Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

On 5/10/2019 at 2:24 ΠΜ, Marimarv είπε:

Κορίτσια έχετε πάρει παπουτσάκια για τα μωρά σας??

Εγώ του φοράω τα καλτσοπαπουτσακια σπίτι, κ για έξω έχω κάτι πολύ ελαφριά αθλητικά, κάτι καμπερ επίσης πολύ μαλακά κ ελαφριά και της βάφτισης για πιο 'καλα' επίσης πολύ μαλακά κ ελαφριά.

Ότι κ να πάρεις να είναι με σκρατς! Θα με θυμηθείς!! 

Στην αρχή δε τα μπορούσε καθόλου, τώρα τα περπατάει όλα πολύ καλά κ δε θέλει καθόλου καρότσι μόνο να περπατάει!!(με δική μας βοήθεια, δε περπατάει χωρις να κρατάει χέρια)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως δίνετε το αυγό εκτός από βραστό? επιτρέπεται πχ στο φούρνο?

εγώ το κάνω και ομελέτα!!! Επίσης προχτές δοκ7μασα και μπανανοτηγανητα! έβαλα κ λίγη κανέλα, λίγο φυστικοβουτυρο και λίγο γιαούρτι και το τηγάνισα όπως τα παν κεικς!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, bella32 είπε:

εγώ το κάνω και ομελέτα!!! Επίσης προχτές δοκ7μασα και μπανανοτηγανητα! έβαλα κ λίγη κανέλα, λίγο φυστικοβουτυρο και λίγο γιαούρτι και το τηγάνισα όπως τα παν κεικς!!!

μπανανοτηγανητα σκέφτηκα κι εγώ να κάνω αλλά επιτρέπεται τηγανητό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, bella32 είπε:

Γιατί όχι; χρησιμοποίησε ελαιόλαδο, η βουτύρο κλαριφιε!!

Επειδή ο παιδίατρος μου είπε μόνο βραστό το αυγό κ όχι μαγειρεμένο λάδι. Καλά αυτά ισχύουν για τον πρώτο χρόνο, τώρα όπου να ναι χρονίζουμε κ νομίζω θα επιτρέπονται όλα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Επειδή ο παιδίατρος μου είπε μόνο βραστό το αυγό κ όχι μαγειρεμένο λάδι. Καλά αυτά ισχύουν για τον πρώτο χρόνο, τώρα όπου να ναι χρονίζουμε κ νομίζω θα επιτρέπονται όλα.

μ μένα στην αρχή μου είχε δώσει για οδηγίες ωμο λάδι στο τέλος  και βραστό αυγό.  μετά τον 11ο ωστόσο μου είπε οκ για ομελέτα! αν σε αγχώνει κ δε θες τηγανητό, μπορείς να κάνεις πχ μπανανοτηγανητα στο φούρνο!!σκέψου ότι πλέον μαγειρευω το ίδιο φαγητο για ολους , απλά σε εμάς προσθέτω αλάτι και διάφορα καρυκεύματα ( δεν του έχω κάνει πολλές εισαγωγές ακόμη σε αυτά!)

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

@Alekkευχαριστω πολυ!  περαστικα σας, πολυς κοσμος ειναι αρρωστος δυστυχως.. ωχ μωρε περαστικα κ στο μικρουλη , αλλα δυσυτχως θα πεσουν πολλες απο δω και περα.. ε

Ο δικος μου ειναι νορμαλ σε κιλα και 80 cm .  Δεν τρωει πολυ φαγητο αλλα θελει να δοκιμασει οτι τρωμε εμεις!!! χαχααχα , δεν περπαταει μονος ,μονο αν τον κρατησουμε απο το χερι , κρατιεται στον καναπε κ περπαταει ..κ μπουσουλαει πολυ  γρηγορα, αφου τρεχω να τον πιασω. εχω γεμισει κ το σαλονι μου με παιχνιδια κ δεν παιζει πολυ... εγω τον παω καθε μερα στην μαμα μου ( οι γονεις μου τον κρατανε) κ το πρωι -βραδυ δινουμε πραγματικα μαχη γι ανα τον δεσω στο καθισμα αυτοκ.... 

κατα τα αλλα καλα , γυρισα στο γραφειο κ μου αρεσει . κανω λιγακι διατροφη . οσο μπορω βεβαια γτ γενικως τα γλυκα τα θελω , απλα τα ελλατωσα.  εφτασα 62,5 κιλα και στοχος να φτασω 56 κιλα !  το στηθος απορω θα γινει 75D η θα παραμεινω βρε κοριτσια 75F??? ειναι τραγικα μεγαλο ακομα.

