Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γιατί το λες αυτό Δήμητρα μου; Γιατί να είχες υγρα μην το σκέφτεσαι αυτό καθόλου δεν είναι ανάγκη να έχεις οποτε μην λες τίποτα ακόμη και το στηθος θετικό είναι 

Ε δενθα επρεπε να εχω περισσοτερα υγρα η καποιους πονους στην κοιλια κατι τελοςπαντων?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε δενθα επρεπε να εχω περισσοτερα υγρα η καποιους πονους στην κοιλια κατι τελοςπαντων?

δημητρα τιποτα ουτε κ εγω δεν ειχα τιποτα ουτε πονο στο στηθος κ η χοριακη μου σκεψου ηταν πανω απο 1000 οταν περιμενα περιοδο!!! την μερα της περιοδου μονο απλα αντι για περιοδο ειδα λιγα ασπρα υγρα κ μετα λιγα διαφανα κ μετα τιποτα απολυτως. εκανα τεστ με δυο μερες καθυστερηση απλα γιατι ηθελα να δω μηπως εχω καμια κυστη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε δενθα επρεπε να εχω περισσοτερα υγρα η καποιους πονους στην κοιλια κατι τελοςπαντων?

Χαχααχ μα κάτι τέλος πάντων; Χωρίς πλάκα όμως όχι βέβαια δεν είναι ανάγκη να έχεις τέτοια.Και γιατί να έχεις άλλωστε όταν ανακαλύπτουμε την εγκυμοσυνη είναι απλώς κύτταρα που έχουν διαιρεθεί τι σύμπτωμα να έχουμε πέρα από την καθυστέρηση μόνο το στηθος αν πούμε που σε καποιες κιολας ούτε αυτό συμβαίνει. Άρα μην πέφτεις για αυτόν τον λόγο σε λιγες μερες θα ξέρεις! Εύχομαι να το έχεις ήδη πιάσει!!

πρίν από 24 λεπτά , BettySt είπε:

Μπράβο και τα υπόλοιπα έτσι καλά να σας πάνε! ♡♡♡

Σε ευχαριστώ πολύ! Και για εσένα όλα καλα να πάνε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Ετοιμαζομαι για την υστεροσκοπηση αύριο. Δεν έχω καθόλου άγχος απλά θέλω να τελειώνουμε. 

Καλο βράδυ σε όλες σας και καλή εβδομάδα 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Ετοιμαζομαι για την υστεροσκοπηση αύριο. Δεν έχω καθόλου άγχος απλά θέλω να τελειώνουμε. 

Καλο βράδυ σε όλες σας και καλή εβδομάδα 

Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο να μας πεις! Μπράβο σου που δεν έχεις άγχος. Σού στέλνουμε θετική ενέργεια!


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Ετοιμαζομαι για την υστεροσκοπηση αύριο. Δεν έχω καθόλου άγχος απλά θέλω να τελειώνουμε. 

Καλο βράδυ σε όλες σας και καλή εβδομάδα 

Καλή επιτυχία να πάνε ΟΛΑ καλα!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχία palmoira!!! 

Beboula χαίρομαι που ολα πάνε καλε και ήρθες δριμύτερη!

Betty, δεν αμφιβάλω για τις ικανότητες του άντρα σου (Μπράβο του ομως!) αλλα λεω οτι το σπερμα χρειάζεται κάποιες μέρες μεταξυ εκσπερματωσεων για να δυναμωνει! 

Δήμητρα μην ψάχνεις συμπτώματα. Πόσες ήταν έγκυες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη και δεν είχαν αντιληφθεί τιποτα. 

Ευχομαι καλα αποτελεσματα σε όλες!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλη επιτυχία palmoira!!! 

Beboula χαίρομαι που ολα πάνε καλε και ήρθες δριμύτερη!

Betty, δεν αμφιβάλω για τις ικανότητες του άντρα σου (Μπράβο του ομως!) αλλα λεω οτι το σπερμα χρειάζεται κάποιες μέρες μεταξυ εκσπερματωσεων για να δυναμωνει! 

Δήμητρα μην ψάχνεις συμπτώματα. Πόσες ήταν έγκυες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη και δεν είχαν αντιληφθεί τιποτα. 

Ευχομαι καλα αποτελεσματα σε όλες!!!

Να είσαι καλα σε ευχαριστώ! Καλό βράδυ καλή ξεκουραση σε όλες και καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλη επιτυχία palmoira!!! 

Beboula χαίρομαι που ολα πάνε καλε και ήρθες δριμύτερη!

Betty, δεν αμφιβάλω για τις ικανότητες του άντρα σου (Μπράβο του ομως!) αλλα λεω οτι το σπερμα χρειάζεται κάποιες μέρες μεταξυ εκσπερματωσεων για να δυναμωνει! 

