Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

ΕΛΜΑ πόσες μέρες εχεις καθυστέρηση; Έκανες τεστ και βγήκε θετικό; Εισαι απο εξωσωματική;  Δε θυμάμαι... Για την ώρα ειναι αρνητικό αλλα μπορει και να παρει τα πάνω του πιο μετα. Η πρώτη Χοριακη της ανεμώνης ήταν 6 και τώρα ειναι έγκυος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

ΕΛΜΑ πόσες μέρες εχεις καθυστέρηση; Έκανες τεστ και βγήκε θετικό; Εισαι απο εξωσωματική;  Δε θυμάμαι... Για την ώρα ειναι αρνητικό αλλα μπορει και να παρει τα πάνω του πιο μετα. Η πρώτη Χοριακη της ανεμώνης ήταν 6 και τώρα ειναι έγκυος..

Έκανα εξωσωματική σήμερα είναι 11 μέρες από τη μεταφορά. Βγάζω και καφετι


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Μπετουλα μου εγώ το μόνο που θα πω για τα τεστ είναι αυτό που είπε ο γυναικολόγος μου. Εμένα ποτέ δεν έγινε σαν του ελέγχου αλλά είχα τσεκάρει με υπέρηχο την ωορηξια.μου είπε λοιπόν ότι όλες οι γυναίκες δεν εκκρίνουν από τα νεφρά την ίδια ποσότητα ορμόνη ασχέτως αν την έχουν. Μπορεί να μη φαίνεται στα ουρά. Εσύ θα θεωρήσεις θετικό το τελευταίο πιο σκούρο σου

Ναι αυτό πιστεύω και εγώ. Ευχαριστώ! 

πρίν από 13 λεπτά , Elma86 είπε:

5,89...αρνητικο φαντάζομαι

Πάνω από 5 δεν θεωρείται θετικό; Πάρε τηλ το γιατρό σου να σού πει τι να κάνεις, γιατί κάτι γίνεται εκεί μέσα. Και η @anemoni1989 είχε πρώτη χόριακη 6 και μία χαρά έγκυος είναι.

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Elma86 λυπάμαι... Νομιζω οντως ειναι αρνητικο... Βεβαια και εμενα ηταν 6 με 3 μερες καθυστερηση αλλα νομιζω στην εξωσωματική ειναι αλλιως... Μιλα με το γιατρο σου και πες μας...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑ! !! ΚΑΛΉ ΕΒΔΟΜΆΔΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΆ ΘΕΤΙΚΆ! !!!

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εγω ξεκινάω επιτέλους δουλειά. Μπας και ξεχαστώ λιγο γιατι ολο εχω ταχυκαρδίες. 

Καλη τύχη palmoira, Elma, loyloy! Περιμένουμε νέα σας! 

Μπετυ τι εγινε με το τεστ; Προφανώς ως τώρα ειναι θετικό. Έμενε πάντως μου αρεσει πολυ να κανω τεστ! Όχι τώρα βέβαια γιατι με αγχώνει. Αλλα θα μπορούσα άνετα και με χαρά να κανω τα δικά σου! 

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλή δουλειά και καλή εβδομάδα! 

Εμένα μου φάνηκε το χτεσινό θετικό και του αντρα μου,  αλλά θα κάνω ένα και σήμερα. Και εμένα μ'αρέσει να κάνω τεστ και να τα κολλάω σε μία κόλα χαρτί με ημερομηνία, συμπτώματα και να τα συγκρίνω.

 Και ακουστε να γελάσετε : στις μέρες που "τα λέμε " ζογραφιζω κόκκινη καρδούλα :D:mad:

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , BettySt είπε:

ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑ! !! ΚΑΛΉ ΕΒΔΟΜΆΔΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΆ ΘΕΤΙΚΆ! !!!

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλή δουλειά και καλή εβδομάδα! 

Εμένα μου φάνηκε το χτεσινό θετικό και του αντρα μου,  αλλά θα κάνω ένα και σήμερα. Και εμένα μ'αρέσει να κάνω τεστ και να τα κολλάω σε μία κόλα χαρτί με ημερομηνία, συμπτώματα και να τα συγκρίνω.

 Και ακουστε να γελάσετε : στις μέρες που "τα λέμε " ζογραφιζω κόκκινη καρδούλα :D:mad:

Καλημέρα τζουτζουκα!!! Πολύ καλα κανεις μου αρέσει το χειρίζεσαι έτσι! Καλή εβδομάδα με πολλά θετικά!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Καλημέρα σε όλες!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα το Σαββατοκύριακο!

Σήμερα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο για να κάνω ένα υπέρηχο, μια καλλιέργεια και γενικά ένα επανέλεγχο μιας και είχα πάει το Νοέμβρη πάλι.

Από βδομάδα θα πάει λογικά και ο άντρας μου να κάνει εξετάσεις.

Ελπίζω όλα να είναι καλά

Καλημέρα νεραιδουλα! Θα περιμενουμε να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός. Καλά αποτελέσματα να έχεις στις εξετάσεις! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα νεραιδουλα! Θα περιμενουμε να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός. Καλά αποτελέσματα να έχεις στις εξετάσεις! 

Αχ σε ευχαριστώ...ελπίζω να ηρεμήσω μετά από την επίσκεψη!!!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!έχω είδη 2 γιους κ σκέφτομαι σοβαρά να πάω κ για 3ο,Μήπως κ έρθει κ ενα κοριτσάκι το θέλει πολύ ο μεγάλος μου γιος...κ λέω μήπως μετά τον Ιούλιο ξεκινήσω λίγο καμία προσπάθεια...

στον 2ο δυσκολεύτηκα να μείνω έγκυος έκανα 1.5 χρόνο αλλά τελικά έμεινα μετά από σαλπιγγογραφια που έκανα κ επειδή τότε ίσως μου έφυγε το άγχος..ετών 29 είμαι τώρα.

εύχομαι σε όλες με ένα μικρό σπορακι στην κοιλίτσα!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Α ρε Betty! Ίδιες ειμαστε!!!

Α ρε κορίτσια όλα αυτά που λέτε συμφωνώ και μου αρέσουν με αποτέλεσμα να μου τελειώνουν τα λαικς νωρίς. 

Π. Λ. Λ. LIKE! !!LIKE! !!LIKE! !!

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , BettySt είπε:

Α ρε κορίτσια όλα αυτά που λέτε συμφωνώ και μου αρέσουν με αποτέλεσμα να μου τελειώνουν τα λαικς νωρίς. 

Π. Λ. Λ. LIKE! !!LIKE! !!LIKE! !!

Χαχαχα like!!!!:D

πρίν από 12 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!έχω είδη 2 γιους κ σκέφτομαι σοβαρά να πάω κ για 3ο,Μήπως κ έρθει κ ενα κοριτσάκι το θέλει πολύ ο μεγάλος μου γιος...κ λέω μήπως μετά τον Ιούλιο ξεκινήσω λίγο καμία προσπάθεια...

στον 2ο δυσκολεύτηκα να μείνω έγκυος έκανα 1.5 χρόνο αλλά τελικά έμεινα μετά από σαλπιγγογραφια που έκανα κ επειδή τότε ίσως μου έφυγε το άγχος..ετών 29 είμαι τώρα.

Γεια σου ζουζουνιτσα! Να χαίρεσαι τα αγοράκια σου με το καλό και το τρίτο παιδάκι μπράβο σου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...