@Ασία για δευτερο παιδακι οχι ακομα αν και με ψηνει ο αντρας μου ... λεω να ξεκινησουμε απο ιανουαριο καλως εχωντων των πραγματων .. για να ειμαι εγκυος στην ιδια περιοδο  με περσυ ..ΑΛΛΑ θα δουμε , ακομα δεν το εχω αποφασισει γτ ακομα θηλαζω. μετα κλασικα με τεστ ωορηξιας κτλ. το μωρο πλεον δοκιμαζει τα παντα.. πιτσα, γλυκα, σνιτσελ, τυροπιτα σπιτικη κ ετοιμη , ΟΛΑ τα θελει αλλα τρωει ελαχιστα! προχθες εφαγε ινδοκαρυδο!!! αυγο του εχω δωσει βραστο , το τρωει ολο κ ομελετα απο μενα με φετα κ κασερι , γαλοπουλα,. κεφτεδακια. γενικα πλεον του τα δινω ολα κ ας φαει οτι θελει. κ δεν θελει αλεσμενα πλεον εκτος απο την κρεμα που τρωει το βραδυ .

απο λεξεις λεει μαμα ,μπαμπα κ ολες τις συλλαβες..λεει τα τα , γκα γκα, οοο , κτλ  χαχαχαχα

Το προβλημα μου ειναι το γαλα, πεταει τα μπιμπερο κ δεν θελει γαλα εκτος απο μενα... θα του παρω το αγελαδινο να δω μηπως το πιει. κ δεν ξερω που θα του το δωσω γτ σε ποτηρι γινεται χαλια.κ επισης ξυπναει κλασικα 5 για να θηλασει κ μετα κοιμομαστε μαζι , ξανα ξυπναει 8 θηλαζει κ μετα 10  που φευγουμε. εγω θελω μονο το πρωι κ βραδυ να του δινω να θηλαζει απο μενα κ στοχος να το σταματησω εως τα Χριστουγεννα

 

Ααα!! κ παπουτσακια με σκρατς εννοειται!!! εγω του φοραω puma αθλητικα αλλα ειδα κ κατι nike που πρεπει να ειναι πολυ βολικα

 

 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2019 at 1:56 ΜΜ, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως δίνετε το αυγό εκτός από βραστό? επιτρέπεται πχ στο φούρνο?

Εγώ το κάνω και ομελέτα κανονικά με λίγο λαδάκι και ρίχνω και ανθότυρο 

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

@Alekkευχαριστω πολυ!  περαστικα σας, πολυς κοσμος ειναι αρρωστος δυστυχως.. ωχ μωρε περαστικα κ στο μικρουλη , αλλα δυσυτχως θα πεσουν πολλες απο δω και περα.. ε

Ο δικος μου ειναι νορμαλ σε κιλα και 80 cm .  Δεν τρωει πολυ φαγητο αλλα θελει να δοκιμασει οτι τρωμε εμεις!!! χαχααχα , δεν περπαταει μονος ,μονο αν τον κρατησουμε απο το χερι , κρατιεται στον καναπε κ περπαταει ..κ μπουσουλαει πολυ  γρηγορα, αφου τρεχω να τον πιασω. εχω γεμισει κ το σαλονι μου με παιχνιδια κ δεν παιζει πολυ... εγω τον παω καθε μερα στην μαμα μου ( οι γονεις μου τον κρατανε) κ το πρωι -βραδυ δινουμε πραγματικα μαχη γι ανα τον δεσω στο καθισμα αυτοκ.... 

κατα τα αλλα καλα , γυρισα στο γραφειο κ μου αρεσει . κανω λιγακι διατροφη . οσο μπορω βεβαια γτ γενικως τα γλυκα τα θελω , απλα τα ελλατωσα.  εφτασα 62,5 κιλα και στοχος να φτασω 56 κιλα !  το στηθος απορω θα γινει 75D η θα παραμεινω βρε κοριτσια 75F??? ειναι τραγικα μεγαλο ακομα.

