?? αχ τι ωραίο που ακούγεται!! 11 μήνες δεν έχω κοιμηθεί ούτε ένα βράδυ συνεχόμενα κ με βλέπω να αργώ πολύ ακόμη να κοιμηθώ πάνω από 4 ώρες συνεχόμενες. μου έλεγε μια συνάδελφος πως το μωρό της με το που σαράντησε κοιμάται όλη νύχτα. τι τύχη!! λέτε να φταίει ο θηλασμός ρε κορίτσια ή είναι στο παιδί? ακούω διαφορά να λένε. σκέφτομαι σε κανένα μήνα που θα πάρουμε το οκ από τον γιατρό να ξεκινήσουμε φρέσκο γάλα οπότε λογικά θα μειωθούν λίγο οι θηλασμοι.με τους θηλασμούς όμως την νύχτα τι θα κάνουμε? κοιμάται 11 το βράδυ κ ξυπνάει 9 το πρωί και μέσα στην νύχτα ξυπνάει 3-4 φορές.Πόσο θα κρατήσει αυτό? για να τώρα την θηλάζω κ το πρωί που ξυπνάει κ πριν το μεσημέρι για να κοιμηθεί και το βράδυ για κοιμηθεί. καμία φορά κ το απόγευμα για να κοιμηθεί πάλι μια ωρίτσα. άντε οι θηλασμοι μέσα στην μέρα θα αντικατασταθούν με το φρέσκο γάλα, ελπίζω. οι βραδινοι με προβληματίζουν. Όταν κόψουμε τον θηλασμό θα συνεχίσει να ξυπνάει? κ αν ξυπνάει θα πίνει νερό η φρέσκο γάλα? νομίζω πως είναι πιο εύκολο να σταματήσει πρώτα να ξυπνάει τα βράδια κ έτσι να κοπούν οι βραδινοι θηλασμοι. Γιατί μου φαίνεται δύσκολο να προσπαθήσω να κόψω τον θηλασμό όσο ξυπνάει κ ζητάει γάλα.

@ada32 είχα ακριβώς το ίδιο θέμα με την πεθερά μου στην βάφτιση. τελευταία εβδομάδα μου ζήτησε προσκλητήρια να καλέσει φίλους της!θεωρούσε δεδομένο που είχα υπολογίσει κ δικούς της καλεσμένους ενώ εγώ φυσικά είχα υπολογίσει από την μεριά της μόνο όσους μου είχε πει ο άντρας μου κ δεν είχα επιπλέον προσκλητήρια κ μπομπονιέρες γι αυτούς που ήθελε να καλέσει. Και το είπε κ τελευταία στιγμή. το έκανα μεγάλο θέμα αλλά τελικά την άφησα να τους καλέσει μόνο στην εκκλησία εννοείται ξέρεις γιατί? γιατί ήδη τους είχε πει τηλεφωνικώς πως είναι καλεσμένοι. Ναι ναι καλά άκουσες. χωρίς να με ρωτήσει τους είπε για την βάφτιση κ μετά μου ζήτησε προσκλητήριο να τους το δώσει κιόλας χαχαχα εν τω μεταξύ σε όλο το μυστήριο δεν της μίλησα καθόλου, δεν την κοίταξα καν κ ότι μου έλεγε έκανα πως δεν το άκουγα κ δεν απαντούσα, σα να μην υπήρχε καν στο χώρο. Και όλο αυτό όχι ότι το προσπάθησα αλλά έτσι μου έβγαινε. εκείνη η μέρα ήταν ημέρα του παιδιού, ημέρα χαράς για εμάς. δεν μπορούσα να ασχολούμαι με άτομα που μου είναι αδιάφορα.α επίσης από τους καλεσμένους της τελικά δεν ήρθε κανένας!!αυτή τους κάλεσε αλλά δεν μπόρεσαν να έρθουν. κ όταν λέω καλεσμένους της εννοώ τις 7-8 οικογένειες που κάλεσε τελευταία στιγμή χωρίς να ρωτήσει καν κι εγώ δεν τους ήξερα ούτε στην φάτσα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...