Δήμητρα μην ψάχνεις συμπτώματα. Πόσες ήταν έγκυες σε προχωρημένη εγκυμοσυνη και δεν είχαν αντιληφθεί τιποτα. 

Ευχομαι καλα αποτελεσματα σε όλες!!!

Χαχα! Ναι χρειάζεται να δυναμώσει, αλλά αφού έχω μπλέξει με τα τεστακια. ... Τώρα που έκανα μου φαίνεται ότι βγήκαν και οι δύο γραμμές το ίδιο έντονες, θα κάνω άλλο ένα αύριο. 

Σας έχω πρήξει με τα τεστ. Με συγχωρείτε κορίτσια 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, BettySt είπε:

Χαχα! Ναι χρειάζεται να δυναμώσει, αλλά αφού έχω μπλέξει με τα τεστακια. ... Τώρα που έκανα μου φαίνεται ότι βγήκαν και οι δύο γραμμές το ίδιο έντονες, θα κάνω άλλο ένα αύριο. 

Σας έχω πρήξει με τα τεστ. Με συγχωρείτε κορίτσια 

Τι λες μην ξανά πεις κάτι τέτοιο για αυτό είμαστε να τα λέμε ότι μας προβληματίζει και να μαθαίνει η μια από την άλλη. Βέβαια δεν έχω καταλάβει τώρα είναι θετικό ή όχι; Ότι και να είναι εσυ είπαμε :-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τι λες μην ξανά πεις κάτι τέτοιο για αυτό είμαστε να τα λέμε ότι μας προβληματίζει και να μαθαίνει η μια από την άλλη. Βέβαια δεν έχω καταλάβει τώρα είναι θετικό ή όχι; Ότι και να είναι εσυ είπαμε :-D

Σε ευχαριστώ πολύ εσένα και όλα τα κορίτσια που με στηριζετε! Εμένα μου φαίνεται θετικό,  θα κάνω και αύριο για να βγάλω συμπέρασμα. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ εσένα και όλα τα κορίτσια που με στηριζετε! Εμένα μου φαίνεται θετικό,  θα κάνω και αύριο για να βγάλω συμπέρασμα. 

Μπετουλα μου εγώ το μόνο που θα πω για τα τεστ είναι αυτό που είπε ο γυναικολόγος μου. Εμένα ποτέ δεν έγινε σαν του ελέγχου αλλά είχα τσεκάρει με υπέρηχο την ωορηξια.μου είπε λοιπόν ότι όλες οι γυναίκες δεν εκκρίνουν από τα νεφρά την ίδια ποσότητα ορμόνη ασχέτως αν την έχουν. Μπορεί να μη φαίνεται στα ουρά. Εσύ θα θεωρήσεις θετικό το τελευταίο πιο σκούρο σου

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Elma86 είπε:

Μπετουλα μου εγώ το μόνο που θα πω για τα τεστ είναι αυτό που είπε ο γυναικολόγος μου. Εμένα ποτέ δεν έγινε σαν του ελέγχου αλλά είχα τσεκάρει με υπέρηχο την ωορηξια.μου είπε λοιπόν ότι όλες οι γυναίκες δεν εκκρίνουν από τα νεφρά την ίδια ποσότητα ορμόνη ασχέτως αν την έχουν. Μπορεί να μη φαίνεται στα ουρά. Εσύ θα θεωρήσεις θετικό το τελευταίο πιο σκούρο σου

Καλημέρα Ελμα! Σήμερα είναι η χοριακη σου;; Εύχομαι να είναι θετικότατη!!

@palmoira καλή επιτυχία καλα αποτελέσματα!!

@loyloy μου με το καλό ο διπλασιασμός και οι εξετασεις!!

Ειναι και κάποια άλλη κάτι για σήμερα; 

Καλημερα σε όλες καλή εβδομάδα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Ετοιμαζομαι για την υστεροσκοπηση αύριο. Δεν έχω καθόλου άγχος απλά θέλω να τελειώνουμε. 

Καλο βράδυ σε όλες σας και καλή εβδομάδα 

Καλημερα!!! Καλη επιτυχια να εχεις! Μην αγχωνεσαι! Δεν ποναει καθολου..Εκανε προσγμφατα μια φιλη μου! Ολα καλα θα πανε!

10 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ε δενθα επρεπε να εχω περισσοτερα υγρα η καποιους πονους στην κοιλια κατι τελοςπαντων?

Δημητρα καλημερα! Οχι μην κοιτας καθολου συμοτωματα! Εγω καθε φορα που ημουν εγκυος δεν ειχα τιποτα απο αυτα! 

Κοριτσια καλημερα! Τι κανετε? Εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου απο την εξαντληση που νιωθω λογω των εμετων...Χθες ολη μερα δεν ειχα κανει και το βραδυ εδωσα ρεσιταλ!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...