@Ασία για δευτερο παιδακι οχι ακομα αν και με ψηνει ο αντρας μου ... λεω να ξεκινησουμε απο ιανουαριο καλως εχωντων των πραγματων .. για να ειμαι εγκυος στην ιδια περιοδο  με περσυ ..ΑΛΛΑ θα δουμε , ακομα δεν το εχω αποφασισει γτ ακομα θηλαζω. μετα κλασικα με τεστ ωορηξιας κτλ. το μωρο πλεον δοκιμαζει τα παντα.. πιτσα, γλυκα, σνιτσελ, τυροπιτα σπιτικη κ ετοιμη , ΟΛΑ τα θελει αλλα τρωει ελαχιστα! προχθες εφαγε ινδοκαρυδο!!! αυγο του εχω δωσει βραστο , το τρωει ολο κ ομελετα απο μενα με φετα κ κασερι , γαλοπουλα,. κεφτεδακια. γενικα πλεον του τα δινω ολα κ ας φαει οτι θελει. κ δεν θελει αλεσμενα πλεον εκτος απο την κρεμα που τρωει το βραδυ .

απο λεξεις λεει μαμα ,μπαμπα κ ολες τις συλλαβες..λεει τα τα , γκα γκα, οοο , κτλ  χαχαχαχα

Το προβλημα μου ειναι το γαλα, πεταει τα μπιμπερο κ δεν θελει γαλα εκτος απο μενα... θα του παρω το αγελαδινο να δω μηπως το πιει. κ δεν ξερω που θα του το δωσω γτ σε ποτηρι γινεται χαλια.κ επισης ξυπναει κλασικα 5 για να θηλασει κ μετα κοιμομαστε μαζι , ξανα ξυπναει 8 θηλαζει κ μετα 10  που φευγουμε. εγω θελω μονο το πρωι κ βραδυ να του δινω να θηλαζει απο μενα κ στοχος να το σταματησω εως τα Χριστουγεννα

 

Ααα!! κ παπουτσακια με σκρατς εννοειται!!! εγω του φοραω puma αθλητικα αλλα ειδα κ κατι nike που πρεπει να ειναι πολυ βολικα

 

 

Και εγώ θέλω να αποθηλασω μέχρι τα Χριστούγεννα. Έχω και ένα ταξίδι στην Αθήνα εκείνο το διάστημα για δύο μέρες που δεν θα την έχω μαζί μου και θα ήθελα να το έχουμε κόψει αν και το βλέπω πολύ δύσκολο γιατι θέλει στήθος για να κοιμηθεί ότι ώρα και αν είναι είτε βράδυ είτε μεσημέρι. Πφφφφ πως θα το κάνουμε εγώ το βλέπω βουνό. 

Αααααα γιατί εμάς η παιδίατρος μας είπε ότι θέλει μόνο ανατομικά παπούτσια για αρχή και όχι Σταν Σμιθ η αντιντας και τέτοια. Αλλά τα ανατομικά που έχω δει δεν μου αρέσουν καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Marimarv είπε:

Εγώ το κάνω και ομελέτα κανονικά με λίγο λαδάκι και ρίχνω και ανθότυρο 

Και εγώ θέλω να αποθηλασω μέχρι τα Χριστούγεννα. Έχω και ένα ταξίδι στην Αθήνα εκείνο το διάστημα για δύο μέρες που δεν θα την έχω μαζί μου και θα ήθελα να το έχουμε κόψει αν και το βλέπω πολύ δύσκολο γιατι θέλει στήθος για να κοιμηθεί ότι ώρα και αν είναι είτε βράδυ είτε μεσημέρι. Πφφφφ πως θα το κάνουμε εγώ το βλέπω βουνό. 

Αααααα γιατί εμάς η παιδίατρος μας είπε ότι θέλει μόνο ανατομικά παπούτσια για αρχή και όχι Σταν Σμιθ η αντιντας και τέτοια. Αλλά τα ανατομικά που έχω δει δεν μου αρέσουν καθόλου. 

Σταν Σμιθ καλυτερα όχι.. όσο ωραία κ να ειναι.. δες κ τα καμπερ, είναι πολύ όμορφα κ ο δικός μου τα έχει ευχαριστηθεί! Κοίτα και τα geox


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 9/10/2019 at 5:45 ΜΜ, ada32 είπε:

@Alekkευχαριστω πολυ!  περαστικα σας, πολυς κοσμος ειναι αρρωστος δυστυχως.. ωχ μωρε περαστικα κ στο μικρουλη , αλλα δυσυτχως θα πεσουν πολλες απο δω και περα.. ε

Ο δικος μου ειναι νορμαλ σε κιλα και 80 cm .  Δεν τρωει πολυ φαγητο αλλα θελει να δοκιμασει οτι τρωμε εμεις!!! χαχααχα , δεν περπαταει μονος ,μονο αν τον κρατησουμε απο το χερι , κρατιεται στον καναπε κ περπαταει ..κ μπουσουλαει πολυ  γρηγορα, αφου τρεχω να τον πιασω. εχω γεμισει κ το σαλονι μου με παιχνιδια κ δεν παιζει πολυ... εγω τον παω καθε μερα στην μαμα μου ( οι γονεις μου τον κρατανε) κ το πρωι -βραδυ δινουμε πραγματικα μαχη γι ανα τον δεσω στο καθισμα αυτοκ.... 

κατα τα αλλα καλα , γυρισα στο γραφειο κ μου αρεσει . κανω λιγακι διατροφη . οσο μπορω βεβαια γτ γενικως τα γλυκα τα θελω , απλα τα ελλατωσα.  εφτασα 62,5 κιλα και στοχος να φτασω 56 κιλα !  το στηθος απορω θα γινει 75D η θα παραμεινω βρε κοριτσια 75F??? ειναι τραγικα μεγαλο ακομα.

@Ασία για δευτερο παιδακι οχι ακομα αν και με ψηνει ο αντρας μου ... λεω να ξεκινησουμε απο ιανουαριο καλως εχωντων των πραγματων .. για να ειμαι εγκυος στην ιδια περιοδο  με περσυ ..ΑΛΛΑ θα δουμε , ακομα δεν το εχω αποφασισει γτ ακομα θηλαζω. μετα κλασικα με τεστ ωορηξιας κτλ. το μωρο πλεον δοκιμαζει τα παντα.. πιτσα, γλυκα, σνιτσελ, τυροπιτα σπιτικη κ ετοιμη , ΟΛΑ τα θελει αλλα τρωει ελαχιστα! προχθες εφαγε ινδοκαρυδο!!! αυγο του εχω δωσει βραστο , το τρωει ολο κ ομελετα απο μενα με φετα κ κασερι , γαλοπουλα,. κεφτεδακια. γενικα πλεον του τα δινω ολα κ ας φαει οτι θελει. κ δεν θελει αλεσμενα πλεον εκτος απο την κρεμα που τρωει το βραδυ .

απο λεξεις λεει μαμα ,μπαμπα κ ολες τις συλλαβες..λεει τα τα , γκα γκα, οοο , κτλ  χαχαχαχα

Το προβλημα μου ειναι το γαλα, πεταει τα μπιμπερο κ δεν θελει γαλα εκτος απο μενα... θα του παρω το αγελαδινο να δω μηπως το πιει. κ δεν ξερω που θα του το δωσω γτ σε ποτηρι γινεται χαλια.κ επισης ξυπναει κλασικα 5 για να θηλασει κ μετα κοιμομαστε μαζι , ξανα ξυπναει 8 θηλαζει κ μετα 10  που φευγουμε. εγω θελω μονο το πρωι κ βραδυ να του δινω να θηλαζει απο μενα κ στοχος να το σταματησω εως τα Χριστουγεννα

 

Ααα!! κ παπουτσακια με σκρατς εννοειται!!! εγω του φοραω puma αθλητικα αλλα ειδα κ κατι nike που πρεπει να ειναι πολυ βολικα

 

 

κι εγώ έτσι θα ήθελα να την θηλάζω πρωί και βράδυ μόνο. ακούγεται τέλειο αυτό. Αλλά ξυπνάει 3-4 φορές τη νύχτα κ πίνει γάλα. δηλαδή θηλάζει γύρω στις 6 φορές το 24ωρο. περιμένω πως κ πως να σταματήσει να ξυπνάει τόσες φορές για γάλα. αν το κόψει αυτό πιστεύω θα συνεχίσουμε για πολύ τον θηλασμό πρωί- βράδυ.

 αν ξεκινήσετε προσπάθειες Γενάρη μακάρι να πιάσεις αμέσως για να πάρεις και τα 2000€ που δίνουν για γέννα μέσα στο 2020 χαχαχα κι εγώ σκέφτομαι σε λίγους μήνες να ξεκινήσουμε αλλά ακόμη δεν έχω αποφασίσει ότι το θέλω σίγουρα. από την μια θέλω πολύ από την άλλη δεν νιώθω 100% έτοιμη. περίοδο ακόμη δεν έχω αλλά αυτό είναι άσχετο.

17 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Εγώ το κάνω και ομελέτα κανονικά με λίγο λαδάκι και ρίχνω και ανθότυρο 

Και εγώ θέλω να αποθηλασω μέχρι τα Χριστούγεννα. Έχω και ένα ταξίδι στην Αθήνα εκείνο το διάστημα για δύο μέρες που δεν θα την έχω μαζί μου και θα ήθελα να το έχουμε κόψει αν και το βλέπω πολύ δύσκολο γιατι θέλει στήθος για να κοιμηθεί ότι ώρα και αν είναι είτε βράδυ είτε μεσημέρι. Πφφφφ πως θα το κάνουμε εγώ το βλέπω βουνό. 

Αααααα γιατί εμάς η παιδίατρος μας είπε ότι θέλει μόνο ανατομικά παπούτσια για αρχή και όχι Σταν Σμιθ η αντιντας και τέτοια. Αλλά τα ανατομικά που έχω δει δεν μου αρέσουν καθόλου. 

δηλαδή δίνεις λάδι που έχεις τηγανησει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ασία είπε:

κι εγώ έτσι θα ήθελα να την θηλάζω πρωί και βράδυ μόνο. ακούγεται τέλειο αυτό. Αλλά ξυπνάει 3-4 φορές τη νύχτα κ πίνει γάλα. δηλαδή θηλάζει γύρω στις 6 φορές το 24ωρο. περιμένω πως κ πως να σταματήσει να ξυπνάει τόσες φορές για γάλα. αν το κόψει αυτό πιστεύω θα συνεχίσουμε για πολύ τον θηλασμό πρωί- βράδυ.

 αν ξεκινήσετε προσπάθειες Γενάρη μακάρι να πιάσεις αμέσως για να πάρεις και τα 2000€ που δίνουν για γέννα μέσα στο 2020 χαχαχα κι εγώ σκέφτομαι σε λίγους μήνες να ξεκινήσουμε αλλά ακόμη δεν έχω αποφασίσει ότι το θέλω σίγουρα. από την μια θέλω πολύ από την άλλη δεν νιώθω 100% έτοιμη. περίοδο ακόμη δεν έχω αλλά αυτό είναι άσχετο.

δηλαδή δίνεις λάδι που έχεις τηγανησει?

Ναι αλλά βάζω ελάχιστο δύο σταγόνες. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2019 at 11:53 ΜΜ, Ασία είπε:

Μπορεί να ακούστηκα κακιά αλλά Αλλά ήθελα να της θυμίσω την επιλογή της να μην είναι κοντά μας κ κοντά στο μωρό με αυτόν τον τρόπο. Ε μα πια...

κορίτσια ξεκίνησε καμία προσπάθειες για δεύτερο μωράκι???

Εμεις ειπαμε απλα να δοκιμασουμε να ξεκινησουμε και εγινε μονο δυο φορες μεσα στον μηνα αφου πλεον δεν εχουμε τοσο χρονο και τοση διαθεση..τελικα με αυτες τις δυο φορες και ουτε καν να εχω σταθερη περιοδο ακομα, ειμαι 8 εβδομαδων :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Εμεις ειπαμε απλα να δοκιμασουμε να ξεκινησουμε και εγινε μονο δυο φορες μεσα στον μηνα αφου πλεον δεν εχουμε τοσο χρονο και τοση διαθεση..τελικα με αυτες τις δυο φορες και ουτε καν να εχω σταθερη περιοδο ακομα, ειμαι 8 εβδομαδων :-)

σοβαρά? είσαι έγκυος? τι ευχάριστο νέο!! μπράβο σας!! με το καλό κορίτσι μου. μια όμορφη κ ξεκούραστη εγκυμοσύνη εύχομαι.

θηλάσεις ακόμη αν δεν κάνω λάθος ε? θα συνεχίσεις κ στην εγκυμοσύνη?

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Εμεις ειπαμε απλα να δοκιμασουμε να ξεκινησουμε και εγινε μονο δυο φορες μεσα στον μηνα αφου πλεον δεν εχουμε τοσο χρονο και τοση διαθεση..τελικα με αυτες τις δυο φορες και ουτε καν να εχω σταθερη περιοδο ακομα, ειμαι 8 εβδομαδων :-)

Καλέ μπράβο!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά ! Τι ευχάριστο νέο!

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...